Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: K: Pisanku uz udžbenik iz hrvatskog "Slovo po slovo" za 1. razred, 2. polugodište

  1. #1
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno K: Pisanku uz udžbenik iz hrvatskog "Slovo po slovo" za 1. razred, 2. polugodište

    Naime, izgubili smo (ili nismo niti dobili uz knjigu) pisanku koja dođe sa knjigom "Slovo po slovo" za 1. razred, 2. polugodište (pisana slova). Izdavač Školska knjiga, autori: Zokić Vladušić.

    Ako netko ima, a ne koristi ili nije koristio (moja starija u istoj školi npr. nikad nije koristila te pisanke iz knjiga), kupila bih i bila bih mu do neba zahvalna

  2. #2
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    emira, kupila sam nedavno u SK knjizi takvu posebno. To je ona zelena ako se ne varam? Mi ju koristimo za vjezbanje ali mozda ti info pomogne.

  3. #3
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    anatom ​hvala ti puno na info. Idem probati zvati Školsku knjigu da vidim da li imaju

  4. #4
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Probala u Školskoj knjizi, nemaju

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Emira, a da pisanke nije zadržala učiteljica prije dijeljenja knjiga pa da su sve kod nje?

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    pisanka je baš s upisanim slovima?
    pitam jer je moja imala jednu knjigu iz hr u kojoj je bila obična pisanka ( bez ićeg upisanog unutra)

  7. #7
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    sad sam isla usporedivati. Ipak nije jednaka. nedostaju one recenice koje se javljaju kod pojedinih slova i nema dvije stranice prostora kao sto je u onoj sa udzbenikom.

    ali, imam jednu takvu praznu ( tu koja nije potpuno identicna) pa ako se ne snades- mozda ti pomogne .

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    emira, kupila sam nedavno u SK knjizi takvu posebno. To je ona zelena ako se ne varam? Mi ju koristimo za vjezbanje ali mozda ti info pomogne.
    Koja je cijena te pisanke? Nije bila na popisu, pa ne znam hoće li trebati kad počnu učiti pisana slova, ali za svaki slučaj, da znam koliko košta ako je budem morala kupiti.
    Posljednje uređivanje od Diana72 : 25.01.2016. at 14:38

  9. #9
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Diana, ta pisanka dolazi uz udzbenik Slovo po slovo. Nalazi se u koricama kao dodatak. cisto sumnjam da ce je tvoji koristiti ako se ne sluze tim udzbenikom.
    ova vjezbenica o kojoj ja govorim je kostala nekih 10 kn

  10. #10
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    Diana, ta pisanka dolazi uz udzbenik Slovo po slovo. Nalazi se u koricama kao dodatak. cisto sumnjam da ce je tvoji koristiti ako se ne sluze tim udzbenikom.
    ova vjezbenica o kojoj ja govorim je kostala nekih 10 kn
    Ako je nabavila rabljeni uđbenik onda nije dobila pisanku sa njim.
    Ja sam pred x godina dobila uđbenik koji je bio za učitelje i uz njega nije išla niti pisanka niti slovarica, to sam trebala dokupiti.

  11. #11
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Emira, a da pisanke nije zadržala učiteljica prije dijeljenja knjiga pa da su sve kod nje?
    Nažalost ne
    Samo ne znam da li ju nismo dobili uz knjigu, ili smo ju izgubili. No, kako god, izgleda da ću morati kupiti cijelu novu knjigu radi te pisanke

  12. #12
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    sad sam isla usporedivati. Ipak nije jednaka. nedostaju one recenice koje se javljaju kod pojedinih slova i nema dvije stranice prostora kao sto je u onoj sa udzbenikom.

    ali, imam jednu takvu praznu ( tu koja nije potpuno identicna) pa ako se ne snades- mozda ti pomogne .
    Da, i u školskoj knjizi su mi rekli da nisu jednake, i da se ova zelena koja ide uz knjigu, može kupiti isključivo s knjigom. Hvala ti na trudu
    Posljednje uređivanje od emira : 25.01.2016. at 15:31

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    Diana, ta pisanka dolazi uz udzbenik Slovo po slovo. Nalazi se u koricama kao dodatak. cisto sumnjam da ce je tvoji koristiti ako se ne sluze tim udzbenikom.
    ova vjezbenica o kojoj ja govorim je kostala nekih 10 kn
    Knjigu imam, ali učiteljica je na početki šk. godine tražila da se sve knjige donesu u školu i pola je ostalo tamo, tako da sad više nemam pojma što imamo a što nemamo od udžbenika. Zato sam i pitala cijenu, u slučaju da moram kupiti tu pisanku. Sve sam udžbenike kupila nove.

  14. #14
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Pa sto vam knjiga i pisanka nisu bile u plasticnom omotu? Nase jesu, i dobro da jesu jer se u paketu nalazile i slovarica (za prvo polugodiste) i pisanka, i nekakve naljepnice itd...
    Na zalost ne mogu ti pomoci jer nasi pisu u te pisanke.

  15. #15
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Hvala svima
    Na kraju sam se poveselila jer mi je frendica (inače učiteljica u OŠ) pronašla pisanku od prošle godine. Ali, pisanke nisu iste kao i ove godine. Čak se i način pisanja slova promjenio . Stvarno nisu normalni...
    Na kraju sam naručila novu knjigu preko udzbenik.hr, jer pisanka dolazi isključiv uz nju , a do tada ce pisati na iskopirane listove od pisanke.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Pa sto vam knjiga i pisanka nisu bile u plasticnom omotu? Nase jesu, i dobro da jesu jer se u paketu nalazile i slovarica (za prvo polugodiste) i pisanka, i nekakve naljepnice itd...
    Na zalost ne mogu ti pomoci jer nasi pisu u te pisanke.
    Počeli su prošli tjedan sa novim zelenim početnicama i sa olakšanjem sam utvrdila da je ipak sve bilo na svojem mjestu. Ima i knjigu i pisanku i slovaricu. Zbunilo me to što na računu piše samo Početnica za pisana slova, a od početka godine sve je kod učiteljice, pa sam zaboravila što se se nalazi u kompletu za HJ.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •