Stranica 31 od 31 PrviPrvi ... 21293031
Pokazuje rezultate 1,501 do 1,540 od 1540

Tema: Odbrojavanje 02/2016 by Tajci66

  1. #1501

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Ma mene i jučer i danas, malo vrijeme, malo pms puno stres na poslu, dosta mi je svega.

  2. #1502
    *sunshine* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da će ovo ostati daleko iza nas, a mi idemo dalje...
    i nek se ljuti tko god hoće. Nikoga ne diramo, gledamo svoja posla, imamo svoje brige koje nas svakodnevno more,
    i lakše je kada podijelimo jedne s drugima. Nismo nikada nikom branile da nam se pridruži, veselimo se svakoj novoj dobronamjernoj trudilici
    koja nam se želi pridružiti. Curke moje, vi ste sve rekle, ja zbilja više nema što dodati.. bitno je da mi imamo jedna drugu ovdje,
    a onda je sve puno lakše.
    Pozdrav cure, evo da se i ja javim, s tim da napominjem da mi nije nikakva namjera
    pokrenuti ponovnu svađu ili bilo sto slicno , samo zelim reci par stvari.
    Vidim da je bilo 'svađe' prije par dana zbog mog postavljenog pitanja ...
    Svojim pitanjem mi nije bila namjera nikoga ismijavati niti bilo sto slicno ,
    kao sto je ako se ne varam, nivesa, rekla - to pitanje se vec masu puta postavljalo
    iz odbrojavanja u odbrojavanje, ja se nisam mogla sjetiti 'procedure' pa rekoh ajde da pitam
    cure za proceduru, s obzirom da smo nedavno ugledali jedan + , pa reko ajde vidim da
    su mnoge cure isprobavale taj test pa ajde da probam i ja, zasto ne?!

    Ives, tebi se ispricavam, tebe su neke cure napale bez razloga, ti nisi ovdje nikakav krivac,
    kriva sam ja tj to moje postavljeno pitanje , i hvala ti na odgovoru na moje pitanje ....

    Eto, morala sam to izbacit iz sebe tih par recenica, nisam mogla sutit ...

  3. #1503
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ives - da, cicke me bole već duže od tjedan dana... nisam mogla spavati koliko su bolile, a još čekam... Počela sam stavljati i vaginalete da ne gubim vrijeme i drago mi je da jesam, već 3.stavljam a ove se smiju nastaviti stavljati i kad dođe M. I sva sreća da sam riješila terapiju za U, daj zamisli da sam čekala M, pa ubila bi se sad.

    Mami - hvala na kavici

  4. #1504
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Sunshine, ma sve je ok
    Nisi ni ti ništa loše napravila, postavila si pitanje i dobila si na njega odgovor, na tome jetrebalo i ostati..
    sve drugo nije vrijedno rasprave. Idemo dalje.
    Sječam te se s starijih odbrojavanja, kako si? Predpostavljam da se izborila za bebicu

    MonaLi mene nikada ne bole cicke dok cekam m, ali sad su me rasturale od duphastona. Nadam se da m stiže!!!!Napokon!
    I dobro kažeš, sva sreća da si popila terapiju.. Al eto tko bi znao da će toliko gnjavit!!!!

  5. #1505
    *sunshine* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Sunshine, ma sve je ok
    Nisi ni ti ništa loše napravila, postavila si pitanje i dobila si na njega odgovor, na tome jetrebalo i ostati..
    sve drugo nije vrijedno rasprave. Idemo dalje.
    Sječam te se s starijih odbrojavanja, kako si? Predpostavljam da se izborila za bebicu
    Da, uspjeli smo, kako? ne znam ni sama
    Prosle godine obavljali pretrage razno razne, svi nalazi uredni, krenuli na konzultacije za mpo,
    i dosla sam u fazu gdje sam trebala prikupiti jos neke papire da bi mogli dogovoriti termin za postupak ,
    i na tome je bilo i ostalo, sa strane dosli neki drugi problemi tako da eto, nikako prikupiti te zadnje papire i krenuti dalje ...

    U prvom mj ove godine m kasni i to dosta, odlazim kod gina, pregledava me ultrazvucno, nema nicega, ostalo sve ok, salje me vadit betu.
    Beta negativna, dobivam duphaston i nakon 7 dana dobim.
    Drugi mj, m dolazi na vrijeme, sve uredno.
    Treci mj, opet cekam m, nista i nista, rekoh test necu radit (vec u glavi znam da nisam t) , a grudi bole za poludit
    ko i svaki put pred m i mislim si kako cu ubrzo dobit ali nista. Opet ja kod gina, ako treba da opet dobim duphaston, mislim si ocito se opet nesto
    'poseremetilo', sjedam za stol,gin me ultrazvucno pregledava i kaze: Trudna si !

    Suprug bas bio na go u to vrijeme u drugom mj bas kada su bili plodni dani i eto ... ne znam ni sama sto vise reci ....
    Inace u posljednje vrijeme bas i nisam bila pratila kada su mi plodni dani itd, pokusavala sam se sto vise opustit i ne razmisljat o tome ...
    Mozda u toj cijeloj prici ima i utjecaja duphastona , citala sam po netu da je dosta zena nakon te terapije ostalo trudno, a sad, jel je il nije , neznam ..
    Polako ali sigurno ulazimo u 10 tt , srceko nam kuca, 28.4. sljedeca kontrola , do tada jos moram na vađenje krvi (secer, zeljezo) i urin .

  6. #1506
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj *sunshine* prvotno napisa Vidi poruku
    Da, uspjeli smo, kako? ne znam ni sama
    Prosle godine obavljali pretrage razno razne, svi nalazi uredni, krenuli na konzultacije za mpo,
    i dosla sam u fazu gdje sam trebala prikupiti jos neke papire da bi mogli dogovoriti termin za postupak ,
    i na tome je bilo i ostalo, sa strane dosli neki drugi problemi tako da eto, nikako prikupiti te zadnje papire i krenuti dalje ...

    U prvom mj ove godine m kasni i to dosta, odlazim kod gina, pregledava me ultrazvucno, nema nicega, ostalo sve ok, salje me vadit betu.
    Beta negativna, dobivam duphaston i nakon 7 dana dobim.
    Drugi mj, m dolazi na vrijeme, sve uredno.
    Treci mj, opet cekam m, nista i nista, rekoh test necu radit (vec u glavi znam da nisam t) , a grudi bole za poludit
    ko i svaki put pred m i mislim si kako cu ubrzo dobit ali nista. Opet ja kod gina, ako treba da opet dobim duphaston, mislim si ocito se opet nesto
    'poseremetilo', sjedam za stol,gin me ultrazvucno pregledava i kaze: Trudna si !

    Suprug bas bio na go u to vrijeme u drugom mj bas kada su bili plodni dani i eto ... ne znam ni sama sto vise reci ....
    Inace u posljednje vrijeme bas i nisam bila pratila kada su mi plodni dani itd, pokusavala sam se sto vise opustit i ne razmisljat o tome ...
    Mozda u toj cijeloj prici ima i utjecaja duphastona , citala sam po netu da je dosta zena nakon te terapije ostalo trudno, a sad, jel je il nije , neznam ..
    Polako ali sigurno ulazimo u 10 tt , srceko nam kuca, 28.4. sljedeca kontrola , do tada jos moram na vađenje krvi (secer, zeljezo) i urin .
    Koja lijepa priča!!!!Jako mi je drago da ste uspjeli! Eto i to baš kad se čovjek najmanje nada Hvala Bogu!

    Eto sad polako, dan po dan. I brzo će bebica u ruke. Sad ćeš već moći vidjeti bebicu kako bezbrižno plivucka u buši

  7. #1507
    *sunshine* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    87

    Početno

    Hvala draga !!
    A kako si ti?
    Ne pisem bas cesto po forumu, vise vas pratim nego sto pisem..
    Vidim u tvom potpisu da ste izgubili bebicu? Iskreno mi je zao

  8. #1508
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj *sunshine* prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala draga !!
    A kako si ti?
    Ne pisem bas cesto po forumu, vise vas pratim nego sto pisem..
    Vidim u tvom potpisu da ste izgubili bebicu? Iskreno mi je zao
    Na žalost, izgubili smo našu curicu..
    Od tada živim, dan po dan. vjerujući da će nekako biti lakše kako vrijeme prolazi.
    Uz curke ovdje puno se lakše nosim sa svime.
    Sad sam pred novim pokušajem pa sam u iščekivanju i veseli me nova nada .

  9. #1509
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Sunshine divno mi je procitati tvoju pricu. Znaci treba muza na godisnji poslat ha?

    Mozda je vec proslo vrijeme cestitarenja ali ja ti od srca cestitam i zelim ugodnu i urednu trudnocu!

    Mona, sori kaj potezem ovo pitanje ali ne mogu si pomoci. Mozda sam i nesto u vezi tebe propustila pa sam neupucena. Ali...kad si zadnje radila testic?

  10. #1510
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Gdje nam je nestala Ninci ???
    Ako se ne varam ovaj tj je uzv

  11. #1511
    xavii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    458

    Početno

    Haha jagodice drago mi je da je jos netko pita, da nisam samo ja. I ja navijam za Monu i testic i iznenadjenje :D

  12. #1512
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    Mona, sori kaj potezem ovo pitanje ali ne mogu si pomoci. Mozda sam i nesto u vezi tebe propustila pa sam neupucena. Ali...kad si zadnje radila testic?
    hehe baš sam i ja to danas gledala na aplikaciji, zadnji test je pao oko 40dc, a danas mi je 66dc, s tim da ne znam više kad je bio zadnji odnos... prije sto godina zbog terapije.
    A ne znam danima me dole reže, valjda će bit kroz koji dan

    xavii - hahaha zar i ti? meni to opće nije palo na pamet, šanse su toliko malene da ih gotovo ni nema :D

    Nema veze, do tada živim vaše živote

    Sunshine - pdličma priča... nadam se da će tako biti i samnom :D
    Posljednje uređivanje od MonaLi : 14.04.2016. at 17:29

  13. #1513
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Xavii pa di si ti kaj ima kod tebe?
    Ja navijam za nju jos prije nego kaj ke uzela one mengo-pokretacke tablete!

    Joj danas sam vas se sjetila jer mi je pesica njusila cice, i nasmijala jer mi je 18dc hahaha. Dobro da nije malo kasniji datum!

  14. #1514
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Niveeeeees! Nateraj Monu da pisa!! Pa makar i po kolegama!!

  15. #1515
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    hahahaha Jagodice, dobar ti je naziv za tablete
    Ma nebi rekla da ima nade za mene curke, ja i ovulacija nismo prijateljice

  16. #1516
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ma nada umire zadnja. Mislim ne zelim te sad bezveze nabrijavati ali teoretski ak je bila kasna O oko 23dc a testic bio recimo 38dc to ti je 15dpo i nebi bilo tolko nevjerojatno da jos nije pokazivalo.

    Mona, ak nis drugo pisni jedan i odma bu ti M stigla! Znas kak to ide! Hahaha


    E da cure nama ak se ovaj c nekaj desi onda bum zahvalna svojoj pasici jer radi nje opce nisam pratila dane i bila sam umorna za akciju non stop hahah!

  17. #1517
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Xavii pa di si ti kaj ima kod tebe?
    Ja navijam za nju jos prije nego kaj ke uzela one mengo-pokretacke tablete!

    Joj danas sam vas se sjetila jer mi je pesica njusila cice, i nasmijala jer mi je 18dc hahaha. Dobro da nije malo kasniji datum!

    Sad sam se opržila kavom jer sam se pukla smijat taman dok sam povukla onak sočan srk vrele kave!!!!! Jagodice zadavit ću te..
    sad imam plik na sred jezika!

    Ovo za testić je fakat istina, jesam ga popišala eto menge, možda upali Mona..probaj !!!

  18. #1518
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Evo cure moje, samo za vas sam napravila test... imam minus tako da vam je bolje da dobijem M odmah, najkasnije sutra... ok??

  19. #1519
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure moje, samo za vas sam napravila test... imam minus tako da vam je bolje da dobijem M odmah, najkasnije sutra... ok??

    Dobar je strah od Nivese hahahaha

    Ma nek dodje m više ...u to ime
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 14.04.2016. at 18:27

  20. #1520
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Sad je mene strah jer sam ju naterala da pisa! Ak M sutra ne stigne najmanji problem mi je tvoja prijetnja Ives! Hahah
    Mona... Sad bar znas da stize obzirom na cice i pristice! Pravi PMS!

    Ives, pazi kaj delas s jezikom, trebat ce ti ovaj mjesec

  21. #1521
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    Ives, pazi kaj delas s jezikom, trebat ce ti ovaj mjesec


    .... Pa da.. tak mi i treba!!!

    Šta sam tražila to sam i dobila!!!

  22. #1522
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Cuuree. Samo da se javim i imam jedno pitanjce kad je po vama najbolje radit tt? Na koji dpo? Na koji dpo najranije pocne pokazivat liniju? Teoretski znamo, al onak iz iskustva ak koja moze reci...

    P.s ja sam piskala na 29dc minus, iako su mi ciklusi duzi. M me nagovorio.

  23. #1523
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja imam iskustva samo s minusima a to mozes piskiti kad god ti se hoce!
    Mogu ti cure reci svoja iskustva ali to ti je stvarno jako individualno! Nekima se vidlo vec 10dpo a nekima se nije vidlo niti na dan kasnjenja M. Znam da je tesko ali probaj pricekati dan kad bi M stigla pa to jutro iskoristi prvi urin!

    Cuuure! Cca 6dpo je prerano za cesto piskanje kao posljedica T jelda?
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 14.04.2016. at 20:37

  24. #1524
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Da jagodice

  25. #1525
    Limeta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam iskustva samo s minusima a to mozes piskiti kad god ti se hoce!
    hhahahahah hvala vam na dozi smijeha jutros!! Ja bih se slozila sa Jagodicom, imam iskustvo samo s minusima i dok ne dobijem plus nisam zadovoljna ni sa jednim testom, ni jedan ne valja!!
    Nego ti Narancice piski!!
    MonaLi ima li novosti??
    Ja sam u mirnoj fazi ciklusa...tako volim ovaj period da mi se ne ide iz njega...znam da slijedi pracenje ovulacije, brojanje dpo...ko zna koliko jos razocarenja...
    Nego, kako vi cure uspijevate izignorisati negativne vibracije iz okoline ukoliko ih ima (citaj: mm-ova porodica)...
    Strasno me povrijedi kako nemaju razumjevanja i kako su sebicni pojedinci..ono ides na posao, slomis se tokom sedmice, vikend poslovi oko doma, skuhaj, malo prosetaj, odmori, pokusaj ne misliti na cinjenicu da svi oko tebe imaju bebice i ignorisi pitanja i komentare tipa, sta cekate i sl... i onda se nadju tako neke osobe koje su "zanemarene" jer nemaju sta raditi po cio dan pa dignu nos na tebe... znam da nije mjesto za ovu temu, ali morala sam koju napisati..
    Posljednje uređivanje od Limeta : 15.04.2016. at 08:11

  26. #1526
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Limeta - meni ti je to poznati, samo što mene ne gnjave za bebu (ne puno tj.) ali mene gnjave za brak. Ja se još nisam udala, ja čekam da ostanem trudna. Ionako će biti samo neka večera i nešto sitno. A ne želim se udati prije baš zato, jer bi me onda gnjavili sa nečim za što znam da nemam utjecaja. Ljudi ne razmišljaju kada te gnjave, i ja ih ne sudim toliko, ali bi me strašno smetala ta pitanja. Sad me samo gnjave za svadbu a to mogu podnijeti

    Kaj se tiče moje M, danas sam nešto sitno crveno vidla nakon wc-a, ali kako i vaginalete stavljam neke su čudne boje, ali tableta je bijela, ne bi ostavila crvenkast trag? Valjda... Tako da, cure možda ste uspjele

  27. #1527
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    "Crvena boja to je nase vino, i krv prolivena za te domovino..."
    Za Monu!

    Mona kod mene ista situacija nismo se zenili. Zarucili se zimus ali nam se ne zuri. Zelimo bebu i skupljamo novce za kolica, pelene, robicu umjesto za salu, rasvjetu i bend. Mene recimo moji mama i tata nista ne pitaju jer nisu takvi da ispituju nego kad saznaju saznaju. A iskreno za druge me bas briga kad znam da smo nas dvoje sretni. Sad me oko Uskrsa frendica pitala dal radimo na bebi pa sam ju pitala jel ne misli da je to malo privatna stvar! Mene recimo nikad nije brinulo kaj drugi misle i ne volim da mi se govori kaj da radim tak da ja se nekak malo gustam kad vidim da se neko drugi meni petlja a ne moze se upetljati dok god ja to ne dopustim!
    Kad vas drugi put pitaju za dijete/ brak vi recite MA DA! Taman posla! I gledajte ih kak su se iznervirali hahaha.

    P.s. Nama sad govore "mi smo mislili da bute nekaj drugo setali a ne pesa!

  28. #1528
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Jagodić - hahahhaha hvala na posveti

    Ja te potpuno razumijem, i ja uvijek svima kažem da "Taman posla", haha i obožavam se igrati s ljudima. toliko su znatiželjni da sam odlučila okrenuti priču
    Nisam više u godinama kada mi se da raditi svadba i to sve (iako mislim da nikad nisam bila taj tip), tako da sada nam se svijet vrti oko bebe i prerasli smo to sve drugo. Mi se čak nismo ni zaručili... jednostavno smo počeli htjeti bebu, i živili skupa... i meni su to najbolje zaruke ikad. A prsten sam si izabrala na drugom kraju svijeta I znam da me ljudi tračaju, ali i to sam prerasla

  29. #1529
    Ninci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Curke, evo mene s reportom!

    bila jucer popodne kod gin, sve je u redu za sada, ali bas skolski!! tako da woohooo!
    I tako ce ostati, nis drugo ne dolazi u obzir! samo pozitiva!

    Nego, dal to znaci da se otvara nova tema? ja otvaram ili netko u moje ime? nis ne znam..


  30. #1530
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ninci - ajde odlično, sad si mirna Da da. ti otvaraš novu temu

  31. #1531

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Ninci super nek tako i ostane. Nista otvaraj novo odbrojavanje ovdje je guzva.

  32. #1532
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ninci odlicno! Kak se ti osjecas?

    Mona jer krenulo to? Daj tisni malo, ono ko da si na wcu hahaah.

  33. #1533
    Ninci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    57

    Početno

    samo da jos provjerim, da ne otvorim krivo - naslov je 04/2016 zar ne, kao mjesec u kojemu je otvoreno? nek mi netko pls potvrdi da trebam napisato 4/2016 pa otvaram novu temu i odgovorim tu s linkom.

    Jagodice, nazalos su pocele mucnine, a stvarno sam bila uvjerena da ih necu imati. al, eto, kaj ces. Osim toga, kaj je jedino fakat uzasno, standarno sam nesto umornija, bole me grudi i piskim svakih pol sata, da se sama sebi smijem. Jedino mi nije mucno od "nezdrave" hrane, tako da osim voca kojeg tamanim 2-3 puta dnevno, jedem sendviče, pizzu, wok i takve gluposti, sto mi je dosta cudno jer sam inace imala dosta urednu prehranu, ali mi je sada muka i od pomisli na kuhano povrce, salate i meso. 180° promjene, inace uopce nisam jela voce, sad sam na kili voca dnevno (jabuke, narance, jagode i sve kaj ce dalje dolaziti). tak da izgleda da su do daljnjeg na tapeti voce i krušno-tjesteninasto-rižni proizvodi. jedva cekam da mucnine prođu, pa da opet normalno počnem jesti...

  34. #1534
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja se onda nadam da bu mene okrenulo na zdravu hranu!
    Jel samo mucnine ili povracas?
    Ak te kaj tjesi kad ti bude mucno sjeti se kolko zena/cura se nada mucninama! Hahah! I navodno da dumbir pomaze i pojesti nesto ujutro jos prije ustajanja iz kreveta.

    A u kojem si tjednu sad jel ti reko ginic kolka je trudnoca?
    Samo lijepo polako! Odmaraj malo vise i cuvaj se!

  35. #1535
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Ninci Čestitam... Tako je,ovako napiši Odbrojavanje 03/2016 by Ninci

  36. #1536
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    MonaLi , navijam da je to m.... Hvala Bogu dragom!!!!!!

    Nisam vas ni stigla sve popratit, evo mene od gina. Hvala Bogu sve je ok, u nedjelju startam s klomićima!!!

  37. #1537
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Iveeees! Dok se Ninci snade sa svojim odbrojavanjem i ti bus svoje otvorila!!
    Mona vidla krv i onesvjestila se! (zamisli ironije!)

  38. #1538
    Ninci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    57

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/90014-O...-2016-by-Ninci

    ma ne bunim se ja na mucnine, cak je dr.ica rekla da je to znak zdrave trudnoce. vidis, ja sam misilla da je to jedna od bapskih prica...
    no kako god bilo, ja happy

    danas je 6+5, prema uzv 6+3, što mi točno paše i s ovulacijom i s implantacijom, tako da sve stima. Na srecu sam samo nekoliko puta povracala, vecinom su mucnine, isti osjecaj kao mucnine u voznji. đumbir blendam s narančom i jabukom ujutro, a paše mi i čaj od mente, mada sam nešto načula da nije najbolji u T, iako mi je dr. jucer rekla da sve biljne čajeve smijem umjereno piti?? a ja čitala da se pola njih ne smije. ima netko info?

    i niš, ajmo se seliti na novo odbrojavanje i da nam donese puno (II)

  39. #1539

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Tanita Mami i Ives slike su vam u inboxu
    Cao curke,nova sam ☺ Pre svega zelim da cestitam svima sa plusicima ❤.Imam problem,trebam vasu pomoc,ali nisam sigurna da je tema odgovarajuca☺

  40. #1540
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj jellykises prvotno napisa Vidi poruku
    Cao curke,nova sam ☺ Pre svega zelim da cestitam svima sa plusicima ❤.Imam problem,trebam vasu pomoc,ali nisam sigurna da je tema odgovarajuca☺
    jellykises ako planiraš T i radite aktivno na tome, pridruži nam se na temi http://forum.roda.hr/threads/90489-O...e-sutra/page30. Tu prijavljujemo prvi dan ciklusa i dajemo si podršku.

Stranica 31 od 31 PrviPrvi ... 21293031

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •