Stranica 2 od 31 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 1540

Tema: Odbrojavanje 02/2016 by Tajci66

  1. #51
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga po listama koje vodim, tebi je danas 24dc. Ako je nešto krivo napisano provjeri si pa da ti ispravim sutra

    Da, već sam negde ranije napisala da sam jedan dan u plusu na odnosu na listu.. Zm 25.1. ...
    Al nema veze jedan dan gore dolje

  2. #52
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Mona kak oko?
    Ives volim cuti da si se raspolozila, teraj pozitivu! Drzim fige za sutra, zasluzujes da ti sve ide na ruku

    Jagodice
    moja Ma nikud bez pozitive. A za sutra ćemo vidjeti.. Doktor mi je izdvojio samo jedan folikul koji ćemo sada pratiti i to od 10mm jer je
    taj bio najveći, tako da ne polažem baš neke nade da će ovaj ciklus doći do ''0'' ali dobro. Ne zamaram se previše s tim. Bitnije mi je da
    nalazi briseva budu uredni i čisti ko suza.

    Mona..da kako oko??? Viš kak se u sekundi desi piz*****a !!!!

    cheerilee ispravimo to sutra !
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 18.02.2016. at 15:47

  3. #53
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Fali mi pol toga! Dakle...

    Nivesa :hug
    Tajci uzivaj, nadam se da ce mi tvoje odbrojavanje donjeti srecu da i meni bude muka haha!

    Ja naucila koristiti bold! Muahaha!

    Kolko nas ima sad da smo u onom razdoblju kad je zavrsila O i cekamo da ne dode M?

  4. #54
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    [QUOTE
    Kolko nas ima sad da smo u onom razdoblju kad je zavrsila O i cekamo da ne dode M?[/QUOTE]


    Poslijeradnom razdoblju :D

  5. #55
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    baš ste za Bogove.. vidi vas na hrpici...

    bit će da se previše družimo..još budete i dobile mengu na isti dan...ili ne budete

  6. #56
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    E da u poslijeradnom. I predratnom jer isto se krv proljeva. Joooj ja se tak nadam da mi se primilo a opet mi to tak nestvarno djeluje.
    I pokusavam se natjerat zdravije jest al nejde!!
    Jucer mi je vecera bila pancakes s nutelom, jutros dorucak pancakes od jucer s medom.
    A zobene skupljaju prasinu!

    Btw citala sam da je zdravo za muskarce i zene da spajavu goli. Kao radi temp genitalija i sve to.
    Samo se cuvajte pred jutro kad se dragi prema vama okrene XD

  7. #57
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Jagodice, ja si ujutro radim shake od zobenih, neke vocke, kokosovog ili bademovog mlijeka. Inace su zobene grozne, a ovak ih ne osjetim, a drze me dugo sitom.

  8. #58
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    ajme ja prva na popisu


    jel netko radio ove testove iz dm-a s mokracom koja nije jutarnja?

  9. #59
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Jesam ja. I dao mi plus prije ocekivane M.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    i ja se tako nadam da se nesta primilo znam da sgram ne valja ali ipak se nadam nekada je dovoljan i samo jedan zar ne?
    O sam tako fino ulovila na 21dc i trudili smo se sve pokriti

  11. #61
    xavii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    458

    Početno

    Bok cure, ja nekako izasla iz ovog scega pa ne pratim tako cesto. Tajci cestitke na srculencu, Ives meni sutra 2.dc. Ovo mi je najkraci ciklus u zadnjih par god, bas sam se iznenadila hm

  12. #62
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Tanita ma ujutro se prije posla tak probudim da se jedva stignem popisat (s oprostenjem)
    Ne da mi se ujutro! Cekam da prode zima jer vec mi navrh glave banana
    Po ljeti cu se trpat vocem pa bum nadoknadila.

    Anka ja sam prosli mj shvatila pravu moc autosugestije. Prvo nismo ni radili jos na bebi a kad me dole lijevo pocelo pikat sam racunala nazad da smo mozda slucajno zakacili O. I od tog dana dok nisam M dobila sam svaki dan otkrila neki novi simptom. Sve me sram poslje bilo. Tak da sad od simptoma samo nada!
    I kupila tad First sign duo, jedan jos ceka u ladici!

    vjerujem u bolje sutra koji iz dm-a? Kak se zove?

  13. #63
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Anki, bas to, jedan je dovoljan. Znam da postoje i druge, ali ja se tjesim onim pricama gdje su se cuda događala i sa gorim dijagnozama.

  14. #64
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Btw, bilo bi fora odbrojavati od O do M. Mada, tesko bi bilo to izvesti u tablici.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Hehe jagodice nemora te bit sram jer mislim da se svi borimo s tim. Od silne zelje za bebom vise u nista nisam sigurna. Stalno nesta umisljam

  16. #66
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    E imam jedno pitanje. Kak ja saznam debljinu endometrija? Jel moram trazit ginica nekaj posebno da pregleda ili...? I na kojim to nalazima tocno bude? Nije me to nikad prije zanimalo a sad bi htjela znati.

  17. #67
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Moje oko je bolje, hvala na pitanju Ives i Jagodica ali sad me zbog svega toga glava jako boli. Idem si pisnut jedan Lh test da vidimo kako napredujemo. Svaki dan poslikam i onda cijeli dan na poslu vrtim slike i uspoređujem nijanse

  18. #68
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    E imam jedno pitanje. Kak ja saznam debljinu endometrija? Jel moram trazit ginica nekaj posebno da pregleda ili...? I na kojim to nalazima tocno bude? Nije me to nikad prije zanimalo a sad bi htjela znati.
    Debljina se mijenja kroz ciklus koliko sam ja shvatila. Pred mengu je bilo 20mm pa je moja ginicka rekla da sam mozda trudna ili da sam pred mengu ali nisam bila trudna. To je sve sto ja znam.

  19. #69
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Xavii, zao mi je zbog M. Malo odmora i odmaka ne skodi.

    Jagodice, enometrij se zadebljava od 1.dana, pa do M. Oko O je 8mm, za implantaciju je navodno bitno da je 12mm. Ako ne dođe do zacecea, endometrij se pocne ljustiti, tj. nastupa M.

    MonaLi, kaj cuvas te trakice, pa ih fotkas ili ih lijepis u programu?

  20. #70
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Poslikam svaki dan svaku posebno i bacim, i onda kak su mi jedna za drugom na mobu listam i uspoređujem. Htjela bi da su mi jedna do druge da odmah bolje vidim ali ne znam to napraviti a nebi ih bas čuvala doma

  21. #71
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    A kak da ja saznam kolko je meni debel endometrij? Na kojem nalazu to pise? Ili samo pitam ginica? Kak to ide ak ja ocu znat? Sry kaj vas davim!

    Mona pa onda si ti to dobrano strcnula, da oprostis na izrazu haha. Jel to sigurno "gel za tusiranje" bio hahahha. Mene od ovog vremena tlak pere pa me isto glava na momente boli...bljak!
    Ocemo sunce!

  22. #72
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    !

    Mona pa onda si ti to dobrano strcnula, da oprostis na izrazu haha. Jel to sigurno "gel za tusiranje" bio hahahha.
    skoro sam se zatušila sa ćajem..luda si ko noć

    Za endometrij samo upitaj ginića ili ginićku,kad ti bude radio/la uzv i to ti je to.

  23. #73
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    A kak da ja saznam kolko je meni debel endometrij? Na kojem nalazu to pise? Ili samo pitam ginica? Kak to ide ak ja ocu znat? Sry kaj vas davim!

    Mona pa onda si ti to dobrano strcnula, da oprostis na izrazu haha. Jel to sigurno "gel za tusiranje" bio hahahha. Mene od ovog vremena tlak pere pa me isto glava na momente boli...bljak!
    Ocemo sunce!
    To ti ginicka vidi na ultrazvuku, nema nalaza za to ja mislim? Nisam sigurna, mislim da je to svaki mjesec amo tamo, nemam pojma

    Haha sigurna sam da je bio gel, hahahah luđakinjo :-p

    Evo moja Lh trakica je danas slabija nego jučer :/ aaaaaa bas kad se poveselim

  24. #74
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    MonaLi, koliki su ti ciklusi i piskis u isto vrijeme uvijek?

  25. #75
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Nivesa, gdje si, kako si?



    Curke, mene vec par dana zgaravica navecer ubija. Povezujem to sa magnezijem i A-Z mama tbl koje sam pocela piti. Fakat ubija.

  26. #76
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Tanita..sumnjam da je to od tabl.

    Hm...se sjećaš mene kad sam se zadnji put žalila na žgaravicu..
    Nadam se da će se i kod tebe sada pojaviti dva stupića

  27. #77
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Tanita14 prvotno napisa Vidi poruku
    MonaLi, koliki su ti ciklusi i piskis u isto vrijeme uvijek?
    jucer i prekjučer sam piskila u 16h a danas u 20h... A ciklusi su mi od 20-28 dana, s tim da jednom godišnje dođe i do 50, ne znam.

    Kakve su to a-z tablete? Ja pijem evine kapi, očekivala sam ovulaciju... Jbg

  28. #78
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    MonaLi ja je uvijek piškim između 14h -18h
    Moguće je da si propustila Lh "pik" ali nije bitno ako si pokrila prošle dane i današnji dan.
    A opet može se dogodit da do nje nije ni došlo. Na žalost jedini naćin da si to provjeriš su ti folikulometrje..na koje ćeš uskoro krenuti...

    Meni je danas poćela tamniti lh trakica..pa se nadam da se ipak nešto odvija.. eto budem vidjela sutra kakvo je stanje
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 18.02.2016. at 21:36

  29. #79
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    MonaLi ja je uvijek piškim između 14h -18h
    Moguće je da si propustila Lh "pik" ali nije bitno ako si pokrila prošle dane i današnji dan.
    A opet može se dogodit da do nje nije ni došlo. Na žalost jedini naćin da si to provjeriš su ti folikulometrje..na koje ćeš uskoro krenuti...

    Meni je danas poćela tamniti lh trakica..pa se nadam da se ipak nešto odvija.. eto budem vidjela sutra kakvo je stanje
    Da, mislim i dalje je crtica tu, onako slična kao jučer ali mrvicu svijetlija, valjda... Ja sam očekivala da će biti tamnija. Ali jučer sam počela bazalnu mjeriti, bar ovih dana, pa cu vidjeti. Jučer nisam pokrila, taman sam oslijepila nakon tuširanja, heheh.

    A tebi sretno sa trakicama, da ulovis pik...
    Piješ li sta? Neke čajeve ili?

  30. #80
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da će se i kod tebe sada pojaviti dva stupića
    Draga, stvarno mislim da nije od toga, počela je već tamo u pon, uto, a o je bila za vikend negdje. Voljela bih da je, ali nema nade ovaj mjesec.

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    jucer i prekjučer sam piskila u 16h a danas u 20h... A ciklusi su mi od 20-28 dana, s tim da jednom godišnje dođe i do 50, ne znam.

    Kakve su to a-z tablete? Ja pijem evine kapi, očekivala sam ovulaciju... Jbg
    Da, možda si fulala lh peak. Meni do negdje pol osam je ok, kasnije već počinje svjetliti. A-Z su iz dm-a mix vitaminčića za trudnice i one koje se tako osjećaju :D

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je danas poćela tamniti lh trakica..pa se nadam da se ipak nešto odvija.. eto budem vidjela sutra kakvo je stanje
    Odvija se sigurno. Čekamo izvještaj sutra. ~~~~~~~~~~~~~ za rastuće folikule.

  31. #81
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Hvala ti Od čajeva pijem samo voćne i kamilicu..prestala sam piti vrukutu i marulju i tome slično.. nemam želudac više za to

    Pijem već tri mj. folnu kiselinu i tablete za imunitet i ulje od bijelog lukaim u kapsulama..također protiv beštija i za jačanje imuniteta..i za sad mi dobro ide.. (pu.. pu.. pu...) da ne ureknem
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 18.02.2016. at 21:49

  32. #82
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Tanita14 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga, stvarno mislim da nije od toga, počela je već tamo u pon, uto, a o je bila za vikend negdje. Voljela bih da je, ali nema nade ovaj mjesec.

    A kad se ja uvijek nadam..ćak i kad mi vi kažete da je nemoguće
    Valjda ja bolje znam

  33. #83
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    A kad se ja uvijek nadam..ćak i kad mi vi kažete da je nemoguće
    Valjda ja bolje znam
    Ma, i ja se nadam, k vragu, kopka me onih 0,09 %

  34. #84
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    E, Ives, kad si spomenula ulje od češnjaka. Našla sam tinkturu na bazi češnjaka baš za čišćenje organizma od beštija, pa sam si razmišljala bi li probala.

  35. #85
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Ne znam..mislim da nema bolje od domaćeg i svježeg.... sad kad ovo popijem rekla sam da ću jest bjeli luk pa taman protjerala sve iz ulice
    Čitala sam da su nekad naše stare bake ujutro jele tri češnja bijelog luka s žličicom meda i malo limuna..i da su bile zdrave ko dren ..pa budem probala

  36. #86
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Tanita14 prvotno napisa Vidi poruku
    Nivesa, gdje si, kako si?



    Curke, mene vec par dana zgaravica navecer ubija. Povezujem to sa magnezijem i A-Z mama tbl koje sam pocela piti. Fakat ubija.
    Evo me! Malo sam imala ludnicu danas pa nisam nista stigla. Cak sam malo i prestala misliti na testove i pisanje po njima.
    Zgaravica kazes.... mozda da ti kupis jedan testic?

  37. #87

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutrooo!

    Kavicaaa!

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Jutro. Hvala za kavicu! Idemo u nove radne pobjede

  39. #89
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Jutro, hvala na kavici
    Napokon petak...

  40. #90

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro, hvala na kavici
    Napokon petak...
    Slažem se! Treba mi go od 6 mj 2 puta godišnje.

  41. #91
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Jutro!

    Hvala na kavici. Joj, ja imam radne vikende, pa kad čujem ovo Petak je, mam mi ni dobro :D

    Ives
    , u koliko si na FM?
    Posljednje uređivanje od Tanita14 : 19.02.2016. at 10:12

  42. #92
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Curke hvala na savjetima, pitat cu ginica za debljinu.

    Samo da se pohvalim da sam pojela veliku porciju mjesanih zitarica i suhog voca! Doduse prelila sam ih sa jogurtom okusa blueberry muffin....

    Kak ste kaj?

  43. #93
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se! Treba mi go od 6 mj 2 puta godišnje.
    Taman jedna bebica

    Tanita - vjerujem ti, ja kad čujem da se netko budi na posao tek u 7 ili 8 isto mi nije dobro, ja se jako rano dižem i bas sam već u petak gotova od toga...

  44. #94
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Joj,jedva čekam trudnoću. Čim mi dr potvrdi, uzimam bolovanje :D Prije sam mislila da ću raditi dok god se osjećam dobro, a sad si mislim, radim ko konj cijelo vrijeme, u trudnoći ću besramno odmarati

  45. #95
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    I kod mebe radni vikendi ali se budim u 7. Sad Mona odma osip dobila cim je to cula hahaha.
    Ives kad je FM? I jos nekaj, kak pijes folnu? Jel bas usred jel stanes pa popijes ili bilo kad tokom dana?

    Tanita ja jedva cekam ljeto i godisnji, a jos kad bi do ljeta se desilo da u trbuhu cuvam mrvicu malu, kamo srece! Vec sam rekla sogorima koji su mladi od mene da cu ih izgnjaviti da me dvore kad budem trudna haha.

    Jel se meni cini il je neko trebo piskiti ovaj vikend?

  46. #96
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Tanita - i ja jedva čekam, isto bi uzela bolovanje odmah ali sam čula da se to ne moze samo tako?

    Jagodica - jaoooo, ja bi da se u 7 dižem i da nisam ko zombi na poslu ujutro... Ali ajde, bar je petak :-p

  47. #97

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    I ja ujutro ustajem 4,45, i na kraju tjedna padam, al radim jedan tjedan ujutro jedan popodne.

  48. #98
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    MonaLi, meni je moja i prvoj trudnoći rekla da samo dođem kod nje i da će me staviti na bolovanje obzirom da zna kakav mi je posao; nije fizikala, ali je dosta stresan i uključuje tu i tamo terenski rad. Sad nakon spontanog, vjerujem da će mi odmah dati bo.

  49. #99
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Ciao ekipa

    Tanita, jagodica Idem danas u 18h na Folikulometriju.

    Jagodica pijem folacin (folnu k.) svaki dan dopodne
    Već 3 mj. Tako sam se navikla.

    A što se trudnoće tiće, bez obzira na prijašnje ishode vi i na osnovu mučnina možete dobiti bolovanje.

  50. #100
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Tanita14 prvotno napisa Vidi poruku
    MonaLi, meni je moja i prvoj trudnoći rekla da samo dođem kod nje i da će me staviti na bolovanje obzirom da zna kakav mi je posao; nije fizikala, ali je dosta stresan i uključuje tu i tamo terenski rad. Sad nakon spontanog, vjerujem da će mi odmah dati bo.
    Da? Ja imam uredski posao i isto dosta stresan, ali koda će meni moja gin vjerovati? Moja sestra je teta u jaslicama i skoro joj nije dala bolovanje, a one obavezno moraju odmah, tak da je dosta stroga. I navodno kao, poslodavac je dužan tebi prilagoditi radno mjesto...

    Ives - po tome bi sve trudnice mogle odmah na bolovanje? Nekako mi se to čini kao da će mi moja reći da svejedno mogu raditi...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •