Stranica 11 od 16 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 758

Tema: svi bi jeli zdravo i fino, ali bi dali za domaća jaja kunu, a za domaće mlijeko 4..

  1. #501
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ovdje smo negdje bili pisali i o kolačima. E pa slastičarnica Magnolija zaslužuje čistu jedinicu! Više ne ulazim osim možda na kavu kad me tko odvuče. Ledeni vjetar je bio nejestiv. Gomila biljnog šlaga odurnog okusa, žuta krema kruta, nedefiniranog okusa - prava margarinka, unutra doslovce prozirna šnitica kivija i nekakve kakti jagode iz kompota, smeđe, pljesnivog okusa , a pravog bezea nije ni bilo. Prije par mjeseci kad su djeca jela bio je zapravo svijetli biskvit, a sad nekakva hostija debljine papira natopljena tekućinom. Užas i katastrofa!
    Preporučam ovu temu:

    http://www.forum.hr/showthread.php?t=523925&page=454

    Baš su Magnoliju dobro oprali nedavno.

    jel ima neki kolač u Magnoliji da je dobar?
    blizu mene se preuređuje neki prostor u kojem se planira otvoriti jedna, pa da znam kad se otvori što da uzmem
    Nema !

    Ne bacaj novce, ne isprobavaj. Užas !
    Ja sam u toj slastičarnici prvi puta jeo kad su je otvorili u Konzumu Radnička i ne znam što je bilo jače, znatiželja, tvrdoglavost ili glupost ali tri šopinga su mi trebala da shvatim da tamo ništa nije jestivo.
    Ma ni pelin ne valja ako ti ga oni natoče.
    Mislim da sam ovdje u 1, 2 navrata naveo za Magnoliju baš onako birane riječi- ali grozne birane riječi.
    Inače ne popljujem nikog onako skroz, ali ti kolači i torte su zaslužili upravo to, da ih se gazi nogama, a ne jede.
    Sori ekipa, to nije dobro.

  2. #502
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, i ja sam čula da je ta Magnolija baš loša. Šteta, na jako je dobroj lokaciji, na toj strani Trg -> prema Črnomercu nema niti jednog mjesta gdje mi je gušt otići sjesti sa djetetom.

  3. #503
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    osim losih kolaca, u magnoliji ih ne znaju stavit na tanjur nego ih nabace kao lopatom
    Posljednje uređivanje od magriz : 21.03.2017. at 21:36

  4. #504
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Kad već pričamo o slastičarnama,sa više strana sam čula preporuke za slastičarnu u Podsusedu,Cukarino.

    Cure iz zapadnog dijela, da li je netko bio?

  5. #505
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam bila više puta. Nisam previše oduševljena, ali nije niti loše. Neki kolači su fini, neki tak-tak, a neki baš loši (nekakva kesten torta).

    Inače je mjesto ugodno i lijepo za sjesti i unutra i vani.

    Imaju medovik tortu! Koja je jako fina, ali vrlo zasitna i slatka i teško je pojesti cijeli komad. To im je doduše i prednost - kolači su VELIKI, nisu minijaturni kao u nekim fancy skupim slastičarnicama.

  6. #506
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Kak jaja s oznakom tri (kavezni uzgoj) netko može na placu prodavati pod domaći uzgoj?

  7. #507
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kak jaja s oznakom tri (kavezni uzgoj) netko može na placu prodavati pod domaći uzgoj?
    Pa možda ih drži doma.

  8. #508

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Da, i ja sam čula da je ta Magnolija baš loša. Šteta, na jako je dobroj lokaciji, na toj strani Trg -> prema Črnomercu nema niti jednog mjesta gdje mi je gušt otići sjesti sa djetetom.
    Mi se zasladimo kod Vinceka, tamo mi je baš gušt. I sve mi fino, pogotovo sladoled.

  9. #509
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Vincek mi je jako loš.

  10. #510

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Najbolji sladoled u Zagrebu mi je u slasticarni Zagreb! Za kolace ne znam, nigdje mi nisu fini kao domaci.

  11. #511
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Tamo ne idem, a već sam zaboravila i radi čega. Posjekli su neko drveće ili tako nešto. uglavnom, najbolji sladoled bez konkurencije mi je u Orijentu, ali mi je to toliko izvan ruke da odem dva puta godišnje.

  12. #512
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Gdje je nestao Mak na konac?

  13. #513
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje je nestao Mak na konac?
    Nema ga više.
    Mislim da sam čitala da se njeni kolači mogu naći po nekim restoranima

  14. #514
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    https://lider.media/lider-trend/slat...fica-bluesuna/

    Ja sam isto čula da je njenih kolača bilo u nekim restoranima, ali to je bilo prije ovog gore, ne znam ima li ih sad još uvijek drugdje.

  15. #515
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Nema ga više.
    Mislim da sam čitala da se njeni kolači mogu naći po nekim restoranima
    Isuse Kriste.

  16. #516
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Mak na konac je zatvoren još lani, a Petrinih kolača je bilo po fancy restoranima.
    Budući da ne posjećujem takva mjesta, ne znam kako se zovu, ni je li to još uvijek vrijedi.

  17. #517
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Sta petra nije radila za ruzmarin i xato. Ja tesko.ijedan mogu svrstati pod fancy

  18. #518
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A koliko sam čula, i za neku od one dve TPK pečenjare

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  19. #519
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Petra Jelenić je promijenila posao...

    https://www.bluesunhotels.com/petra-jelenic.aspx

  20. #520
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Super za Petru, a šteta za nas, Petrin lemon tart mi je uvjerljivo najbolji kolač koji sam jela u životu.

    Inače, jučer smo bili u toj ozloglašenoj Magnoliji koja se spominje i na ovoj stranici, pa mogu reći da je MM uzeo neku tortu sa zelenim čajem koja uopće nije bila loša - lagano, kiselkasto, voćno, sasvim OK kolač.
    Kći je jela Esterhazy tortu koja je bila grozna, a ja sam samo popila (lošu) kavu.

  21. #521
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Nije to u redu, tako ljude navuć na kolače, a onda zatvorit. Netko bi joj trebo reć.

  22. #522
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    niko ti ne brani zuta da ne ideš za njom, kolko vidim najbliže je M.Bistrica

  23. #523
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    De je to u vragu.

  24. #524
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    možda i imaju dostavu. veli kolega koji je par sela dalje, da on tu ne jede kolače ali njegova žena veli da su super
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 30.10.2017. at 14:18

  25. #525
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Znači, uzmem tri kile jabuka na koje čovjek stavi cedulju domaće. Tri kile deset kuna. Dođem doma, operem, osjeti se lojni premaz ili je to vosak, ne znam. Jabuke su nikakve, nemaju okusa ni mirisa. To su jabuke iz trgovačkog lanca, nikakve domaće. Znam što je domaća jabuka. To nije ovo.

    Partner već drugi put uzeo kaki s placa. Kaže žena objasnila da je to njen domaći. Kaki je ispucao jer je prezrio. To garant nije nikakvi domaći kaki, nego prekupljen iz trgovačkog lanca nakon što se tamo raspao od stajanja.

    Ista stvar i sa kokošjim jajima. Kažem mu, ne može ona imati jaja oznake tri, kavezni uzgoj, i da su ta jaja jeftinija od onih iz trgovine, jer njoj kao malom proizvođaču nije isplativo hraniti kokoši i jaja prodavati tako jeftino po kunu. To su jaja pitaj boga otkud prekupljena.

    I tako, štedimo mi... i kupujemo "domaće".

  26. #526
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Taj lojni premaz, to bude na domacim jabukama, garant. Sestra od md-a nam daje svoje koje rastu na stablu u dvoristu kuce na vrhu zelenog brijega I uvijek su s tim masnim... dedinitfinitiivno ne spricane - ne sluze nizcem osim kolacima I djeci da ih jedu u prolazu, direkst sa stabla. Da je to masno cudo nesto sto jabuke same ispuste, kaze

  27. #527
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Slazem se. Mi bili direkt u vocnjaku, kad je bila berba. I jabuke koje smo tamo kupili mi isto imaju taj premaz
    A jako su fine, sve vrste koje smo kupili

  28. #528
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    E ove nisu bile fine. Ni trunku. Ni jedna nije imala crva. I to nešto govori.

  29. #529
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Moje domace nemaju crve. Niti ona sa stabla niti s poda. A imam doma 20ak stabala jabuka, razne sorte

  30. #530
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Jabuke imaju svoj prirodni vosak, ali se cesto i premazuju, tako da...
    Ali to sto je domace ne znaci i da nije prekrcato otrovima, pogotovo ako znamo da je jabuku dozvoljeno spricati preko 20 puta.
    Ono sto je domace ne znaci i organsko.

  31. #531
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    A kaj se tiče domaćih jaja - kokice zimi slabo nose i SF je kupiti ih. Ja sam cesto na placu pa imam par kumica koje mi ponekad "udijele" desetak komada

  32. #532
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Od kada sam kupila skupocjena domaca organska jaja zelenog sadrzaja, odustala sam od te misije :/

  33. #533
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Taj lojni premaz, to bude na domacim jabukama, garant. Sestra od md-a nam daje svoje koje rastu na stablu u dvoristu kuce na vrhu zelenog brijega I uvijek su s tim masnim... dedinitfinitiivno ne spricane - ne sluze nizcem osim kolacima I djeci da ih jedu u prolazu, direkst sa stabla. Da je to masno cudo nesto sto jabuke same ispuste, kaze
    Potvrđujem, imam svoj vocnjak, daleko od ceste, nikad spricane, a sa tim lojem.

    Ali žuta, moguce je da su domace, ali i da su zamrzavane ili da su se negdje smrznule pa ostale bez okusa.. a moguce je naravno i da su iz ducana, danas stvarno nikom ne mozes vjerovati.

    Za jaja, ja volim otici na dolac iza podne, zna se tamo pronac pokoja prazna klupica sa nekim starcem ili bakicom koji drze jednu vrecicu graha, malo špinata i jednu kutiju jaja koja variraju od bijelih do tamnih i od malih do vecih u istoj kutiji. Nekako se nadam da do sada nisam fulala da su domaca..

  34. #534
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Od kada sam kupila skupocjena domaca organska jaja zelenog sadrzaja, odustala sam od te misije :/
    Ja ne kupujem organska. Samo ona za koja sama zaključim da su domaća.
    Mogu fulat. Al to onda skužim kad ih krenem koristiti. Ak nisu, kumica ide na moju crnu listu

  35. #535
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj se tiče domaćih jaja - kokice zimi slabo nose i SF je kupiti ih. Ja sam cesto na placu pa imam par kumica koje mi ponekad "udijele" desetak komada
    To mogu potvrditi.
    I da, bude ih različitih. Osim ako većina kokoši u dvorištu nisu ista pasmina.

    A za jabuke mi je zaista, zaista čudno da nema u tri kile jednog crva. Moja mama ima isto puno različitih sorti jabuka i imaju crve. Bar jedna u tri kile.

  36. #536
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Jabuke imaju svoj prirodni vosak, ali se cesto i premazuju, tako da...
    Ali to sto je domace ne znaci i da nije prekrcato otrovima, pogotovo ako znamo da je jabuku dozvoljeno spricati preko 20 puta.
    Ono sto je domace ne znaci i organsko.
    X

    I mi imamo voćnjak koji nikad nije šprican, ali ne bih se kladila da je to naše voće organsko i da bi prošlo na testiranju, jer su oko našeg voćnjaka drugi vočnjaci i vinogradi, neki nisu špricani, a mnogi jesu puno puta.

  37. #537
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja imam jabuku koja se ničim ne šprica desetljećima i isto ima po sebi taj voštani sloj
    baš mi je to čudno, ja sam sebi objasnila da je to takva sorta
    koliko znam ni oko mene nitko ne šprica da bi bilo od toga...

    inače, ja pod domaće kupujem direktno od proizvođača sa sela
    koji proizvode za sebe pa viškove prodaju
    cijena odlična
    mlijeko 6 kn
    sir 50 -60 kn
    jaja 1 kn/kom
    junetina 50 kn
    sve kvalitetno i neusporedivo s dućanskim

  38. #538
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Pred Ikeom ima štand neki OPG. Nije bitno koji. Tko prolazi, zna.
    Jutros stoji kamion od Konzuma i istovaruje kašete mandarina.
    Pretpostavljam da jadni opg-ovac nema vlastiti kamion pa posuđuje ovaj od trgovine.

  39. #539

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Moj doprinos temi je da kupujem mlijeko od susjeda čije krave vidim na paši svaki dan i sir i sirutku, litra 6 kn, sir kg 50-60 kn sirutka gratis. Jaja od svekrve ,domaća i svježa, ona ih prodaje povremeno za 1.5 kn. Meso kupujem od susjedine kćeri koja u SLO ima eko farmu - 6 eura kg. Živimo u malom mjestu, selu , imam svoj vrt pun povrća i to mi je uživancija, što ne uzgajam mijenjam sa drugom susjedom koja je pravi mali farmer . Uzgajam i čajeve i ljekovito bilje i sama pravim osnovnu kozmetiku, lokalni pčelar meni vosak za kreme i deziće, a ja njemu gotovu kremicu ili tinkturu. Odnedavno i lokalna udruga u velikom plasteniku uzgaja organsko povrće pa i tu nešto kupujem makar i koju kunu skuplje. Što ću, veseli me kad u salati nađem glisticu, odmah je udomim u svom kompostu.
    To su mali pomaci u našoj maloj zajednici, ali me jako vesele, rado kupujem od lokalnih proizvođača, makar i koju kunu skuplje.

  40. #540
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    celeste, ovo je super.
    Gušt mi je čitati

  41. #541

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Hvala Tanči,tako sam si posložila neke stvari, da od ove naše izoliranosti od " civilizacije" izvučem najbolje.
    Do 90-tih tako je funkcioniralo u većini kućanstava; kupuj mlijeko od susjeda dok ti je krava bređa, pa meso kad susjed kolje, a za mjesec dana će on od tebe, razmjenjuj sjeme povrća i voća , savjete i probleme, a onda smo otkrili supermarkete, životinje su nestale iz većine kuća, a i ljudi su se raselili ili pomrli.
    Pomalo se vraća duh zajedništva, ali jako sporo, prije će nestati stanovništva, čini mi se

  42. #542
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj celeste prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Tanči,tako sam si posložila neke stvari, da od ove naše izoliranosti od " civilizacije" izvučem najbolje.
    Do 90-tih tako je funkcioniralo u većini kućanstava; kupuj mlijeko od susjeda dok ti je krava bređa, pa meso kad susjed kolje, a za mjesec dana će on od tebe, razmjenjuj sjeme povrća i voća , savjete i probleme, a onda smo otkrili supermarkete, životinje su nestale iz većine kuća, a i ljudi su se raselili ili pomrli.
    Pomalo se vraća duh zajedništva, ali jako sporo, prije će nestati stanovništva, čini mi se
    Nadam se da neće.
    Dok ima volje, nađe se i načina.
    Samo naprijed.

  43. #543
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Donijela mi mama domaća jaja njenih kokoši. One nesputane trče po divljini. Svaku treću odnese škanjac, ali što se može, to je cijena slobode. Ta jaja... tako su zažutila kao da sam stavila punu žlicu kurkume. Tekstura je isto drugačija.

    Još ni jedna kupovna nisu bila takva.

  44. #544
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Donijela mi mama domaća jaja njenih kokoši. One nesputane trče po divljini. Svaku treću odnese škanjac, ali što se može, to je cijena slobode. Ta jaja... tako su zažutila kao da sam stavila punu žlicu kurkume. Tekstura je isto drugačija.

    Još ni jedna kupovna nisu bila takva.
    Uživaj!

    Ont. kad se dočepam mirovine, imat ću sigurno nešto svoje - voće, povrće, a možda i kokoši... Kolegica ih ima već sada, ali ona živi u kući u prigradskom naselju, pa joj može biti.

  45. #545

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Koke su definitivno zahvalne za uzgoj, domaća jaja su prava super hrana i široko upotrebljiva. A to što poneku odnese jastreb, lasica, kuna, lisica ili susjedov pas, to su rizici koje pokušavamo spriječiti s više ili manje uspješnosti.

  46. #546
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Kupujem pol godine na placu kod para koji vodi opg. Kad žena prodaje uvijek je top povrće, a njen muž mi podvali gumene i stare mrkve. Jednom sam ga pitala gdje je ona pa me blijedo gledao i pokazivao na drugu Maricu s istog placa. Tako sam bila zbunjena, a tek si sad mislim možda je dogovor da ona petkom i subotom prodaje svježe, onda on dođe nedjelju i prodaje što je ostalo da ljudi ne povežu nju s lošom robom. Nemoguće je da nikad nemaju suvišak i da uvijek sve prodaju, dok ostali prodavači imaju miješano i svježe i staro pa mislim da je njihova roba lošija. Sad sam tako sumnjičava da mi je čudno i što mrkve pakiraju u plastične vreće, zatvorene, pa ih otpakiravaju na placu. Zar ne bi imalo više smisla da ih stavljaju u kašete?

  47. #547
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Eh, draga, možda su mrkve u plastičnim vrećama zato što dolaze sa zelene tržnice ili iz Lidla.... Ništa me više ne može iznenaditi.

  48. #548
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Mislim da ću otić do Lidla baš da usporedim. Pakiranja su onak cca 5 kg vreće.

  49. #549
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, draga, možda su mrkve u plastičnim vrećama zato što dolaze sa zelene tržnice ili iz Lidla.... Ništa me više ne može iznenaditi.
    Čisto sumnjam da bi opg-ovac pakirao mrkvu u zatvorene plastične vreće da ih dopremi do placa. Bit će da je ovo što Peterlin kaže.

  50. #550
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Pa ne znam, možda griješim dušu ako ljudi doma pakiraju svoje za skladištenje, ali ne bih se kladila. Evo, baš takvo pakiranje od 5kg nudi se na osječkoj zelenoj tržnici, ali sigurno ima i na našoj: https://zelenatrznica.hr/fruits/s%C3...C3%A9pa-detail

    Ne bi škodilo i u Konzumu pogledati. Kod njih sam vidjela mrkve u vrećama.

    Kako god bilo, zimi se ne opterećujem da kupujem povrće iz OPG-a (osim kisele repe, zelja i slične tipično zimske ponude). Obično u trgovinama bude bolja ponuda, nije smrznuto.

Stranica 11 od 16 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •