Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 98 od 98

Tema: joga

  1. #51
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Super Kosjenka! Peterlin, ove aplikacije su super napravljene tako da ja uopste ne gledam u ekran, cak sta vise 80% vremena vezbam zatvorenih ociju.

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Za CD ili video bi trebalo znat neke osnovne forme i izraze

  3. #53
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja biram videa/ trenere koji daju dobre glasovne upute.. da ne moraš gledati svaku sekundu. I da su na vrijeme. A ne da veli pozu, a ona je vec 3 poze dalje.
    Ne znam.. meni je ok. Ni ne očekujem neku veliku progresiju. Nije mi to važno.
    Važan mi je opci osjecaj razgibanosti, istegnutosti.. i ta neka smirenost. Jako me veseli tako krenuti u dan.

  4. #54
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Isto ovako kao Cubana. Jogu prvenstveno smatram well being praksom, i da, najbolje je rano ujutro, dok svet jos spava.

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Da, to je individualno. Ja se rano ujutro ne mogu ni pomaknuti (ukočenost zglobova popusti tek kasnije).

    Isto vrijedi i za gledanje/slušanje - najbolje je raditi kako kome odgovara. I baš svaka vrsta rekreacije je bolja od kauča.

  6. #56
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Meni bas pomogne da se mogu pomaknuti. Spavam ukoceno (se decom u krevetu vec 13 godina, 4 njih se smenjivalo i dojim isto toliko dugo) a i trcim i imam jako krute misice pa mi to jutarnje istezanje+meditacija razgiba i telo i duh :D

  7. #57
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    potpisujem Cubanu i kli_kli od riječi do riječi!

  8. #58
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nema bolje stvari od jutarnje joge, a ja sam sve samo ne jutarnji tip.

    Trudim se zavoliti kucnu praksu, s obzirom da nista (bez djece) ne uspijevam trenutnu ugurati u raspored. Mucim se, ali ide pomalo. Nije mi problem pratiti instruktore bez gledanja (imam dosta godina prakse iza sebe pa znam poze bez da ih vidim), ali jednostavno sam vise tip za vjezbanje u dvorani, s instruktorom (kojeg ne moram gledati).

  9. #59
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Svi moji instruktori joge su govorili da se jutarnje vježbanje broji duplo.

  10. #60
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

  11. #61
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ja sam vjezbala sama nekad prije sto godina. I dugo razmisljam da pocnem opet (za pocetak kod kuce). Prije sam imala neku znj podlogu koja je odavno u smecu. Tako da mi treba nova. Zanima me moze li ovaj rucnik samostalno na pod ili mora nesto biti ispod:
    https://m.decathlon.hr/p/8381181_ruc...-tirkizni.html

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  12. #62
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Moze samostalno

  13. #63
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Hvala

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  14. #64
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Ja jogiram kod kuce Redovna sam nesto vise od godinu i po dana. Meni se najboljom pokazala aplikacija Down Dog. Mozes izabrati duzinu treninga, nivo vestine, vrstu sessiona (flow, restorative, quick flow itd.) i deo tela koji zelis da znacajnije odradis (donja ledja, zadnja loza, kukovi, gornja ledja i ramena, itd). Najkraci session je 12min a ima ih i sat i po rekla bih. Znam da nekima odgovara otici na jogu jednom ili dva puta nedeljno, ali ljudi su razliciti. Meni treba cesce, i zato je kucno bolje za mene. Poze su dobro objasnjenje i nisam imala problema s pravilnim izvodjenjem. Jasno mi je kad nesto ne mogu, poslusam kako prilagoditi i vremenom se napreduje.
    ovu aplikaciju sam i ja počela nedavno koristiti i stvarno ju preporučujem
    čak sam i platila premium, da imam više izbora
    uspjela sam i muža nagovoriti, pa sad jogijamo svaki dan zajedno
    osjećaj je divan!

  15. #65

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Ako vam se da koji detalj o toj aplikaciji, nemam vremena googlati, a zanima me...

  16. #66
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    ja ne bih aplikaciju, vec neki kanal (besplatni, ofkors) uz koji se moze jogijati doma

    preporuke?

  17. #67
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    daaaa, Yoga with Adriene
    https://www.youtube.com/user/yogawithadriene

    imaš neke serije tipa 30 days of yoga, pa možeš to slijedit redom, možeš birat po trajanju ili temi, ona svaki mjesec da i neki kalendar pa možeš i po njemu..
    ona je onako malo šašava nekad, meni to prija jer ne volim kad su preozbiljni u tom svom zenu

  18. #68
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    daaaa, Yoga with Adriene
    https://www.youtube.com/user/yogawithadriene

    imaš neke serije tipa 30 days of yoga, pa možeš to slijedit redom, možeš birat po trajanju ili temi, ona svaki mjesec da i neki kalendar pa možeš i po njemu..
    ona je onako malo šašava nekad, meni to prija jer ne volim kad su preozbiljni u tom svom zenu
    hvala ti, pogledat cu

    koliko traje pojedina sesija?

  19. #69
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    imaš različitih, ima ih kraćih ali većina traje 20-30 minuta
    ustvari na kanalu možeš birat i po trajanju

  20. #70
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ovu aplikaciju sam i ja počela nedavno koristiti i stvarno ju preporučujem
    čak sam i platila premium, da imam više izbora
    uspjela sam i muža nagovoriti, pa sad jogijamo svaki dan zajedno
    osjećaj je divan!
    Dao ti je vise mogucnosti za placanje? Meni je nudilo samo jednu. Sad sam bas prekopala app i ne vidim da ima ikakva druga opcija. Mada, meni nije ponudilo ama bas nista ni besplatno.

  21. #71
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ne kuzim te bas. Dakle, sto se placanja tice, postoji bise opcija - mjesecno, godisnje itd
    A sto se sadrzaja tice mislim da ima neki trial period kada ti je sve besplatno a nakon toga se neke opcije zakljucaju, tj moras platiti pristup. Odnosi se na "boost", ali vise se ne sjecam sto je bilo (zauvjek) besplatno a sto se trebalo platiti. Npr znam da je boost flexibility i core trebalo platitu

  22. #72
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Ne kuzim te bas. Dakle, sto se placanja tice, postoji bise opcija - mjesecno, godisnje itd
    A sto se sadrzaja tice mislim da ima neki trial period kada ti je sve besplatno a nakon toga se neke opcije zakljucaju, tj moras platiti pristup. Odnosi se na "boost", ali vise se ne sjecam sto je bilo (zauvjek) besplatno a sto se trebalo platiti. Npr znam da je boost flexibility i core trebalo platitu
    Ma mislim da sam ja tebe krivo shvatila. Imala sam neki trial period od par dana i od tad placam, odnosno platila sam neku relativno nisku cijenu za cijelu godinu (s popustom), a nije mi nudilo nikakve razlicite opcije, pakete, sto vec. Originalno sam iz tvog posta skuzila da imas nesto sto se zove premium opcija, a moje se ne zove nikako, niti je premium bio ponudjen. Jednostavno je, kad je zavrsio trial (koji je moguce bio jedan ili dva sessiona), sve nestalo i pojavilo se opet tek kad sam platila.

    Sve skupa je zapravo nebitno. Zakomplicirala sam.

  23. #73
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    daaaa, Yoga with Adriene
    https://www.youtube.com/user/yogawithadriene

    imaš neke serije tipa 30 days of yoga, pa možeš to slijedit redom, možeš birat po trajanju ili temi, ona svaki mjesec da i neki kalendar pa možeš i po njemu..
    ona je onako malo šašava nekad, meni to prija jer ne volim kad su preozbiljni u tom svom zenu

    checkirala sam Adriene
    koliko ta žena može pričati
    uz svu simpatičnost i detaljnost u objašnjavanju, dekoncentriralo me toliko riječi
    ali nisam ju otpisala skroz

    naletio mi je link na neku umjereno pričljivu Australku (meni taman), pa sam s njom odvježbala 15 minuta za vrat i leđa. odlična.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Unazad mjesec dana sam počela doma vježbat jogu, svakih 2 - 3 dana , da bi zadnja tri dana vježbala svaki dan...E sad jučer povremeno tokom dana u par navrata te sinoć kad sam legla spavati osjetila sam u donjem trbuhu s desne strane nekakvo titranje, koda osjećam pomicanje unutar trbuha...ono nekako nelagodno...Što mislite jel bi to moglo biti nekakvo trzanje mišića, možda je bilo previše vježbe 3 dana zaredom premda sam se dobro osjećala...I trudim se skužiti ono trbušno disanje pa mislim da povremeno i kod disanja stišćem trbušne mišiće : )

  25. #75
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    vjerojatno su crijeva
    crijeva se često aktiviraju tjelesnom aktivnošću
    meni bi isto znalo tako titrati, pomicati, skoro kao u trudnoći, svaki put bih se prestravila
    joga tri dana zaredom sigurno nije previše!

  26. #76
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    i ja sam taman došla napisati crijeva, osjećaj kao da si u negdje 5. mjesecu trudnoće

    ali pri trbušnom disanju bi ti trebali trbušni mišići biti opušteni, pokušaj se prvo fokusirati možda i kroz obično disanje da osvijestiš trbušne mišiće i kroz izdahe ih opuštaš
    ustvari trbušno disanje je meni najjednostavnije ako zamislim ovako: ono kako stojiš i dišeš kad želiš izgledati vitko i kao da imaš ravan trbuh - e suprotno od toga

  27. #77
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Unazad mjesec dana sam počela doma vježbat jogu, svakih 2 - 3 dana , da bi zadnja tri dana vježbala svaki dan...E sad jučer povremeno tokom dana u par navrata te sinoć kad sam legla spavati osjetila sam u donjem trbuhu s desne strane nekakvo titranje, koda osjećam pomicanje unutar trbuha...ono nekako nelagodno...Što mislite jel bi to moglo biti nekakvo trzanje mišića, možda je bilo previše vježbe 3 dana zaredom premda sam se dobro osjećala...I trudim se skužiti ono trbušno disanje pa mislim da povremeno i kod disanja stišćem trbušne mišiće : )
    Kod potpunog jogijskog disanja ne smiješ stiskati nikakve mišiće, trebaš se potpuno opustiti. Samo udišeš do kostiju zdjelice. Ako si napeta (nisi dovoljno opuštena) može se pojaviti to titranje, zato su predvježbe za potpuno jogijsko disanje upravo opuštanje mišića.

    Ako si vježbala tri dana za redom, a prije to nisi činila, lako je moguće da si aktivirala neke mišiće koje inače baš i ne koristiš. Samo nastavi, proći će i to.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Hvala na odgovoru, ono malo sam se zabrinula : ). Tangerina, šta nije da kod udaha malo uvučem trbuh a kod izdaha onako poguram prema van, jel rade tu mišići il sam ja to krivo pokopčala...
    Bit će da je to, da sam ja koristila ko zna koje mišiće...
    Posljednje uređivanje od cappy : 03.06.2020. at 16:39

  29. #79
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Tri dana je malo da savladaš sve finese. Prvo se uči opuštanje. Početni položaj ti je shavasana - položaj mrtvaca. Legneš na leđa, stopala razmakneš malo (za širinu koliko ti je dugačko stopalo ili malo više), ruke malo raširiš da ne dodiruju tijelo, ali su još skupljene, dlanove okreneš prema stropu i tako ležiš i dišeš potpuno mirno bez ikakvih naprezanja. Ništa ne guraš ni ne vučeš, samo mirno dišeš. Osvijestiš svoje tijelo, odnosno svjesno opustiš dijelove u kojima još osjećaš napetost i to je početnicima ponekad teško. Dišeš samo kroz nos. Mentalna vježba je udisanje mira, radosti i opuštenosti, a izdisanje je postupak rješavanja napetosti, stresa, nervoze...

    Da bi osvijestila radiš li pravilno potpuno jogijsko disanje, probaj prvo klavikularno disanje, pa torakalno, pa dijafragmalno (mislim da se tako zove, ne da mi se provjeravati).

    Klavikularno disanje je plitko disanje, samo do ključne kosti. Sve trudnice znaju kako je to, kad u zadnjim mjesecima trbuh pritiska prema gore i ne dozvoljava da se pluća prošire kao inače. Torakalno disanje je disanje prsnim košem - tako najčešće dišemo. Dijafragmalno disanje je kad uspiješ uvući zrak (ali mirno i polako) duuuuuboko, do zdjeličnih kostiju. Kad tako dišeš, ponekad ti se počne zijevati, a to je znak da si uhvatila pravilan ritam.

    Tek kad sve savladaš iz ležećeg položaja, možeš tako disati i u sjedećem (prekriženih nogu).

    Dobru zabavu!

  30. #80
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovoru, ono malo sam se zabrinula : ). Tangerina, šta nije da kod udaha malo uvučem trbuh a kod izdaha onako poguram prema van, jel rade tu mišići il sam ja to krivo pokopčala...
    Bit će da je to, da sam ja koristila ko zna koje mišiće...
    Kod izdaha uvuces trbuh a kod udaha ga "napuses". Sve ostalo je neprirodno.

  31. #81
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Kod izdaha uvuces trbuh a kod udaha ga "napuses". Sve ostalo je neprirodno.
    Mislim... Kod abdominalnog disanja.

  32. #82
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

  33. #83

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Trazim si prostirku pa vidim da ih ima od 0,4 pa do 1 cm debljine, sto je bolje? Deblja ili tanja?

  34. #84
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Meni je bolja deblja prostirki ili dvije, jedna preko druge, ali nije to pravilo. Kako kome odgovara.

  35. #85
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Debela je ok, udobnija je, al iz mog iskustva debele ne prijanjaju na podlogu
    Imala sam debelu koja me uzasno zivcirala jer bi mi se zaljepila za dlanove ili stopala
    Najbolja podloga je ona koja ne klizi.
    Meni je moja mozda ponekad pretanka (za koljena), ali se nikad ne klize. Ako mi bas smeta podmetnem nesto ispod koljena.

  36. #86
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Meni su bolje tanje, a onda podmetnem smotanu deku/rucnik pod koljena, ako mi treba. Debele, ovisno o tome od cega su, ponekad izmicu pod rukama ili nogama. Nije da ne prijanjaju uz podlogu, vec se nekako razvlace u raznim smjerovima.

  37. #87
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Debela je ok, udobnija je, al iz mog iskustva debele ne prijanjaju na podlogu
    Imala sam debelu koja me uzasno zivcirala jer bi mi se zaljepila za dlanove ili stopala
    Najbolja podloga je ona koja ne klizi.
    Meni je moja mozda ponekad pretanka (za koljena), ali se nikad ne klize. Ako mi bas smeta podmetnem nesto ispod koljena.
    Da, upravo su koljena meni problem.

    U nekim trgovinama može se isprobati prostirka.

    Ja imam ovakvu: https://www.intersport.hr/energetics...mnastiku-78306, tanka je i ne kliže, ali moram imati još i ručnik za ispod koljena (preklopljen više puta).

    Tražila sam ovako nešto, ali nije bilo dostupno kad mi je trebalo: https://www.intersport.hr/energetics...mnastiku-78289

    Sve ima prednosti i nedostatke. Uzela sam na kraju tanku, jer mi ju je lakše nositi.

    Ovdje su sve prostirke koje nudi Intersport trgovina: https://www.intersport.hr/sportovi/f...e-za-vjezbanje

    Bila sam i u Decathlonu, ali nisu imali baš neki izbor.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 16.06.2020. at 11:07

  38. #88
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Prema preporuci iskusnih vjezbacica sam uzela Melon and Lime podlogu. Dobra je!

  39. #89

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Ja sam isto gledala ponudu Intersporta jer su mi oni blizu pa sam vidjela kako široku ponudu imaju i tek se onda zbunila koju odabrati...

  40. #90
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Ja više volim deblju podlogu, najbitnije mi je da se ne skliže, i po podu i da se ja ne skližem po njoj (što sam imala slučaj kod tanke) i da mi je udobno za koljena (ne volim dodatno stavljati deku ili ručnik)

    imam ovu i odlična mi je

  41. #91
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Prema preporuci iskusnih vjezbacica sam uzela Melon and Lime podlogu. Dobra je!
    Odlicna

  42. #92
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Prema preporuci iskusnih vjezbacica sam uzela Melon and Lime podlogu. Dobra je!
    Imaju sad na Instagramu matova sa greskom.. tanje ili sa kojom ogrebotinom (radije takvu nego jos tanju) za 25 eura sa poštarinom.

  43. #93
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Imaju sad na Instagramu matova sa greskom.. tanje ili sa kojom ogrebotinom (radije takvu nego jos tanju) za 25 eura sa poštarinom.
    Jel toga ima jos? Tek sam danas vidjela ovaj post, isla sam potraziti na IG i ne vidim nista,mozda gledam nesto krivo. U obicnim objavama ili storyjima?

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #94
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    ja ne bih aplikaciju, vec neki kanal (besplatni, ofkors) uz koji se moze jogijati doma

    preporuke?
    najviše volim vježbati jogu uz https://youtube.com/c/bohobeautiful

    ima puno videa na YT, a od nedavno i aplikaciju sa još više sadržaja koja se plaća. Osim odličnih vježbi, motivira me njen umirujući glas i prekrasni ambijenti... za svaku preporuku

  45. #95
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Js uvijek o svugdje preporučujem Adriene ako želite nekog nenametljivog i ful smirujućeg da vas vodi..

  46. #96

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Online platforma preko koje sam bila preplacena je na moju ogromnu žalost ukinuta, zna netko za kakvu stranicu na hrv.jeziku da mogu vježbati doma?
    I pitanje, zadnja.dva dana trpim bolove u donjem dijelu leđa, prvenstveno uzrokovane nosenjem mog ozlijedenog osmogodisnjaka, da li da vise mirujem par dana ili da pokusam izvoditi laganije vjezbe ako bude islo? Zadnjih par mjeseci sam totalno zanemarila yogu ihtjela bih to promjeniti....

  47. #97
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    I pitanje, zadnja.dva dana trpim bolove u donjem dijelu leđa, prvenstveno uzrokovane nosenjem mog ozlijedenog osmogodisnjaka, da li da vise mirujem par dana ili da pokusam izvoditi laganije vjezbe ako bude islo? Zadnjih par mjeseci sam totalno zanemarila yogu ihtjela bih to promjeniti....
    prvo se bolovi moraju smiriti pa stoga miruj, mazi sa gelovima (tipa voltaren ili slicno) i uzimaj nesto za bolove/opustanje misica
    Kad se to malo smiri, onda kreni sa vjezbama za donji dio leda.. takoder su vazni i trbusnjaci i vjezbe za guzu jer sve to pridrzava taj donji dio...

  48. #98
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno


Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •