Pokazuje rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Prvoaprilske šale - jesu li Vas danas digli na neku foru?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno Prvoaprilske šale - jesu li Vas danas digli na neku foru?

    Začudo, danas još ni jedne ...

    Što to znači? Ostali smo bez ideja ili nam je svima toliko prisjela situacija?
    Nekako mi se čini da prije, koliko god da nam je bilo loše, vedar duh nismo gubili ... Nekako smo kroz viceve i šalu, pa bi progurali štošta ...

    Da ne zabrijem u kuknjavu, dok se ne najde netko s boljom idejom, evo nekoliko s neta

    Zađite http://www.srednja.hr/Studenti/Vijes...za-2016-godinu, pa na dnu članka Rezultate natječaja možete vidjeti ovdje. pogledajte popis rezultata natječaja.

    A nekoliko dobrih povijesnih ima http://www.srednja.hr/Novosti/Jeste-...kih-sala-ikada

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nikada mi to nije bilo, a ono, simpatično. Sjećam se jednom da je prognozer najavio grozno nevrijeme. Kasnije javio da je aprilska šala. Ljudi su bijesni nazivali da su otkazali planove, navlačili cerade na gradilištima, i tako.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Cujem da su desetogodisnjaci cijeli dan posvetili smisljanju "patki",pa je jednu sin smislio i za mene...dosao je kuci samo u lijevoj tenisici. Navodno mu je desna ispala u zaru igranja nogometa poslije nastave,odmah ju je uzeo razredni fakin i bacio na krov pomocne zgrade... nakon sto sam smisljala par minuta kako cemo do nje,izvadio je desnu tenisicu iz torbe

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A možda ona o 9 satnom rad,om vremenu, nadam se da je samo šala, ali ak je onda su stvarno preetjerali
    Ja sam muža digla na foru da klinka ostajeu školi u prirodi do utorka u 6 ujutro, jer moraju do 8 doć u školu

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Mene je sedmogodišnja ćerka zeznula najotrcanijom mogućom vrtićkom forom - "imaš rupu na džemperu tu..."
    Meni u odbranu- izvela je to kraljevski, sa nevinim zabrinutim licem u momentu dok smo žurno izlazili iz kuće a ja mislila o stopedeset drugih stvari samo ne o prvom aprilu .

    Ugl., sve više se pronalazim u onoj There's no fool like an old fool...

  6. #6
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Meni je mala na potpis dala obavijest da u utorak u skolu dolazi Severina Kojic. Dok sam si ja mozgala koja je to spisateljica i zakaj to uopce zasluzuje moj potpis ona se pocela smijati pa sam skuzila

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  7. #7
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Prošle godine na prvi april klinci su me zvali na posao i rekli da je sin igrajući play station u žaru igre lupio glavom o kuhinjski šank koji je zveknuo na pod zajedno sa svime što je bilo na njemu.
    Ja sam se nadala da je to prvoaprilska šala ali nije bila.

  8. #8
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    joj Barbi

  9. #9
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Moj sin je mojoj materi rekao da sam trudna i da stiže braco ili seka. Baba je skoro infarkt dobila.

  10. #10
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ajme, Trina!

  11. #11
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja redovito mm-a zeznem da sam trudna. Svaki put uspije

  12. #12
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je mojoj materi rekao da sam trudna i da stiže braco ili seka. Baba je skoro infarkt dobila.
    Genijalno!

    Mene je probao stariji sin dići na foru - rekao je da je ostavio kutiju za hranu u školskom ormariću (što je moguće) i da je dobio jedinicu iz matematike (što je nemoguće, pa sam odmah rekla "neš ti meni - prvi april").

  13. #13
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je mojoj materi rekao da sam trudna i da stiže braco ili seka. Baba je skoro infarkt dobila.
    Tako je od kćeri frendica (8. razred) rekla tati da je trudna.
    Jadno dijete pobralo šamar.

  14. #14
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    @cathy, loša šala, a još gora reakcija.

    Nego. Meni je on smjestio duplu podvalu. Došao je s posla, rekao da ću ga vjerojatno proganjat sljedeći dan. Ja sva znatiželjna "a što"? Veli mi da je kupio kornet i stavio u friđ. Mislila sam da me cima pa sam mu odmah rekla da nisam glupa i da je prvi april. Onda se odvalio smijati, kao kako si znala. Ujutro sljedeći dan sam odlučila provjeriti friđ. Bio je kornet unutra.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 04.04.2016. at 13:17

  15. #15
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je mojoj materi rekao da sam trudna i da stiže braco ili seka. Baba je skoro infarkt dobila.

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Onda se odvalio smijati, kao kako si znala. Ujutro sljedeći dan sam odlučila provjeriti friđ. Bio je kornet unutra.
    napreduješ, trebala ti cijela noćda bi došla do slatkača, bravo!!!!!

  17. #17
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Već sam požderala taj dan dosta slatkog pa me nije prala kriza.

  18. #18
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Meni su pred par mjeseci smanjili plaću... i prvog aprila sam jako bliskoj frendici rekla da su mi ponovno digli plaću na stari iznos.
    One se od sreće rasplakala.... jedva sam smogla snage da joj kažem da ju zezam.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je mojoj materi rekao da sam trudna i da stiže braco ili seka. Baba je skoro infarkt dobila.
    Odličan!

  20. #20
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    trina, angie

    a moj najuspješniji prvoaprilski prank je bio prije par godina, kad sam probudila j u subotu, u osam i pol i rekla mu da je trener poslao poruku da ima utakmicu na drugom kraju grada u 10. sav jadan se počeo oblačiti, spremati torbu, na rubu plača, da kako sad, da subota, da spava mu se... kad je bio skroz obučen i spreman za polazak - prvi aprilll.
    to me fejs podsjetio na prvi april :D
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 05.04.2016. at 10:16

  21. #21
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Cvijeto
    Garant ti još nije oprostio.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •