Pokazuje rezultate 1 do 48 od 48

Tema: Implantacijsko Krvarenje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno Implantacijsko Krvarenje

    Lp, mamice!! <3

    Evo nas opet na trudničkom forumu . Imam bebicu od 8 mjeseci i nismo planirali novu trudnoću ali sve mi se nešto čini da bi mogla biti T. Situacija je sljedeća: do sada sam imala 3 M, posljednju 12.3.2016. Sad pred koji dan, točnije 20., 21. i jućer 23. dan ciklusa osjetila sam kao tupe bolove u maternici prema ledjima, u trajanju od cca pola sata i nakon toga bi mi se nakon šta bi se obrisala papirom pojavilo smeđkaste sluzi ili prozirne a u njoj rozo crvenkaste krvi. To bi bilo samo kod brisanja, nije mi curilo u većoj količini da bi bilo vidljivo na vešu. Drugih nikakvih simptoma nemam osim me jučer uhvatilo neko spavanje popodne da sam pila kavu i jedva oči držala otvorenima. Rano mi je još za test.

    Kako vam se to čini? Meni se sve čini da bi moglo biti implantacijsko pa molim ako ga je netko imao da opiše kako je izgledalo, kada se javilo i koliko je trajalo!?!?!?

    Hvala unaprijed

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Bilo je baš tako kako si opisala.

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Cini se bas kao PMS. Ili implantacijsko krvarenje. Test ce znati kad dodje vrijeme.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo je baš tako kako si opisala.
    Jaoooo, znači ipak izgleda stiže još jedna bebica Uhhhhh... A Žuta ti koliko vidim imaš 2 trudnoće, u kojoj ti je tako bilo? i koliko je trajalo dana? i kada si radila test?
    Mene danas počele probadat u par navrata cicke :/

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Kaae i ti si imala implantacijsko?

  6. #6
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Za prvu govorim. Druga je smrdana jer je išla prebrzo nakon poroda.
    Radila sam test otprilike tjedan do dva nakon što mi je izostala. U prvoj.
    Ako ti je prva vjerojatno će te i svrbjeti kasnije kako budu rasle. I tako.. još divnih stvari.

  7. #7
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj *Butterfly* prvotno napisa Vidi poruku
    Kaae i ti si imala implantacijsko?
    Nisam, ni u jednoj od dvije trudnoce.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Za prvu govorim. Druga je smrdana jer je išla prebrzo nakon poroda.
    Radila sam test otprilike tjedan do dva nakon što mi je izostala. U prvoj.
    Ako ti je prva vjerojatno će te i svrbjeti kasnije kako budu rasle. I tako.. još divnih stvari.
    Kolko je bebica bila stara kad si ostala opet T? Moja ima 8 mj Ovo bi mi bila druga T.

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Pet i pol mjeseci. Sada ima 10 mj. Kad se Jankec rodi bu imala 14.5 mjeseci.

  10. #10
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Nastao bi sasvim novi svijet, kad bi se trudnoća mogla dijagnosticirati tjedan dana nakon začeća

    Apsolutno je sigurno da ne možeš nikako još znati jesi ili nisi trudna.
    Ma, mislim, razmišljaj ti o tome kad želiš, ali nikakvi simptomi, nikakav test, a ni nikakav pregled, ne mogu tvoje sumnje još potvrditi. Niti opovrgnuti.

  11. #11
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    E, sad, moja kcer je 'dijagnosticirana' osmi dan nakon potvrdjene ovulacije.

  12. #12
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    E, sad, moja kcer je 'dijagnosticirana' osmi dan nakon potvrdjene ovulacije.
    Čime?

  13. #13
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Wondfo HCG testom rano ujutro, First Response testom kasnije navecer. Sad sam izbrojala bolje, bilo je rano jutro devetog dana, ne osmog. Dva dana kasnije oko 10h ujutro je beta bila 29.4. Wondfo detektira od 5 IU/L navise.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Kaae ja bi taj wondfoooooo!!!! Pretpostavljam živiš u US?
    Ja sam si od tamo dofurala first response i njime detektirala prvu trudnoću 11 dan od O al nemam više ni jedan

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Wondfo HCG testom rano ujutro, First Response testom kasnije navecer. Sad sam izbrojala bolje, bilo je rano jutro devetog dana, ne osmog. Dva dana kasnije oko 10h ujutro je beta bila 29.4. Wondfo detektira od 5 IU/L navise.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Sad vidim da je u HR najosjetljiviji Geratherm test, 10 IU/L, 30kn samo sad treba naći koje ljekarne ga drže, piše na njemu od 4 dana prije očekivane M

  16. #16
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ima ih i na europskom trzistu. Nisu Wondfo, ali kupuju se preko Amazona u UK, a kod nas, mislim, preko Njuskala. Sve je to otprilike isto.

  17. #17
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj *Butterfly* prvotno napisa Vidi poruku
    Sad vidim da je u HR najosjetljiviji Geratherm test, 10 IU/L, 30kn samo sad treba naći koje ljekarne ga drže, piše na njemu od 4 dana prije očekivane M
    Geratherm imas na online ljekarni coner.
    A Gravignost ultra 10 iu ima u puno ljekarni bar po Zagrebu i dodje ono 60 kn.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Geratherm imas na online ljekarni coner.
    A Gravignost ultra 10 iu ima u puno ljekarni bar po Zagrebu i dodje ono 60 kn.
    Hvala Sara ali nemam ja strpljenja čekati da mi dođe online narudžba :D Mislim da ću danas potražiti ovaj ultra da mogu sutra ujutro piškiti

  19. #19
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj *Butterfly* prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Sara ali nemam ja strpljenja čekati da mi dođe online narudžba :D Mislim da ću danas potražiti ovaj ultra da mogu sutra ujutro piškiti
    Samo nemoj Primastick, taj valjda i pred kraj trudnoce pokazuje negativno. Bar su cure tako pisale da su ga testirale kad su bile ohohoo trudne.
    Ja sam Gravignost ultra kupovala u gradskoj ljekarni pa probaj pogledati, ili jos bolje da nehodas od ljekarne do ljekarne zovi telefonom pa pitaj dal imaju.
    Sretno

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo nemoj Primastick, taj valjda i pred kraj trudnoce pokazuje negativno. Bar su cure tako pisale da su ga testirale kad su bile ohohoo trudne.
    Ja sam Gravignost ultra kupovala u gradskoj ljekarni pa probaj pogledati, ili jos bolje da nehodas od ljekarne do ljekarne zovi telefonom pa pitaj dal imaju.
    Sretno
    Kupila sam danas onaj clearblue jako osjetljiv šta isto ide par dana prije očekivane M. E sad sutra mi je 27 dan ciklusa, dali je prerano za testirati? S obzirom da sam do sada imala samo 3 puta od poroda neznam koliki mi je ciklus, prošli mi je bio 27 dana, onaj prije 31 dan :/ Dal da piškim ujutro ili da čekam još do petka 28. dan?
    Prema krvarenju 21,22 i 23 dan ako mi je to bilo 6,7 i 8 dan od ovulacije (jer prije bi bilo pre rano), prema tome mi je 27 dan ciklusa 12. dan od ovulacije.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Inaće danas cice probadaju i bole cijeli dan i dolje isto svako malo me probode prema ledjima. Iskreno, imam baš osjećaj da jesam. Nije da si to želim, nije niti planirano i pre rano mi je jer imam bebicu koja je tek navršila 8 mj ali šta je tu je... vidjet ćemo kroz koji dan :D

  22. #22
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Mozes sutra napraviti test.
    Jer prema svemu sto opisujes ako je trudnoca trebalo bi pokazati 12 dpo.

  23. #23
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Koji tocno clearblue??

  24. #24
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Samo ću ti jednu stvar reć. Koji god test da si uzela ako pokaže negativno, opet za tjedan dva ponovi, jer meni je test pokazao negativno i hop za dva mjeseca iznenađenje kod dr.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Samo ću ti jednu stvar reć. Koji god test da si uzela ako pokaže negativno, opet za tjedan dva ponovi, jer meni je test pokazao negativno i hop za dva mjeseca iznenađenje kod dr.
    To sad drugi puta?
    Koji dan si radila?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Koji tocno clearblue??
    Clearblue plus, kao osjetljiviji od ovih drugih, bar tako piše :D

  27. #27
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Dva mjeseca nakon zadnje mjesečnice.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Dva mjeseca nakon zadnje mjesečnice.
    Ajme :O Pa koliko si tad bila trudna i koliko si bila kad si saznala?

  29. #29
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Pa, jer ovi ginekolozi računaju trudnoću od prvog dana zadnje mj, bila sam trudna dva mjeseca. Kad sam sazna bila sam već četiri mjeseca. Još mi je bilo čudno što se trbuh ne povlači, a šoraju me glad i žgaravica.

  30. #30
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj *Butterfly* prvotno napisa Vidi poruku
    Clearblue plus, kao osjetljiviji od ovih drugih, bar tako piše :D
    I sto kaze testic ????

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pa, jer ovi ginekolozi računaju trudnoću od prvog dana zadnje mj, bila sam trudna dva mjeseca. Kad sam sazna bila sam već četiri mjeseca. Još mi je bilo čudno što se trbuh ne povlači, a šoraju me glad i žgaravica.
    I trudnoću od 2 mjeseca test nije detektirao??

    Mogu si mislit šoka!!!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    I sto kaze testic ????
    Odlučila sam ipak još pričekati koji dan, ne baca mi se baš novce na testove pa eto, strpljen-spašen Javim svakako konačni rezultat

  33. #33
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj *Butterfly* prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Sara ali nemam ja strpljenja čekati da mi dođe online narudžba :D Mislim da ću danas potražiti ovaj ultra da mogu sutra ujutro piškiti
    Hahaha.....dobra si.
    Onda je ipak mogla biti online narudzba

  34. #34
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj *Butterfly* prvotno napisa Vidi poruku
    I trudnoću od 2 mjeseca test nije detektirao??

    Mogu si mislit šoka!!!
    Nije. Dečko veli da ga nisam dobro napravila. Radila sam već tri-četiri puta do tada.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Nije. Dečko veli da ga nisam dobro napravila. Radila sam već tri-četiri puta do tada.
    Ma kako je moguće da 3-4 testa ne detektiraju trudnoću od 2 mj?? o svašta hahahaha :D

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Ja sam mislila danas piškiti ali s obzirom da uopće neznam kada mi je bila O nego pretpostavljam prema spottingu, odlučila sam ipak još pričekati do subote/nedjelje, to mi je onda 29 dan ciklusa pa bi se i moglo znati, danas 27. je ipak malo prerano pogotovo ako mi je ko mjesec prije 32 dana ciklus.

    Inaće ovaj ClearBlue Plus detektira 20, nije baš velka razlika od onih standardnih šta su od 25... :/

  37. #37
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Testovi s plavim crtama su, prica se, prilicno nepouzdani.

  38. #38
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Intim plus -26dc +,i to sam popodne piskila.

  39. #39
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj *Butterfly* prvotno napisa Vidi poruku
    Ma kako je moguće da 3-4 testa ne detektiraju trudnoću od 2 mj?? o svašta hahahaha :D
    Ne. Toliko sam puta ranije radila kada su bili valjani i pokazali točno stanje. Htjela sam reći, nije mi prvi put da radim test pa da ga ne bih znala napraviti.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Još nismo piškili, pokušavam izdržat čim dulje s obzirom da neznam kada mi je bila O a niti koliko mi traje ciklus :/ Za sada od M ništa, sutra (subota) 29 dan ciklusa, jučer jaka probadanja u cickama. danas cicke ništa ali u par navrata kao lagani grčevi dolje u leđa. Lagano krvarenje je bilo ona 3 dana i kasnije više ništa. Nadam se da ću izdržat još 2 dana do ponedjeljka pa onda 31. dan piškit :D

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Evo mali update, izdržala sam do jutros, 33. dan i piškila ujutro, na testu testna normalno vidljiva i slaba druga crtica ali oku odmah vidljiva jer sam dala i mm. Znači nije trebalo ono piljit i pod svjetlo stavljat. E sad nakon par sati kad sam išla gledat i test se osušio više je baš i nevidim. Od menstruacije i dalje ništa niti ima kakvih naznaka. Sad neznam dali mi je to hormonalni poremećaj s obzirom da sam rodila pred 8 mj i do sad imala samo 3 M i sva ta 3 ciklusa su bili različite duljine ili je ta jako svjetla crtica ipak pravi plus :/. Sa prvom bebom sam pratila cikluse i uvijek mi je kasnije bila ovulacija, ostala sam trudna 20. dan ciklusa, tako da tko zna kakva je sada situacija. Sutra ili prekosutra ću još jednom napraviti test pa javim.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Ja valjda ima dobre živce ili upravo suprotno, strah od onog što bi mogla ugledati na testu, pa obično čekam još desetak dana od očekivane M i onda testiram. Tada se već sigurno može vidjeti jesam ili nisam trudna. Ne može omanut.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Samo javljam da smo danas, 40ti dan ciklusa nakon 3 negativna testa, zadnji rađen 35ti dan, dobili +, blijedu crvenu crticu. Još i ne vjerujem ali tu je, ponovit ću za 2 dana, s time da nije bio prvi jutarnji, vjerojatno bi onda bila jače crvena... eto

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130
    Posljednje uređivanje od srecica : 20.04.2016. at 13:18 Razlog: nije dozvoljeno stavljanje fotografiju u postove

  45. #45
    lovelyday1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    6

    Početno

    Zdravo dame.
    Ne znam pišem li na pravom mjestu. Ukoliko ne, zaista se ispričavam.
    Ako mi je menstruacija kasnila 20 dana i bila je prosjecno obilna i prosjecnog trajanja (mozda malo iznad prosjeka, bilo je trenutaka kad sam trcala u wc), ne trebam sumnjati na trudnocu?

  46. #46
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Mislim da ne.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, nova sam ovdje pa bi zamolila za pomoc. Imam 34 godine i ja i moj zarucnik vec 4 mjeseca planiramo trudnocu. Moji menstrualni ciklusi su uvjek bili uredni...svakih 28 dana. Zadnja menstruacija mi je trebala bit 8.07 ali je kasnila dva dana i dosla je tek 11.07 ..ali problem je u tome sta ovaj put mi nije krvarenje normalno kao i prije nego jako oskudno. Prvi dan je islo malo ali kasnije nebi nista bilo na ulosku nego samo samo kod brisanja bi vidjela krv. I to ne roskaste ili smedje boje nego bas crvene. Citam o tom implantacisjkom krvarenju ali pojma nemam jesam li trudna ili je doslo do nekog poremecaja. Nemam bas nikakvih simptoma trudnoce. Grudi me ne bolu nit su osjetljive (inace nemam taj simptom ni kad mi menstruacija treba doc, nit sam ikad imala) ,imam vrtoglavice i blage glavobolje ali ne svaki dan. Iskreno, strah me je jer svugdje citam kod tog implantacijskog krvarenja da treba bit roze boje ili smedje ali ja imam bas crvenu boju...voljela bi da sam trudna ali ne mogu a da ne pomislim na najgore. I citala sam da inace implantacijsko krvarenje traje dva dana max ali evo meni je vec cetvrti dan...je da ide sve manje i manje ali ipak sam zabrinuta. Jel mi mozete pomoc pa makar da mi umirite misli?
    Puno hvala unaprijed

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Bok! Molim vas trrbala bi pomoc da mi se rijesi moja nedoumica koja mi se pravi. Ovako.. Pocelo je 9 dana prije ocekivane menstruacije smeđkasti iscjedak, pa rozi na toalet papiru i sad 6 i 7 dana prije menstruacije krvarim ali ne obilno kao za vrijeme M. bez ugrusaka bez bolova (inace moram piti po dvije tri tablete dnevno za bolove da bi izdrzala). Vec par dana imam vrtoglavicu i jako sam umorna. Uglavnom zanima me dali vam to sluti na implantacijsko krvarenje jer kazem nikad u zivotu nije bilo ovako bez bolova...i uranila je 8-9 dana. Unaprijed hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •