Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 108 od 108

Tema: Anksiozni poremećaji i roditeljstvo

  1. #101
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    AdioMare, ti stvarno ko da si prošla neki duuugi ciklus samospoznaja, to je doista tako.
    Sve što si rekla.

  2. #102
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    je...i znaš kak treba istrenirat mozak da to konačno prihvati.

  3. #103
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Kazu da si pola toga napravio kad osvjestis da neke stvari krivo radis.
    Ja nisam bila anksiozna,ni panicna kad se stariji rodio.
    Anksioznost je dosla puno kasnije,s njom sam ostala trudna kad sam vec debelo bila anksiozna....
    Ne mislim da sam njega drugacije odgajala(sad je 15god.)u odnosu na nju(2,5).
    Ne bih se zamarala svojom dijagnozom uopce u odnosu na odgoju.Stresne su mi bile neke stvari i kad nisam bila anksiozna.Mislim da je to dio roditeljstva.
    Gledam kako moje prijatelhice bez dg odgajaju svoje i mislim da im nije nista lakse u odnosu na mene.
    Svi mi preispitujemo svoje odluke i brinemo jesu li ispravne :D.
    Moje djetinjstvo je bilo sretno,ali sam se kroz zivot susrela sa situacijama koje su me ucinile anksioznom.
    Moj muz je imao manje sretno djetinjstvo i izasao kao cvrst iz svega.Totalna kontra i nimalo preslika svojih roditelja.
    Stoga lavko ne brigaj,mozda bi bila ista i da ti je djetinjstvo bilo drugacije.
    I nisu samo prve 3,5najvaznije.Jer u tom slucaju ja nebih imala nikakvih problema

  4. #104
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Kad sve zbrojim, ja previše o tome razmišljam - to mi je sistemska greška, da sve rasčlanim na detalje i predvidim neki failure, ja sam trebala biti neki analitičar rizika u banci majke mi.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    208

    Početno

    Ni ovdje nikoga? Lavko kako si ti?
    Ja planiram drugu trudnoću i razmišljam kako opet sa svim strahovima se nositi

  6. #106
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Hej svele, tu sam. Planiras drugu trudnoću?
    Čuj, ja bih ti savjetovala da si nađeš terapeuta koji ti moze biti konstantna podrška kroz cijelu trudnoću. Da sam ga ja imala, puno manje bih imala strahova i tjeskobe.
    Posebno ako ćeš se skidat s lijekova..

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    208

    Početno

    Ja sam ih u prvoj trudnoći prekinula . Mislim da su hormoni učinili svoje. Sad unapred ne mogu i opet cu kroz iste strahove prolazit

  8. #108
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Nemoj unaprijed brijat ali iz svog iskustva - pripremi si neku potporu, terapeuta koji te može pratiti u trudnoći.
    Ne mora značiti da će biti isto kao prvi puta, al može...ništa ne znaš, al bitno je da si ti sposobna dovoljno proći kroz to. I tvoja obitelj.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •