za prvu trudnocu neznam bila je u 13 tt pa su svi rekli dogada se,pa sam nekak citala o tome i ajde prihvatila to recimo dogada se. iako mi to nije bilo dovoljo. razumijes me kaj hocu reci. druga trudnoca trombofilija. iako sam zavrsila u bolnici jer sam u noci jako prokrvarila,isla na hitnu neznaju zakaj,ja imam trudove iako nisam znala da su to uopce trudovi al tolko sam se bojala da me nisam opce valjda od soka osjecala tu bol sam sam bljedo stajala i suza na suzu.... nist vozili me hitno u petrovu. na pregledu su rekli da je lose. da sam otvorena al neznaju zakaj krvarim. mj dana bila prikopcana za krevet , pisanje i kakanje na kahlicu,uzas uzas,tusiranje nula bodova nista lezala s nogama u zraku,primala tokolizu, normabele i pila duphaston i smirilo se. nisu me sivali jer je crp bil visok...cekali smo...to je bilo jedino. nisu me uopce dolje pehali da nebi potaknuli il bolje me otvorili. cekali smo. i tako jedno jutro dobila trudove na tokolizi jako prokrvarila isla na pregled 7 i pol prstiju otvorena... rekli su mi da nema nikakve sanse da zaustave porod. bila ih je puno svala cast svima sve su mi objasnili ni u jednom trenu nisam bila sama. stavili me na drip. drzali me za ruku. objasnjavali sve o bebu i sta bi moglo i nebi moglo biti. svaka cast dr. zlopasi drzal me za ruku naslonil se prema meni i cijeli porod prosao samnom... da sad nejdem detaljnije dovoljno sam se vec raspisla. radili obdukciju i da trombofilija... a sad treca sve vredu,pikamo se i taj vrazji (sori na izrazu al da moram tak napisati) samo jedan prst otvorena od 12 tj do 22...a ja sam od 4tj trudnoce doma samo lezala wc i tus... znaci totalno sam se skockala u glavi da moram STROGO MIROVAT .. razlog nemam pojma. phd uredan sve uredno... osim kaj jedni bacaju loptice na drugoga a ja sam tu najvise popusila...s oprostenjem opet. nejte mi zamjeriti zakaj? nemam i dalje pojma. i tak morem sam bit jadna i kaj opet cuti "dogada se" . nikako to sad vise nemogu prihvatiti.