Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 195

Tema: Otkinut cu na zivce!

  1. #101
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Vrci, mojoj je bila interesantna kartonska kutija sa sitnicama. Imala sam kutiju od nekih čizama, kojoj je poklopac s jedne strane spojen s kutijom. Unutra sam joj stavila, koliko se sjećam, praznu kutiju od kreme, malu plastičnu bocicu, igračkice prilagođene njenom uzrastu. Ma sve što joj je bilo dozvoljeno s obzirom na uzrast i interesantno.
    Dopuze do kutije, malo se namuči s poklopcem, izvadi ponešto, kad joj dosadi, ostavi je. Onda joj se opet vrati pa u krug.
    Probaj nešto tako

  2. #102
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Imam pomoć al oni su nanjušili odmah moj stres i prikeljili se uz mene kao pijavice.
    Tako je to, da. Kada je teško, onda ožeži. Mi se upravo oporavljamo od prehlade. Prolazimo kroz jbn pakao.

    Mala najmanja kada se veseli zvuči kao da gorko plače. Ne znam što je s tim djetetom. Trlja oči od umora, kao da će taj čas usnuti. Podignem je i razbudi se, ali ono, totalno. Prducka na usta, hoće se igrati. Dovraga.

  3. #103
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Pucam, danas sam skupa s njim plakala, stalno grinta ništa mu ne paše, jedino se umiri kad jede, al ne može stalno jest, rekla sam muzu jedva čekam ić radit da uši odmorim, kakvi su vaši vršnjaci?

  4. #104
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Dobro podnosim dvoje starijih, ali malu nikako. Njeno kreštanje me izuje čak i kada je iz zadovoljstva.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Moj vrišti :D al ne jer je nervozan nego u igri. Ne spava bas puno preko dana ali nije cendrav (da pokucam).

    Zeljkice, idete li vani prošetati ili do parka? Možda ga to malo opusti. On sad već hoda? Vani bi se umorio pa bi možda i zaspao.

  6. #106
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ne spava ni on, sad samo jednom nekad 1,5 h nekad 2,5 h, sam je izbacio jutarnje spavanje a fali mu a ja ga ne mogu na silu uspavat. Trenutno nam je ruzno vrijeme pa nemamo izbora, da hoda.

  7. #107
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Željkice, nema lošeg vremena, samo loše opreme
    Bez šale, za zahtjevnu djecu je smrt čamiti u kući cijeli dan.
    Zato nabavi skafander, nepropusne čizmice, za njega i sebe i vanka u istraživanje.

  8. #108
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    I sama mrzim stat doma, al po kiši baš nemam izbora jedino centri al to ne volim. Da bas je zahtjevan o ovaj!

  9. #109
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Meni puno pomaze da izadjem bar na 5 minuta,al redovno mi se ne da. U zadnje vrijeme se nekako natjeram. Mala ne hoda jos,nosim ju. Jedino u setnji moze proci po 2-3 sata da ne sisa. 8 mjeseci i jede jos uvijek jako slabo. Ugl, lakse podnesem to skakanje po glavi ostatak dana uz barem malo setnje.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od Vlattka : 20.11.2018. at 23:22

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Moja je danas nesto nervozna, inace nije tesko dijete (kuc-kuc). Muce je zubi, a ima vec 7 velikih zuba. Tako da si je izgrizla sakicu, ima otiske prednjih zubi. Samo mi nije jasno da je vec sad mogu boliti cetvorke ili petice (daleko gura palac) . Nema ni 10 mj.

    A noci su nam u rasponu od ajme do ajme i kuku.
    Posljednje uređivanje od martinaP : 21.11.2018. at 00:40

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Noci su i nama lose, muz i ja na pm.
    Prebacili danas na jedno spavanje preko dana pa cemo vidjeti kako ce to ici. Nama je i dalje problem nocno zapisavanje, presvlacim ga nakon nekog cicanja i to ga redovno razbudi i jako ga tesko uspavam - najcesce ja poludim pa upogonim muza da nosi. L se stvarno trudi, vrpolji se po krevetu, nuna se, ali ne moze nikako nazad zaspat.
    Poceo je jesti odlicno, odjednom smo na 3 full obroka i 2 medjuobroka, cica je preko dana 2-3 puta i dok corki.
    Inace preko dana je divan, ni najmanje cendrav, puno se igra sam, zbilja uzivamo. Ali noci su mi preiscrpljujuce.

  12. #112
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Bubekice koje pelene koristite?
    Nama je i noć i dan iscrpljujući, jučer se čudo dogodilo cijelo popodne je bio ok, mogli smo normalno razgovarat i sa starijim se poigrati, svi sretni.

  13. #113
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    I sama mrzim stat doma, al po kiši baš nemam izbora jedino centri al to ne volim. Da bas je zahtjevan o ovaj!
    Mislim da nisam nijedan dan bez povišene temperature preskočila izlazak. Dok je bio u ležećim kolicima sam išla ukrug ispod nadstrešnice terase nekog kafića koja nije radila zbog zime. Kasnije sam morala birati tih pola sata bez kiše u danu, ili bismo odjurili makar do apoteke ili dućana s produljenim krovićem na kolicima. Kad je prohodao, ako ne pljušti može se na pola sata. U Irskoj sam gledala pune parkove djece po kiši. S 18 mjeseci je već jurio na bicikliću guralici, to nam je jako popravilo kvalitetu izlazaka. I danas smo otišli biciklima u vrtić, ja na posao.

  14. #114
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Neka dobra nosiljka i kišobran, bit će lakše

  15. #115
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Ja sam jedna od rijetkih koja ne sece po kisi/magli/vjetru/zimi. Jednostavno nije mi ugodno, sad se vec smrzavam, i nije mi sila ici s djecom na takvo vrijeme. Al i meni nikad nije tlaka biti cijeli dan u kuci,nit sam na njima primijetila da im ne pase.
    To je valjda do rutine, karaktera..

    I iskreno, u mom mjestu kad je losije nema nikog vani, ni s kolicima, ni klinci da secu.


    Moja je sad treci dan cviljava, i nocas se par puta budila, plakala, zaspala. Krivit cu zub, nekako mi gornja jedinica vidljiva,al nikako je nema. Kao i dvojkica jedna,tik pod mesom. Ona jako lose podnosi rast zubica, sa starijim nikad tako

  16. #116
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    To je valjda do rutine, karaktera..

    I iskreno, u mom mjestu kad je losije nema nikog vani, ni s kolicima, ni klinci da secu.
    Kod mene nije nikakva rutina, nisam ni ja rođena da plešem na kiši
    Dijete nije dojeno pa sam činila što sam mogla da mu pomognem da se zdravo razvija. Ovo je bila razumna preporuka pedijatrice.
    I kod mene je park prazan po lošem vremenu, a i šetnice. Ja sam te loše dane štreberski odradila. Nosiljku sam nosila samo do 5-6 kg mase, nisam mogla sat vremena šetati s tolikom masom, ali bilo je i takvih mama.
    Uglavnom, mom je djetetu to puno značilo. Za zdravlje ne znam koliko je značilo, ali mislim da sam u više od godinu dana vrtića bila 1 tjedan na bolovanju. Ima li veze s tim ne znam, ali očito nije odmoglo

  17. #117
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Mi izademo na balkon i dvoriste, to je normalno. Pricam samo o tim setnjama od sat vremena i vise, to mi bude nekad tlaka.

    Stvarno mogu reci blazeno dvoriste, nema spremanja i pripremanja. Izademo kad nam se sprdne, makar na 5min.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    mi isto svaki dan izlazimo, po lošem vremenu naravno traje kraće. Ali da, blaženo dvorište. 100 puta sam ga poželila. Ovako kad je hladno, sa svim tim slojevima, spremanje traje.

  19. #119
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Mi isto moramo izaci, dosadi joj cijeli dan biti u stanu.
    Dvoriste je spas, 31 g. sam zivjela u kuci, najvise mi fali bas dvoriste.

    martinaP, nije rano za cetvorke, moja je rano dobila zubice, tako da sam uvjerena da su mojoj krenule. Trenutno je pauza.

  20. #120
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Mi isto secemo svaki dan jedino preskacemo ako bas pljusti. Nije ljubiteljica kolica pa ju stavim u nosiljku. Srecom, nije jako teska 6,5 kg. I tako ju jedino uspijem uspavati. Nosiljka i setnja ili sisa.
    Bili smo na mini godisnjem pa smo nas dvije svaki dan opalile setnju od 20 km. Inace, svaki dan predjemo 4-5 km.

  21. #121
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Mi ne setamo vani po kisi ili jakom vjetru, to sam zaboravila napisati.

  22. #122
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mi smo isto dosta van jedino po kiši ne ili jakoj buri, u kolica izdrzi sat nekad sat ipo, ako mu dam da nesto gricka!

  23. #123
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Spavala je, cicala, mazila se, nudila sam je hranom, igrala se, nosila sam je dok sam radila u kuhinji, ne niču joj zubi, nije prehlađena, sačuvaj bože ako je držim s jednom rukom, a ne dvije, spustim je na dvije jebe_ne minute da oribam jabuku i krene se derati iz petnih žila kao da ju mučim.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Moj je milina zadnjih dana preko dana! Cak smo izgleda i uspjesno prebacili na jedan spavanac dnevni.
    Mi secemo svaki dan, ujutro seku vodimo u vrtic, njega nosim u kloksi, iako ima vec preko 11kg. Volim da mi je blizu, tako se mozemo razgovarati, pipati lisce i grancice i slicno
    Sto se pelena tice, kombiniramo helen harper i pampers premium. Probali i zeleni pampers i babylove (obicne i bio), nijedna ne izdura noc.

  25. #125
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Mi otkrili razlog cviljavosti, prva temperatura.
    38.5

    Il je zub koji izbija,il ce afte kao i braci. Cekamo...

  26. #126
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mi izademo na balkon i dvoriste, to je normalno. Pricam samo o tim setnjama od sat vremena i vise, to mi bude nekad tlaka.

    Stvarno mogu reci blazeno dvoriste, nema spremanja i pripremanja. Izademo kad nam se sprdne, makar na 5min.
    E pa lako je tako
    Nadam se da je pala temperatura. Moja zubarica tvrdi da su temperature kod izbijanja zuba jako rijetke, a da se svakakve viroz pripisuju zubima. Al ne znam, nisam to pratila baš.

  27. #127
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Nakon sirupa ništa od temperature, cijela noć i jutros ok. Baš mi čudno. Ništa drugo joj nije osim što se ta jedinica dodatno zabijelila cijelom duljinom i kao naotekla.
    Nit kašlje, kiše, curi nos, proljev, ma ništa ništa.

  28. #128
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Trebalo mi je sat vremena da uspijem nešt pojest. U tri navrata sam se ustajala misleć da je zaspala, i vraćala joj se, jer nije.
    Prvi put krenem tražit šeflju. Stop. Drugi put ubacim varivo i podgrijavam. Stop. Treći put uzmem varivo. Stop. Palim svjetla, nju pod ruku i žderi dok se ona trga da uzme ručku i baci varivo na pod.

  29. #129
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Dan je bio izuzetno dobar za bebu. Dugo spavanja, cicanja, maženja, igra s braćom, kratki izlet na hladnoću, spavanje, vježbe na lopti, ... ostavim je na minutu, ona do zida i tupa glavom u njega. je*emti.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    To s lupanjem glave radi i moj. I sto je najbolje, kad se slucajno udari u glavu (npr. u rešetke krevetića ili u kuhinjski element onda nastavi polako lupkati glavom u to. Valjda ispituje pri kojoj jacini udarca počinje boliti :D

  31. #131
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Netom iza udaranja glavom o zid, uzela sam red čokolade da si pojedem i dođem k sebi. Mala se okrenula prema meni i rastegnula razgovjetno "nee".
    Citiraj Mateaaa prvotno napisa Vidi poruku
    To s lupanjem glave radi i moj. I sto je najbolje, kad se slucajno udari u glavu (npr. u rešetke krevetića ili u kuhinjski element onda nastavi polako lupkati glavom u to. Valjda ispituje pri kojoj jacini udarca počinje boliti :D
    Točno to je radila.

  32. #132
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Moja je jucer odlucno puzala i sudarila se sa zidom, kojeg je vidjela. Danas vise nema cvoruge.
    Njima fora, nama horor

  33. #133

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Moja voli coskove. Dodje i ciljano lupa glavom u njih. Ne sjecam se da su stariji to radili.

    Jos se ne posjeda. Pokusava. Idemo na sistematski 5.12, ne gine nam uputnica za fizijatra.

  34. #134
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Koliko je stara tvoja, martina?

    Mi smo jutros zaposlili psa da zabavlja malu, da mi se malo skine s vrata.
    Pas je došao, trpio je ni dvije minute, podvio rep i vratio se nazad u kuhinju.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    10 mjeseci i 3 dana.

    Po onim tablicama je negdje na razini 7-8 mjeseci, i cijelo vrijeme tako kaska. Radi sve po redu, samo kasni. Tak da ja nisam nesto zabrinuta. Puze po vojnicki, dize se na sve 4 i ljulja se.
    Posljednje uređivanje od martinaP : 29.11.2018. at 13:51

  36. #136

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku

    Mi smo jutros zaposlili psa da zabavlja malu, da mi se malo skine s vrata.
    Pas je došao, trpio je ni dvije minute, podvio rep i vratio se nazad u kuhinju.
    To i ja radim :D Nekad čak i uspije pa sam mirna neko vrijeme.

  37. #137
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno Sadistički momenti malog djeteta

    mala beba sad je 10 mj uživa:
    - čupati me za kosu, ili uho
    - popeti se na mene i dlanom me lupati po čelu,
    - pikati me prstom u nos i usta,
    - stati mi nogom na glavu, sjesti se,
    - ugristi me za rame, ili bradu, a pokušala je i za nos
    Kad mi prekipi takva igra, spustim je, a ona se smije.
    Jesu radila i njena braća sve od navedenog osim griženja ramena i brade, ali ona sve to intenzivnije.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Vjerojatno joj je zabavna tvoja reakcija na te postupke.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mog trenutacno jako veseli skinut carapu i bjezat bosonog po kuci. Toliko se hihoce da mislim da ce bez zraka ostat.

  40. #140
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Sat vremena je odspava, nemogu ja ovako više, do večeras ću poludit s njim!

  41. #141
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    mala beba sad je 10 mj uživa:
    - čupati me za kosu, ili uho
    - popeti se na mene i dlanom me lupati po čelu,
    - pikati me prstom u nos i usta,
    - stati mi nogom na glavu, sjesti se,
    - ugristi me za rame, ili bradu, a pokušala je i za nos
    Kad mi prekipi takva igra, spustim je, a ona se smije.
    Jesu radila i njena braća sve od navedenog osim griženja ramena i brade, ali ona sve to intenzivnije.
    Žuta zašto joj to dozvoljavaš? Ja nisam nikad dala djeci, pa i kad su bili bebe da me čupaju, grizu, lupaju itd.to se uči od malih nogu da se to ne smije i ne radi drugima jer ih boli.

    Ja bi imala dosta žustru reakciju na prvo takvo ponavljanje radnje da pošteno zapamti. I glasno i jasno NE.

    Znam.da.si umorna i da se nemaš snage borit, al svejedno to malena treba naučiti. Što prije to bolje. Ne radimo drugima stvari koje ih bole.

    Ili ja bi čak to njoj napravila što ona radi meni. Čupa me za kosu ja čupam nju za tih par vlasi. Ugrize me ja ugrizem nju. Da vidiš kako će skužit da se to NE radi.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.12.2018. at 23:53

  42. #142
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Jedan tren se mazimo, drugi tren zabije svoju čeljust meni u bradu. Prilično je brza i nepredvidiva. Nema mi smisla vratit joj jer se ne sjeća ni što je radila prije pola minute. U principu je maknem sa sebe i prestanem sa igrom.

  43. #143
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Zašto ne jaukneš,daš do znanja da te boli ili ne kažeš NE mamu boli?

  44. #144
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Nasmije se. Par puta je cicu zagrizla i maknula sam ju uz psovku, jbg, pa je plakala.

  45. #145
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Meni ni stariji ni ona to nikad nisu radili. Uvijek se cudim kad netko kaze da ih beba od manje od god dana tako "terorizira".
    Mene mala pokusala par puta ugristi, tj.malo me uhvatila. Rekla sam auc i maknula ju. Isla je opet probati, rekla sam glasnije au i nisam dala. Objesila je usta, tuzna faca, plac. Za min sve ok, al nije vise grizla
    Tako i za takve ostale stvari

  46. #146
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Imaš sreće moja recimo, sad već 4 godine, ima takav karakterčić da voli provokaciju. Bilo je tu svašta, lupanja, grickanja, otkad govori jako kvalitetno provocira stariju sestru. I kad ja recimo vičem, jaučem ili se pravim da plačem, ona se baci na mene i tako me milo tješi i ljubi i obećaje da neće više nikada da ne bi čovjek vjerovao da se radi o istom djetetu koje me je malo prije mlatnulo. Sve sam probala (savjete više ni ne tražim, hvala unaprijed), napredak ide ali puževim korakom.

  47. #147
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Čim sjednem odmah me diže. U tramvaju cupkam s njom pored deset praznih mjesta.
    Najglasnija je kada sjednem odgovoriti na email.
    Tiha je jedino dok joj braća plaču i vise na meni. Čim završe krene ona.
    Najnovija fora joj je sjesti pored mene i baciti se na leđa tako da me glavom udari u lice.

  48. #148
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Nije htjela zaspat dok sam je nosala. Zaspala je tek kad sam je prebacila preko jednog koljena. Kakvo čudno dijete.

  49. #149
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    U fazi je uspinjanja. Vrijeme za spavanje, čekam da se umori, čitam vijesti, ona se penje po meni, bali "m-mma-mmma", ugrize me za bok, pogleda, krikne i smije se.

  50. #150
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Moja je zadnjih par dana uragan. Tornado. Nepogoda.
    Kao da ima magnet koji ju privlaci na ono sto ne smije.
    TV. Soba starijeg (jer ima sitne legice nadohvat, i razne ceste i svasta sto on poludi ak ona raskopa). Ako samo vidi da su vrata odskrinuta, bris van iz sobe. Bor. Ajme bor, micemo ga prije tri kralja jer je ovo uzas. Zice. Od svjecica ,od svega.
    Igracke sluze da se rasture, razbacaju i vise nisu zabavne
    E da,penjanje na kauc/krevet i onda se baca uokolo,nema veze jel blizu ruba,to ne gleda


    Mislim,ima ona i super trenutaka, lijepe igre i zabave. Al sad ulazi u ovu fazu gdje ju 80% vremena samo micem od svega

    Crtici? Jok, nula bodova. Samo baby shark i to je to. Stariji u njeno doba cak nesto i gledao,ona se zapilji samo u coca cola, ht i tele2 reklame

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •