Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 118

Tema: Samo NASE slobodno vrijeme

  1. #1
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno Samo NASE slobodno vrijeme

    Drage, potaknuta danasnjim danom, kada sam napokon nakon skoro 2 god uzela "slobodan dan" , (dobro bilo je pola dana, ali i to mi je dovoljno). Pisala sam nesto, slusala muziku, pogledala utakmicu, dok je tata uzeo obadvije curke kod sveki.Preporodila sam se tih par sati i odmah mi je lakse nastaviti sa obavezama oko cura. Volim si pustiti muziku na mob, slusalice na usi i surfati po internetu. Kao veliki nogometni fan, obozavam pogledati Ligu Prvaka, utakmice najdraze mi Barcelone , a ponekad zavirim i u Premier i Bundesligu, ako su utakmice kad cure spavaju) Skroz sam zaboravila kako to izgleda imati vrijeme samo za sebe, u ove dvije godine najduze sam izbivala iz kuce sat i pol kod doktorice. Mislim da je nama mamama prijeko potrebno to neko "samo nase vrijeme" jer sto smo mi zadovoljnije, zadovoljnija su nam i djeca. Sto vi cure volite raditi u svoje slobodno vrijeme ?

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    U zadnje vrijeme volim navečer, kada to mogu, uzeti knjigu i čitati. Nažalost, ne mogu često jer radim od doma.
    Imam više sreće, od vidim dosta majki ovdje po forumu, jer otac češće odvede malu k baki. Bar sada dok nismo puno udaljeni.
    Samo što onda čistim, kuham, i pokušavam dovesti misli u red. Dio vremena ode na podsjećanje što sam ono htjela napraviti.

  3. #3
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Tako sam i ja uvijek kad ih je dragi odveo baki, non stop cistila, peglala, preslagivala robu.... Onda sam skuzila da pol toga uopce nema potrebe da radim, tak da u 10 min usisam, obrisem prasinu,operem podove i kupaonu i onda uzivam. Tako bi mi sve trebale, samo sto smo mi zene takve, i kad dobijemo slobodno vrijeme, ne potrosimo ga kvalitetnoo i na sebe nego na nepotrebne stvari.

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nažalost, mi imamo u stanu dva psa koji se linjaju nenormalno i moram stalno čistiti inače bude dlaka svuda po odjeći. Srećom, ne traje to dugo jer je stan malecki. Odjeću čak i ne slažem. Nekad je samo bacim u ormar.

  5. #5
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Meni za to sluzi gym, kava sa curama. Sve kaj se tice ciscenja i kuhanja smatram vremenim za njih, ne za sebe

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Barca, samo da ti cestitam sto si si priustila vrijeme za sebe.
    Ja se nemam kaj javljati jer je moja vec velika (6), u vrtic je krenula sa 18 mjeseci, a ja na pola radnog vremena...ma divota! Stigla sam uciti, piti kave itd. Al do 18. mjeseci...uh. Sad znate odakle nick uh-puh.

  7. #7
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Kava sa frendicama, sa curama koje isto imaju djecu i uspjele su djecu "uvaliti" nekome. Na to trosim svo svoje slobodno vrijeme (jedan put u dva tjedna) to je za dusu.
    Ali u danu si napravim vrijeme za sebe, npr kad je dobra pjesma pojacam i zapjevam.
    Kad kuham i perem smatram da koristim vrijeme na nas, a ne na sebe.

  8. #8
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    E pa kris, tak bi sve trebale zuta, mi smo pak u velikoj kuci koja je katastrofa komplicirana za odrzavanje, i sad dok su curke male, ne stignem nis pospremit ni odrzavat kak bi trebala, susjedi se vjerojatno zgrazaju kakvo je dvoriste, nismo dvije god sisali zivicu, ja sam metlu drzala u rukama ne pamtim kad, a kuci su mi uredne samo cetiri prostorije u kojima boravimo, ostatak je zali Boze. Nego, otisla sam off topic. Idete u teretanu mozda, fitness, joga, neki ples ? Ili doma vjezbate ako uopce stignete ? Meni je zelja upisati sambu i cim mala napuni jos koji mjesec, idem!

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Planirala sam kao da ću doma vježbati da uvučem drob, da ne visi ovako ko da sam opet u drugom stanju.
    Ali ne da mi se. Ujutro nemam vremena, kada dođe popodne samo gledam kada ću leći spat.
    Nikakve teretane, fitnes, joga, ples, baš sam ženski jad.

    Želja mi je učiti nove stvari za računalom, a to uključuje puno, punooo sjedenja. Mislim da ću umjesto u tijelo investirati u udobniju radnu stolicu.
    Oprosti što nisam nikakva motivacija.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 14.02.2016. at 22:37

  10. #10
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Uvijek sam nastojala imat bar malo vremena za sebe kad su bili manji malo,; sad kad su veci vise.

    Sport (aerobic, trcanje), kavice, citanje, shopping sta mi taj tren odgovara.

    barca kolika su ti djeca?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.02.2016. at 22:50

  11. #11
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Barca, ajd na vjezbacice. Tam ces naci i podrsku i vjezbe

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  12. #12
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Navela sam najosnovnije. Tu je jos citanje, forum, net, shoping, kazaliste...ma ima toga. Samo zalim kaj nisam bila pametnija kada su prvo dvoje bili mali.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  13. #13
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    joj kak sam glupa, totalno zaboravih na vjezbacice !! hvala na podsjetniku kris uh -puh oduvijek mi je bio simpatican taj tvoj nick, a sad znam i kak je nastao zuta- kuzim te, ni meni se nis ne da i jedva cekam da legnem ali ipak sam odlucila da cu upisat neki tecaj joge ili sambe-tek tolko da promijenim ambijent 2 puta tjedno a i razgibam se malo, bole me sve kosti ko u babe od 80 g. Strasno.
    Lili, cure su mi 22 i 9 mjeseci

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

  14. #14
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Barca bome stresno sigurno. Obavezno probqj naci neki ispusni ventil i pridruzi nam se na vjezbacicama.

    Sretno!!!

  15. #15
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Mozes si misliti kak mi je veselo u kuci A posto mi je mladja sad vec veca i ne visi na cici non stop, mogu odvojiti dva sata dva puta tjedno za neku rekreaciju. A kaj se tice vjezbacica, pridruzujem se sto prije !

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Planirala sam kao da ću doma vježbati da uvučem drob, da ne visi ovako ko da sam opet u drugom stanju.
    Ali ne da mi se. Ujutro nemam vremena, kada dođe popodne samo gledam kada ću leći spat.
    Nikakve teretane, fitnes, joga, ples, baš sam ženski jad.

    Želja mi je učiti nove stvari za računalom, a to uključuje puno, punooo sjedenja. Mislim da ću umjesto u tijelo investirati u udobniju radnu stolicu.
    Oprosti što nisam nikakva motivacija.
    Za vježbu ti je bolje ići VAN kuće na nekakve redovne tjedne ili višeputa tjedne aktivnosti. Nađi nešto blizu (teretana, pilates, pole dance.... što god). Ja idem na jogu još od vremena dok su mi djeca valjda bila u pelenama, ali idem u večernji termin, tako da sam ih znala okupati i frknuti u krevet, a mm bi preuzeo uspavljivanje, pričice i slično - dobro je i danas i njima i meni. IZVAN kuće, samo 2 sata tjedno, to je za početak sasvim dovoljna psihoterapija, a i fizički dobro dođe. Doslovce bilo kaj je bolje od ničega. To su dva sata vremena bez obitelji, kad te nitko ne cima i kad možeš pustiti mozak na pašu. Isto vrijedi i za mm-a, on ima svoje slobodno vrijeme, iako ga često ne iskoristi, ali to je njegova stvar.

    Dok su djeca bila još manja, mojih pol sata 2x tjedno bilo je ležanje u kadi (isto obično u večernjem terminu) i nije bilo šanse da se dignem ako se netko od dečki dere - mm je znao da je to njegovo isključivo dežurstvo.

    Ostalo - uvališ djecu bilo kome od rodbine na kratko, a kasnije i na dulje. Moji su se klinci počeli lijepo sami igrati relativno kasno, tek kad je mlađi debelo prošao tri godine, a do tada - nije bilo mira da si bog Isus, vječito je netko nešto trebao, cvilio, imao temperaturu, trebao inhalacije, trebao terapije.... ufff.... Kad je sve to prošlo, mm i ja smo se zapitali kako smo uopće sve to uspjeli + posao + gerijatriju (u to vrijeme je još bio živ mužev nonić kojeg je redovito obilazio u domu umirovljenika i povremeno dovodio k nama) + kupovinu auta + kupovinu vikendice.... Nemam pojma. Nismo baš imali neku pomoć jer moji roditelji nisu u Zagrebu (pa smo im povremeno udijelili jedno ili oba djeteta na tjedan dana, ali isto tek nakon treće godine i to za praznike, jer inače je uvijek trebalo nekamo ići - logopedu, oftalmologu + vježbe, fizijatru... ). Ne smijem se ni sjetiti. ALiiiii to su bile dobre godine. Tako o njima čovjek misli kad prođu.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 15.02.2016. at 08:14

  17. #17
    mifija avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Citiraj barca prvotno napisa Vidi poruku
    ...tak da u 10 min usisam, obrisem prasinu,operem podove i kupaonu
    I ja bih rado da mogu sve to napraviti u 10 minuta...

  18. #18
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    meni je trenutno izlazak do butige wooow jer me natjera da se obučem i nabacim malo boje na lice i onda se bolje osjećam...

    MM mi je dosad pomagao na način da je odrađivao kućanske poslove a ja bi bila na kauču s malim jer on spava sa sisom u ustima ili na meni...no,skužila sam da je bolje da ga on uzme i pokuša uspavat a ja da imam slobodne 2 ruke i da mogu obavljat kućanske poslove..i tako smo jučer naparavili i ja preporođena..da mi je ko' reko da ću se super osjećat što mogu čistit rekla bi mu da je lud...

    fali mi vježbanje za poludit i mislim da ću krenut za koji dan (iako nije prošlo 6 tjedana od poroda),nakon redovnog višegodišnjeg vježbanja ovaj nedostatak fizičke aktivnosti me ubija...šetnje bi mi malo pomogle ali sada lijeva kiša i ne mogu nikud...

    tako da barca-definitivno vježbanje,osjećat ćeš se fenomenalno...ok,kad prođu one prve upale mišića radi kojih ćeš reć:šta je meni ovo trebalo LOL....

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    skulirana ja sam sigurna za tebe da ćeš uspjet ubacit u svoj raspored negdje to vježbanje, i poslije bit ko nova

  20. #20
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Za vježbu ti je bolje ići VAN kuće na nekakve redovne tjedne ili višeputa tjedne aktivnosti. Nađi nešto blizu (teretana, pilates, pole dance.... što god).
    potpuno se slažem
    moram otići van kuće da bih vježbala, makar bilo samo brzo hodanje po kvartu, na zraku

  21. #21
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Rekla sam si, danas surfam po vjezbacicama da si nadjem neke zanimljive vjezbice, a od sutra krecem punom parom! A n.grace- mene je to brzo hodanje po kvartu preporodilo, pogotovo nakon prvog poroda. Bitno da je svjez zrak i da se kreces koliko toliko. A kaj se tice aktivnosti van kuce ja bi htjela upisati salsu ili sambu- to mi je davna neostvarena zelja. Samo problem je kaj u ovom nasem gradicu bas nema toga, stovise mislim da nema uopce, a ici u Zg nemam vremena od male tako da ce to pricekati neka bolja vremena.

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

  22. #22
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Danas imamo rucak od jucer. Pa sam si sad lijepo mocila noge u lavoru i uredila nokte, totalno super.
    Posljednje uređivanje od suma : 15.02.2016. at 14:08

  23. #23
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Bravo suma! Kod mene slicna stvar, rucak od jucer , a ja istrazujem vjezbacice i evo cak sam polako krenula i vjezbati, lagano istezanje, 30 cucnjeva, 20 trbusnjaka- nakon 2g sasvim dovoljno za pocetak i zadovoljna sam!

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

  24. #24
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj barca prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo suma! Kod mene slicna stvar, rucak od jucer , a ja istrazujem vjezbacice i evo cak sam polako krenula i vjezbati, lagano istezanje, 30 cucnjeva, 20 trbusnjaka- nakon 2g sasvim dovoljno za pocetak i zadovoljna sam!

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk
    Barca, znaci forma je ostala
    Ja kada sam pocela mogla sam po 10 cucnjeva, 15 je bio limit. Sada radim 70 u komadu i 200tinjak u treningu.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  25. #25
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    O da, imam srece izgleda A i nadam se da cu stici tvoj tempo uskoro!

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

  26. #26
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Tak sam si sela da si bum pogledala GOT-a, u svoje slobodno vreme, kad ono figa. HBO stao na kraj torrentima. Odem na Iskon TV vodič i vidim da mi je baš taj čas već pola epizode promaklo. Repriza sutra u 7. Ne paše. Repriza preksutra u 22. Tko živ tko mrtav do tad. A i ne volim gledati tv u kuhinji.

    Bila sam si pripremila i čokoladno mlijeko. Cijeli dan čekam večer ponedjeljak.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 16.05.2016. at 20:36

  27. #27
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Planirala sam kao da ću doma vježbati da uvučem drob, da ne visi ovako ko da sam opet u drugom stanju.
    Stvarno, kao da si opet u drugom stanju doduše napisala si ovo prije 3 mjeseca, no isto...

  28. #28
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Sirota, tad još nisam znala što me čeka.

  29. #29
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Meni nema MOG vremena dok ne izadjem iz kuce.

  30. #30
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni nema MOG vremena dok ne izadjem iz kuce.
    Debeeeeli X

    Jučer mi se tak nije dalo otići na jogu, ali sam se istjerala. Kad sam se vratila, osjećala sam se puuuno bolje, baš obnovljeno. Nezamjenjivo.

  31. #31
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Potpuno razumijem i dijelim osjecaj poslije.

    ja sam trenutno u inozemstvo i mogu se organizirar kako mi pase: jucer palo u nizu trcanje u obliznjoj prirodi, plivanje i teretana u obliznjem spa centru.

    a sad prvo posao pa gusti shoppinga

  32. #32
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Kod mene obratno. Moje vrijeme mi je kad se zavučem u sobu, pijuckam kavu i čitam. Bilo gdje otići mi je tlaka i to stavljam pod ukradeno vrijeme. Sačuvaj bože trčanja. Probala jednom na mjesec dana. Čista agonija.

    Jedino plivanje. Da mi je blizu more, ili bar rijeka. Ah...

  33. #33
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene obratno. Moje vrijeme mi je kad se zavučem u sobu, pijuckam kavu i čitam. Bilo gdje otići mi je tlaka i to stavljam pod ukradeno vrijeme. Sačuvaj bože trčanja. Probala jednom na mjesec dana. Čista agonija.

    Jedino plivanje. Da mi je blizu more, ili bar rijeka. Ah...
    Paaa, i ja bih baš tako, ali doma je ekipa koja viče mama, mamaaaa... a često i ženoooo.... pa mi je lakše spakirati se i bris! Pogotovo što je moja rekreacija od 9 navečer, a onda mm i djeca imaju slobodno od mene, a ja od njih.

    Dok su manji bili, mm je barem 1x tjedno odveo jednoga popodne sa sobom svojoj mami, pa bih ja imala vrijeme 1:1 za drugoga koje je prečesto završilo tako da dijete i ja pilimo drva, zzzzzzzz.... Tek dosta kasnije kad su oba stabilno hodala bez pelena, vodio ih je obojicu istovremeno.

  34. #34
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Tak i on sad malu odveo. Gledam kud ću što ću sa sobom. Spava mi se jer je on cijelu noć pilio. Ne mogu spavati jer je vani lijep dan, a van mi se ne da. Dok sam ovo otipkala evo njega, a ja se idem spremiti i po nalaze. I tako, nikako da dođe na red nešto što si planiram dok nemam vremena. A opet sretna sam jer sam ovih dana uspjela srediti cvijeće. I tako.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 17.05.2016. at 11:30

  35. #35
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Evo teme za mene..moram se raspisat

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Evo teme za mene..moram se raspisat
    Samo daj...

    Meni je ovaj forum često prava psihoterapija - ponekad me prizemlji, a često me rastereti.

  37. #37
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    E pa sad... kada sam bila na porodiljnom, nije bilo vremena za mene, osim kada bih išla frizeru ili na pregled neki. Ostalo nula bodova. Nisam se ni s frendicama nalazila. Bila sam opterećena s time kako će moje dijete bez mene. Užas.
    Otkad sam počela raditi, ukradem si za pauzu vremena pa sjednem na kavu i pročitam malo knjige. I navečer, prije spavanja, si dam oduška, ali na bezvezan način - buljim u fejs. To mi je bezveze skroz i htjela bih se riješiti fejsa.
    Ali mi fali još vremena - druženja s odraslima, recimo, bez djece na koju treba paziti, izlazaka, kina...mislim, to je sve jednom u dva-tri mjeseca.

  38. #38
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Ali mi fali još vremena - druženja s odraslima, recimo, bez djece na koju treba paziti, izlazaka, kina...mislim, to je sve jednom u dva-tri mjeseca.
    Ja same sebi svakih pet-sest mjeseca kazem da cu jednom tjedno izlazit s prijateljicama (makar na popodnevnu kavu), i onda izlazim jedno 2-3 tjedna, i skuzim koliko mi to prija. Al onda nekako opet zaboravim na to. Al evo, danas opet izlazim s prijateljicom pa cemo vidjet hoce li ovaj put potrajat malo duze

  39. #39
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    opet sretna sam .
    jeiiiii
    mašala. kad nam je zuta sretna, i ja sam sretna
    još čekam da ti i taj ručak dobro ispadne i onda ću bit na miru :D

  40. #40
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    još čekam da ti i taj ručak dobro ispadne i onda ću bit na miru :D
    E, to ćemo se načekat.

  41. #41
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ja idem 2puta tjedno na jogu po sat i pol.Na masazu 1mjesecno.
    Na kavu s frendicama.Poneka klopica,kazaliste isto s frendicama.
    Doma ne smatram vremenom za sebe.Iako navecer znam zujati do koje doba kad svi zaspu-citam,surfam .
    Moja je 2god i cim je postala manje ovisna o cici bilo je lakse.
    Bez dojenje-odlicno

  42. #42
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Tak i on sad malu odveo. Gledam kud ću što ću sa sobom. Spava mi se jer je on cijelu noć pilio. Ne mogu spavati jer je vani lijep dan, a van mi se ne da. Dok sam ovo otipkala evo njega, a ja se idem spremiti i po nalaze. I tako, nikako da dođe na red nešto što si planiram dok nemam vremena. A opet sretna sam jer sam ovih dana uspjela srediti cvijeće. I tako.
    zuta ne znam jesam li u krivu ispravi me ako jesam, al po tvom pisanju stekla sam dojam da si ti jako puno doma u zatvorenom ida opcenito ides malo van na zrak a to ti je osnova dobrog zdravlja sto fizickog tako I mentalnog.trebas se prisilit.

    idem sad dalje citat.

  43. #43
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Jesam, doma sam dosta. Ne volim šetnje, sport, kao što sam gore iznad napisala najslađe mi pit kavu i listat nešto.

  44. #44
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Ispijanje kave s frendicama nakon cjelodnevnih predavanja a prije noćne smjene.Onih pola sata/sat samo za nas.Više nema predavanja,ali kavice prije noćne su još uvijek moj ispušni ventil.Samo moje vrijeme.I čitati obožavam.Dok su klinci u vrtiću/školi.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    zuta ne znam jesam li u krivu ispravi me ako jesam, al po tvom pisanju stekla sam dojam da si ti jako puno doma u zatvorenom ida opcenito ides malo van na zrak a to ti je osnova dobrog zdravlja sto fizickog tako I mentalnog.trebas se prisilit.

    idem sad dalje citat.
    X
    Slažem se i ne znam kak uspjevaš biti tako puno doma uz dijete, to je kod nas SF.
    Ali ja uopće ne volim biti u zatvorenom. Stalno negdje idemo, ima tako puno toga za vidjet, doživjet...
    Posljednje uređivanje od annie84 : 20.05.2016. at 07:38

  46. #46
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Drago mi je zbog tebe, annie.

  47. #47
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Vrijeme za mene do prije 2 godine nije postojalo, pa sam okrenula ploču.
    Sad ga imam dovoljno:
    - četvrtkom masaža
    - pon i srijeda pilates
    - kava svaki dan za vrijeme gableca
    - ponekad i nakon posla
    - petkom kuglanje

    Eto, to je na redovnoj bazi i ponekad još nešto uleti.
    Drago mi je da sam napokon uzele vrijeme za sebe.

  48. #48
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    O pa lijepo si ti to poslozila Anemona

    Zuta al dobar point ima annie, ok tebi se ne ide van al dijete mora van na zrak. Tako da se covjek mora prisilit barem.djeteta radi.iako sad na proljece iljeto meni tesko razumjet da se treba nekoga siliti da ide van na sunce, svjez zrak, cvrkut ptica...divota!!!!

  49. #49
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Meni je preporod nakon godine dana porodiljnog bio kad sam krenula radit... svako jutro s biciklom i onda bi na pola puta do posla stala u Bobisa na 20 minuta/pola sata na kavi, tu i tamo bi uzela i strudel od jabuke, i usput bi procitala novine. To ispijanje kave samo za sebe uz cituckanje novina na jutarnjem suncu mi je bilo bas za preporodit se... No, kad je mali krenuo u vrtic, jutarnji raspored mi se skroz promijenio, pa vise nije bilo vremena za kavu... pa sam je zamijenila vecernjim vjezbanjem... sto je isto super... al nije ta razina opustanja i bezbrige... A onda sam zatrudnila pa sam sve aktivnosti zamijenila mucninama :/ Al sad je opet bolje... pa sam u najmanju ruku odlucila jednom tjedno izlazit s frendicama, i bar pola sata prosetat na poslu.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Drago mi je zbog tebe, annie.
    Hvala.
    Ali vjerovala ti meni ili ne, nije bila kritika tvog načina života.
    Nego em uz djecu nema šanse da mi budemo doma (drugo sam rodila par tjedana prije tebe), em sam ja (i klinci) taj tip da bi nakon dva dana u stanu bili spremni za ludaru :D
    Ali, to smo mi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •