Drage mame, molim savjet!

Moja dvoipolmjesečna curica nikako ne želi biti nošena okrenuta prema meni (ili bilo kome drugome tko je nosi), jako plače, gotovo vrišti i odguruje se ručicama.

Kad je okrenem da gleda prema van umiri se u sekundi.

Već sam počela misliti da je problem fizičke prirode. Zašto joj tako smeta položaj prsa o prsa? Još bih mogla shvatiti da joj smeta biti obavijena maramom, ali ona se ne želi tako nositi ni u naručju

Prvu curicu sam nosila u slingu i mei taiju, uživala je u tome. Za drugu sam nabavila i maramu jer me sling žuljao i stalno sam se bojala da će beba iskliznuti

Ali druga se curica ne želi nositi okrenuta prema meni ni na rukama, a kamoli u nosiljci

Jako mi je žao što se ne možemo šetati u nosiljci, ali dobro, to bih još i preboljela.
Ono što me brine je to što se nošenje bebe okrenute prema van nikako ne preporučuje čak ni na rukama, eventualno 10-ak min u komadu, nikako dulje.

Pa kako da onda nosim svoju bebu?

Jel još neka mama imala ovakav problem?

Pročitala sam da mnoge bebe u početku plaču u nosiljci, ali da se treba biti uporan i pustiti da se beba navikne na nosiljku.
Ne znam, malo me to podsjeća na navikavanje bebe da spava sama pa je treba ostavit da malo plače, naviknut će se...
Ne bi li joj trebalo odmah biti udobno ako je marama dobro namještena (ili sling, ili bilo koja druga nosiljka)?

Ako ja sjednem u neku udobnu fotelju, valjda će mi odmah biti ugodno u njoj. Ako mi je neudobna, ili mi se ne sviđa, zašto bih se na nju navikavala?

Ali opet, mojoj curici nije problem samo marama/sling/mei tai, nego općenito taj položaj prsa o prsa.

Zašto? Hoće li to proći?

Molim savjet

Hvala