Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 58

Tema: vlaga iza ugradbenog ormara

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    81

    Početno vlaga iza ugradbenog ormara

    kao sta kaze ime teme, dosla nam je vlaga iza ormara. ormar je postavljen prije 1,5 god, prekriva citav zid od vrha do dna, ogroman skupi ormar po mjeri i nasim nacrtima sa puno polica unutra, super izgleda. sad, nakon godinu ipo nazire se vlaga sa strane di zavrsava ormar, soba smrdi po vlagi, sva roba mi smrdi po vlagi, stalno perem par majica i hlaca koje nosim, ostalo ono sta rjede nosm smrdi i moram sve oprat kad bude suncano. zasto se to dogodilo? ja sam kriva jer sam grijala sobu, beba je mala pa sam i pretjerivala i eto. druga je stvar sta je ormar naslonjen na vanjski zid a to navodno nismo smjeli tako napravit. sta sad? imate li slicnih iskustava? mislila sam kad bude toplije sad i vjetrovito izvadit svu robu iz ormara drzat tako dan dva da se dobro provjetri, a prozor ce uvijek bit otvoren i ljeti i zimi i nikad vise necu grijat sobu. kazu mi da kad dodu ljetne vrucine da ce se vlaga osusit i da ce nestat. da li je to istina? postoji li koji preparat?
    nemam gdje premjestit ormar, jedino zvat ove sta su sastavljali pa da ga rastave, mi ocistimo zid koji dan i zovemo ih da opet sastave ali da ga odmaknu cca 15 cm od zida da zid moze disat... ne znam...toliki novci, nova soba, a sad je sve smrdljivo
    Posljednje uređivanje od alisocka : 26.03.2016. at 19:11

  2. #2
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    meni se slično dogodilo prije dosta godina u potkrovlju. pola ladičara morali smo seliti u drugu sobu, a polovicu koja je ostala odmaknuli smo oko 30cm.
    pomogla nam je tek nova fasada. jel i vi živite u staroj kući?

  3. #3
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    osim što odmaknete odmar od zida, ako možete prepolovite ga tako da zrak može strujati oko njega

  4. #4
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Isti problem imam ja.
    Vanjski zid i na njemu ormar, ali moj nije skroz na zidu, već cca 10 cm odmaknut i ima sa strane i gore mjesta.
    Ali, ja mislim da je to do fasade.
    Nema veze s grijanjem.
    Mi nemamo termo fasadu, već običnu koja očito pušta.
    Ne znam ni ja što učiniti
    Jednu kožnu jaknu sam morala baciti.

  5. #5
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Je, to je vjerojatno zbog ( nedostatka) izolacije. Unutra je toplo, vani hladno i dolazi do kondenzacije vlage.

  6. #6
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Cirkulacija zraka je jako jako bitna. Mamtzi fakat ima iskustva, na zalost.

  7. #7
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Ormar ima leđa ili nema?
    Ako ima, postoji li opcija da se skinu te ploče koje čine leđa?
    Naš nije imao i isto se na strani koja je bila na vanjskom zidu stvarale gljivice. Ja sam to prskala onim sredstvom koje sadrži klor i naučila sam da moram puno češće zračiti.
    Nova zgrada,nova fasada, sve novo, ali se u tom kutu skupljao kondenzat
    Posljednje uređivanje od rossa : 26.03.2016. at 21:39

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    Ja s tim imam problem u vikendici, donja etaža je građena od onih betonskih blokova koje zovu "kvadri", nikako se riješiti vlage, pogotovo zimi.

    Malo je bolje otkad stavim skupljač vlage, ali nema tu puno pomoći, loša je izolacija zidova i temelja. Potražit ću link na taj skupljač vlage.

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    http://www.olx.ba/artikal/13397226/u...ni-i-gljivica/

    Kupila u Sparu, ali ima i Pevec i drugi dućani. Nije trajno rješenje, ali pomaže. Trajno rješenje je selidba. Ponekad ni niva fasada ne pomogne ako je vlaga kroz ttemelje ušla u zidove.

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    Duplić. Sorry.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 26.03.2016. at 22:09

  11. #11
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Plasticni prozori nisu bas najbolji prijatelji u tom problemu. Cesto se znaju ovakvi problemi javljati u takvom slucaju.

  12. #12
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    E da i odvlazivace imaju u centru za mikroklimu. Gledala sam za posao pa ne znam kakve imaju kucne.

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Plasticni prozori nisu bas najbolji prijatelji u tom problemu. Cesto se znaju ovakvi problemi javljati u takvom slucaju.
    Ovo je istina. Provjetravanje je bitno.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    81

    Početno

    nije kuća nego zgrada i nije bas stara. ok je. nikad nismo imali problem sa vlagom, ja sam kriva zbog grijanja i zatvorenog prozora cijelu noc i dobar dio dana..a sta cu beba mala, stalno smo bili u sobi... nego...nista od toga da ce otic vlaga ako budem drzala sad preko ljeta rastvoreno sve?

    znate li otprilike koliko bi kostalko da majstori sve rastave i opet za koji dan sastave?

  15. #15
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Moj je 5-krilni ormar isto zalijepljen na vanjski zid, prozori su alu-pvc, ali nema vlage. Vjerojatno ti je ipak kvaka u slabijoj fasadi.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    81

    Početno

    a moze biti, ali ja zivin u zgradi tako da nista ne mogu sa vanjskim zidom

  17. #17
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Imas problema sa toplinskim mostom. To nece otiti preko ljeta samo tako.
    Evo nekih ideja
    http://termozona.hr/?p=357

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    možda bi mogla s unutranje napravit izolaciju, glasno razmišljam

  19. #19
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    možda bi mogla s unutranje napravit izolaciju, glasno razmišljam
    Mi smo tako na ormaru imali prije 30 godina na strani prema zidu stiropor, a na vratima od ormara okrugle rupe onako dekorativno za provjetravanje. Bio je preko cijelog zida na vanjski zid i nikada se ništa nije usmrdilo.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    81

    Početno

    sve ideje su dobrodosle,hvala. cathy koliko ti je ormar udaljen od zida i jel naslonjen na stiropor, koje debljine stiropor? uglavnom, ja svavako znaci moram nacu nekoga da sve razmontira i opet sastavi

  21. #21
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Imam isti problem, razmisljam na sve stranice ormara u unutrasnjosti staviti onaj tanki stiripor...

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo tako na ormaru imali prije 30 godina na strani prema zidu stiropor, a na vratima od ormara okrugle rupe onako dekorativno za provjetravanje. Bio je preko cijelog zida na vanjski zid i nikada se ništa nije usmrdilo.
    moram li reć da ne kužim vrata služe da na nešto ne pada prašina ( i da se ne vidi iz aviona da ormar nije pospremljen) u tvom slučaju je moglo onda i bez vrata?

  23. #23
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    moram li reć da ne kužim vrata služe da na nešto ne pada prašina ( i da se ne vidi iz aviona da ormar nije pospremljen) u tvom slučaju je moglo onda i bez vrata?
    Pa na dnu vrata okrugle rupe promjera 2 cm, svakih cca. 30 cm. Kaj možeš vidjeti kroz njih?

  24. #24
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Meni je iza ormara na zidu nalijepljen stiropor, i još su gips ploče, pa gletano i pofarbano. Tek tada je ormar
    I...prije mjesec-dva sam poludjela, sva roba smrdi, u sobi smrdi...Sama sam išla odvidavati i skidati stranice i vrata od ormara. Na onom dijelu gdje je vanjski zid, sve puno crnih točkica.
    Bacila sam, ma koliko koštalo, te dijelove ormara, obrisala dobro zid, suho je, ali neće meni više ormar od poda do stropa! Nema šanse. 2/3 ormara je još na mjestu, izgleda da je u redu, nema gljivica. No, u tom dijelu je hodnik iza.
    Zid smo namazali onim sredstvom koje radi toplinski most http://www.dracomerx.com/rjesenja/ri...i-na-zidovima/

    Posteljina je svo ovo vrijeme na komodi ( nakon što sam sve oprala i nemilice bacila ono što više ne koristim) a majice i ostalo u onim kutijama za slaganje robe, od kartona http://s.popustolovac.hr/attachments...0&w=1283&h=800

    I ne znam koliko će mi trebati da se odlučim baciti ormar (sad je prazan i otvoren) ili ipak vratiti odjeću u taj dio. Uf, fuj, nemam pojma, i nova stolarija i zima sa tri mjeseca kiše kod mene u RI...i nemam pojma, ali stvarno mi je to nešto što ću morati RIJEŠITI.

  25. #25
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    vec sam napisala. kad stavite ormar na vanjski zid nema cirkulacije zraka, a ako jos nije dobro izvedena izolacija onda imate problem. plasticni prozori dihtaju puno bolje nego oni stari, drveni, pa se gljivice zanaju pojaviti i na zidovima koji nisu zaklonjeni necim.
    osobno bih sve pobacala jer sam osjetljiva na plijesan. mrzim je iz dna duse. mrzim njihove spore. mrzim njihov miris i mogu ga nanjusiti prilicno dobro.
    razumijem da ako je neko ulozio u ormar velike novce, da mu je koma sad sve baciti, ali ova ideja od Cathy mi je OK, stavite male rupe. no ipak uvijek ostaje pitanje da li ce i to funkcionirati.
    pitanje za pokretacicu topika: da li je ormar novi ili je bio vec u funkciji koju zimu dok potomak nije stigao? ako je zbilja samo do grijanja onda mozda mozete nekako dovesti do ne ponavljanja problema.
    I osobno ne vjerujem da ce micanje 15 cm necemu pridonjeti, jer je od zida do zida, tako da cirkulacije zraka opet nece biti.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 28.03.2016. at 19:53

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Beti gdje se može kupiti to sredstvo?
    Prošle godine je MM premazao zidove nekom bojom protiv gljivica. Trajalo je par mjeseci, ali se dolaskom čestih kiša opet pogoršalo i počele su se stvarati gljivice. Nemamo grijanje. Trebalo bi mi nešto trajno i radi male koja boluje od neke vrste dječje astme, pa joj gljivice pogoršavaju zdravstveno stanje.

  27. #27
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    U Pevecu smo kupili. Kad se namaže izgleda baš kao pofarbano. Može se dodavati i pigment. Ima u kantici od litre (oko 100 kn) i od 5 l (oko 450kn).

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    U Pevecu smo kupili. Kad se namaže izgleda baš kao pofarbano. Može se dodavati i pigment. Ima u kantici od litre (oko 100 kn) i od 5 l (oko 450kn).
    Kupila si i cleaner ili samo boju?

  29. #29
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Diana nazovi i pitaj u nukleusu da li bi nesto od ovoga imalo smisla kupiti
    http://mikroklima.com.hr/17-susaci-odvlazivaci-zraka

  30. #30
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    kao borac protiv plijesni naručila sam jednom i boju s nano česticama srebra - nadam se da se dobro sjećam. to drži najduže. ipak, u ćošku kupaone (to me ne brine) i ćošku spavaće sobe (to me brine) pojavi se plijesan oko bing-a. očistimo je par mjeseci kasnije i čekamo novu zimu.sve ostalo riješila je nova fasada.
    a što se tiče ormara, ako je izređen po mjeri, trebalo bi ga preraditi tako da ima nogice, nije do stropa i nije do rubnih zidova. nisam razmišljala o tim rupicama, ali vjerojatno su dobra ideja.
    a odjeća? meni se nisu nikad pojavile on crne točkice, mislim da su mi se upljesnivile neke torbe i da sam ih bacila

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    tih rupica san viđala po hotelima

  32. #32
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    tih rupica san viđala po hotelima
    E vidiš.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    81

    Početno

    spajalica.... ormar je novi. imali smo jedan manji prije ali smo kupili ovaj veliki skupi novi tek prije god ipo.
    ja ne planiram vise grijati sobu. sad spavamo sa otvorenim balk vratima. provjetravamo stalno. sad san cula za neke kuglice koje se postave u ormar i onda pokupe svu vodu u sebe...kazu mi da ce tako nestat vlage... sokirala me vlaga jer inace nemamo problema s njom. tako da se tjesim da ce to bit ok...kazu da ce se ljeti vlaga povuči...a ja joj necu dozvolit da opet dode. hmmm pa zasto da busim rupe na vratima ormara kad je problem zid a ne ormar. mene ljuti stza kad smo narucivali ormar tamo nije radio neki strucnjak koje ce savjetovat da ne stavljam ogromni ormar na vanjski zid, koje ce savjetovat da zastitimo zid necim protiv vlage, da ne stavimo ormar od vrha do dna...ma neki savjet ...nego nista...ja sad znam di sdam pogrijesila i rado cu nekome dat savjet..a zasto ljudi koji rade na tim poslovima nemaju pojma o tome. pa bar da kazu rijec dvije.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Diana nazovi i pitaj u nukleusu da li bi nesto od ovoga imalo smisla kupiti
    http://mikroklima.com.hr/17-susaci-odvlazivaci-zraka
    Stan mi je premali (35m2) za dodatne aparate. Imala sam pokretnu klimu, pa sam je prodala jer mi je smetala u hodniku. Još mi je najbolje rješenje ofarbati stan bojom protiv gljivica kao što je to napravila Beti.

  35. #35
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ali to nije trajno rjesenje, jer nije otklonjen uzrok nakupljanja vlage.

  36. #36
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi imamo ugradbeni ormar od poda do stropa u nasoj spavacoj koji je ugradjen na vanjski zid, ali nema stražnju stranicu i isto imamo problema sa vlagom ali relativno malo i to na najdonjem dijelu ormara
    stavili smo one ceresit kugle koje skupljaju vlagu i stalno imamo otvorena krila ormara (po zimi)
    prozori su nam drvo-alu, zgrada je građena 1960-ih, a mislim da je najveći problem što ispod tog dijela sobe nemamo nikog ispod (taj dio zgrade je izbacen na ulicu) i jos je sjeverna strana

  37. #37
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Citiraj alisocka prvotno napisa Vidi poruku
    spajalica.... ormar je novi. imali smo jedan manji prije ali smo kupili ovaj veliki skupi novi tek prije god ipo.
    ja ne planiram vise grijati sobu. sad spavamo sa otvorenim balk vratima. provjetravamo stalno. sad san cula za neke kuglice koje se postave u ormar i onda pokupe svu vodu u sebe...kazu mi da ce tako nestat vlage... sokirala me vlaga jer inace nemamo problema s njom. tako da se tjesim da ce to bit ok...kazu da ce se ljeti vlaga povuči...a ja joj necu dozvolit da opet dode. hmmm pa zasto da busim rupe na vratima ormara kad je problem zid a ne ormar. mene ljuti stza kad smo narucivali ormar tamo nije radio neki strucnjak koje ce savjetovat da ne stavljam ogromni ormar na vanjski zid, koje ce savjetovat da zastitimo zid necim protiv vlage, da ne stavimo ormar od vrha do dna...ma neki savjet ...nego nista...ja sad znam di sdam pogrijesila i rado cu nekome dat savjet..a zasto ljudi koji rade na tim poslovima nemaju pojma o tome. pa bar da kazu rijec dvije.
    nije tebi problem u ormaru i to što si grijala sobu nego ti je problem u vanjskom zidu i fasadi.
    znači, moraš riješiti izolaciju s unutarnje strane zida, jer čisto sumnjam da će zgrada raditi novu fasadu.
    stavit xp ili stiropor 5mm ili šire i nakon toga knauf...mada niti to kao nije trajno rješenje.

    naši prijatelji isto imaju takav problem s ormarom, a mi imamo problem zato što nam zid sobe se naslanja na balkon od susjeda, i sada na proljeće se stavlja neki stiropor, pa valjda gletanje i knauf i valjda ćemo se riješiti gljivica na neko vrijeme.

    sretno!

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ali to nije trajno rjesenje, jer nije otklonjen uzrok nakupljanja vlage.
    Drugo rješenje nije moguće. Jedino skinuti i boju i žbuku skroz do cigle i sve napraviti iznova, sa unutarnjom izolacijom. Samo, pitanje je bi li i to pomoglo. A i košta.

  39. #39
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Samo kazem da to nije nista trajno. I da ce se STALNO ponavljati.
    Nama se vlaga pojavljivala u kutovima sobe koji su u kutu kuce. Na tim kutevima su bili nosivi betonski stupovi bez izolacije i stvarao se toplinski most . Nakon sto smo izolirali stupove nikakva vlaga se nije pojavila godinama.

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    mi imamo ugradbeni ormar od poda do stropa u nasoj spavacoj koji je ugradjen na vanjski zid, ali nema stražnju stranicu i isto imamo problema sa vlagom ali relativno malo i to na najdonjem dijelu ormara
    stavili smo one ceresit kugle koje skupljaju vlagu i stalno imamo otvorena krila ormara (po zimi)
    prozori su nam drvo-alu, zgrada je građena 1960-ih, a mislim da je najveći problem što ispod tog dijela sobe nemamo nikog ispod (taj dio zgrade je izbacen na ulicu) i jos je sjeverna strana
    možda bi u tvom slučaju trebalo s donje strane staviti stiropor i požbukati, tak su radili susedi ispod nas koji su poluzatvarali balkon

  41. #41
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Mi smo cca četiri godine u stanu. Nije nam se stvarala plijesan do pred prije godinu dana. U wc-u na zidovima. Sada, kako to počistiti, a da spore ne ulaze u grlo? Strah me nekog sranja od toga. Ima li smisla da se prvo zid pošprica otopinom klora, pa tek onda guljenje ili?

  42. #42
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    imas preparata za plijesan. DM ima neki svoj, Mueller svoj.
    Ako sam dobro shvatila ti si trudna, pa bih ja na tvom mjestu prepustila tu cast ocu djeteta. Sprejanjem tom kemikalijom, koja jest na bazi klora, nestane crnilo, osim na silikonskim dijelovima.
    Nakon toga samo malo spuzvicom pocistis.

  43. #43
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    A super. Taman idem u DM.
    Da, da. Bude on. Ja se samo raspitujem, jer ako njega pustim bude mi došao sa sprejem za pranje prozora.
    Nego, ne želim ni da se njemu nešto desi od tih gljivica. Jednom sam čitala da su nekome gljivice ušle u pluća, i da je bilo grdo.

  44. #44
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja sam ribala prosle godine gljivice sa stropa prije spricanja i farbanja, udahnula sam slucajno bas puno, ziva sam i zdrava srecom.
    Mislim da je ok navuc rukavice i onu bolnicku maskicu

  45. #45
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Jesu se vratile?

  46. #46
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nisam čitala i ne znam ništa o temi... ali meni su za jedan drugi tip problema s vlagom preporučili Stirodur ploče.
    Raspitaj se.

  47. #47
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Pitala u DM-u. Nema.
    No, idem sutra u Mueller.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 29.03.2016. at 20:34

  48. #48

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    U dm-u od njihove marke, doduse pise za kupaonu, ja ga koristim po svim sobama. Ispod 20kn i dobar je

  49. #49
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ne znam. Ženska je rekla samo da je u plavoj boci, ali da ga nemaju.

  50. #50
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam. Ženska je rekla samo da je u plavoj boci, ali da ga nemaju.
    To ti je ovo:

    http://www.codecheck.info/drogerie_t..._Entfernen.pro

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •