Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: Zlostavljanje u vezi/braku - otvoreno ili suptilno

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    i da si slucajno ostala trudna, rekao bi ti da dijete nije njegovo jer on se zna kontrolirati.
    Ili da sam ostala s kondomom, onda bi bilo "sam ti rekao da kondom može puknuti, a ja se znam kontrolirati!"....inače, kad smo se tek upoznali to je bila jedna od stvari koje ja kao opsjednuta serviram "ako ti je problem koristiti kondom, na krivoj si adresi"...i ništa nije prigovorio....i onda kad je došlo vrijeme, jel "ja sam zdrav!"....joj, sram me, idem....

  2. #102
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Možda je zdrav ovako, ali nije u glavi.

  3. #103
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    A mozda nije zdrav ikako.
    Neka si ti pribrana i cuvas se, bravo za tebe!
    Nemoj si predbacivat to javljanje, samo nemoj dalje, dobru si odluku donijela i sad se cuvaj.
    Naci ces nekog tko ce te cijenit i biti sretan sto te ima.
    Sretno!

  4. #104

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Osebujna, zapisi si lijepo sve gadosti kojih se mozes sjetiti, situacije u kojima si se osjecala ponizeno, uvrijedjeno i sl.
    I kada ga pozelis nazvati, prvo sve to procitaj .

    Nece kontakt sa svojom djecom? Zasto??? Ne da zelim zadirati u njegovu pricu...nego bi stvarno htjela znati kakvi su to ljudi koji ne zele kontakt sa svojom djecom i koje su to sile koje ih dovedu do toga.

  5. #105
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Citiraj Uh-puh prvotno napisa Vidi poruku
    Osebujna, zapisi si lijepo sve gadosti kojih se mozes sjetiti, situacije u kojima si se osjecala ponizeno, uvrijedjeno i sl.


    I kada ga pozelis nazvati, prvo sve to procitaj .





    Nece kontakt sa svojom djecom? Zasto??? Ne da zelim zadirati u njegovu pricu...nego bi stvarno htjela znati kakvi su to ljudi koji ne zele kontakt sa svojom djecom i koje su to sile koje ih dovedu do toga.


    Nisam bas dobro popratila pricu. On ima djecu iz prvog braka s kojom ne zeli kontakt?

    Ili nema djecu niti ikad zeli imati?

    Ovo prvo mi je uzas nad uzasima. A drugo ako ti zelis djecu dovoljno ti je ovo saznanje da ga sta prije zaboravis.

    Budi odlucna i ne daj se. Vrabac je sretniji na suhoj grani nego u zlatnoj krletci. Tako i ti uzivaj u novoj slobodi. Stan nek je rupa,al je tvoja rupa,bit ce bolje to je najmanji problem.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    37

    Početno

    Nema djecu iz braka, ali ne želi ih niti imati. Što samo po sebi ja mogu prihvatiti kao nečiji odabir, ali ne u kontekstu "sa bivšom ženom smo razmišljali o tome, ali ja sam ja sad prestar i ne dolazi u obzir" (ima 36 godina) - od osobe koja ima problem sa korištenjem zaštite, to mi je super kad čujem da niti slučajno ne želi djecu .

    Prošla me kriza malo....kad počnem raditi imati ću i manje slobodnog vremena, pa ću manje o tome razmišljati.
    Posljednje uređivanje od osebujna : 01.04.2016. at 21:37

  7. #107
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Osebujna kako si?

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •