Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 58

Tema: Kupujete li u prljavim dućanima?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno Kupujete li u prljavim dućanima?

    Obično ne primjećujem takve stvari, samo dojurim i projurim, u brzini zbavim što moram i trčim dalje.
    Ali ovo više ne mogu ne primijetiti.
    Čini mi se da je svakim danom sve gore i gore, sve prljavije.

    Počela sam birati dućane po urednosti, pa makar bili na drugom kraju grada, ili najskuplji u gradu.
    Ili izađem iz dućana bez obavljene kupovine

    Prvo iskušenje, one crvene košarice, prljaveeee, crneeee, pune smeća i polutrule salate i sl.
    Već sam par puta odustala od te košarice i stavljala stvari direktno u vrečicu. Ali nije izvedivo ako sam došla po više stvari ...

    A na blagajni ne znam više kako bih poslagala namirnice a da izbjegnem sve mokre fleke od mlijeka ili truleži, hrpice brašna, zemlje ...
    Kruh ili novine ni ne pomišljam staviti na traku. Prodavačice me gledaju u čudu kad joj dajem direktno u ruku i onda hvatam u letu prije nego će ga odložiti u onu rupu ...

    Usudila sam se par puta zamoliti prodavačicu da obriše traku prije nego poslažem stvari na nju.
    U boljem (ili gorem?) slučaju je, nakon ozbiljnog traženja, ispod pulta izvukla neku zmazanu, prljavo sivu, vlažnu krpu i s njom razmrljala po traci, tak da je sad cijela traka bila jedna velika zmazana mrlja.
    U onom gorem (ili boljem?) slučaju sam uz ubojite poglede odslušala i hrpu psovki kao i ono:
    Još i to moram raditi?!!, Šta si vi mislite, za šta Vam ja tu služim? Nisam ja nikakva čistačica da to moram raditi!!!
    a traka i sve pažljivo uzgajane i nataložene hrpice na njoj, to je ostalo netaknuto

    Ne znam smijem li imenovati dućan? Da li je uopće potrebno imenovati?

    Ste primijetili to ili sam ja postala prezahtjevna?

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Kupuj u Intersparu, tamo je čišće.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Kupujem uglavnom u Konzumu. Nisam primijetila neki nered. Prijavi to, imaš stranice za zaštitu potrošača.

  4. #4
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa ja se kladim da se u prvom postu radi baš o Konzumu, koji je zaista jako prljav dućan, posebno mali lokalni dućani su prljavi, a niti oni super-size se baš ne mogu pohvaliti. Zapravo ne znam što mi je gore, kad u superkonzumu smrdi po ribi i mesu, ili kad smrdi neko užasno jako sredstvo kojim čiste (smrad tipa Domestosa)

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Meni je grozno u novom Superkonzumu u Radničkoj na odjelu povrća kada svakih par minuta nekakav sistem prska kapljice vode po povrću.
    Imam osjećaj ko da zaprašuju komarce.

  6. #6
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Onda sam ja super čorava. Ono, jesam, ali se ne sjećam da u Konzumu uopće išta možeš uzeti, a da nije zapakirano. Voće i povrće ide u vrećice.

    Da, nerijetko vidim nekog s metlom po podu čisti. Ili je samo moj lokalac takav.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 16.03.2016. at 21:09

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Jesi možda bila u Plodinama?!

    Inače, ne komentiram takve stvari, ali baš me iznenadilo... katastrofa što sam doživjela.... neću više nikad ući tamo...
    Ispražnjena paleta šećera, po podu ostaci cca 5kg šećera,najloni svuda po onom redu.... namirnice razbacane, odjeća po podu....na ulazu je odmah smrdilo po trulom voću i povrću...

    Očito imaju problema... ili su smanjili broj djelatnika ili ih je neka zaraza poharala pa ih je puno na bolovanju...

    Baš mi je žao.

  8. #8
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Mislim da je Kaufland pobjednik u natjecanju prljavih dućana. Košare su im prestrašne i još štošta.

  9. #9
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi možda bila u Plodinama?!

    Inače, ne komentiram takve stvari, ali baš me iznenadilo... katastrofa što sam doživjela.... neću više nikad ući tamo...
    Ispražnjena paleta šećera, po podu ostaci cca 5kg šećera,najloni svuda po onom redu.... namirnice razbacane, odjeća po podu....na ulazu je odmah smrdilo po trulom voću i povrću...

    Očito imaju problema... ili su smanjili broj djelatnika ili ih je neka zaraza poharala pa ih je puno na bolovanju...

    Baš mi je žao.
    Ovo je razlog zašto već nekoliko godina ne idem u Plodine.
    To je bilo strašno .
    A najgore mi je kad je oko onoga voća pod sav ljepljiv i fuj...

  10. #10
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kupujem u Sparu i Lidlu...

    Najprljaviji u našem gradu su Plodine i Konzum, tako da ih izbjegavam u širokom luku.....

    Recimo, nakon što je Konzum preuzeo Mercator ( u kojem je sve bilo super čisto i posloženo),konzum je postavio svoje blagajne koje su na otvorenju dućana bile sve prašnjave, masne, pune mrvica, užas...
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 16.03.2016. at 23:23

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Nisam uočila da je baš prljavo, ali da je Kaufland jedna ogromna mišja rupa, ooooo to da. Fuj. Kaufland u mom gradu, za koji ja kažem da je jedno obično selo je pun, ma prepun miševa. Grickaju čokoladu, tjesto, brašno, pahuljice, orašaste plodove, oblatne, tost..... Strašno! Tako već više od godinu dana i nikome ništa.
    Gadi mi se više od trule salate i prljave trake.

  12. #12
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Rena, jesi li to igdje prijavila?

  13. #13
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Nisam nikad bila u Plodinama i Kauflandu, dovoljan je prljavi smrdljivi Konzum. Fuj!
    Interspar je najčišći s najboljim omjerom cijene i kvalitete.

  14. #14
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    I ja se slažem, Interspar je najčišći i najuredniji a Konzum je najprljaviji.
    U Lidlu su prljave košarice.
    U Kaufland i Plodine idem rijetko jer nije čisto niti uredno

  15. #15
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja se kladim da se u prvom postu radi baš o Konzumu, koji je zaista jako prljav dućan, posebno mali lokalni dućani su prljavi, a niti oni super-size se baš ne mogu pohvaliti. Zapravo ne znam što mi je gore, kad u superkonzumu smrdi po ribi i mesu, ili kad smrdi neko užasno jako sredstvo kojim čiste (smrad tipa Domestosa)

    Potpis na ovo.
    Konzum je definitivno najprljaviji, a u velikima gdje imaju pultove s ribom, obavezno smrdi. Isto sam primjetila u Intersparu u King crossu.
    Očajno prljave košarice i mene muče.

  16. #16
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    zgodno mi je ovo, haha
    netko spominje plodine, netko drugi konzum, kaufland, pa lidl... znači svi su jednako prljavi

  17. #17
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Pa ovisi o kojem gradu/dijelu grada/dućanu je riječ . Mislim da puno ovisi i o zaposlenima, koliko se njima da čistiti i koliko ignoriraju prljavštinu.

    Kod mene je Konzum uredan. Plodine kako kada, ružan mi bude dio s voćem i povrćem. Kaufland je tako-tako, isto ovisi. LIDL mi za sad uvijek bio u redu.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    a jeste primijetile da u velikim superkonzumima u ZG žive vrapci!?!

    ušli su im kroz vrata i živkaju pod onim visokim stropovima..
    i ne mogu im ništa...

  19. #19
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    a jeste primijetile da u velikim superkonzumima u ZG žive vrapci!?!

    ušli su im kroz vrata i živkaju pod onim visokim stropovima..
    i ne mogu im ništa...
    ne?
    meni je zbog toga utrinski plac koma, kad mi golubovi počnu prolijetati iznad glave bacam vrećice i bježim.

  20. #20
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    a jeste primijetile da u velikim superkonzumima u ZG žive vrapci!?!

    ušli su im kroz vrata i živkaju pod onim visokim stropovima..
    i ne mogu im ništa...
    Da, vec godinama lete po konzumu na crnomercu.

  21. #21
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    a jeste primijetile da u velikim superkonzumima u ZG žive vrapci!?!

    ušli su im kroz vrata i živkaju pod onim visokim stropovima..
    i ne mogu im ništa...
    u svim Getroima u kojima sam bila, sam vidjala pticice

  22. #22
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Meni su vrapčići baš super. Little rebbels! Zbog toga sam rado odlazila u Mercator. Ne znam kako je sad kad je Konzum preuzeo, ne ulazim više tamo.

    Inače, svi mi se čine prljavi... Možda Spar najmanje. U Kauflandu sam bila jednom, u Plodinama nikad. Dok Spar nije preuzeo kvartovsku Dionu bilo je skroz ok... i Mercator mi je bio ok.

    Cijenim razinu čistoće u DM-u.

  23. #23
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam isto po masu dućana viđala ptice, više se niti ne sjećam gdje.

    Meni je Interspar u CC1 isto grozan, a MM koji peče doma kruh ne želi tamo kupovati brašno jer tvrdi da mu se više puta dogodilo da bude leptirića kad tamo kupi brašno.

  24. #24
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Tri Konzuma u koja najčešće idem su zbilja super uredni. Lidl dućani su već malo neuredniji i košare znaju biti prljave, ali volim puno njihovih proizvoda pa i tamo često zalazim. Ostale baš ne posjećujem pa nemam iskustava, ali sigurno ne bih kupovala u tako prljavom prostoru. Iako, možda to nije ni tako loše, apetit te prođe pa manje potrošiš. Znate onu da nikad ne treba gladan u kupovinu.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam uočila da je baš prljavo, ali da je Kaufland jedna ogromna mišja rupa, ooooo to da. Fuj. Kaufland u mom gradu, za koji ja kažem da je jedno obično selo je pun, ma prepun miševa. Grickaju čokoladu, tjesto, brašno, pahuljice, orašaste plodove, oblatne, tost..... Strašno! Tako već više od godinu dana i nikome ništa.
    Gadi mi se više od trule salate i prljave trake.
    Rena7, to je Kaufland u Rijeci?
    Ja nisam još nikad vidjela niti jednog miša tamo, možda zato što obično idem s djecom pa ne stignem bolje pogledati. Meni su one crvene košarice u Plodinama odvratne, izbjegavam ih koristiti kad god mogu. Ostalo je ono, ni vrit ni mimo, može proći.

  26. #26
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Kupujem u prljavim dućanima i trudim se ne razmišljati baš o tome koliko su prljavi jer mislim da inače nigdje ne bih kupovala. Košare su stvarno katastrofa svugdje.

  27. #27
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je bio VRH kad mi je u kvartovskom Konzumu prodavačica rezala salamu direktno na mašinu, bez da je stavila papir.
    Kad sam prigovorila napala me ne samo ona, nego i drugi kupci
    Pa onda peru pod, pa daju kruh, ruke ne operu, a ako i operu onda ih malo splahnu pod vodom.
    Onda sve (mašinu za salame, pult) brišu sa istim zmazanim perilkom, sivim od prljavštine i u stanju raspadanja.
    Ma ono, jeza, jeza.

    Jedini dućan koji je bio čist je bio onaj stari MErcator na Vukovarskoj.

  28. #28
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    jedan dostavljac je MMu rekao da bi povrce jedino kupovao u Billi. NIje zelio u detalje, ali rekao ja da je njihovo skladiste relativno OK.

    Mrzim prljave kosarice. ali kako cesto vodim djecu sa sobom u kupovinu, oni se natezu s istim, pa ih ja ne gledam.

  29. #29
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Smrde mi svi dućani koji imaju mesnice i ribarnice. Pogotovo su mi vodičke Plodine toliko smrdile po trulom mesu da sam prestala ulaziti. Fuj. Ali prljavštinu ne gledam. Još se otrovali nismo, al da je prljavo, je.

  30. #30
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    mene u poldinama kod nas nervira miris. imam osjecaj kao da kroz ventilacijski sustav upuhuju neke kemikalije. kad odem u njih, onda se odmah sjetim zasto ih u biti zaobilazim.

  31. #31
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ovo u Vodicama je pravi, istinski, odvratni smrad. Nisam mogla gledati kako ljudi kupuju meso na toj mesnici, dizao mi se želudac na to, a za sebe mislim da uistinu nisam gadljiva.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Citiraj Diana72 prvotno napisa Vidi poruku
    Rena7, to je Kaufland u Rijeci?
    Ja nisam još nikad vidjela niti jednog miša tamo, možda zato što obično idem s djecom pa ne stignem bolje pogledati. Meni su one crvene košarice u Plodinama odvratne, izbjegavam ih koristiti kad god mogu. Ostalo je ono, ni vrit ni mimo, može proći.
    Ne ne ne, nije Kaufland u Rijeci. Bez brige. Kaufland je u jednom malom gradiću u Slavoniji.
    Prijavila sam nego šta. Više puta. Njihovoj službi za korisnike. I uvijek se iznova čudom čude, prvi puta to čuju i nastojat će riješiti problem. Onda sam pitala jel misle da sam luda, da nije prvi puta da zovem, da su već obaviješteni o svemu, pa jadna djelatnica na prigovorima ostane nijema.
    Šta da mi kaže žena koja je tamo vreća za udaranje?! Ne pita se nju ništa, a one koje se pita, prave se blesavi.
    Imam fotografije polica, praznih kutija, mišjeg izmeta među kroasanima i suzdržavam se do daljnjeg.
    Kada me uhvati žešći pms, pozvat ću 24 sata, jer na lijepo i pristojno ne ide.

  33. #33
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    rena7, užas

    ja sam u jednom superkonzumu vidjela kod grickalica kako pretrčava miš i prijavila na blagajni i odjelu info,
    bilo je: ha, ha, pa svi vam imaju miševe

    strašno

  34. #34
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    oni koji nemaju miševe imaju vrapčiće i golubove

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Haha nedavno u Kauflandu (isto u manjem gradicu u Slavoniji) jurca miš. A jesam vristala. Pobjegnem ja, on za mnom! Nisam stigla slikati niti razmisljati o neurednosti. Hehe

  36. #36
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    oni koji nemaju miševe imaju vrapčiće i golubove
    dakle, svi bi se trebali opskrbiti mačkama

    zagledala sam danas po našem konzumu da vidim je li ja samo to ne primjećujem, ali nije, ovaj je stvarno ok.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne ne ne, nije Kaufland u Rijeci. Bez brige. Kaufland je u jednom malom gradiću u Slavoniji.
    Prijavila sam nego šta. Više puta. Njihovoj službi za korisnike. I uvijek se iznova čudom čude, prvi puta to čuju i nastojat će riješiti problem. Onda sam pitala jel misle da sam luda, da nije prvi puta da zovem, da su već obaviješteni o svemu, pa jadna djelatnica na prigovorima ostane nijema.
    Šta da mi kaže žena koja je tamo vreća za udaranje?! Ne pita se nju ništa, a one koje se pita, prave se blesavi.
    Imam fotografije polica, praznih kutija, mišjeg izmeta među kroasanima i suzdržavam se do daljnjeg.
    Kada me uhvati žešći pms, pozvat ću 24 sata, jer na lijepo i pristojno ne ide.
    Hvala bogu, odahnula sam.
    Nije da se bojim miševa, nagledala sam se toga po podstanarskim stanovima, ali mrska mi je pomisao da hodaju po hrani i grickaju ambalažu. Nadam se samo da neću naletiti na štakora, to bi me prestravilo toliko da nikad više u taj dućan ne bih ušla.

  38. #38
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Diana72 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se samo da neću naletiti na štakora, to bi me prestravilo toliko da nikad više u taj dućan ne bih ušla.
    Neki dan sam vidjela pregaženog štakora na ulazu na parkiralište jednog lanca. Nije uopće bitno kojeg, samo želim reći da zapravo i nije neobično da glodavci pokušavaju ući u njihova skladišta i prostore općenito. Bitno je kako se i da li se marketi protiv toga bore. Ako stavljaju otrov, to mi je možda još i gore

  39. #39
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Neki dan sam vidjela pregaženog štakora na ulazu na parkiralište jednog lanca. Nije uopće bitno kojeg, samo želim reći da zapravo i nije neobično da glodavci pokušavaju ući u njihova skladišta i prostore općenito. Bitno je kako se i da li se marketi protiv toga bore. Ako stavljaju otrov, to mi je možda još i gore
    Ja sam vidjela zimus crknutog štakora ispred jednog vrlo razvikanog restorana u Radničkoj. Više mi ne pada na pamet niti razmišljati da jedem tamo.

  40. #40
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    I o kojem se ducanu radi?Joh ja mrzim konzume,oni su mi posebno prljavi.Interspar mi je ok.Lidl isto.Kaufland osrednje.....
    Ali meni se gadi svo to voce i povrce po centrima,meso isto,o suhom vocu u rinfuzi da ne pricam.Luda sam znam

  41. #41
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    A joj, što ste mi učinile sa ovom temom! Mislim, nije da nisam i prije primjećivala neke stvari, baš recimo prošli tjedan u Plodinama vidjela u onim frižiderima gdje drže duboko zamrznute stvari hrpu prljavštine, dvije mrtve bube (ništa strašno, neka muha i nešto zeleno, obzirom da su to frižideri koji se ne mogu zatvoriti, ajmo reći da su tako uletile i zamrznule se, ali točno se vidi da nisu dugo čišćeni)… i onih prljavih košarica u svim dućanima se isto grozim, pa biram i tražim manje zlo…
    Ali danas! Ušla u te iste Plodine i razmišljala o ovoj temi, i počela sam primjećivati – sve! Užasno prljavi podovi, police, trake na kasi, svuda vidjela mrvice, fleke i ostalo… i onda na nekim policama neke akcije.. pa odmah pomislila da su to te ambalaže koje su izglodali miševi pa ih se žele riješiti… ne kažem da je tako, ali evo, zbog ove teme mi je to palo na pamet. I sve mi se gadilo, i neće me te Plodine uskoro vidjeti. Mislim, tko i kada čisti te frižidere za duboko zamrznute proizvode, jeste li ikada vidjele da se prazne i čiste? Ahhhhh…. nemam pojma gdje da kupujem... u Kauflandu bar često vidim da prolazi ona teta na onom vozilu i pere pod.. sad ću pogledati detaljnije i ostalo...

  42. #42

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    ispod Sljemena
    Postovi
    113

    Početno

    za Konzum sam se uvjerila da ovisi o poslovođi. Ovaj kod mene je relativno uredan, vidjel asam da prodavačica odvaja prljave košarice i nosi ih na pranje.
    Plodine u Dubravi su katastrofa, bila par puta po neke određene proizvode na akciji, osim neurednosti smrdi po kanalizaciji.
    Kaufland-definitivni pobjednik, sada su promjenili one lopatice za suho voće, od inoxa su, ali prije su bile plastične, "bijele" (nekad davno kad su tek otvorili). Nikad nisam uzimala to suho voće jer su smrdile i strašno su bile prljave.
    Interspar- definitivno najuredniji, Mercator-žao mi je što više nije slovenski zbog urednosti
    Još jedna prodaja mi je jako nehigijenska-oni otoci s gumenim bombonima po shopping centrima-otvorene zdjele gumenih bombona, svi se naginju preko njih (pa dlake padaju unutra), kašlju,...

  43. #43
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Sad ste me sjetile kako nas je šef, dok sam radila u dućanu, driblao s tim pranjem i dezinfekcijom dućana. Moglo se jesti s poda. sad vidim i zašto. ja to ne primjetim. Ali primjetila sam one natpise za Božić koje su nosile radnice, zaboravila sam sad točno kako je išlo, a sve nešto u romantičnom duhu..Znam da sam pitala jednu koliko je sretna što mora nositi to govno. rekla je da je hebeno sretna.

  44. #44
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Meni su ti natpisi i neprimjerene uniforme ( one uske majice sa kockicama za nogometno prvenstvo ) grozne.
    Kao da djelatnice nisu dovoljno ponizene malom placom i radom 7 danautjednu, sad jos moraju na sebe gluparije stavljati.

  45. #45
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    X , a najgore je bilo kad su u DM-u morale imati našminkana lica za fašnik

  46. #46
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    a ove u DM bar znaju zašto su farbale lica

  47. #47
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Možda ove u konzumu počnu farbati jaja. AKCIJA-kupis Gillette od 200 kn i besplatno ti djelatnica po izboru ofarba jaja

  48. #48
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    ajme, bolje mi je da odem leći

  49. #49
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    a ove u DM bar znaju zašto su farbale lica
    a nije im se baš iz izraza na licu vidjelo da znaju zašto su farbale

  50. #50
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    naravno da ne
    ali u usporedbi s ovim jadnicama u konzumu, plodinama....
    ne kažem da je to ok, ali i naša sestra na pedijatriji se maškarala za fašnik
    istina, nju nitko nije tjerao, sama je to htjela
    i djeca su bila oduševljena

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •