Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Mustela kreme

  1. #1
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno Mustela kreme

    Nisam znala gdje da ubacim temu, pa ako sam fulala premjestite mi! Ovako, mladja curka mi ima jako osjetljivu kozu, i s cim god da sam ju mazala, i dalje je stanje isto. Neki dan gledam u dm-u kremice i uocim Mustelinu za jako osjetljivu kozu. Kupim ju (cijena naravno boli glava) ali od prije 5 dana do danas ona na kozi nema nijednu crvenu mrljicu (kakvih je prije znala imati) , koza glatka i mekana. Odusevila sam se! Prije mi ne bi palo na pamet kupovati takve skupe kreme, mazala sam ih sa niveinim i johnsonovim mlijekom, mislim si sve je to isto samo su neke marke isfuranije od drugih. Ali ovo mi je stvarno pozitivno iskustvo, nakon toliko vremena borbe sa suhom i osjetljivom kozom, prakticki preko noci se sve popravilo!

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Barca o kremama i atopijskom dermatitisu imamo topik na zdravlju djece. Tamo ces vidjeti sa nekom odgovara mustela, nekom avene, nekom dr. wolf nekom belobaza s maslinovim ili bademovim uljem.
    Da li cijena opravdava kvalitetu isto tako ces vidjeti da kod djece s osjetljivom kozom je lutrija i da roditelji takve djece dok ne nadju odgovarajucu kremu u ljekarnama ostave bogatstvo.

  3. #3
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Barca o kremama i atopijskom dermatitisu imamo topik na zdravlju djece. Tamo ces vidjeti sa nekom odgovara mustela, nekom avene, nekom dr. wolf nekom belobaza s maslinovim ili bademovim uljem.
    Da li cijena opravdava kvalitetu isto tako ces vidjeti da kod djece s osjetljivom kozom je lutrija i da roditelji takve djece dok ne nadju odgovarajucu kremu u ljekarnama ostave bogatstvo.
    Hvala ti, prebacujem se onda tamo! kak sam na mobu trenutno, upisem u trazilicu i ne izbaci mi nista, sve mi je zbrkano, tak da nisam znala gdje da otvorim temu.

    Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •