Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 73 od 73

Tema: (N)ova godina, novi pocetak....

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    26

    Početno

    Zvali su samo nekoliko parova na konkretan razgovor i od nas nekoliko ce odabrati bas TAJ . Obecali su nas svakako nazvati dok donesu odluku da nam kazu rezultat, ma kakav bio. Rekli smo si da se necemo nadati, vec znam kako boli razocaranje, al opet ne mogu da se ne nadam, ma NADA mi je drugo ime!!!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    i ja se nadam skupa s vama! jedva cekam da javis

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj suncenadlanu prvotno napisa Vidi poruku
    Zvali su samo nekoliko parova na konkretan razgovor i od nas nekoliko ce odabrati bas TAJ . Obecali su nas svakako nazvati dok donesu odluku da nam kazu rezultat, ma kakav bio. Rekli smo si da se necemo nadati, vec znam kako boli razocaranje, al opet ne mogu da se ne nadam, ma NADA mi je drugo ime!!!
    Želim vam svu sreću!!! Da uskoro javis lijepe vijesti!
    Nažalost navikli smo na razočaranja,puno ih je bilo..al mi se svakim danom volimo sve više i obožavam mm-a jer znam koliko se i on ponadao a drži se odlično i oslonac i utjeha mi je..idemo dalje jači i nadamo se da ćemo uskoro pronaći NAŠU djecu...

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    26

    Početno

    Moje djetesce spava u svom kreveticu u sobi!
    ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  5. #55
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno



    bravooooo cestitam vam od srca!!!

    Kad uhvatis vremena malo nqm vise napisi o djetescetu cura decko koliko jenstaro..
    Svaoa cast kako si izdrzala ne pricat prije

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Čestitam!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Cestitam, prekrasne vijesti!

  8. #58
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Cestitam!

  9. #59
    Mia_Lena avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    125

    Početno

    Cestitam!!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno


    Znala sam da se nesto događa čim se nejavljaš..
    Čestitam tebi i tm!!!!!

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    56

    Početno

    Jeeeeeee!!!! Čestitam! Predivno! Piši, piši! Ako stigneš, naravno <3

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    29

    Početno

    Čestitam od



    piši, piši nam!!

  13. #63
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Čestitkeeeeeee!!!!!

  14. #64
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj suncenadlanu prvotno napisa Vidi poruku
    Moje djetesce spava u svom kreveticu u sobi!
    ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
    Divno! Sva sam se naježila od sreće. Čestitam vam!

  15. #65
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Prekrasno!!!
    Kakav li je to brzopotezni centar. Svaka cast i vama i centru!

  16. #66
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Čestitam vam!!!

  17. #67
    Amondi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    324

    Početno

    Čestitke i od mene!

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    26

    Početno

    Nevjerojatno je kako vrijeme leti, svaki dan mislim kako cu nesto napisati ali nekako taj trenutak odleprsa za iduci dan, pa za iduci i tako dalje.... Malo sam umorna stalno, ali sretna sretna aaaa to se opisati ne moze. Zivot nam se u kratkom roku preokrenuo naglavce, sad je sve podredjeno malom obrascicu nasmijanom. Hvala Bogu, moji na poslu su imali razumijevanja s obzirom da vec otprije znaju da smo u trazenju/ocekivanju djeteta i sve skupa..tako da sam od prvog dana ostala doma, rastereceno, iako je nas malisan takorekuc pao s neba u nas zivot.
    Moram reci da nisam ocekivala da ce sve ici tako brzo ni glatko, i s obzirom na sve informacije koje smo imali u glavama citajuci i slusajuci price drugih....no sve institucije su nas toliko ugodno iznenadile. Pocev od centra u koji smo bili pozvani, odmah nakon sto su nas obavijestili da smo mi izabrani pozvani smo k njima i potrudili su se da sve prodje sto brze i bezbolnije i sto krace da nas malisan ne ceka vise no sto je nuzno potrebno na svoj dom, ponogli su oko papira a i kasnije kad smo dosli doma, papirologija, moj dopust, prijava na hzzo...sve je islo tako ekspresno i svi su bili toliko uvidjavni da nemam rijeci.
    Uglavnom, sad je sve gotovo, odahnuli smo i sve o cemu mislimo je kako njemu sto vise olaksati dolazak doma i uljepsati zivot.
    Deckic nas je mali, nema niti godinu dana jos, veseli nas patuljak bozicni! Morali smo cim smo dosli kuci sanirat neku prehladicu i neke zdravstvene stvarcice sitne, doktorica je bila famozna, primila ga je dok jos nije ni imao prijavu ni papire, ali sve se rijesilo naknadno. Idemo s bujicom samo naprijed. Sad brojimo pelene, kasice, bocice, robice i preslagujemo i planiramo sto nam treba jos i uzivamo u svakom trenutku.
    Danas je dan kad sam kupila prvi pravi darak koji ce dobiti za sv Nikolu, i smjeskala sam se na blagajni kao blesava, kao da sam jedina na svijetu koja djetetu kupuje igracku. Ma znate uostalom, ili cete uskoro saznati, .
    Imam dojam da je s nama oduvijek, kad se nasmijesi, ma sve ostalo pada u vodu. Bojim se da cemo ga razmaziti, cim ma i trepne nespretno mi se oboje lomimo tko ce prvi k njemu, mislim da se moramo malo skulirati, pustiti ga da se sam zaigra pomalo, jer ovo malo dana sto smo skupa vec se naviknuo da je centar svijeta i ako se maknem iz vidokruga makar i na sekundu , pocinje negodovati haha. Puno se ljubimo, mazimo, grlimo...a on toliko uziva ocigledno u tome da nemamo srca a ni volje prestati haha. Ucimo se u hodu, nadam se da necemo nepopravljivo grijesiti....

    No dobro, uglavnom, evo zbrdazdola sam istresla prve dojmove, javim se jos malo kad se sve jos malo slegne.....
    Drage moje koje jos cekate, ne gubite nadu, ne gubite volju....ovo sto se dozivi kad napokon svane taj dan, je vrijedno svakog cekanja i svake zrtve.

  19. #69
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Uživajte u svakom danu! Vrijeme uistinu leti, trepneš par puta i dječica odrastu...

  20. #70
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ajme rastop

  21. #71
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Divnoooo

  22. #72

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Predivno
    Uzivajte u svakom trenutku..

  23. #73
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Milina! lijepo te je citati, sreca se osjeca iz svakog retka

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •