Stranica 5 od 41 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 2015

Tema: Odbrojavanje 1/2016

  1. #201
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj lola32 prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam!!!! Vidiš koje je s...taj primastick!!!!
    Istina.. Sad se samo moram naučiti nositi nekako sa strahom koji osjećam.. Bojim se da neću moći u potpunosti uživati u trudnoći jer su ove 4 godine čekanja, opracija, pregleda i neuspjeha očito ostavile jaki trag na mojoj psihi
    U pon ponavljam betu, kolika bi trebala bit otprilike ako je jucer bila 159?

  2. #202

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Bok svima! Skroz sam nova ovdje i na svim forumima!
    Molila bi vas za pomoc.
    Cekam betu zanima me da li bas moram piti normabel ili nije obavezan?
    Pijem sve ostalo sto su mi dali, prva tri dana nakon punkcije sam pila normabel jer me uzasno bolilo, onda sam 3.dan imala transfer i dva nakon toga jos pila normabel i prestala. Citala sam malo po internetu i vidim da dosta zenskica pije skroz do bete.

    Puno vam hvala na pomoci i svima zelim veliku betu ❤️❤️❤️

  3. #203

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Tweety, cestitam! Uvijek je lijepo vidjeti da je nekome uspjelo..to nama ostalima daje nadu da će i naš red doći

    Sara79, da, ja sam kod Alebića. Evo baš ležim nakon FETa i čitam forum

    Inesz..bila sam jednom na inseminaciji, na IVF-u i ICSI-u, sad eto FET..i uvijek je sve bilo super, doktor više ni sam ne zna šta bi mi rekao..mislio je da ću biti trudna već prvi put jer je uvijek sve savršeno..i uvijek je bio transfer 5.dan..

  4. #204
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    fuksija, koliko ti je ukupno embrija transferirno u ovim ivf-ovima i fet-u?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 06.02.2016. at 11:36

  5. #205

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Uvijek po jedan..dakle sve skupa 3.. Dogovorili smo se po jedan da izbjegnemo dodatni rizik viseplodne trudnoće a zbog toga sto vec imam dijete s teškoćama pa zbog predostroznosti..ni ja se ne bi usudila vracati vise od jednog po ciklusu..

  6. #206

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    čestitam ti, uljepšala si mi ovaj dan! a ja ti iz svog iskustva mogu reći kad su mi nestali svi simptomi znala sam da nešto ne štima.. dok god nešto osjetiš to je dobar znak
    Draga aurora, bas mi je zao zbog tvog iskustva :/
    Ali htjela bi reci da to s osjecanjem ili ne osjecanjem simptoma nema veze nikakve..ja sam isto na pocetku trudnoce citala po forumima iskustva zena s missed ab-om i kako su im nestali simptomi prije toga..a kako imam trudnocu koja je poprilicno asimptomaticna, prije uzv u 12 tjednu sam doslovno bila van sebe. Nikakvi simptomi, nista..toliko sam luda bila da sam uvjerila sebe da je beba mrrva, horor cisti.
    Tako da, nemojte brijati na simptome toliko, zbilja dovede do psihoze maltene..
    Posljednje uređivanje od yagoda : 06.02.2016. at 22:22

  7. #207
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Cure, danas 6 dnt dvije blastociste. Danas lagani smedji iscjedak..sad tjesim se da bi mogla biti implantacija, a opet mogao bi biti spotting pred M. Puno prerano za testic??

  8. #208

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Zenii nije prerano, pisni ujutro!
    Sretno!
    ~~~~~~~~~~~~

  9. #209
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj yagoda prvotno napisa Vidi poruku
    Draga aurora, bas mi je zao zbog tvog iskustva :/
    Ali htjela bi reci da to s osjecanjem ili ne osjecanjem simptoma nema veze nikakve..ja sam isto na pocetku trudnoce citala po forumima iskustva zena s missed ab-om i kako su im nestali simptomi prije toga..a kako imam trudnocu koja je poprilicno asimptomaticna, prije uzv u 12 tjednu sam doslovno bila van sebe. Nikakvi simptomi, nista..toliko sam luda bila da sam uvjerila sebe da je beba mrrva, horor cisti.
    Tako da, nemojte brijati na simptome toliko, zbilja dovede do psihoze maltene..
    Ja sam razmišljala identično ko ti, tj natjerala sam se razmišljati tako i slušat doktore dok mi se nije desio sada ovaj missed ab...
    Tako da vraćam se mišljenju koje sam imala i u prvoj trudnoći, treba pratiti simptome, vjerovat svojoj intuiciji i otići na pregled ranije ako se sumlja da nešto nije ok.

    Naime ja sam otpočetka imala nekakav čudan osjećaj, nisam se mogla saživiti sa ovom trudnoćom, stalno sam govorila svojim bliskim prijateljima, a i na forumu, da se osjećam čudno, naravno njihova reakcija je uvijek bila da umišljam, nek se opustim, da ne copram i tak...
    Uglavnom, što je neobično za mene, uspjela sam se opustiti i ne razmišljati o ničemu, nisam pratila ni simptome ni znakove koji su ukazivali da nešto nije u redu,, a ukazivali su...kad sam odvrtila film ta 3 tjedna unatrag...

    Znači preko noći su prestale mučnine, grudi su prestale biti onako jako bolno osjetljive, veselila sam se čak tome, mislila sam kako je ova trudnoća posve drugačija od prve i tješila kako žene pričaju da im je znalo tako biti. I kako je to super!
    Sljedeće što sam primjetila i što je simbolično, imala sam problema sa jednim upalnim procesom na zubu, neočekivano buklo početkom trudnoće, nikako nismo mogli sanirati taj zub, rekla je dr. da je to zbog uttjecaja hormona, naravno zub se smirio tek kad je beta počela padat, inače bi sigurno bio za vađenje...ali u tom momentu nisam to povezivala, bila sam sretna samo da je riješen i da ne boli više.
    A treća stvar je ta tupa bol u križima sa kojom sam se budila svako jutro sva ta tri tjedna, popustila bi ona, ali povremeno se javljala opet tokom dana, opet sam razmišljala na način da su svakakvi bolovi normalni u trudnoći i opet nisam previše obraćala pažnju.
    A ono što mi je najviše bilo čudno u cijeloj priči je bio trbuh, bez ikakvih bolova, osjećaja rastezanja ligamenata, ničeg....mekan, potpuno bezbolan...

    Uglavnom nakon svega mogla bih reći samo da treba pratiti svoj osjećaj, mislim da smo većinom u pravu.
    Strah je jedno al taj grozan osjećaj i misli koji te obuzimaju je totalno nešto drugačije.
    To je uglavnom moje iskustvo.
    Naravno kad sam svima rekla za spontani bilo je - isuse bože ti si cijelo vrijeme govorila....da jesam...jednostavno znala sam da nešto ne štima, ali nadala sam se najboljem.
    Posljednje uređivanje od laura33 : 07.02.2016. at 12:05

  10. #210
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    laura33 da baš si to dobro opisala. tako sam i ja.. pošto nikad do sad nisam bila trudna, nisam ni mogla znati što me očekuje ali osjećala sam se nekako trudno i da su tu i onda jedan dan više ništa, osjećaja više nema a ni nekih simptoma.. i baš sam bila ljuta na sebe kak se sad odjednom više ne osjećam trudno, šta sam se već tako brzo naviknula na trudnoću...
    Al onaj feeling da nema više ničega me pratio..

  11. #211

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Da, grozno je to kad ti intuicija govori da nesto nije u redu. Ali zato bas i velim da nije dobro manijakalno pratit simptome jer nismo sve iste. Meni su isto bili nestali kompletno nestali u jednom momentu..pa se opet vratili..pa opet nestali.
    S druge stane, ja sam bila sva van sebe i na kraju sve ok, a frendica togalno opustena i na kraju se desio spontani :\ nazalost nema pravila..naravno, ako sumnjas da nesro nije ok, treba otic na pregled cisto da se umiris..ali paranoizirat itako nema smisla, samo to zelim rec. Jer ionako nista u trudnoci nije pod nasom kontrolom.

  12. #212
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    aurora - žao mi je i zbog tvog gubitka, ali eto upravo o tome pričam, to je taj osjećaj nažalost...
    Totalno nešto različito od straha koji normalno svaka trudnica osjeća, strah i strepnja su me pratili i prvi put u trudnoći, ali ovaj sad osjećaj neću nikad zaboraviti, toliko je bio jak da od straha nisam ništa ni poduzimala, ko da sam čim duže htjela uživati u ovoj trudnoći...
    Šta je tu je, tako i tako se ništa nebi moglo napraviti i da sam otišla ranije, ali da ću u narednoj trudnoći na češće kontrole, hoću.
    Znam da su nepotrebne, ali osjećaj mog duševnog mira će biti na prvom mjestu.

    yagoda - dobro kažeš, nema pravila, svaka trudnoća je priča za sebe, ali ako se ima osjećaj da nešto ne štima mislim da treba posjetiti dr., za svaki slučaj.

  13. #213
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, danas 6 dnt dvije blastociste. Danas lagani smedji iscjedak..sad tjesim se da bi mogla biti implantacija, a opet mogao bi biti spotting pred M. Puno prerano za testic??
    Uzmi neki vrlo osjetljiv i napravi ga. Tipa ovih Gravignst ultra ili Cyclotest koji su osjetljivi već na 10 ui.
    Mogla bi biti implantacija!!!
    Držim za plusić!

  14. #214
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    laura33 da baš si to dobro opisala. tako sam i ja.. pošto nikad do sad nisam bila trudna, nisam ni mogla znati što me očekuje ali osjećala sam se nekako trudno i da su tu i onda jedan dan više ništa, osjećaja više nema a ni nekih simptoma.. i baš sam bila ljuta na sebe kak se sad odjednom više ne osjećam trudno, šta sam se već tako brzo naviknula na trudnoću...
    Al onaj feeling da nema više ničega me pratio..
    Aurora079 jako mi je zao..

  15. #215
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Sutra cu kupiti testic, pa probati u utorak u jutro...

  16. #216

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Izgleda da postupak ipak nije uspio i da moja M ipak dolazi, bole me leđa i pojavio se smeđi iscjedak.

  17. #217

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Zao mi je....

  18. #218

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Citam da ste pisale o simptomima! Ja nisam imala niti jedan simptom trudnoce osim sto su mi grudi rasle!! Nijedna mucnina, zgaravica ili slicno! Trudnoca se super razvijala i sve je bilo u redu u pocetku, tj na prva dva uzv, na trecem (10tt) je otkriveno da srce vise ne kuca, a grudi su bile jednake, cak i poslije kiretaze!! Ja sam se bojala svega, jer sam znala za sve sto se moze dogoditi i na svakom sam uzv samo strepila kad ce mi reci da srce kuca, na trecem se to nije dogodilo! Tako da, simptoma eto nisam imala, ali nisam bila opustena u trudnoci, mozda neka intuicija, samo se pitam kako ce biti u sljedecoj, ovaj ce me strah sad pratiti uvijek!!
    Vjerujem i cekam pozitivne testice i bete!!

  19. #219
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Hvala!

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vidim da si ovaj mj u postupku, drzim fige da uspije!!!

  20. #220
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Moja beta VV 14dpt 1,38

  21. #221

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Jelena zao mi je

  22. #222

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Krivu ikonu sam stavila saljem s moba zao mi je:'(

  23. #223

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Jelena zao mi je..koji ti je to pokusaj?

  24. #224
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj jelena30 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta VV 14dpt 1,38
    Jako mi je žao

  25. #225

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Cure imam pitanje. Danas ujutro sam imala FET. Sad sam stavljala utriće i primjetila malo krvi i cijelo me vrijeme maternica "grči". Ovo mi je 3. transfer i nisam do sad ovo osjetila. Jel to normalno?

  26. #226

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Hm..ja sam imala FET ovu subotu i nemam takvih simptoma..ovo mi je 3.ET i do sad nisam imala nista slicno..jedino nakon punkcije malo..sukrvica je mozda od toga ako je kateterom malo ozlijedena sluznica a grcenje,ne znam,mozda od lijekova..zbilja nisam strucna..a jel mozes nazvati svog mpo doktora i pitati? Gdje si isla na FET? Ne znam kako to funkcionira po bolnicama(ako ides tako), ja idem privatno, ali vjerojatno ima neki kontakt za hitne slucajeve..ja ti savjetujem da nazoves i pitas..

  27. #227

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Pa broja za hitne slućajeve nema. Mogu jedino otići na hitnu, ali mislim da nije do te mjere došlo. Vidit ću do sutra, krvi je malo za sada, možda me samo ogrebala.. Ne znam. Ali prva 2 puta nakon transfera nisam osjetila apsolutno ništa!

  28. #228
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Pa broja za hitne slućajeve nema. Mogu jedino otići na hitnu, ali mislim da nije do te mjere došlo. Vidit ću do sutra, krvi je malo za sada, možda me samo ogrebala.. Ne znam. Ali prva 2 puta nakon transfera nisam osjetila apsolutno ništa!
    laine oni su te vjerojatno zagrebali prilikom transfer pa vjerojatno od toga sada imas u tragovima krvi.
    A ovo sto ti se grci maternica probaj uzeti magnezij, to ti sigurno nece naskoditi a mozes nazvati dr ili mu poslati mail pa pitaj za Normabel od 2mg.

  29. #229

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Sara puno ti hvala na odgovoru!

  30. #230

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Eto, to sam i ja mislila..da na neki nacin kontaktiras doktora..ja svom saljem mail za sve upite i nedoumice..

  31. #231
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Zenii, jesi piskila testic? Rekla si danas jel da?

  32. #232

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Prvo cestitam svim pozitvnim betama, a ostalim curkama koje to cekaju drzim fige da beta bude troznamenkasta
    Ja sam imala transfer 03.02. jedne divne blastociste, tada je vec pocelo sa bolnim dojkama, nisam mogla spavati na trbuhu koliko su bile napuhane i bolne.. 4 dan (ako racunamo transfer kao nulti dan) me nesto cijeli dan rezalo i zatezalo,jucer (5 dan) sam cijeli dan prelezala jer sam pomislila da je mozda implantacija bila.. Sad me je to sve pustilo,niti me zateze,niti me reze a ni grudi me vise ne bole..
    Nekako sam izgubila vjeru da je uspijelo..
    Kako je vama curkama? Jel vi osluskujete svoje tijelo i jel vas to izluduje kao mene?

  33. #233
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj Romeo85 prvotno napisa Vidi poruku
    Zenii, jesi piskila testic? Rekla si danas jel da?
    Romeo, nisam piskila, uhvatila me panika jucer pred ljekarnom pa sam odustala, nadam se da cu danas biti hrabrija

  34. #234
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Zenii samo hrabro naprijed držim fige! !!! Cure da pitam u 1 mj sam bila u stimuliranom postupku nažalost neuspješnom i sad se spremam uskoro za fet pa me zanima kolika pauza treba bit ? Jedan ciklus je prošao jel mogu u idući krenut ili trebam još čekat?

  35. #235
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Držim one najpozitivnije vibre za tvoju blasticu!!!!!!
    Pravila je da pravila nema,kako su i mene ove divne hrabre žene naučile,jer svaka je žena za sebe,tijelo drugačije reagira na svaku stimulaciju.Ono što možeš sama napraviti je pozitivno razmišljati,maziti mrvu,ne opterećivati se simptomima(govori jedna od onih koje su hrabre samo ovako kad pišu..
    Sretno!!

    Citiraj evella prvotno napisa Vidi poruku
    Prvo cestitam svim pozitvnim betama, a ostalim curkama koje to cekaju drzim fige da beta bude troznamenkasta
    Ja sam imala transfer 03.02. jedne divne blastociste, tada je vec pocelo sa bolnim dojkama, nisam mogla spavati na trbuhu koliko su bile napuhane i bolne.. 4 dan (ako racunamo transfer kao nulti dan) me nesto cijeli dan rezalo i zatezalo,jucer (5 dan) sam cijeli dan prelezala jer sam pomislila da je mozda implantacija bila.. Sad me je to sve pustilo,niti me zateze,niti me reze a ni grudi me vise ne bole..
    Nekako sam izgubila vjeru da je uspijelo..
    Kako je vama curkama? Jel vi osluskujete svoje tijelo i jel vas to izluduje kao mene?

  36. #236
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Nadam se da si se uspjela smiriti i da je to malo krvi stalo.Vjerujem kao što su ti i druge cure rekle,da u prilikom transfera samo malo više zagrebli i zahvatili sluznicu.(meni sad kad je moja soc dr radila briseve rekla je"ups,morat ćete staviti uložak,zagrebi simo,zagrebi tamo,malo ćete više krvariti"..i jesam par dana i isto me grčilo i bolilo)
    Sretno u isčekivanju!

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imam pitanje. Danas ujutro sam imala FET. Sad sam stavljala utriće i primjetila malo krvi i cijelo me vrijeme maternica "grči". Ovo mi je 3. transfer i nisam do sad ovo osjetila. Jel to normalno?

  37. #237
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Ne bi ti znala odgovoriti,mislim da jedan ciklus treba napaviti pauzu i tek onda na fet.Najbolje bi bilo da razgovaraš s dr.

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zenii samo hrabro naprijed držim fige! !!! Cure da pitam u 1 mj sam bila u stimuliranom postupku nažalost neuspješnom i sad se spremam uskoro za fet pa me zanima kolika pauza treba bit ? Jedan ciklus je prošao jel mogu u idući krenut ili trebam još čekat?

  38. #238
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    vibramo samo pozitivno za tvoju hrabrost!!!!

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Romeo, nisam piskila, uhvatila me panika jucer pred ljekarnom pa sam odustala, nadam se da cu danas biti hrabrija

  39. #239
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    za tebe!!!!

    Citiraj jelena30 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta VV 14dpt 1,38

  40. #240
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Zenii, draga, drz se.....samo hrabrooooo ..... Bas sam nestrpljiva
    Mi bili na dogovoru, iduci ciklus krecemo, ali oprezni kaze moj dr zbog hipera

  41. #241

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Željkica..ja sam bila na icsi-u u 12.mj. i onda sam pauzirala jedam ciklus i sad sam isla na FET

  42. #242
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zenii samo hrabro naprijed držim fige! !!! Cure da pitam u 1 mj sam bila u stimuliranom postupku nažalost neuspješnom i sad se spremam uskoro za fet pa me zanima kolika pauza treba bit ? Jedan ciklus je prošao jel mogu u idući krenut ili trebam još čekat?
    Ja sam danas bas pitala mog dr, sta u slucaju da se to desi, koliko pauzirati, rekao je bar 2 mj dok se tijelo malo odmori. Sve u svemu sretno

  43. #243

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Citiraj bubicazubica prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da si se uspjela smiriti i da je to malo krvi stalo.Vjerujem kao što su ti i druge cure rekle,da u prilikom transfera samo malo više zagrebli i zahvatili sluznicu.(meni sad kad je moja soc dr radila briseve rekla je"ups,morat ćete staviti uložak,zagrebi simo,zagrebi tamo,malo ćete više krvariti"..i jesam par dana i isto me grčilo i bolilo)
    Sretno u isčekivanju!
    Hvala ti. Ma malo sam se uzbudila jer mi se to u protekla dva transfera nije dogodilo. Al danas kao da se ništa nije desilo, nema ni krvi ni boli još neka bude plus za dva tjedna i idila

  44. #244
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    ma super za takvo razmišljanje!!!!!!
    mi ćemo sve vibrati za tvoj + !!!
    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti. Ma malo sam se uzbudila jer mi se to u protekla dva transfera nije dogodilo. Al danas kao da se ništa nije desilo, nema ni krvi ni boli još neka bude plus za dva tjedna i idila

  45. #245
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Laine sretno i navijam za plus!

    Romeo, drago mi je da ste definirali start, sad sretno i neka sve prode uredno i bez hipera

    Bubicazubica nisam stigla bas popratiti, u kojoj si fazi, kad je punkcija

    Uglavnom, svim curkama hvala na podrsci. Jos danas zivim u blazenom neznanju, a sutra 9 dnt cu pisnuti, pa sta bude...ugl. osjecaj totalno cudan, simptoma nema i nesto mi otpocetka ovog postupka govori, ma daaj nema sanse da opet iz prve uspije

  46. #246

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Moj postupak nije uspio, beta 1,20

  47. #247
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena zao mi je..koji ti je to pokusaj?
    nakon duže pauze (3 g) 5 pos tj. 4 transfer

  48. #248
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Cvijetic555, jako mi je zao

  49. #249

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Cvjetic555 zao mi je....

  50. #250
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cvijetic555 žao mi je

Stranica 5 od 41 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •