Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: KHL Medveščak - iskustva

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno KHL Medveščak - iskustva

    Počela sam razmišljati na koji sport s djetetom kad navrši 5 ili 6 godina i pao mi je na pamet hokej. Trenutno idemo na neke sportske aktivnosti, no kako će biti stariji, htjela bih nešto "mrvicu ozbiljnije".

    Hokej, odnosno konkretno škola hokeja HKL Medveščak mi pada na pamet jer nam je Šalata prilično dobra opcija, a i sviđa mi se što je na otvorenom. Znam da se treninzi odvijaju i na drugim klizalištima, no pretpostavljam da su u zimskoj sezoni ipak treninzi na Šalati.

    Kako ne poznam nikog čije dijete trenira tamo, molila bih nekog tko ima konkretno iskustvo da mi malo opiše kako to izgleda. Koliko često su treninzi, kojim danima? Raspored je fiksan ili se mijenja svaki tjedan? Da li ima i suhih treninga i gdje? Na kojem klizalištu se trenira izvan zimske sezone? Kada djeca počinju s utakmicama?
    Piše da se primaju djeca od 4 - 7 godina, no zanimalo bi me s koliko godina većina djece kreće. Sljedeće jeseni će imati 5 godina, no kako nam dolazi beba, bojim se da bi teško uskladili odlaske na treninge pa bi nam zbog toga možda bilo jednostavnije krenuti godinu kasnije kad će već imati 6.

    Znam da imam sto pitanja, ali htjela bih unaprijed znati što me čeka

  2. #2
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    evo sve imaš na stranici:

    http://www.medvescak.com/skola/raspo...1022016-no1869

    koliko vidim treninzi su 3x tjedno, a što se tiče mjesta održavanja, zavisi od starosti, početnici su na Šalati...

    btw, igrom slučaja sam jednom pričala s trenerom, 5 god je sasvim ok

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Hvala na odgovoru, ima raspored pretpostavljam da se ne mijenja. Morat ću još virnut u ljetnoj sezoni da vidim kako je tada, odnosno gdje su treninzi.

  4. #4
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    raspored se stalno mijenja ovisno o ledu pa bude i šalata i velesajam, valjda i dom sportova. mi smo doduše u umjetničkom, al led nikad nije konstanta :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •