Stranica 3 od 41 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2015

Tema: Odbrojavanje 1/2016

  1. #101
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala jos jednom, ma pocelo me probadati u trbuhu, bojim se da ne procurim do testa, bas se osjecam kao da cu dobit svake sekunde iako ne znam mogu li procuriti dok sam na utricima..
    tweety netko procuri a netko ne.
    Mislim da mozes ako zelis napraviti sutra test pa da znas na cemu si.
    Vec je to 13 dan od aih-a

  2. #102
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    tweety netko procuri a netko ne.
    Mislim da mozes ako zelis napraviti sutra test pa da znas na cemu si.
    Vec je to 13 dan od aih-a
    Ma joj, bojim se da se ne razocaram.. Koliko god sam nestrpljiva i ovo glupo zvuci, mislim si da je bolje da pricekam jos to malo kad sam vec izdrzala ovih dugih 12 dana.. Grozno kako se covjek hvata za slamku kad je ocajan

  3. #103
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Tweety - napravi draga test, slobodno već možeš napraviti neki osjetljivi ili izvadi betu, ak je trudnoća pokazati će, nema smisla se mučiti i produžavati ovu agoniju čekanja i nadanja jer u slučaju negativnog rezultata razočarnje na kraju većinom bude još veće.

  4. #104
    norma jeane avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    tweety, ja sam nakon aih 12-ti dan radila onaj test iz Mullera i bio je negativan, a 14-ti dan isti taj pozitivan. Drugi dan vadila betu i bila oko 260... Mislim da s razlogom kod AIH kažu test 14-ti dan (meni je to ujedno bio i dan kada sam trebala dobiti), jer se kod tog postupka ne zna kada je točno bila oplodnja

    Sretno, i javi obavezno rezultat

  5. #105

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Evo prosao i prvi UZV i hvala Bogu sve je u redu imamo dvojceke 5+2 smo i dr kaze vec se vide srcane akcije za 15 dana novi pregled.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Citiraj Grickavjestica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo prosao i prvi UZV i hvala Bogu sve je u redu imamo dvojceke 5+2 smo i dr kaze vec se vide srcane akcije za 15 dana novi pregled.
    Cestitam. Nadam se da cu i ja osjetiti kakav je ti osjecaj.

  7. #107
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Curke stigao mi je nalaz bete na 12dpt i iznosi 8 počelo je smeđe krvarenje i nisam pametna jel to to za ovaj mj ili da vadim ponovo

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  8. #108
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Grickavjestica cestitam, lijepo je vidjeti lijepe vijesti, gdje si bila u postupku?

  9. #109

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj cvijetic555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cestitam. Nadam se da cu i ja osjetiti kakav je ti osjecaj.
    Hvala... drzim fige da 9-og beta bude veelika..

  10. #110

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Romeo85 prvotno napisa Vidi poruku
    Grickavjestica cestitam, lijepo je vidjeti lijepe vijesti, gdje si bila u postupku?
    Hvala. U Becu klinika Goldenes kreuz.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Grickavjestica,čestitam!

  12. #112
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Gricka čestitam! Napokon dobre vijesti!

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Grickavjestica, cestitam, samo hrabro naprijed!!

  14. #114
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Grickavjestica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo prosao i prvi UZV i hvala Bogu sve je u redu imamo dvojceke 5+2 smo i dr kaze vec se vide srcane akcije za 15 dana novi pregled.
    Ajme Grickavjestica prvo nista pa dvojceki
    Zelim ti ugodnu i skolsku trudnocu

  15. #115

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Hvala vam. Samo nek sve ostane ovak super ko i do sad ja najsretnija. A tak sam bila skepticna,negativna i u strahu a eto sve se lijepo poslozilo.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    14

    Početno

    Grickavjestice cestitke od srca!!!za dva mala srceka!!!

  17. #117
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke stigao mi je nalaz bete na 12dpt i iznosi 8 počelo je smeđe krvarenje i nisam pametna jel to to za ovaj mj ili da vadim ponovo
    Aurora079, žao mi je zbog bete. Možda da zoveš svog dr i pitaš da li je potrebno ponavljati..
    Vjerojatno će ti M uskoro krenuti čim je krenulo smeđarenje

  18. #118

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure i mene na odbrojavanju. Da budem iskrena potrebno mi je malo psihološke podrške . Idem u ponedjeljak na fet. Trenutno endometrij 9mm. Nisam još išla na fet, ali mi nikako nije jasno kako to funkcionira bez ovulacije, kako tijelo zna da treba prihvatiti embrij? trenutno sam na estrofemima i utrogestanima, ne ovuliram. I evo savjet za test, iz iskustva sa biokemijskom a i puno negativnih testova, i tako je svejedno koji kupiti. Plus pokazuje i onaj od 15 kn i onaj od 100, a isto tako i negativan, za nestrpljive najbolje kupit na e bayu 20 komada pa testirat svaki dan . Cure sretno svima!
    laine, i kod mene bio isti slučaj sa FETom. Nikad nisam ovulirala i nisam znala kako će mi tijelo prihvatiti blastocistu. Mene čak ni grudi nisu boljele od utrića.. prvi ivf sa svjržim mi je bio uspješan unatoč teškoj hiperstimulaciji, a fet je bio neuspješan. Djelomično za neuspjeh krivim i prerani fet nakon spontanog.
    Mislim da su mi treba malo više "uvjeriti" i "pripremito" tijelo za moguću trudnoću, estrofem i utrići mi nisu dovoljni.

  19. #119

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    14

    Početno

    Laine potpisujem!

  20. #120
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Suncokret, kazes teska hiperstimulacija?? Toga se ja i bojim, zbog pcos. Jesi zavrsila u bolnici ili si kod kuce uspjela prezivjeti?

  21. #121
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Kakve si simptome imala?

  22. #122

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure i mene na odbrojavanju. Da budem iskrena potrebno mi je malo psihološke podrške . Idem u ponedjeljak na fet. Trenutno endometrij 9mm. Nisam još išla na fet, ali mi nikako nije jasno kako to funkcionira bez ovulacije, kako tijelo zna da treba prihvatiti embrij? trenutno sam na estrofemima i utrogestanima, ne ovuliram. I evo savjet za test, iz iskustva sa biokemijskom a i puno negativnih testova, i tako je svejedno koji kupiti. Plus pokazuje i onaj od 15 kn i onaj od 100, a isto tako i negativan, za nestrpljive najbolje kupit na e bayu 20 komada pa testirat svaki dan . Cure sretno svima!
    Citiraj Romeo85 prvotno napisa Vidi poruku
    Suncokret, kazes teska hiperstimulacija?? Toga se ja i bojim, zbog pcos. Jesi zavrsila u bolnici ili si kod kuce uspjela prezivjeti?
    Završila sam na kraju u bolici. Tjedan dana doma umirala, pa bolnica još tjedan dana, pa je beta bila pozitivna i nakon nekih 5-6dana se počelo smirivat.
    Rekla mi je jedna ginekologica da nakon 3.hipera raste šansa za rak jajnika za 75%??!!! Suprug je poludio na tu info, rekao je da nam je to bio zadnji pokušaj ivfa.. kasnije se smirio
    Ali kako izbjrći hiper ako ja sa tom dozom lijekova dobivam jedva 2-3 jajne stanice, a samo 1 nam dođe do blastociste?
    Čula sam da se zna prije postupka davati kontracepcijska pilula ili čak driling jajnika.
    Ima netko nešto više info na tu temu?

  23. #123

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Nitko mi ni jednu jedinu riječ ni na jednoj folikulometriji nije rekao o mogućem hiperu!!! na dan transfera prvo užasno probadanje dolje u noći nakon mokrenja, isto to se ponovilo i drugu noć te smo onda otišli na hitnu jer nisam znala što bi to bilo a bol je bila neizdrživa. I tak su ti "napadaji" nakon par dana meni bili praktički na svakih 20-30minuta i onda sam se sama otišla prijaviti u bolnicu na odjel jer sam bila u komi. Doktorica je rekla da sam došla u zadnji čas jer su jajnici već bili tako veliki da sam mogla ostati bez njih!!!!
    Dok su mi u 1.postupku 2014.g odma na 8dc rekli da se transfer odgađa zbog večikog hipera!!!!
    i što sad napraviti???? u svježem postupku dođe do trudnoće unatoč svemu (ali sam imala missed ab u 8tjednu), a FET neuspješan.

  24. #124
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Bas si me sokirala, mislila sam da ces reci da si bila malo napuhnuta, da nisi mogla mokriti itd, nista ovako ozbiljno... To je ono cega seja i bojim. Meni je moj mpo dr rekao da ce morati paziti sa mnom bas da nebi doslo do hipera, nadam se da cu dobro reagirati na odredjenu th i da cu znati prepoznati ako nesto ne bude u redu... Jao majko mila!!! Mislila sam da se tvoj slucaj dogadja stvarno jako, jako rijetko.... Covjece!!

    Sta reci, nego, drz se, polako si trebas dati vremena i oporaviti se od svega toga, tijelo i tvoja psiha moraju naici... Zao mi je za missed i neuspjesni fet.

  25. #125
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj norma jeane prvotno napisa Vidi poruku
    tweety, ja sam nakon aih 12-ti dan radila onaj test iz Mullera i bio je negativan, a 14-ti dan isti taj pozitivan. Drugi dan vadila betu i bila oko 260... Mislim da s razlogom kod AIH kažu test 14-ti dan (meni je to ujedno bio i dan kada sam trebala dobiti), jer se kod tog postupka ne zna kada je točno bila oplodnja

    Sretno, i javi obavezno rezultat
    Hvala ti, sutra radim test, a po kalendaru bi trebala dobit preksutra, drzi fige..... Strah me..

  26. #126

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    I ja mislim da je rijetkost tako jak hiper.
    Više se žene muči s napuhnutošću i mokrenjem..
    Nemoj se plašiti, ne mora biti da će se nešto takvo desiti i tebi.

    Bit će bolje, radimo na tome
    želim ti veliki uspjeh, javi se!!

  27. #127
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Grickavjestica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo prosao i prvi UZV i hvala Bogu sve je u redu imamo dvojceke 5+2 smo i dr kaze vec se vide srcane akcije za 15 dana novi pregled.
    Cestitam predivno, uzivaj u svojim bebicama

  28. #128
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Hvala ti suncokret, javim se, biti cete u toku

  29. #129

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Grickavjestica, cestitam
    Bas se pitam je li to i do klinike, iako se kao govori da nema pravila...
    Ti se vjerojatno s njima razgovaras na njemackom?
    Daj, molim te, ukratko, kakva je procedura, cijena? Koje si nalaze morala imati, i jesu li morali biti iz nekih odredenih njihovih labosa ili i naši?

    Cure s hiperom... Tko uopce provjerava stanje jajnika nakon uzimanja lijekova, a kad nije bas tako drasticno?
    Po sebi znam da sam uvijek nakon lijekova bar duplo napuhnuta. Osim bolnih grudi, bubrega i trbuha nema drugih simptoma, ali to me drzi oko mjesec dana, a nikad se ne gledaju jajnici nakon toga?

  30. #130

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    [QUOTE=Lajka;2848447]Grickavjestica, cestitam
    Bas se pitam je li to i do klinike, iako se kao govori da nema pravila...
    Ti se vjerojatno s njima razgovaras na njemackom?
    Daj, molim te, ukratko, kakva je procedura, cijena? Koje si nalaze morala imati, i jesu li morali biti iz nekih odredenih njihovih labosa ili i nasi?=QUOTE]

    Hvala..Pisala sam o tome u temi potpomognuta u okolnim zemljama pa malo pogledaj da ovdje ne pisem opet.
    Posljednje uređivanje od Grickavjestica : 03.02.2016. at 08:28

  31. #131
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Izgleda da nista ni ovaj put.. Pojavila se crtica da je test dobro napravljen.. A ove druge nema.. E sad, pise da rezultat treba ocitati unutar 5 min.. Maloprije sam isla jos jednom pogledati i nazire se nekakva sjena.. To je valjda samo moja ogromna zelja da ugledam i drugu crticu pise da ako prođe više od pola sata, onda test može biti lazno pozitivan.. Valjda je to to..

  32. #132
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Izgleda da nista ni ovaj put.. Pojavila se crtica da je test dobro napravljen.. A ove druge nema.. E sad, pise da rezultat treba ocitati unutar 5 min.. Maloprije sam isla jos jednom pogledati i nazire se nekakva sjena.. To je valjda samo moja ogromna zelja da ugledam i drugu crticu pise da ako prođe više od pola sata, onda test može biti lazno pozitivan.. Valjda je to to..
    tweety odi vaditi betu...
    Koji si radila?? Gravignost ili onaj drugi??

  33. #133
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Gričkavještica - čestitam na dva srčeka, prekrasno, neka ova trudnoća bude školska do kraja.

    Tweety - koji si test radila, kolika mu je osjetljivost, ovi vrlo osjetljivi od 10 ui bi ti trebali u ovoj fazi već pokazati trudnoću...

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    laine, i kod mene bio isti slučaj sa FETom. Nikad nisam ovulirala i nisam znala kako će mi tijelo prihvatiti blastocistu. Mene čak ni grudi nisu boljele od utrića.. prvi ivf sa svjržim mi je bio uspješan unatoč teškoj hiperstimulaciji, a fet je bio neuspješan. Djelomično za neuspjeh krivim i prerani fet nakon spontanog.
    Mislim da su mi treba malo više "uvjeriti" i "pripremito" tijelo za moguću trudnoću, estrofem i utrići mi nisu dovoljni.
    Kad si išla u fet nakon spontanog?
    To i mene sad brine, ne želim brzati, želim da tijelo nadođe sebi...a opet neki mi govore da mogu odmah nakon jednog urednog ciklusa...čak i liječnici u bolnici sad nakon spontanog.
    Nisam imala kiretažu pa možda zato...
    Nisam još bila kod svog mpo dr...ali u svakom slučaju poštivat ću njegov savjet, mislim da će to ipak on najbolje procijeniti.

  34. #134
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Sara79 i laura33 radila sam onaj skuplji, Primastick, pise da je osjetljivost na 25.. Moram nazvat VV i javit rezultat, ne znam sta da kazem.. Mislila sam jos sutra ujutro napravit gravignost mini pa ovisno o tone odlucit dal da vadim betu dotuklo me.. A mm stoput uzeo test pa govori, ma gle vidi se, a ono izgleda samo kao sjena.,

  35. #135
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    laura33
    Dok ti suncokret ne odgovori pogledaj ovdje...tu je bas pisala.

    http://forum.roda.hr/threads/30493-U...30#post2845230

  36. #136
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Sara79 i laura33 radila sam onaj skuplji, Primastick, pise da je osjetljivost na 25.. Moram nazvat VV i javit rezultat, ne znam sta da kazem.. Mislila sam jos sutra ujutro napravit gravignost mini pa ovisno o tone odlucit dal da vadim betu dotuklo me.. A mm stoput uzeo test pa govori, ma gle vidi se, a ono izgleda samo kao sjena.,
    I popodne mozes napraviti Gravignost...ako je trudnoca pokazat ce.
    Ja bih odmah isla vaditi betu da znam na cemu sam....inace bi rogove dobila da sam na tvom mjestu do sutra ujutro.
    Posljednje uređivanje od sara79 : 03.02.2016. at 09:54

  37. #137
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    Ja sam dan prije vađenja bete i na dan vađenja radila taj primastick i oba su bila negativna!!!! Beta taj isti dan je bila 387! Ne želim ti buditi lažnu nadu,ali napravi neki drugi test ili odi izvaditi betu! Ja sam išla reda radi jer je doktor rekao da vadim i plakala ko kišna godina dok sam čekala 0 na papiru, kad tamo.....nisam danima mogla doć sebi!

  38. #138
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    laura33
    Dok ti suncokret ne odgovori pogledaj ovdje...tu je bas pisala.

    http://forum.roda.hr/threads/30493-U...30#post2845230
    Hvalaaaa!

  39. #139
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj lola32 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam dan prije vađenja bete i na dan vađenja radila taj primastick i oba su bila negativna!!!! Beta taj isti dan je bila 387! Ne želim ti buditi lažnu nadu,ali napravi neki drugi test ili odi izvaditi betu! Ja sam išla reda radi jer je doktor rekao da vadim i plakala ko kišna godina dok sam čekala 0 na papiru, kad tamo.....nisam danima mogla doć sebi!
    lola32
    Super da si se javila...neki dan sam bas spominjala tvoj slucaj al sam zaboravila ime.....negativan test a beta fantasticna

    Po ovome se vidi da nije istina da se moze raditi bilo koji test...al beta je beta

  40. #140

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Primastick je bio negativan na trudnocu 5tj.... mojoj prijateljici. Rađeni jedan za drugim.
    Meni je clear blu bio pozitivan 11dpt.
    Sretno svima☺

  41. #141
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Meni je Cycloest koji je osjetljivosti 10 iu 7dnt bio negativan a Intim plus koji je 25 iu pokazao + na 8dnt...sve je to individualno....ali luda od sveg toga ja išla 9 dnt vaditi betu koja je bila 59, tako da ak niste sigurni najbolje je izvaditi betu - ona daje konačni sud.

  42. #142
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Joj, cure, izbjegavajte primastick u sirokom luku
    Taj je valjda negativan i pred porod

  43. #143
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    ovo biljezim i pamtim.....znaci jos jedna sa negativnim iskustvom sa primastick.....
    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, cure, izbjegavajte primastick u sirokom luku
    Taj je valjda negativan i pred porod

  44. #144

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure i mene na odbrojavanju. Da budem iskrena potrebno mi je malo psihološke podrške . Idem u ponedjeljak na fet. Trenutno endometrij 9mm. Nisam još išla na fet, ali mi nikako nije jasno kako to funkcionira bez ovulacije, kako tijelo zna da treba prihvatiti embrij? trenutno sam na estrofemima i utrogestanima, ne ovuliram. I evo savjet za test, iz iskustva sa biokemijskom a i puno negativnih testova, i tako je svejedno koji kupiti. Plus pokazuje i onaj od 15 kn i onaj od 100, a isto tako i negativan, za nestrpljive najbolje kupit na e bayu 20 komada pa testirat svaki dan . Cure sretno svima!
    Citiraj laura33 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvalaaaa!
    Ja sam imala kiretažu krajem 8.mjeseca a već u 11.bio fet. Rekao doktor da dapače, čim prije u postupak tim bolje. Nikakvu mengu nisam imala poslije kiretaže jer svoje menge uopće nemam.
    Može fet biti neuspješan i kad je sve savršeno spremno da se blastica ugnjezdi, ali meni instinkt poslije govori da sam trebala čekati.
    Posljednje uređivanje od suncokret19 : 03.02.2016. at 13:36

  45. #145
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala kiretažu krajem 8.mjeseca a već u 11.bio fet. Rekao doktor da dapače, čim prije u postupak tim bolje. Nikakvu mengu nisam imala poslije kiretaže jer svoje menge uopće nemam.
    Može fet biti neuspješan i kad je sve savršeno spremno da se blastica ugnjezdi, ali meni instinkt poslije govori da sam trebala čekati.
    Hvala ti na odgovoru!
    Meni isto tako rekli...posebno jer nije bilo kiretaže, tjedan dana nakon spontanog praktički je bio uredan ginekološki nalaz, eto bar sam sa time recimo imala sreće u tom užasu...
    Nadam se da ce menga doći na vrijeme, rekli su unutar 4-6 tj da je normalno i očekivano.
    Inače imam uredne cikluse.

    Neznam ni sama više, vidjet ću što doktor predlaže, vjerovatno ćemo kontrolirati opet hormonsku sliku i svasta nesto, oduzet će i to sve skupa vremena.
    Ja si nekak računam da bi mogli u 4 ili 5 mjesecu.

  46. #146
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Aurora jesi prokrvarila? Ja još nisam i tako me nervira

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Romeo, ja sam imala "blagu" hiperstimulaciju, to znaci napuhnutost, maalo otezano mokrenje dva dana, i iako je doktor rekao da su jajnici velicine jabuke i jos malo mi odbio napraviti transfer, ipak ga je napravio jer sam se ja savrseno osjecala, i tad sam ostala trudna..
    Nazalost zavrsilo je spontanim, ali ako se dobro sjecam, suncokret ti si isla nakon 2 ciklusa opet! Mi idemo na fet nakon 3.ciklusa, u 4.mjesecu, pa eto vidjet cemo sto ce biti!!

  48. #148

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Sara79 i laura33 radila sam onaj skuplji, Primastick, pise da je osjetljivost na 25.. Moram nazvat VV i javit rezultat, ne znam sta da kazem.. Mislila sam jos sutra ujutro napravit gravignost mini pa ovisno o tone odlucit dal da vadim betu dotuklo me.. A mm stoput uzeo test pa govori, ma gle vidi se, a ono izgleda samo kao sjena.,
    Tweety, ako se sjecas i meni je test bio negativan..ja nakon toga prestala pit duphastone, otisla u bolnicu na dogovor za novi postupak..kao, menge nema zbog hormona. I eto, danas nam tocno 4 mj. Tak da - odi vadit betu! Ako se zbilja vidi neka sjenica, beta ce ti potvrditi. Ovak ces se sam izludit..

  49. #149

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Ps. Kad smo kod naknadnog gledanja u test..ja sam nakon par dana (kad mi je taj drugi test pokazao pozitivno) isla provjeriti onaj prvi koji je bio negativan (bio u smecu i dalje) i nikakva druga crta niti sjena se u medjuvremenu nisu bile pojavile..a razmak od samo par dana. I trudna bila. Tak da nis to nema veze..beta je najsigurnija..
    Posljednje uređivanje od yagoda : 03.02.2016. at 16:51

  50. #150
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Id20 hvala ti za iskustvo, dobro ce mi doci da znam reagirati, makar imam mpo dr kojeg mogu nazvati u bilo koje doba dana, opet ce mi nekako biti lakse s vama koje ste tako nesto nazalost prosle.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •