Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Gradski bazeni i bazen za bebe - trebamo vaše mišljenje

  1. #1
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno Gradski bazeni i bazen za bebe - trebamo vaše mišljenje

    Drage/i sve/i, pomozite nam svojim mišljenjem (nemojte se ograničiti samo na to da ne biste nikad išle s bebama na bazen )

    Postoji li u vašem gradu bazen koji koriste i građani i u sklopu kompleksa bazen namijenjen bebama (manji, isključivo za bebe, plitak). Jeste li ga koristili i kakvo je vaše iskustvo?
    Ako u vašem gradu nema bazena, što mislite, bi li uz bazen namijenjen široj upotrebi bilo korisno imati i poseban, plitki bazen, namijenjen isključivo bebama?

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Mi smo voljele bazen za bebe. Doduse nema u mom gradu, ali ima u bliskom resortu i ima u toplicama. Pocele smo u drugoj polovici prve godine, sa pelenom za plivanje, nikakvih problema. Uzivala je. A u moru jos i vise
    Mi volimo vodu, u svim oblicima. Bazeni su mi OK, ne bojim se.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa Vidi poruku
    Drage/i sve/i, pomozite nam svojim mišljenjem (nemojte se ograničiti samo na to da ne biste nikad išle s bebama na bazen )

    Postoji li u vašem gradu bazen koji koriste i građani i u sklopu kompleksa bazen namijenjen bebama (manji, isključivo za bebe, plitak). Jeste li ga koristili i kakvo je vaše iskustvo?
    Ako u vašem gradu nema bazena, što mislite, bi li uz bazen namijenjen široj upotrebi bilo korisno imati i poseban, plitki bazen, namijenjen isključivo bebama?
    Moja su djeca imala 4 i 5 godina kadje sagrađe bazen Cerine u Koprivnici, ali su i u toj dobi obožavali plitki bazen za bebe. Druge nismo probali, ali sigurna sam da bi im se svidio i u mlađoj dobi.

    Potražit ću link.

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Na ovoj slici se u kutu lijevo dolje vidi komadić bazena za bebe https://www.google.hr/search?q=bazen...AFiZSUyb2WM%3A

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja je odrasla na bazenu
    utrinskom
    krenuli smo kad je imala godinu dana
    prošla bebe ribe, bebe vidre
    to je bio posebni dječji bazen

  6. #6
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Super, hvala vam.

  7. #7
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam isla s djecom na bazene (mladji je imao ispod 2 g), ali smo uvijek isli u velike bazene, ovi mali nam nisu bili bas privlacni osim ako su imali neku "atrakciju" (ali ta je jednako mogla biti i u dubokom bazenu).

  8. #8
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    I moja jw isla sa 6 mjeseci na bebe ribe ili kako se već zove. Meni je nedostajalo t o Šta su ti mali bazeni za bebe ( koji su dodatno klorirani) nemaju termine za građanstvo. Moraš uplatiti neki program. Ne možeš upasti samo tako.
    Kasnije je opet išla s 4 godine cijelu godinu i sad pred školu 2 mjeseca.
    Meni je to super. Mene voda opusta, a kad već nema mora....
    Ne znam kako je drugdje, ali meni je to nwpostojanje termina za građanstvo u malom bazenu uvijek smetalo
    I u tih par godina po bazenima ni ja ni ona bismo nikad ništa pokupile

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mi smo isto sa svojom išli na bebe ribe/vidre na bazen na mladosti. To je bio poseban bazen odvoje od velikog. No nije bio onako mali i jako plitki kao sto je obicno u toplicama.
    Posljednje uređivanje od larmama : 22.02.2016. at 20:13

  10. #10
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Mi smo išli na bebe vidre na Utrine dvije godine i super je! Mislim da je dubine 60-120 cm, odlične dubine za neplivače da proplivaju... Oni skroz plitki (do koljena), to sam viđala na par mjesta u toplicama, ali ti su mi bez-veze, em su obično jako mali, em se bakice naguraju u njih i sjede i pričaju.

  11. #11
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Zna netko ima li bazen za bebe na ŠRC Svetice?

  12. #12
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    U Istarskim toplicama sam vidjela takav bazen - ne za učenje plivanja kao bebe-vidre, nego baš plitki mali bazenčić za brčkanje beba i todlera, pored većeg bazena za odrasle i veću djecu.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Zuta, kad su opisivali novi bazen pisalo je da imaju i bazen za obuku neplivaca i djecu, tako da pretpostavljam da imaju.

    Mi idemo u bazen na Zimskom plivalistu Mladost, Natator skolica i super nam je i isto bih voljela da je vise bazena u gradu za bebe s vise raznih termina jer je to sjajna stvar. Mi smo prvo krenuli eto da probamo i odradimo jedan ciklus a sad kad vidimo koliko je to maloj korisno i dobro odlucili smo nastaviti redovito.
    Mislim da bi u zg trebalo biti jos barem tri bazena.

  14. #14
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj kachy prvotno napisa Vidi poruku
    Zuta, kad su opisivali novi bazen pisalo je da imaju i bazen za obuku neplivaca i djecu, tako da pretpostavljam da imaju.

    Mi idemo u bazen na Zimskom plivalistu Mladost, Natator skolica i super nam je i isto bih voljela da je vise bazena u gradu za bebe s vise raznih termina jer je to sjajna stvar. Mi smo prvo krenuli eto da probamo i odradimo jedan ciklus a sad kad vidimo koliko je to maloj korisno i dobro odlucili smo nastaviti redovito.
    Mislim da bi u zg trebalo biti jos barem tri bazena.
    Da, tako sam i ja čula, a vidjela samo izvana.

    Evo, Bandić je baš to rekao u intervjuu Večernjem listu:

    Riječ je o kompleksu bazena s velikim olimpijskim bazenom, malim bazenom za rasplivavanje i bazenom za obuku plivača i djecu.
    ALIIII bazen za djecu nije isto što i bazen za bebe. Bazen za bebe postoji na Cerinama (Koprivnica) - evo slike bazena za bebe, to je minijaturno, kao fontana, da klinci ne mogu uteći: http://www.camping.hr/cmsmedia/katal...-kids-pool.jpg

    Ovako izgleda bazen cijeli - ima plitki dio za djecu i neplivače i dublji dio za plivače. To je ODVOJENO od polovine olimpijskog bazena za treninge, koji je u drugoj prostoriji.

    Bazen: http://www.komunalac-kc.hr/wp-conten...7/IMG_3663.jpg (u toj prostoriji je i bazenčić za bebe, desno iza mostića)
    Ovako izgleda kad je prazan: http://epodravina.hr/wp-content/uplo...1236954721.jpg - okrugli prostor je jacuzzi, a bazen za bebe je otprilike istih dimenzija, ali je na ravnom dijelu i upušten, da djeca ne mogu ispasti iz njega.

    Bazen s trakama za treninge: http://koprivnica.hr/wp-content/uplo...o-1024x768.jpg

    Daklem, zutaminuta, to je manje od 100 km od Zagreba. Moja djeca su proplivala ovdje.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 31.05.2016. at 11:21

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    na Mladosti na Jarunu imaju bazen za bebe

  16. #16
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Da, baš za bebe. Budem ove zvala još jednom pa ih pitala.
    Hvala Peterlin, nažalost nešto tako daleko mi ne odgovara.

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    da ali taj jarunski je vanjski i radi u ljeto, tj. počinje raditi za nekih 20 dana, ima i u Utrinama bebasti bazen

  18. #18
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Jezerčica Donja Stubica - ima mali bazen za bebe i unutarnji i vanjski.
    Ok su oba, osim što vanjski nema hlad.

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Jezerčica Donja Stubica - ima mali bazen za bebe i unutarnji i vanjski.
    Ok su oba, osim što vanjski nema hlad.
    Joj, da! Jezerčica

  20. #20
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ima u Savskoj Aquaeduca.Programi za bebe vec od 4mjeseca.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •