Moj problem je sljedeci. Ne znam ni otkud da pocnem.Curka od 9 mjeseci.... Otkad smo dosle iz rodilista ona dreci cijele dane, bili su grcevi, pa prvi zubici, ok, kuzim, ali i kad joj nije nista ona i dalje dreci i vristi. Nista joj ne pase. Npr nikad nije htjela biti u viperu, gymu, slingu,klokanici, mei taiju, ne daj Boze kolicima- nema kaj nisam isprobala, nista nije pomoglo. Mirna je jedino kad ju ja nosim. Dan nam prolazi otprilike ovako: ujutro budjenje, cika, stavim ju na pod da se igra sa sekom (22mj) , ma kakvi, deranje. Pocela je puzati, pa tako puze i dize se na nogice i usput se dere. Onda idemo na neku kasicu (jede super, cika na zahtjev+ jos 2 obroka, ponekad i 3) , poslije toga spavanac prije kojeg je naravno deranje. Poslije spavanca rucak, pa opet na pod i opet deranje, odemo malo van s kolicima, 10 min sve super pa pocinje deranje, odemo unutra, cikimo i jos jedan spavanac od pola sata-tu zaspi uz minimalnu dreku. Poslije budjenja opet na pod, puzanje, dizanje, igranje pa opet plac, onda vecerica pa ju nosim vecinom jer me vec taj plac baci u trans, i napokon spavanje. E sad, tu je isto veliki problem. Do prije koji mjesec nocno spavanje joj je bilo super, u 21 smo bili okupani, pocikili i super bi spavali sa dva budjenja za cicu do 9 ujutro. A sad je katastrofa , nece zaspati do 11, pola 12 , vrti se , igra po krevetu i naravno dreci i onda jedva zaspi. E onda slijedi budjenje za 2-3 sata za cicu, onda je mir do 5 a od 5 pa do 9 budi se svakih sat vremena i zaspi jedino uz cicu. Ne znam vise kaj da napravim, uz to moram brinuti i o starijoj curi, imam osjecaj kao da sam ju zapostavila, od male se ne mogu ni poigrati s njom kak se spada, prije smo se svaku vecer zajedno kupale i to je bilo "nase vrijeme" a sad se jedva ja otusiram. Uz to jos imam i svakodnevne glavobolje i sva sam u banani. Dajte me utjesite da ce to brzo proci, jer ona je nemoguca! ( da napomenem MD radi do 5, do tad sam sama s njima, ali i kad dodje od njega nema neke prevelike koristi, buraz (18g) mi nekad uskoci, pricuva ,da odem u ducan, ili ponekad se samo provozati s MD po kvartu s autom tek toliko da si malo odmorim vijuge od dernjave, curke ga vole, igraju se s njim, tako da nije da bas nemam pomoc ali opet pucam po savovima, i iskreno se nadam da nece jos dugo tako, tjesim se da kad prohoda i pocne upoznavat vise svijet oko sebe da ce se ipak malo smiriti. Evo samo sam se htjela izjadat malo..