Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Toplomjeri za uho

  1. #1
    Banned
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    1

    Početno Toplomjeri za uho

    Pozz ,
    Zanima me koliko su pouzdani toplomjeri za uho i koliko se skida stupnjeva kad se temp ocita ?
    I iskustva sa Braunovim

  2. #2
    mifija avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Mi nemamo neko osobito dobro iskustvo. Uzeli smo Braunov kojeg su svi hvalili da je najbolji (ne znam više točan model, kupila sam ga prije skoro 4 godine), dosta ga i platili i bio je prilično nepouzdan. Temperatura je šarala gore–dolje nekad skoro cijeli stupanj u par mjerenja zaredom, koliko god se trudili svaki put ga stavljati na isti način, i prema uputama. Kad bi suprug i ja testirali na sebi obično je pokazivao prenisku. Curki je znao pokazivati ekstra visoku kad ju sigurno nije imala. Nekako kao da, kad je temperatura normalna, ne treba ništa oduzimati od one brojke koju pokazuje, a ako je povišena, trebalo bi skidati pola stupnja. Ali ni to nije bilo sasvim dosljedno, a i nisam baš sigurna od koje točno temperature bi trebalo počet oduzimati. Mi smo ga prestali koristiti nakon što smo iz nekih razloga morali mjeriti jedno mjesec dana po par puta dnevno i da bude zaista pouzdano, prešli na klasični pod pazuhom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •