Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 143

Tema: Slušate li radio?

  1. #1
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno Slušate li radio?

    Slušate li radio?
    Kad?
    Koji?
    Zašto?

    Imate li omiljeni? Koliko vam je važan radio?
    Kakvo mjesto zauzima radio u vašim životima danas... a kakvo ranije...

    Kontam jutros da moje dijete gotovo ni ne zna što je to radio... jer ga doma rijetko slušamo...
    A nekad sam znala satima čekati omiljenu pjesmu. (S prstom na rec button-u, naravno)
    Pa rekoh da prokomentiram malo s vama....

  2. #2
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    baš sam nedavno komentirala s nekim kako sam mnoge pjesme zapamtila tako da na određenom mjestu kažem "slušate radio ŽFM"

    ja ga slušam vrlo, vrlo rijetko. obično si doma upalim neku svoju playlistu, ili na youtube pustim jednu pjesmu koju volim i onda pustim da mi se otvara dalje samo, obično ostane u sličnom điru
    nekad pustim klfm.org
    slušam samo muziku, ne pratim emisije s pričanjem, osim određene po službenoj dužnosti

  3. #3
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Na poslu slušam Radio 101, ima meni najbolju muziku, ponekad Yammat.

    U autu slušam Otvoreni, koji ne cijenim baš, ali od onog što se uhvati u autu je najbolji.

    Kući ne slušam radio, nego ovako kao tangerina.


    Moja djeca znaju za radio zbog auta, a njima izbor Otvorenog paše zbog Aviciia, Kygo i sličnih izvođača EDM-a koji oni sad vole.

  4. #4
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Slušam na poslu i autu. Na poslu sam prije slušala antenu, sad sam prešla na HR2, ok mi je izbor glazbe, emisije su znaimljive (doduše s pola uha ih pratim)

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Često slušam i doma radio, a u autu uvijek, a time i dijete. Nekad Sljeme, nekad yammat , ...
    Ona zna komnetirati opet ona pjesma iz prošlog stoljeća

    I na poslu na jednoj lokaciji imam neki prastrai radio, to je uvijek upaljeno a traži se stanica koja ne krči
    Posljednje uređivanje od larmama : 30.03.2016. at 12:22

  6. #6
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Slusam kad ga mm upali i sto upali
    U autu slusam, al vozim kratke relacije i tad obicno saltam...

  7. #7
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mi kuci slusamo radio Sunce. Uglavnom ga upalim dok kuham, perem sudje, a onda je upaljen dok se neko ne sjeti gledat crtice

    Na to radiju mi se svidja muzika. Imaju i dosta emisija i mudrih misli o zdravom nacinu zivota i pozitivnom pogledu na svijet - sto mi je u pocetku islo jako na zivce, al sad ni ne primjecujem kad pocnu pricat. Ili u zadnje vrijeme manje pricaju. Hm.

    Svaki put kad kazu "radio Sunce", a vani kisa, J. konentira, "pa zasto se ne zovu radio Kisa?"

    U autu slusam nekakve cd-ove. A zanimljivo, u djetinjstvu nisam uopce slusala radio - moji nisu imali taj obicaj. Valjda me md preobratio.

  8. #8
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    nedjeljom kasno popodne, kad mi se osuši sav veš koji sam oprala kroz vikend, slušam radio dok peglam.
    i tad najmanje, skoro uopće ne blebeću. iz duše mrzim reklame. kad mi slatkorječivim i milnim glasom izreklamira aktualni smrtni slučaj iz novog broja glorije.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ujutro kod kuće slušam Sljeme, zbog razgovora s dežurnim meteorologom, pa usput slušam i njihov jutarnji program (ponekad ga ipak naprasno ugasim jer mi jedan od voditelja neopisivo ide na živce ).
    Vikendom također ponekad Sljeme (uz kuhinjske poslove), ili Treći program (kojeg sam nekad slušala puno više, i to ovako kao Mojca, s prstom na "rec" tipki ).
    Na poslu ne slušam radio.

  10. #10
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    u autu najvise (putujem dosta). slusam antenu, radio 101, radio sljeme, HR 2.
    sad ima neka nova stanica radio gold, nema previse reklama a sve pjesme su iz proslog stoljeca

  11. #11
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    u, ja ne mogu zamisliti da ne slušam radio :D
    slušam ga na poslu, u autu i doma ujutro dok se spremam za na posao. poslije više ne, kad dođem doma s posla.
    samo radio rijeku.
    ono, dok idem na posao da čujem koje će ulice biti bez struje, vode, plina, pa prognozu i to :D

  12. #12
    plima avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    288

    Početno

    Slušam radio samo u autu, doma ga ni nemam.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ujutro kod kuće slušam Sljeme, zbog razgovora s dežurnim meteorologom, pa usput slušam i njihov jutarnji program (ponekad ga ipak naprasno ugasim jer mi jedan od voditelja neopisivo ide na živce ).
    Franjo Ridjan??

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    Franjo Ridjan??
    Frano

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    Frano Ridjan??
    Kako si samo pogodila
    Ili i nije bilo tako teško pogoditi

  16. #16
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Uglavnom u autu, i uglavnom Yammat.

  17. #17
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Da, evo, upravo radim i slušam Inernet radio 808 (radi ga dio ekipe s bivše Stojedinice). Jutros sam slušala Radio Student, imaju super emisija, i govornih i glazbenih pa se može slušati i s odgodom. Mislim da je Radio Student možda i najbolji radio u Hr, po mom ukusu.

    Od ovih mainstream radija najmanje seljo beljo mi je Radio Rijeka, a ponekad slušam i Radio Pulu, npr. kad Korado Korlević gostuje utorkom.
    Kad putujem autom, onda slušam i HR 1 (znaju imati sjajne emisije) ili HR 2 (ok muzika).
    Neki dan sam na HR1 slušala emisiju Mladena Kušeca s klincima i nisam mogla vjerovati da on to još uvijek radi i bila potpuno raznježena (i ja sam kao dijete razgovarala s njim, a to je bilo jaaaako davno, još u onom sustavu).

    Uglavnom, radio je ok

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Slušate li radio?
    Kad?
    Koji?
    Zašto?

    Imate li omiljeni? Koliko vam je važan radio?
    Kakvo mjesto zauzima radio u vašim životima danas... a kakvo ranije...

    Kontam jutros da moje dijete gotovo ni ne zna što je to radio... jer ga doma rijetko slušamo...
    A nekad sam znala satima čekati omiljenu pjesmu. (S prstom na rec button-u, naravno)
    Pa rekoh da prokomentiram malo s vama....
    Slušam u autu, gotovo isključivo. Slušala sam doma prošli tjedan, jer dok čistim kuću ili pečem kolače ponekad mi odgovara da nešto tandrče, ali ne volim stalnu pozadinsku buku (televizor je više manje trajno isključen, a radio tu i tamo uključen).

    U autu slušam uglavnom Radio Sljeme zbog servisnih informacija u Zagrebu, a kad se maknem iz Zagreba - prebacim na HR 2 koji dobro pokriva veći dio Hrvatske. MM ima memorirano još Antenu, Otvoreni, 101 i HR1.

    Na poslu smo prije u teh.uredu znali slušati HR 3 i to je bilo super (puno klasične glazbe i dobre govorne emisije) ali to ne ide uz svaki posao, tako da sad radio stoji i skuplja prašinu. Ne slušam na poslu nikakvu glazbu - previše je buke i bez toga.

    Doma isto - djeca povremeno slušaju svoju glazbu, radio rijetko osim servisnih informacija (vijesti, prognoza, temperature, stanje na cestama).

    Moja mama je jako slabovidna i njoj radio puno znači - zna napamet programe većine stanica. Inače, mislim da je radijski program čak i danas daleko kvalitetniji od onog što nudi televizija.

    Ranije - slušala sam radio dok sam se spremala u školu, još kao klinka. I kasnije, dok sam se spremala na posao. Otkad imam djecu, to ne radim jer sam osoba koja ne može procesirati previše audio informacija, smeta me to pa gasim. Volim slušati audio knjige dok peglam, ali to je tako rijetko da ne znam treba li uopće spominjati. I mrzim slušalice iz dna duše jer imam mala uha pa mi one koje se utaknu ne odgovaraju, a one velike naglavne su mi još gore.

    Slušala sam radio dok sam ležala tjednima u bolnici i to mi je bilo čisto ok, bolje od televizije koju i inače ne preferiram. A najbitniju ulogu radio nam je imao u ratno vrijeme, ali toga se nerado prisjećam.

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Najbolja radio emisija (odnosi se na glazbu) mi je Vrijeme vinila, ali nisam mjerodavna jer ne slušam to dovoljno često.

  20. #20
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi kuci slusamo radio Sunce.

    Taj radio smo MD i ja slušali kad smo zadnji put bili zajedno u Splitu, kad smo išli na postupak... kad je Smjehuljica nastala.


    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    samo radio rijeku.
    Kad krenem put Istre već oko Karlovca krenem šaltati u potrazi za radio Rijekom. Ne znam zašto, ali volim radio Rijeku.



    Meni je godinama 101 bio jedan i jedini radio... sad su postali bez veze. Skoro bez veze.
    Nisam mogla zamisliti vožnju na posao bez Javljanja sa zagrebačkih cesata ili kasnije bez Jutrovanja... sad je to živa kamilica.

    U autu mi je narihtano na 101, u stanu na Laganini, u donjem stanu di peglam je Yammat. Ponekad radio student. Ali kad čujem te mladce, sjetim se koliko sam stara pa brzo prebacim na stanice koje vode ljudi koji su ostarili skupa sa mnom.

    Na poslu slušamo Laganini... ono, je da je laganini... ali vrte 50-60 istih pjesama, pa . Bili smo par dana prebacili na Gold FM... meni to preoptimistično, pa sam molila da vrate na Laganini.

    Nekad smo MD i ja redovno slušali Andromedu. I nekad mi je 101 bio non stop uključen. U bivšoj firmi, di sam pretežno bila sama isto. E da... i Vrijeme vinila zna poslušati kad kasnim na posao.
    Ponekad znam na poslu staviti slušalice pa poslušati neku emisiju na zahtjev sa trećeg programa... ali rijetko.

    A volim radio...

  21. #21
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Da, evo, upravo radim i slušam Inernet radio 808 (radi ga dio ekipe s bivše Stojedinice). Jutros sam slušala Radio Student, imaju super emisija, i govornih i glazbenih pa se može slušati i s odgodom. Mislim da je Radio Student možda i najbolji radio u Hr, po mom ukusu.

    Od ovih mainstream radija najmanje seljo beljo mi je Radio Rijeka, a ponekad slušam i Radio Pulu, npr. kad Korado Korlević gostuje utorkom.
    Kad putujem autom, onda slušam i HR 1 (znaju imati sjajne emisije) ili HR 2 (ok muzika).
    Neki dan sam na HR1 slušala emisiju Mladena Kušeca s klincima i nisam mogla vjerovati da on to još uvijek radi i bila potpuno raznježena (i ja sam kao dijete razgovarala s njim, a to je bilo jaaaako davno, još u onom sustavu).

    Uglavnom, radio je ok
    Nisam čula za Internet radio 808. Idem odmah guglati.
    Da... i radio Pula... nisam znala da Korado gostuje utorkom, morati ću to zapamtiti.
    Kušec... Bijela vrana? To još postoji? Mrak!

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam čula za Internet radio 808. Idem odmah guglati.
    Da... i radio Pula... nisam znala da Korado gostuje utorkom, morati ću to zapamtiti.
    Kušec... Bijela vrana? To još postoji? Mrak!
    Nije Bijela vrana, mislim da se zove Zagonetno putovanje. To moja mama redovito sluša - emisija je subotom ujutro. Kušec i još jedan striček.... Bratulić? Ne da mi se tražiti.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    ajooj pa zar niko ne sluša Plavi ujutro!?!

    ja već godinama ujutro umirem od smijeha od komentara D. Bilića...

    cijeli dan slušam radio

  24. #24

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    obožavam radio, ko mlada sam obožavala zaspati uz radio, dok sam djelila sobu s bratom, stavljala sam si slušalice i tako zaspala.
    i danas znam , ak prva odem spavat zaspat uz upaljeni radio pa ga MM ugasi kad dođe.
    na poslu slušamo radio (Soundset Plavi), a u autu stalno šaram, pa ostavim gdje mi je dobra pjesma.
    doma nažalost salbo slušam, više je TV upaljen

  25. #25

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Kako si samo pogodila
    Ili i nije bilo tako teško pogoditi
    nije bilo teško za pogoditi
    dijelim isto mišljenje.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    ajooj pa zar niko ne sluša Plavi ujutro!?!

    ja već godinama ujutro umirem od smijeha od komentara D. Bilića...
    evo mi na poslu slušamo Plavi, i obožavamo Bilića!
    čak smo i osvojili nagradu (tortu za najdepresivniji dan u godini), trebao ju nam je on dostaviti, ali je baš taj tjedan bio na GO pa smo bile malo razočarane

  27. #27
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ovako. Slušam naizmjence Radio 101 i Radio Student. Kako mi jedni puste nešto nepodnošljivo tako ih ugasim i pustim ove druge.
    Kada se hoću odmoriti od radija puštam youtube. Samo u rijetkim prilikama pustim strane radije, kao npr. jazzgroove. Jako sam već umorna od sve te glazbe, a dobro bi mi došlo nešto što bi me pomoglo. Npr. sada je Perfect day na Radio student, i okreće mi se želudac. Stvar nije loša, ali ubija raspoloženje.

  28. #28
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ja volim Sljeme, slušam ga doma, sad na poslu više ne slušamo radio jer jedan kolega ne želi, Franu mogu smisliti ali Danijela mi baš bode uši

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    i nekad davno je bilo zaboravljeno putovanje to je moja mama voljela slušati, a za ostalo je prebacivala na Sljeme

  30. #30
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    baš si ja o tome neki dan mislim
    kako se nekad radio nije gasio, znala sam sav radio program, kad je koja emisija (na radio rijeci, puli i 2. programu HRT, sjećam se drugog programa i emisija poslije 20 h, mislim da su utorkom bili psihijatri, njih sam najviše slušala sjećam se jednog s odjela za alkoholizam, porijeklom iz južne amerike, njegovog specifičnog govora)
    sada MM upali odvratni TV prije nego otvori oči, i taj radi i zrači i nakon što zaspemo
    odvratan običaj
    kad sam sama u TV stanu puno je manje upaljen

    radio nam svira u kuhinji sve vrijeme dok smo unutra
    yammat FM
    kad sam doma (kod mame ) puno više slušam radio
    jedan je u kuhinji, jedan u dnevnom boravku i od ujutro do kasno poslijepodne se sluša
    naravno, radio rijeka, ništa drugo

  31. #31
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Kako si samo pogodila
    Ili i nije bilo tako teško pogoditi
    nije i ja sam mislila da je on. on je srijedom ujutro sta ne?

  32. #32
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    sada MM upali odvratni TV prije nego otvori oči, i taj radi i zrači i nakon što zaspemo
    odvratan običaj
    Uistinu odvratno. Ne čujem više vlastite misli od tog smeća.
    On ga mora imati upaljenog cijelo vrijeme.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    nije i ja sam mislila da je on. on je srijedom ujutro sta ne?
    Jest.
    Kad mu se šihta iz nekog razloga promijeni, pa u srijedu ujutro začujem ženski glas, to mi bude kao mali praznik za taj tjedan

  34. #34
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mi Tv ne palimo. Gotovo nikad.
    Osim kad svi zajedno gledamo (ili Smjehuljica sama) nešto.
    Sad svaku večer pogledamo jednu epizodu Smogovaca.

  35. #35
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ja upalim radio ujutro kad se probudim i ne gasim ga. Kad izadjem iz kuce ostavim upaljenog za psa . Doma uvijek radio Rijeka, u autu šaltam. Ili neki cd.
    Tv palimo jako malo.
    I klince sam navukla na radio i to mi je bas ok.

  36. #36
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    joj, i mm je naučen da mu je stalno televizija upaljena. i to me živcira, al ne možeš promijenit nikako. kad dođe s posla doma, upali tv. tako je naučen od svoje kuće. a kod nas doma, tv se palio na dnevnik
    a do tada - radio.

  37. #37
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    u autu najvise (putujem dosta). slusam antenu, radio 101, radio sljeme, HR 2.
    sad ima neka nova stanica radio gold, nema previse reklama a sve pjesme su iz proslog stoljeca


    sve isto, osim HR2
    radio gold mi je pravo otkrice, super mjuza, vrlo malo pricanja i reklama

  38. #38
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Mojca i Peterlin, da, Kušecova dječja emisija zove se Bijele vrane. Još uvijek

  39. #39

  40. #40
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    na poslu imamo radio, slusamo ono sto ne krci, da citiram larmamu
    to su uglavnom antena, otvoreni, sljeme


    doma isto puno slusam radio, ako tv nije ukljucen (a uglavnom nije), obavezno palim radio.

    kao dijete, starci bi otisli na posao ujutro (radilo se od 7), a meni bi obavezno ukljucili radio. pa sam se budila uz vodostaj rijeka
    jel se sjeca jos netko toga, Sava kod Jasenovca 324, 324
    i Tonkica Palonkica frrrrrrrrrr
    pa djecje radio drame, to sam obozavala!!

  41. #41
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Slušam radio stalno.
    U autu obavezno i to u Zg Antenu, Sljeme ili Otvoreni, a na poslu uglavnom Antenu.
    Kad sam u Istri slušam Pulu ili Talijane, a u Dalmaciji Radio Brač ili Hvar.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    meni na radiu sljemenu ide na živce jedna ženska, ne znam kako se zove no siluje kajkavski

  43. #43
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku

    kao dijete, starci bi otisli na posao ujutro (radilo se od 7), a meni bi obavezno ukljucili radio. pa sam se budila uz vodostaj rijeka
    jel se sjeca jos netko toga, Sava kod Jasenovca 324, 324
    i Tonkica Palonkica frrrrrrrrrr
    !
    ee, too!
    lijepe uspomene.
    čekaj, tu tonkicu sam i ja obožavala, isto od kušeca je bila, kao i bijele vrane. ili? a ta tonkica je bila i na radio rijeci i svugdje, valjda je išla nacionalno.
    a još jedna emisija koja traje 100 godina je pomorska večer ponedjeljkom.
    i sad, u doba skajpa i smartfona i svega. :D

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    si sigurna da siluje, ona je izvorni govornik

  45. #45
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Tonkica Palonkica frrrrrr je Kusecova
    bila je izasla i na kazeti, imala sam ju

  46. #46
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    meni na radiu sljemenu ide na živce jedna ženska, ne znam kako se zove no siluje kajkavski
    ta teta ima i emisiju utorkom ili cetvrtkom bas na kajkavskom, ne znam kako se zove, ali znam da je u periodu kad razvozim na engleski

  47. #47
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    evo nasla sam cetvrtkom kajkavijana

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    si sigurna da siluje, ona je izvorni govornik
    možda sam se krivo izrazila, previše mi afektira, baš me tjera da promjenim stanicu, prenosi mi vibru ja sam najpametnija i nema pametnije od mene. To nema veze s kajkavskim nego je slučajno u igri kajkavski.

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    inače to je jedna od boljih emisija na tom radiju

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ne govorim ja o toj emisiji. Vidim da je ona navečer a tad ne slušam radio.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •