Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: 7 mjeseci stara beba - problemi sa spavanjem

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    2

    Početno 7 mjeseci stara beba - problemi sa spavanjem

    Pozdrav ljudi,

    Prvi put sam mama i treba mi pomoć. Maleni je otkad se rodio, savršeno spavao tijekom noći. Budio se jednom do dva puta radi jela, i nakon toga nastavljao sa snom.
    Prije par dana je imao neku groznicu i po noci nikako nije mogao spavati, budio se svakih pola sata. To je sve skupa tako trajalo tri dana.
    Kako ta tri dana nije spavao po noći kako treba, tijekom dana je više spavao, i pustala sam ga da spava koliko zeli jer sam mislila da mu je potrebno, vidjelo se na njemu da je umoran i bezvoljan.
    I tako je groznica prosla, a ostao problem spavanja. Po noci jako lose spava, ali zato po danu ne može dva sata izdržati budan. Nervozan je, ne zeli se da igrati, samo place i trlja okice. Inače je bio jako vesela beba koja rijetko kad place. Čini mi se da je poremetio ritam spavanja, i okrenuo dan i noć.
    Kako mu pomoći da se vrati na staro?

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Pricekaj par dana ili koji tjedan trebalo bi se vratiti

  3. #3
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    S otprilike 6 mjeseci bebe imaju skok u razvoju, mozda je i zbog toga, ali ne mozes tu puno osim drzati se normalnog dnevnog ritma i rasporeda, a on ce se vec postimati.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Evo da se javim, maleni se vratio na staro. Zubic mu je izbijao, pa pretpostavljam da je i radi toga imao problema sa nocnim spavanjem. Sad je ponosni vlasnik jednog zubica!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •