Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 195

Tema: Otkinut cu na zivce!

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno Otkinut cu na zivce!

    Moj problem je sljedeci. Ne znam ni otkud da pocnem.Curka od 9 mjeseci.... Otkad smo dosle iz rodilista ona dreci cijele dane, bili su grcevi, pa prvi zubici, ok, kuzim, ali i kad joj nije nista ona i dalje dreci i vristi. Nista joj ne pase. Npr nikad nije htjela biti u viperu, gymu, slingu,klokanici, mei taiju, ne daj Boze kolicima- nema kaj nisam isprobala, nista nije pomoglo. Mirna je jedino kad ju ja nosim. Dan nam prolazi otprilike ovako: ujutro budjenje, cika, stavim ju na pod da se igra sa sekom (22mj) , ma kakvi, deranje. Pocela je puzati, pa tako puze i dize se na nogice i usput se dere. Onda idemo na neku kasicu (jede super, cika na zahtjev+ jos 2 obroka, ponekad i 3) , poslije toga spavanac prije kojeg je naravno deranje. Poslije spavanca rucak, pa opet na pod i opet deranje, odemo malo van s kolicima, 10 min sve super pa pocinje deranje, odemo unutra, cikimo i jos jedan spavanac od pola sata-tu zaspi uz minimalnu dreku. Poslije budjenja opet na pod, puzanje, dizanje, igranje pa opet plac, onda vecerica pa ju nosim vecinom jer me vec taj plac baci u trans, i napokon spavanje. E sad, tu je isto veliki problem. Do prije koji mjesec nocno spavanje joj je bilo super, u 21 smo bili okupani, pocikili i super bi spavali sa dva budjenja za cicu do 9 ujutro. A sad je katastrofa , nece zaspati do 11, pola 12 , vrti se , igra po krevetu i naravno dreci i onda jedva zaspi. E onda slijedi budjenje za 2-3 sata za cicu, onda je mir do 5 a od 5 pa do 9 budi se svakih sat vremena i zaspi jedino uz cicu. Ne znam vise kaj da napravim, uz to moram brinuti i o starijoj curi, imam osjecaj kao da sam ju zapostavila, od male se ne mogu ni poigrati s njom kak se spada, prije smo se svaku vecer zajedno kupale i to je bilo "nase vrijeme" a sad se jedva ja otusiram. Uz to jos imam i svakodnevne glavobolje i sva sam u banani. Dajte me utjesite da ce to brzo proci, jer ona je nemoguca! ( da napomenem MD radi do 5, do tad sam sama s njima, ali i kad dodje od njega nema neke prevelike koristi, buraz (18g) mi nekad uskoci, pricuva ,da odem u ducan, ili ponekad se samo provozati s MD po kvartu s autom tek toliko da si malo odmorim vijuge od dernjave, curke ga vole, igraju se s njim, tako da nije da bas nemam pomoc ali opet pucam po savovima, i iskreno se nadam da nece jos dugo tako, tjesim se da kad prohoda i pocne upoznavat vise svijet oko sebe da ce se ipak malo smiriti. Evo samo sam se htjela izjadat malo..

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Moja je sada par mjeseci bila kao andžeo. I sada je nastupila ta faza, osmi mjesec, i stalno stalno za svaku sitnicu kmeči. Ja mislim da tu nema načina osim čekati da porastu.

  3. #3
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Jao uzas, to je valjda zato jer mi je starija cura pravi andjelek, s njom nikad nikakvih problema, od rodjenja spava 11-12 h bez budjenja, lijepo se igra, ma ni ne cujes ju, zlato od djeteta. A ova me sad posteno zdrmala, a to tak valjda mora bit, prezivjet cemo i to

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Moj je prvi bio takav, cura je došla kao odmor... Bit će lakše, prije ii kasnije , nama je postalo lakše tek kad je prošao 2,5 godine (nije neka utjeha, znam).

  5. #5
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    biti će lakše sigurno. kad stane na noge, ona više neće htjeti nosanje, nego hodanje a ti prati sve u korak... ja sam u toj fazi poželjela da ga barem mogu malo pronosati, da kičmu ispravim..

    To što nemaš vremena za starije dijete, to je i mene mučilo, iako mi je stariji bio u vrtiću cijelo vrijeme, ali opet popodne nemam vremena za njega. Baš me prala grižnja savjesti... Zašto ti starija nije u vrtiću? Tebi bi bilo lakše, a i ona bi se zabavljala s djecom...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Mi imamo 6 i po mjeseci i bome sam i ja luda pomalo od tog njenog cendranja. Izdrzi pet minuta u bilo cemu i onda cendra, pa samo sve jace. Sinoc se okupale, cista kosica, zaspala je na meni kao klada i samo sam je legla na trbusic da podrigne i ja operem zube, ona je toliko pocela plakati da se sva oznojila i sad izgleda kao da ju nisam kupala 10 dana. Kosa sva sljepljena i polumasna. Podivljam. Stavim je na stolic za presvlacenje, ako nije od volje za minutu pocne cendrati. Kad ju oblacim za ici vani cendra. Tako da znam kako ti je..

  7. #7
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Evo, ja mislim da ću isto otkinut.
    Neće pa neće zaspati. Udaljim se pedalj i odmah kmeči.

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,205

    Početno

    A ja ću ono što pišem već godinama

    Tako će brzo odrasti, čim prohodaju, više vas ne trebaju toliko. Sa 12 godina ćete biti sretne za svaki trenutak kada ste zajedno.
    Samo otprilike prvu godinu, dijete smatra da je mama dio njih, fizički spojen dio. I ima na to sva prava.
    A mama se mora strpjeti i pružiti bebi ono što treba, pa makar cijeli dan nosala. To traje samo oko godinu dana. A što je godina dana...

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    No, u pravu si.

  10. #10
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Taman kad je zaspala ja kihnem.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Hahahaha, zutaminuta. Moja taman napokon zaspe, a meni kvrcne koljeno i gotovo spavanje :D

  12. #12
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    A joj cure držite se proći će i to.
    Dan po dan....

  13. #13
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Beti u pravu si, ni ne okrenes se a vec narastu. Vidim po svojoj starijoj, otkad je prohodala ne ferma me ni pet posto, i sad mi fali ono vrijeme kad je bila bebica.... A tako ce bit i sa malom. Sad si jedva cekamo da ta prva godina prodje, a poslije cemo zalit za tim vremenima kad su vristali, visili na cici i ne dali nam spavati.... Ah, ali moramo se malo izjadat, lakse je

  14. #14
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Moja prva curka je bila takva beba, njurgava, radoznala, ali samo na rukama, s tim da se noću budila po 20, 30 x. Danju neću ni reći. U AS je urlala SVAKI dan.
    I to sve tako do neke ajmo reći 3. godine iako je podnošljivija postala s neke 2, s boljim i gorim fazama.

    I uopće ne žalim što je odrasla i što ima 4 godine.
    Dapače, jeva čekam da mi ovaj od 15 mjeseci odraste i počne spavati (jer ni on ne spava, budi se između 5 i 15 x noću, danju jedva spava). S tim da mali ne dreči kad je budan, upravo suprotno, smije se i šarmira, ali zato iza sebe ostavlja ogroman nered, uragan i svaki dan sam sretna što je preživio još jedan dan

  15. #15
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Zuska, bas si me utjesila s ove 2-3 godine Ne, salim se, ma naravno da svi jedva cekamo da porastu, da se mozemo naspavati ko ljudi, bez pokakanih pelena, pobljuvanih majica, skupljanja igracaka od 0-24.... ali hocu reci da ce nam to faliti kad budu veliki, ma joj nema ljepseg kao sto je netko gore napisao, kad ti dodje s tim malim rucicama i zagrli te, pa cijeli svijet je tvoj <3 Kad su veliki, tog vise nema (bar ne u tim kolicinama i tako slatko kao kad su bili kikici.)

  16. #16
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj barca prvotno napisa Vidi poruku
    Zuska, bas si me utjesila s ove 2-3 godine Ne, salim se, ma naravno da svi jedva cekamo da porastu, da se mozemo naspavati ko ljudi, bez pokakanih pelena, pobljuvanih majica, skupljanja igracaka od 0-24.... ali hocu reci da ce nam to faliti kad budu veliki, ma joj nema ljepseg kao sto je netko gore napisao, kad ti dodje s tim malim rucicama i zagrli te, pa cijeli svijet je tvoj <3 Kad su veliki, tog vise nema (bar ne u tim kolicinama i tako slatko kao kad su bili kikici.)
    A ja ću napisati nešto što babe čestp znaju reći, a to je da su najbolji kad bljucaju, imaju grčeve i vrište. Jer kad uđu u pubertet i u fazu "što mi možeš" , onda poželiš da ga legneš na kauč, promijeniš mu pelenu i kažeš bljrčmrčbububu.

  17. #17
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A ja ću napisati nešto što babe čestp znaju reći, a to je da su najbolji kad bljucaju, imaju grčeve i vrište. Jer kad uđu u pubertet i u fazu "što mi možeš" , onda poželiš da ga legneš na kauč, promijeniš mu pelenu i kažeš bljrčmrčbububu.
    E trina placem i umirem od smjeha...
    Aj mu stavi pelenu molim te
    I ja se bojim puberteta jer se sjecam sebe... Sreca da smo jos daleko...

  18. #18
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Zašto plače jače kada me (u)gleda?

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto plače jače kada me (u)gleda?
    Ti ovo ozbiljno pitaš? Pa to joj je jedino sredstvo komunikacije. Trudi se da privuče pažnju. I daj joj je, stigneš na forum, ovdje će uvijek nekoga biti, a tvom djetetu treba mama.

  20. #20
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ti ovo ozbiljno pitaš? Pa to joj je jedino sredstvo komunikacije. Trudi se da privuče pažnju. I daj joj je, stigneš na forum, ovdje će uvijek nekoga biti, a tvom djetetu treba mama.
    Ajde nemoj mi to predbacivati. Tu pišem kada cica ili spava, ili oboje. Sada upravo je oboje.

    Došla sam iz kuhinje nakon pranja suđa i ručka u sobu. Do tog trena se fino igrala, a onda me ugledala. Kao i jučer kada je s njom otac bio.

  21. #21
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Moja se dere cim me ugleda na vratima. Recimo odem do kuhinje ili negdje, mir. Cim se pojavim na vratima evo ti vriske. Meni je to slatko, je da ide na zivce ali kaj se moze, ipak, mama je mama i trenutno nas nitko ne moze zamijeniti. <3

  22. #22
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Zuta, kod mene ti je tak svaki dan, a vjerujem i kod drugih. Zato, go with the flow, kaj da ti drugo kazem, to ja sebi mantram svakodnevno.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je sada par mjeseci bila kao andžeo. I sada je nastupila ta faza, osmi mjesec, i stalno stalno za svaku sitnicu kmeči. Ja mislim da tu nema načina osim čekati da porastu.
    Zuta, pa kud baš ti i andžeo :D
    Anđeo
    Sorry, morala sam!

  24. #24
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Zuta, pa kud baš ti i andžeo :D
    Anđeo
    Sorry, morala sam!
    Zafrkancija.

  25. #25
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Moj prvi je takav jos uvijek, a ima preko tri godine.

    Sestra mu je, u usporedbi, andjeo, ali moguce je da polako krece njegovim stopama (njoj je tek mjesec dana pa mogu samo otprilike nagadjati kakva je).

  26. #26
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Kaae, meni se moja sa svojih mjesec dana isto cinila andjelekom, i sacuvala tu titulu do nekih mjesec i pol-dva a onda je pocelo.... ali sve je to individualno od bebe do bebe, mozda tvoja nastavi nositi auru, ja se nadam da hoce

  27. #27
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja još uvijek čekam kad će prestati plakati. Evo sad će joj u 4. mj 6 godina

  28. #28
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Ajme mitovski utjesila si me.

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    je i ti znaš tješiti

  30. #30
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    A što je najgore i dok je beba bio bio je za popi-zditi.

  31. #31
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    A što da ti kažem kad ja u kući imam i takvoga i malu od 4. I ono između. Pa ja bi rađe svaki dan mijenjala pelene i ne spavala zbog grčeva nego ne spavala od živaca di sam fulala u odgoju. Ajme majko. uvijek sam se nadala da će nekim čudom moja djeca biti bolji od mene i muža a ono on sto puta gori. Majmun. Neću učiti, što tebe briga za MOJU školu, što ima veze koliko jedinica imam, ja ću pušiti što mi možeš, ja ću imati pedeset cura odjednom, ja ću trkeljati što mi god padne na pamet, ja sam veći od tebe, mala mater ahaha, glup brat, glupe sestre, glupa mater, samo ćaća valja a ni njega ne smije biti briga za školu. Hebalo majku da nebi cili život papala, kakila, bljuckala, bući bući i umorna sam jer mi je cica visila iz kreveta 12 sati u komadu. Neš ti. Mogu i ja ispaljivati na živce na ovoj temi, nije striktno određena dob( podforum ćemo zanematiti)

  32. #32
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Trina looool

  33. #33
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    A znam, Trina.
    Ali toliko sam iscrpljena od nespavanja da pomišljam da si noćas platim sobu u hotelu. Jednostavno više ne mogu, osjećam se fizički i psihički iscrpljeno, ne funkcioniram. Ne pišem o tome na temi o nespavanju jer sam napustila nadu da mi išta može pomoći ...osim njihova (u ovom slučaju, njegova) odrastanja.

    Hoću spavati. I hoću da ga mogu ostaviti da jednu večer prespava kod bake (bez da mislim hoće li ona moći izdržati tolika buđenja) i izaći s dragim, jer skupa bez djece nismo bili nigdje već dugo. Hoću malo sebe i malo nas, fali mi to. Zato jedva čekam da dođe bar na 3 godine.

  34. #34
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Zuska, ako ti imalo pomaze, suosjecam s tobom. Ja sam isto toliko iscrpljena da ne znam di mi je glava, hodam po kuci (a i kad sam vani negdje) kao zombi. S tim da su moje godinu dana razlike pa mozes mislit situaciju. Po noci 20 puta budjenje, nacicavanje, ujutro se probudim kao i da nisam spavala, onda se obje deru, skacu po meni, pa treba im treba raditi dorucak, rucak a ja se ne mogu pomaknuti da mi mladja ne visi na nozi, starija skace, penje se po stolicama, namjestaju, samo cekam kad ce se strgati negdje, ili baciti neki komad namjestaja na malu, i tak cijeli dan. Katastrofa. I onda nek mi netko kaze da je lakse dok su mali nego tinejdzeri. Trina, znam da je tesko i s njima (teta mi ima dva pa otprilike znam o cemu pricas), ali oni te zahebavaju psihicki, a ovi mali i psihicki i fizicki i to je najgore. Ja se ne mogu nacekati da budu tinejdzerice

  35. #35
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Mozak mi ždere mala

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mozak mi ždere mala
    Hehehe... trenutno ima otvoren onaj topic o pubertetu.... Meni se čini da mi je mlađi sin još prekjučer žderao mozak, a čini mi se da smo se u roku keks preselili na ovaj drugi topic (između je proletjelo petnaestak godina, hehehe)

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Lako za pubertet. Tad nemaju potrebu visiti za vratom, već obratno, roditelj njima.

  38. #38
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Lako za pubertet. Tad nemaju potrebu visiti za vratom, već obratno, roditelj njima.
    Eh, slabo tebi sada koristi kad ja govorim da će to brzo proći....

    A sad ozbiljno - vrijeme je vruće i užasno i klincima je teško, ne mogu se dobro naspavati i onda nam vise za vratom. Bit će lakše kad padne kiša - to bi trebalo biti noćas i sutra.

    Malo većoj djeci daj nešto što nije igračka da se zabavljaju. Kad se samo sjetim, moj stariji je obožavao prastari radio (ovako nešto https://www.radiomuseum.org/images/r...8a_1685283.jpg ) a mlađi kutiju s alatom. Naravno, nisu to smjeli dirati bez nadzora, pa su često tražili "ko me bu gledal?" Jednom se moj mlađi sin (imao je oko 3 godine) dočepao kutije s alatom koju je mm neoprezno ostavio u boravku na podu. Jutro rano, ja sam otišla po kruh dok su još svi spavali, a u međuvremenu je mali mudrijaš ustao, napao alat koji inače nije smio dirati, kliještima se uštinuo za lice do krvi i ŠUTIO jer je znao da će mu tata oduzeti alat ako ga probudi...

    Eh, klinci...

  39. #39
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,205

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Lako za pubertet. Tad nemaju potrebu visiti za vratom, već obratno, roditelj njima.
    Ali, ne možeš spavati. Jer ih nema doma, i nemaš pojma što rade. Puno je, puno lakše ne spavati, a znati da su tu.
    Iako, roditi troje djece u tri godine ne bih poželjela nikome.
    Ne vjerujem da bih ja to sama izdržala, između mojih su velike razlike.

  40. #40
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ali, ne možeš spavati. Jer ih nema doma, i nemaš pojma što rade. Puno je, puno lakše ne spavati, a znati da su tu.
    e baš me zanima hoću li ja ovako pisati kad budem imala toliku djecu. Sad fakat ne mogu potpisati ovu izjavu.

    Ne znam zašto, uvjerena sam da bih mogla spavati bez obzira što nisu tu kraj mene. Al to sad stvarno ne mogu tvrdit. Moji roditelji su spavali bez beda. Nije me nitko dočekivao na vratima, pješice smo išli i po 2 km u gluho doba noći doma, al bilo nas je u grupici nekoliko. na počecima se mama znala probudit kad dolazim a poslije ko klade, oboje. nakon toga je slijedio đački dom pa studentski-slobodaaa!!!

  41. #41
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ali, ne možeš spavati. Jer ih nema doma, i nemaš pojma što rade. Puno je, puno lakše ne spavati, a znati da su tu.
    Veliki potpis.
    I jos me tada nervira i MM koji je u stanju spavati kao beba, i onda polaaaako kretati kad ona zove da se dodje po nju.
    A dosad su to bili izlasci (samo) do 23:30.
    Sto ce biti kad krene po klubovima, pojma nemam.
    Neki njeni vec i idu (ne znam kako ih puste da udju, ali udju), no svjesna je da je to prerano i hdB ne trazi.

    Sto se originalne teme tice, iz osobnog iskustva najbolji savjet kojeg sam primila je bio "Spavaj kad ona spava", pa ga prosljedjujem dalje.

  42. #42
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Bojazan tipa da će uzet drogu ili upast u kriminal riješiti sa dnevnom dozom kvocanja po mozgu.
    Bojazan da će zatrudniti - kupim jumbo pakiranje kondoma.
    Bojazan da će ih netko napasti - opremim ih sa papar sprejem ili elektrošokerom.
    Svakome još stavim traku za GPS praćenje.
    Što može krenuti krivo?

  43. #43
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,205

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Što može krenuti krivo?
    Par primjera...počela sam pisati, ali ne, neću. Uglavnom, dobro je. Dobro. I ova trenutna temp 39°, isto će biti dobro. To je samo upala uha. Spavanje, a-ha
    Živci kao lancana debeli. Moraju biti.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Vjeruj sve može krenuti krivo i nakrivo

  45. #45
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Droga- kvocanje im ne bude ništa značilo
    Trudnoća - s kondomom je glupo, nije to to, seksaju se bez
    Ovo za napad ajd ok
    GSP traku maknu

    Danas sam i ja izluđena malom. Vrućina + zubi.

  46. #46
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    najbolji su kad imaju 4-5 godina, još te vole go boga, slušaju, a spavaju!

    eto ti žuta svjetlo na kraju tunela

  47. #47
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    najbolji su kad imaju 4-5 godina, još te vole go boga, slušaju, a spavaju!
    meni su moji sve bolji kako su stariji. Nema šanse da bih se vratila u doba dok su bili mlađi i nesamostalniji u nekim stvarima. Što stariji, meni sve lakše i ljepše.
    Još me vole ko Boga, slušaju, a spavanje je ok (osim što mi sin još uvijek dolazi pred zoru u krevet i te me baš razdrmava jer sam laganog sna pa se onda prebacujem u drugi krevet). Jedva čekam da prestanu ta moja "buđenja u praskozorja".

    žuta, vjerujem da ti je teško, dobro uopće sve to izdržavaš. I šta god tko tvrdio, ne može biti teže roditelju s tinejdžerima nego tebi s troje djece rođene u 3 godine.
    Samo se ti požali, to je normalno.

  48. #48
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    žuta, vjerujem da ti je teško, dobro uopće sve to izdržavaš. I šta god tko tvrdio, ne može biti teže roditelju s tinejdžerima nego tebi s troje djece rođene u 3 godine.
    Samo se ti požali, to je normalno.
    Pa kako sam ja to propustila? Uopće nisam znala za treće
    Bome ti nije lako, al barem će si uskoro biti dovoljni za društvo.
    Nije dobra tema za to, al čestitam!

  49. #49
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Vjerujem da je svakom tko je control freak teško kada su djeca tinejđeri. Ja jesam. Isuse, vjerojatno ću ih zvati 50 puta na dan. Ili to ili neki oblik praćenja.

  50. #50
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem da je svakom tko je control freak teško kada su djeca tinejđeri. Ja jesam. Isuse, vjerojatno ću ih zvati 50 puta na dan. Ili to ili neki oblik praćenja.
    Ja mislim da je ovo kljucno. Ja nisam ni nisam nikad bila i mozda zato volim pubertet moj 17 godisnjak vec 2 godine izlazi, a ja spavam ko top. Beti, previse ti to generaliziras. Da mi nije sestrina, ne bih recimo vjerovala da postoje takve bebe. Ima 2,5 mjeseca i takva je beba da doslovno zaboravis da je tu. Cica i spava, a kad je budna onda se samo smije. Jucer se spremamo za van s njenom starijom, a ona lezi na krevetu i zabavlja se sama sa sobom vise od sat vremena. Onda ju prebacis u kolica onda setnja, onda za pol sata zaspi, pa spava u kolicima, pa se probudi i to sa smijeskom, moji su oboje se uvijek budili s vriskanjem.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •