Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Trudnoca

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    1

    Početno Trudnoca

    Pozdrav..evo imam pitanje sestra mi je trudna 5mj.i danas joj je doktorica rekla na pregledu da s bebu nesto nije dobro na djelu di je vrat se vidi ko neka praznina,supljina,međutim nezna o cemu se radi nit sta bi to bilo,dal je.neko vec prolazio kroz to?

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Iz tvog posta ne mogu uopce zakljuciti o cemu se tocno radi, ali najbolje bi bilo da potrazi drugo misljenje. Kod nekog dobrog strucnjaka za uzv. Preporucam dr. Hafnera sa Sv. Duha ili dr. Kosa privatno.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav...nova sam na forumu i imam nekih pitanja i nedoumica
    Mozda sam trudna
    Nisam sigurna jer sam pila kontracepcijske tablete ali dosta neredovito tipa jedan dan ujutro pa iduci popodne i tako...
    Zadnje tri nisam ni popila jer me bolila glava od njih i preminula sam
    Kasni sad 12 dana test sam radila prije tri dana bio je negativan...onaj najjeftiniji i na prvi jutarnji urin...ne znam sto da mislim mozda su mi tablete poremetile ciklus koji je inace tican u dan (svakih 28 dana) ili se ipak radi o trudnici a test nije pokazao
    Svakako cu ga ponoviti kroz koji dan i naruciti se ginekologu
    Ali pokoji savijet iskustvo ili misljenje bih voljela cuti

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Ja imam pitanje pa da ne otvaram novu temu napisati ću ovdje.

    Da li mi netko može reći kad ti gin kaže i napiše da ti je cerviks otvoren na vrh prsta, što to točno znači? Da li je cijelim putem otvoren ili tipa centimetar na ulazu ili kako?
    Također, kad su žene otvorene centimetar, da li to znači da im je cijeli kanal otvoren toliko?
    Hvala

    Marek, što se tiče tvog problema, ja bih preporučila da odeš provjeriti kod svoje doktorice jer mi ovo tvoje zvuči kao da su vrlo moguće obje opcije. Zbog stresa i drugih promjena u organizmu možeš kasniti, a i test može biti lažno pozitivan tako da ja def ne bih ništa zaključivala.
    Moje iskustvo po tim pitanjima jest da kad nisam bila trudna svi testovi su bili negativni, a kad jesam, svi su bili pozitivni. Opet, vjerujem da je to individualna stvar pa provjeri

  5. #5
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Marek, nisam shvatila što te zapravo zanima. Jesi li trudna ti može samo test pokazati. Moje iskustvo s testovima je da nisu uvijek pouzdani.

    Illy, to znači da može umetnuti samo vrh prsta. Da piše uloživo za prst mogao bi provući cijeli prst kroz cerviks. Dva - dva prsta, itd. Da, otvorena za cm - cijelim putem.

    Test ne može biti lažno pozitivan. Može biti samo lažno negativan.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Žuta minuta hvala
    Posljednje uređivanje od Illy : 24.06.2016. at 17:25

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    1

    Početno Moguća trudnoća?

    Pozdrav svima ,nova san tu

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Čestitam i tebi, nina.

  9. #9
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam i tebi, nina.

    I ja!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •