Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Dječji vrtić Savica

  1. #1
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno Dječji vrtić Savica

    Planiramo se uskoro preseliti na Savicu pa me zanima kakav je vrtić tamo? Svaki dojam i iskustvo je dobrodošlo. Gledam malo stranicu i ne sviđa mi se jelovnik - limunada za užinu, hrenovke za ručak, napolitanke?! Ne znam je li to normalno u vrtićima?? Mala ima 3 godine i trenutno ide u obrt za čuvanje djece gdje je skroz druga priča pa mi je to koma kod preseljenja, ali što možemo... Imaju li dvorište, kakve su tete, aktivnosti, jesu li velike grupe?
    Može i preporuka za neki vrtić u blizini, državni ili privatni, svejedno, samo da je dobar.

  2. #2
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    Mi smo s vrtićem zadovoljni. Tete su nam odlične (imali smo sreće) ali to je kako naletiš, kao i svugdje. Nema nikad garancije da su sve divne i krasne.
    Jelovnik je ok, nije super ali je ok... Nisam ni ja s njim 100% zadovoljna ali je pet koplja bolji od nekih drugih vrtića. Da, oni njima donesu limunadu za užinu ali recimo naše tete im radije daju voće kojeg uvijek imaju puno.
    Imaju veliko dvorište, u pravilu su svaki dan vani. Trenutno se vrtić temeljito obnavlja (pvc stolarija, izolacija, fasada, krov) pa je malo cirkus ali kaj sad...
    Imaju sportske grupe i engleske grupe (integrirani program), mali sport, ritmiku, engleski - kao dodatne aktivnosti. Mislim da u područnom objektu imaju i taekwondo.
    Grupe su standardne zagrebačke: između 22 i 25 u dobi od 3 godine, pa do 28 predškolaca. Ali državni vrtić sa manjom grupom u Zagrebu nećeš naći.
    Za preporuku ne znam. Nama je ovaj super

  3. #3
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Vrtić je ok.
    Jelovnik isto.
    Tete kako koja, ali uglobalu su ok.
    hrenovke za ručak nisu pravilo nego jednom u par mjeseci, i to ako.
    baš imaju fino, kuhano, svaki dan.
    i donese im se sušeno voće, jabuke, i to ima teta da,

  4. #4
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Mi smo bili jako zadovoljni. Mojih dvoje je putovalo Zaprešić-Zagreb: sin 3, a kćer 1 god. jer kod nas s navršenom godinom nismo dobili mjesto.
    Tete su bile sjajne, bar im se tak potrefilo, sve 4. Ne pamtim da su ikad jeli hrenovke. Jelovnik je bio ok. Išli su u područni vrtić. Jako su puno bili vani, bavili se s puno aktivnosti, al to je sve do teta. Teta je bila mentorica studentici i na kraju godine je rad bio pokus s različito obojenom vodom koja se ulijevala u 4 lijevka pa putovala cjevčicama..., radili su vrt u kojem su sadili povrće, da o crtanju, bojanju, rezuckanju niti ne pričam...
    Danas kad mi dvije mlađe idu u zaprešićki, ne mogu prežaliti za Savicom. Ali moram napomenuti: najstarija kćer je imala divnu tetu jer si je žena dala truda, puno se bavila njima, aktivirala ih, bila je izuzetno kreativna. Najmlađoj kćeri se isto posrećilo, al Princ i Kitica nisu te sreće.

  5. #5
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Hvala na odgovorima! Drago mi je čuti da ste zadovoljni, odmah mi je lakše

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •