Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: vlaga iza ugradbenog ormara

  1. #51
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Jesu se vratile?
    Uvijek se vrate.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Ja bi za gljive trazila neki biocidni preparat medicinske vokature (dakle ljekarna)

  3. #53
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    LOL, tamo mi vodu za nos, obična sol i voda, naplati 10 kn 50 ml.

  4. #54
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    dok se ne ukloni za njih ugodni zivtni prostor (vlaga + toplina) nema tog sredstva koji ce ih trajno ukloniti.

  5. #55
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Privremeno ih mozes ukloniti varikinom https://www.google.com/search?site=&....3.pQfXC_UKYrE
    Pospricas, obroses nakon par minuta mokrom krpom.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    81

    Početno

    ali ja sam klonila razlog njihovog dolaska. krijanje i zatvaranje vrata. sad je to rijeseno. nisu dolazile 30 god u ovom stanu pa mislim da nece ni dolazit jer su dosle zbog grijanja+zatvorenih prozora. sad toga nema. ja cu probat nabavit te kugle za vlagu pa cemo vidit sta dalje, sad ne smrdi vise jer je 24/7 otvoren prozor

  7. #57
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    alisocka nije da mi je cilj obeshrabriti te, ali da li si uklonila uzrok jos ne znas. em ti je ormar novi, em si grijala. sad si prestala grijati, ali da li ce sve biiti OK i s ormarom vidjet ces tek sljedecu zimu. sretno u svakom slucaju.

  8. #58
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Sjetila sam se ove teme, jer cemo dati raditi ugradbeni ormar u djecju sobu.

    Vec imamo jedan u nasoj sobi i sve je OK, nema vlage. Bocnom stranom se naslanja na vanjski sjeverni zid, tocnije, ne naslanja, odmaknut je nekih 10 cm zbog cijevi radijatora, koja prolazi kroz zid u sobu iza. Skriveno je maskom.

    Ovaj bi bio u toj sobi iza.
    Ali...tu ne bi bilo cijevi od radijatora, vec bi bocni dio ormara bio naslonjen na vanjski sjeverni zid, cijelom sirinom iza je hodnik zgrade, s druge bocne strane je zid kupaone.
    Fasada nije u dobrom stanju, cak je susjedi iznad tocno na tom dijelu procurilo unutra. Sanirano je.

    Imate li kakve preventivne prijedloge zbog moguce vlage?
    Je li relativno dovoljno staviti stiropor na bocnu vanjsku stranu (ako da, koje debljine?)?
    Bi li uz to ista znacilo ostaviti prazan prostor (cca 10 cm) na toj bocnoj strani, skriven maskom?
    Premazi?

    Molim vas savjete! Hvala!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •