Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: AS 2/3 s odvojivim naslonom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno AS 2/3 s odvojivim naslonom

    Ima li netko preporuku za autosjedalicu iz grupe 2/3 s odvojivim naslonom? Nasla sam samo Graco Junior Maxi, a on bas nije briljirao na testovima. Voljela bih starijeg sto duze voziti s naslonom, ali auto nam je zaista mali i s dvije djecje stolice nitko vise ne stane. Pasalo bi nam da kad bas moramo voziti jos nekoga mozemo imati samo booster... Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Mi imamo Maxi Cosi Rodi XP
    Zadovoljni
    Odvaja se naslon

  3. #3
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    koliko je staro dijete i koliko ima kila?

    mi imamo Cybex koji ima odvojiv naslon od donjeg dijela

  4. #4
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    Peg Perego ima odvojiv naslon
    ali nije svejedno baš u svim slučajevima da li vozite dijete s naslonom ili bez
    naslon najviše služi kako bi se spustio gornji dio pojasa na pravilnu razinu za dijete
    ako djetetu taj pojas bez naslona stoji pravilno (preko sredine ramena) onda može i bez naslona, ali ako ne onda MORA imati naslon...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Mi imamo Cam Travel evolution sa vrlo dobrim ocjenama , bar su bile kad smo je kupovali. Sin je visok 120 cm. I tezak 27 kg još nismo odvojili naslon.
    Kad sam već tu da pitam za dijete visoko 131 cm i 30 kg. koje ima samo booster,postoji li stolica za tu veličinu jer mi se čini jako nezaštićeno na tom boosteru.
    Oprosti što ti uzurpiram temu.

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj celeste prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo Cam Travel evolution sa vrlo dobrim ocjenama , bar su bile kad smo je kupovali. Sin je visok 120 cm. I tezak 27 kg još nismo odvojili naslon.
    Kad sam već tu da pitam za dijete visoko 131 cm i 30 kg. koje ima samo booster,postoji li stolica za tu veličinu jer mi se čini jako nezaštićeno na tom boosteru.
    Oprosti što ti uzurpiram temu.
    Maxi-cosi Rodi (XR, Airprotect, XP) 15-36 kg

  7. #7
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Celest, najbolje otic u ducan, posjest maloga u par sjedalica pa vidjeti koja mu najbolje pase po njegovoj konstituciji
    Svi smo razlicito gradjeni, a sjedalica ima sirih, uzih, visljih... tako da je jedino mjerodavno isprobavanje

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Da , to je najbolja metoda, samo me zanimalo da li uopće postoje tolike, jer išli bi ma duži put, dvojica mlađih imaju dobre stolice, a ona u boosteru mi se čini jako izložena. Neznam ni kako organizirati tj postaviti raspored stolica u autu. Imamo ovako: cura u boosteru desno iza suvozača, bebać u sredini u maloj stolici, srednji sin lijevo iza vozača u narečenoj Cam T evolution. Imate li boljih savjeta?

  9. #9
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    na žalost ne mogu vam reći koja bi bila najbolja solucija, jer ima previše kombinacija, a i auti su različite širine
    morate baš isprobati koja 15-36 bi vam uz ove dvije najbolje sjela u vaš auto
    zato prije kupnje provjeriti kako paše djetetu i kako vam stanu u autu
    većina dućana dopušta isprobavanje sjedalica u autu prije kupovine

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    priblizava se 6.god, ima oko 21 kg, a pretpostavljam da je visok oko 120cm, bas cekam da vidim mjerenje u vrticu. hvala puno na svim idejama, sad imam uzi izbor za otici probati. nikako nisam mogla naci koje su odvojive, a ostatak familije nece podnijeti predugo isprobavanje pa volim krenuti pripremljena. i slazem se, planiram izbjegavat samo booster maksimalno...

  11. #11
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    da, nije on još za "podguzac" samo
    trebat će njemu i naslon još neko duže vrijeme
    moj stariji se vozio do 10. u boosteru s naslonom, a tek onda smo maknuli naslon jer mu je bilo usko u ramenima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •