Stranica 3 od 31 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1540

Tema: Odbrojavanje 02/2016 by Tajci66

  1. #101
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    MonaLi..sve ćeš vidjeti kad te spopadnu mučnine...
    Pa kad ne budeš imala snage dići se s poda i maknuti dalje od wc školjke. Neće ti past na pamet još ići radit.
    A ja kad sam se požalila svom ginu na nesnosne mučnine i slabost..odmah me je potjerao na bolovanje unatoč tome što radim uredski posao. Tada mi je i objasnio da svaka trudnica ima pravo na temelju mučnina zatražiti bolovanje.

  2. #102
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Da? Ja cu 9 mjeseci govoriti kako imam mučnine Hehe stvarno ne bi htjela raditi i živcirati se svaki dan...
    Ali prije toga samo moram ostati trudna :/

  3. #103
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja bi radila dok god mi je dobro. I tak sam na ugovore i kad mi istekne usred prodiljnog nece mi ga produziti. Ali obzirom da je svaki praznik i vikend radni i tak planiram tad traziti novi posao da sam po mogucnosti vikenda doma s muzem i djetetom jednog dana...

    Btw citala sam od rode ovu anketu o rodilistima...bolje da nisam haha.
    Posto je na eng sam sad jedno pol sata trazila neki kontakt da tu anketu na neku foru posaljem gospodi Carter (Beyonce) tj ljudima koji citaju njenu postu. Hahaha.
    Nje sam se sjetila ko nekog utjecajnog, kao snazna zena, majka bla bla. Nisam nis nasla!
    Nije da bi zena dosla u Hr pravdu dijeliti ali ja bi najrade tu anketu (kad je vec na eng) slala okolo.
    Pa nek si citaju.

    (Il sam skroz skrenula, il glasovi u mojoj glavi lazu) XD

    Ives sretno na fm! Navinem si alarm i u 18:00 ti pozelim srecu u mislima, posaljem ti malo jagodicasto-pozitivne energije!

  4. #104
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Da? Ja imam uredski posao i isto dosta stresan, ali koda će meni moja gin vjerovati? Moja sestra je teta u jaslicama i skoro joj nije dala bolovanje, a one obavezno moraju odmah, tak da je dosta stroga. I navodno kao, poslodavac je dužan tebi prilagoditi radno mjesto...

    Ives - po tome bi sve trudnice mogle odmah na bolovanje? Nekako mi se to čini kao da će mi moja reći da svejedno mogu raditi...
    Kod moje na vratima piše da trudnoća sama po sebi nije (fali mi ona riječ ) za bolovanje i da je poslodavac dužan trudnicu preraspodijeliti na za to odgovarajuću poziciju. Isto mislim da ne dijeli bo šakom i kapom, ali zna moju podužu priču, pa joj i to valjda igra ulogu
    I da, još samo treba zatrudniti

    Jagodice, nemam pojma o čemu pišeš

  5. #105
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj Tanita14 prvotno napisa Vidi poruku

    Jagodice, nemam pojma o čemu pišeš
    Da ni ja..... ovaj zadnji post mi nije trebo

  6. #106
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Da, ako netko ima već neko loše iskustvo od prije normalno da će odmah dobiti bolovanje, naravno. Ali ovo za poslodavca mi je presmiješno, to i kod moje piše, mislim koda stvarno vjeruju u to. Ja živim na istoku grada ZG-a a radim u Samoboru, vozim se autom kilometre i kilometre, svaki dan. Sto tu poslodavac moze? Bas su škrti za to bolovanje...

  7. #107
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Hej drugarice stare Samo da javim da sam jučer imala transfer, i da sada treba dočekati 12-14 dana do vađenja bete..
    I dalje vas pratim iz prikrajka, i želim vam svima ona dva stupića

  8. #108
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Da ni ja..... ovaj zadnji post mi nije trebo
    Jagodice promijeni dilera hahaha

    Kristinica- držim fige za ogromnu betu, javi odmah
    Posljednje uređivanje od MonaLi : 19.02.2016. at 14:02

  9. #109
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Kristinice, super. Odbrojavamo s tobom.

    MonaLi, imas pp. Morti smo susede

  10. #110
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Bokic cure
    Kaj ste se raspisale !
    Ja vas ne nogu ni polovit.
    Kaj se tice bolovanja u t ok je ak ti treba i ako ti je radno mjesto koma.
    Svaki gin ce dat komplikacije ako postoji razlog za to. Ako ne ni jedan nece riskirat kaznu od kontrolora.
    Ja sam u prvoj odma prisilno isla na komplikacije a u drugoj nisam htjela dok ne vidim da li je sve na svom mjestu iako sam mogla zbog silnih dijagnoza.
    Mene moj gin nece ni gledat nego me odma salje u bolnicu jer on veli da on moju trudnocu ne moze pratit kako treba. I zato ga cjenim jos vise.
    Jucer sam bila kod mame i na putu tamo sam odlutala mislima i odneslo mi je zadnji kraj auta jer sam prebrzo usla u zavoj. Srecom nitko nije bio u traci pored. Malo sam se ukakala od straha i skuzila da mislim previse o svemu ovome....
    mozda je vrijeme da se malo povucem...

  11. #111
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Tanita, MonaLi, sve moje prijateljice su otišle odmah na početku trudnoće svojim ginekolozima a ne živimo niti jedna u istom gradu,
    i zatražile su bolovanje jer se ne osjećaju dobro i dobile su ga. Moram napomenuti da su sve od početka imale normalne i zdrave trudnoće.
    Još se nisam susrela sa slučajem da neka trudnica nije dobila bolovanje a da joj nije bilo dobro. I ako ne tvrdim da ih nema.

    Jagodice nije ti to loša ideja, ali mislim da ima daleko pogođenijih zemalja, koje trebaju pomoć takvih ''velikana''
    tako da ne vjerujem da bi tvoja ideja zaživjela. Ali čuj nikad ne reci nikad. Evo sad su neka rodilišta u Hrv. od jedne gospođe eruopalamentarke dobila
    pidžamice za bebice... tako da mislim da bi moglo krenuti u tom smjeru.
    Još kad bi poklonili ženama spavaćice da nisu u onim poderanim i 10 brojeva većim spavaćicama i kad bi ovo i kad bih ono...eh kad bi...to bi bilo super.


    Kristinice, tako mi je drago zbog tebe. Sigurna sam da ćeš uskoro ugledati prekrasnu betu, i da ćeš za 9 mj. držati
    svoje malo slatko i mirišljavo u rukama

  12. #112
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Bokic cure
    Kaj ste se raspisale !
    Ja vas ne nogu ni polovit.
    Kaj se tice bolovanja u t ok je ak ti treba i ako ti je radno mjesto koma.
    Svaki gin ce dat komplikacije ako postoji razlog za to. Ako ne ni jedan nece riskirat kaznu od kontrolora.
    Ja sam u prvoj odma prisilno isla na komplikacije a u drugoj nisam htjela dok ne vidim da li je sve na svom mjestu iako sam mogla zbog silnih dijagnoza.
    Mene moj gin nece ni gledat nego me odma salje u bolnicu jer on veli da on moju trudnocu ne moze pratit kako treba. I zato ga cjenim jos vise.
    Jucer sam bila kod mame i na putu tamo sam odlutala mislima i odneslo mi je zadnji kraj auta jer sam prebrzo usla u zavoj. Srecom nitko nije bio u traci pored. Malo sam se ukakala od straha i skuzila da mislim previse o svemu ovome....
    mozda je vrijeme da se malo povucem...

    ajme....ženo!!!!
    Pazi molim te na sebe..to je ono što ja stalno vičem...koncentracija..!!!!!
    I mene to pati. Ali barem nemoj sjedat za volan dok znaš da odlutaš.
    Ja sam tek sad sjela napokon za auto i nedam si tazmišljat o ićemu dok
    vozim.. noći su te gdje sve nadoknadim. nek si ti nama dobro

  13. #113
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Uf, Nivesa, hb da si dobro. Gle, svaka od nas treba pauzu i odmor. Vodi se osjecajima. I ja sam neko vrijeme bila odsutna s teme, ali iskreno, s temom ili bez, i lijezem se i budim uvijek s istom zeljom.

  14. #114
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jooooj Nivesa!! Necu nis govoriti....sve ti i ovak Jasno!

    Mona da dilera! Hitna transplantacija mozga! Ali evo zato mene Ivesa kuzi haha! Ma trkeljam bzvz....
    Povuci cu se mislim do kraja dana s postovima svojim da se malo odmorite.

    I da, maloprije sam primjetila onaj sluzavi iscjedak! Na 17dc u ciklusu od max 28dana. Whats up with that?

    (Niva cuvaj se jbmu!!)

  15. #115
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~
    Lista za: 19.2.2016.

    ~~~~~~~~~~~~~~
    ~





    (Ne)čekalice:





    vjerujem u bolje sutra ~~~~~~~~~~41.dc
    nivesa
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 37.dc
    malaguena ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 34.dc
    Cheerilee ~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc




    Odbrojavalice:





    anka91~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    tanita14 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    23.dc
    zola ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~21.dc
    mami2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~ 20.dc
    romeo85~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 18
    .dc
    jagodicabobica ~~~~~~~~~~~~~~~17
    .dc
    Limeta ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    monaLi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~8.dc

    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc






    Cheerilee dobro nam došla uljubičice, sretno !!!

  16. #116
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Tanita - susjede smo svakako

    Ives - da, nadam se da će i meni biti jednog dana lako uzeti bolovanje, već razmišljam kao da sam trudna, često se ulovim da to radim, i onda mi je jos gore jer shvatim da nisam.

    Jagodica - nemoj nas ostavljati same, tvoji postovi su super samo piši, sto vise

    Nivesa - e točno toga je i mene strah, pazi se, nemoj ako ne trebas sad u auto, prvo dođi sebi a onda u auto

  17. #117
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Nivesa, i meni se slično dogodilo prije par dana kad sam vozila kuc s posla, popila utrogestan, od njega se nakon par sati manta, i usporen si.. motala da parkiran pred zgradu i skuzim da idem ravno na parkirane aute, zastavim se u zadnji tren, sreća nitko nije išao iz suprotnog smjera.. sad stavljam vaginalno..
    Hvala vam curke na podršci

  18. #118
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Kristinica ja isto imam jedno 12 dana iscekivanja do (ne)dolaska M!
    Ajmo skupa navijat, meni da popisam debelu rozu crtu a tebi da imas debelu finu betu!

    Kad smo kod bete....jel mogu ja otic kod dr. i traziti vadenje krvi zato sto me zanima beta ak popiskim test pozitivan?
    I jel to kod opce prakse i dal se placa?

    Mona aaaaw! Haha, a vidi ne di bi ja da se ne javim!

  19. #119
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ja sam relativno friski vozac i kak veli moj muz- vozim ko penzic
    Ne znam...uopce ne znam kaj se dogodilo i zakaj se dogodilo. Bas mi je mozak bio na paši. Ono kad ides od tocke A do tocke B a nemas pojma kak si tam dosao.
    Al dobro je proslo pa...
    Ne mislim za.sad odlazit sa odbrojavanja samo mi mozda treba pauza od opterecivanja sa bebom.....

  20. #120
    zola avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    59

    Početno

    curke baš ste se raspisale neka, bitno da nam je na temi veselo

    što se tiče bolovanja ja nekako vjerujem da trudnica koja ima mučnine mora dobiti bolovanje, ali ako nema i sve je ok s trudnoćom ne znam baš da li bi svaki doktor samo tako napisao bolovanje, čini mi se da na kraju sve ovisi kakav je tvoj doktor... a što se tiče bolovanja u trudnoći općenito, to ti daje/otvara tvoj ginekolog ili doktor opće prakse?

  21. #121
    zola avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam relativno friski vozac i kak veli moj muz- vozim ko penzic
    Ne znam...uopce ne znam kaj se dogodilo i zakaj se dogodilo. Bas mi je mozak bio na paši. Ono kad ides od tocke A do tocke B a nemas pojma kak si tam dosao.
    Al dobro je proslo pa...
    Ne mislim za.sad odlazit sa odbrojavanja samo mi mozda treba pauza od opterecivanja sa bebom.....
    bitno da je dobro prošlo, misli lako odlutaju kad si pod stresom možda da pokušaš naći neku zanimaciju koja bi te malo zaokupila i skrenula misli s bebe? neki hobi ili neki sport, pa par dana tjedno da se zabaviš tako nečim?

  22. #122
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Nivesa ma nema ti to veze s iskustvom.. to ti je prije do briga. Ja vozim već 8 god pa osjetim da odlutam za upravljaćem..pogotovo nakon gubitka malene. Prvi mj.uopće nisam sjedala za volan jer mi je koncentracija bila 0 bodova jednom prošlo kroz crveno..Nisam se mogla sjetit s kim sam prije 5min razgovarala na mob.
    Ma žas..

    Sve je to normalno i na našu sreću dobro je dok nije s nekim posljedicama. Ja sam se tek prošli mj. odvažila i ponovo sjela za volan jer moram nastaviti sa životom. Na kompu imate čak dobre vježbe za koncentraciju. Meni su stvarno pomogle da se vratim u normalu.

  23. #123
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Mozda neka knjiga?
    Naravno ne za volanom nego onak dok nis ne radis da ne lutaju misli. Da su usredotocene. Neki triler? ("djevojka u vlaku" mislim da se tak zove)

    Ives sretno s FM!

  24. #124
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Jagodica - mozes vaditi ako želiš betu ovak ali ne bez uputnice, a mozes i privatno, cca 150kn sam ja platila, nalazi kroz 2 sata.

  25. #125
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    A nebum ja njima to platila! Ma jooooj ak za dva tjedna pisnem plusek za te novce budem kupila sve testove kaj postoje!
    Nisam si pis-posudicu kupila jos! Moram i to rijesiti.
    Da se ne posoram po prstima pak...

  26. #126
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    pis posuda?
    kaj je to

    ja uvijek u plasticnu casicu pisam


    ja sam trebala sutra raditi test, ali mislim da necu...nema mi dragoga, ne zelim biti sama u tom trenutku
    bez obzira na rezultat

  27. #127
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Vjerujem u bolje sutra - ja da sam trudna voljela bi biti solo kada saznam, a onda bi dragoga nekako iznenadila nekako fora bi mu to rekla

  28. #128
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Hej, curke.

    Došla s posla, pa da se malo javim...

    Danas mi je dan koma. Iskočio mi je oooogoooman limfni čvor ispod pazduha, i još sam primjetila neki smećkasti isjedak (ne iz čvora ). I sad me malo frka. Valjda nije niš. Čekat ću M, pa ću se javiti ginici za pregled.

    vjerujem u bolje sutra, neće plus nigdje pobjeći, ali kad taj tvoj dragi dolazi? :nestrpljiva:

    Pa, piš posuda je već stvar prestiža Ja imam jednu malu keramičku vazicu za te namjene :D

    nivesa, meni su dosta pomogle meditacije, iako već neko vrijeme ih ne prakticiram, a trebala bih. Vidim da mi fale, ali jednostavno nisam u tom modu.

    MonaLi, susjedo

    Cure, jel puši koja od vas? Ja nikako prestati...

  29. #129
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem u bolje sutra - ja da sam trudna voljela bi biti solo kada saznam, a onda bi dragoga nekako iznenadila nekako fora bi mu to rekla
    vidis, nije ni to losa ideja
    razmislit cu

  30. #130
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    tanita...dolazi u nedjelju ujutro

    ja ne pusim, nikada nisam ni probala
    tako da na tom polju ne mogu pomoci

    ali zato sam ovisnik o slatkome

  31. #131
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Tanita14 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej, curke.

    Došla s posla, pa da se malo javim...

    Danas mi je dan koma. Iskočio mi je oooogoooman limfni čvor ispod pazduha, i još sam primjetila neki smećkasti isjedak (ne iz čvora ). I sad me malo frka. Valjda nije niš. Čekat ću M, pa ću se javiti ginici za pregled.

    vjerujem u bolje sutra, neće plus nigdje pobjeći, ali kad taj tvoj dragi dolazi? :nestrpljiva:

    Pa, piš posuda je već stvar prestiža Ja imam jednu malu keramičku vazicu za te namjene :D

    nivesa, meni su dosta pomogle meditacije, iako već neko vrijeme ih ne prakticiram, a trebala bih. Vidim da mi fale, ali jednostavno nisam u tom modu.

    MonaLi, susjedo

    Cure, jel puši koja od vas? Ja nikako prestati...
    Ja pusim
    I ne pomisljam prestat dok ne ostanem trudna.
    To mi je ono....smirenje zivaca....
    Znam.da ne valja ali...jbga
    Kakve meditacije tocno??
    Taj cvoric je meni od dezica izbio. Promjeni dezic i stavljaj obloge od alkohola

  32. #132
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    I ja meditiram... Jaooo prije sam stalno i to mi je bio najbolji period života sad planiram jogu upisati... Moram se vratiti na pravi put

    Tanita ja ne pušim, jesi već pokušala prestati ili samo planiraš?

    Ja imam čašice iz Kauflanda, hrpa onih plastičnih za rakiju, paket, ful jeftine i bacim svaku odmah nakon... Nekako mi se ne pere to poslije :/

  33. #133
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Nivesa, prakticiram vođene meditacije, nisam još na tom nivou da meditiram "na suho". Utipkam u yt kak se tu večer osjećam, ali tipa guided meditation fertility ili healing ili relaxing...ima ih i na hrvatskom, ali mi više pašu ove na engleskom.

  34. #134
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Pojeo mi post! Prestala pušiti na neko vrijeme i opet počela. Sad trebam donesti odluku da ponovo prestanem.

  35. #135
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Spavat idem, drage moje. Lijepe snove vam želim

  36. #136
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    I da, nemam alkohola, ali sam oprala čvorić tatinom rakijom. Da zna za što ju koristim, uzeo bi si ju natrag. Grijeh veliki

  37. #137
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Na neku gazu si stavi preko noci te rakije i koristi kao oblog.
    Tako su meni u bolnici rekli i pomoglo je. Tj dana sam stavljala obloge i povuklo se. S tim da me cijelo rame i ruka bolilo da nisam mogla odvojit ruku od tjela ni milimetra.

  38. #138
    zola avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    59

    Početno

    Jutro cure! Kavica za sve

    ja se spremam na posao, a tako mi se neeeeideeee

  39. #139
    zola avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj kristinica prvotno napisa Vidi poruku
    Hej drugarice stare Samo da javim da sam jučer imala transfer, i da sada treba dočekati 12-14 dana do vađenja bete..
    I dalje vas pratim iz prikrajka, i želim vam svima ona dva stupića
    Jučer sam nekako preskočila tvoj post, želim ti puno sreće i da beta bude ogromna kako je prošao sam postupak?

  40. #140
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Zola, hvala na kavici. Ja iskocila iz kreveta, na brzinu došla do posla i sad laganini kavica i doručak.

  41. #141
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Jutro curke! Hvala na kavici
    Evo i ja na poslu a bas mi se neda :/
    Sva sreca da.me muz vozio da nisam morala na glupi tramvaj.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutrooo!
    Baš ste se raspisale.
    Kristinice ~~~~~~~~~~~~~~~za betu!

    Ja sam danas slobodna, hb.
    Vjerujem u bolje sutra ~~~~~~~~~~~~~~za +,ajde nas razveseli.
    Nivesa hoćeš li ponovi piškit.
    Meni izbila 2 ogromna prišta i to jedan na bradi a jedan na guzici, neznam koji je gori ovaj na licu ko rog strši ili ovaj na guzi da ne mogu sjest normalno.

  43. #143
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jutro!

    Ja pušim, al ne puno, uz kavu najčešće.... Ponekad imam kutiju po desetak dana, nisam neki strastveni al velim uz kavu mi paše nevjerojatno...
    Ni u jednoj T nisam pušila, pa sve dok sam dojila nisam..
    I onda kak sam prestala s dojenjem polako krenula...

    Ja znam da ću prestati bez problema čim ugledam +
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 20.02.2016. at 08:45

  44. #144
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutrooo!
    Baš ste se raspisale.
    Kristinice ~~~~~~~~~~~~~~~za betu!

    Ja sam danas slobodna, hb.
    Vjerujem u bolje sutra ~~~~~~~~~~~~~~za +,ajde nas razveseli.
    Nivesa hoćeš li ponovi piškit.
    Meni izbila 2 ogromna prišta i to jedan na bradi a jedan na guzici, neznam koji je gori ovaj na licu ko rog strši ili ovaj na guzi da ne mogu sjest normalno.
    Mami mislim da nemam pojma....
    Hahahaha
    Nisam pametna.
    Imas ti kakav pametni savjet?

  45. #145
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutrekoooo!
    Dakle, pis posuda: Nekakva mala plasticna ili slicna zdjelica u koju budem piskila za testice i lh (kad ih narucim). Nedavno smo se tel preselili pa nemam nesto viska suda. A ovo s plasticnim casama nije losa ideja...one su bar jeftine.

    vjerujem u bolje sutraslazem se s tobom, nemoj pislit sama!

    Ja sam pusila od drugog srednje do prosle godine. Prije malo vise od godinu dana prestala i od onda ne pusim. Nema sanse da opet pocnem jer kad bi pocela vise nebi prestala.

  46. #146
    Malaguena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    59

    Početno

    Tanita14 prosli put kad sam bila trudna negdje 6 7 dana nakon ovulacije mi je bilo malo smedjeg iscjetka, ja mislila defekt lutealne faze, stitnjaca ne valja, ko zna sto je nakon 5 dana test pozitivan. Tebi je taman taj dan ciklusa??

  47. #147
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Malaguena, da, tu sam negdje, ali se stvarno ne usudim ni nadati ovaj ciklus. Danas, za sad, nema iscjetka. I više mislim da je neka upala jer mi stalno jajnici divljaju.

  48. #148
    Malaguena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    59

    Početno

    Da da to to. Meni su isto divljali i mislila sam da cu dobit i bila tuzna jer kao ciklus opet ne valja. A znam da je lakse da se ne nadas ali ja drzim fige

  49. #149
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Tanita a test??

  50. #150
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Nivesa, rano je za test. Tek sam 7-8 dpo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •