Stranica 15 od 24 PrviPrvi ... 51314151617 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 1196

Tema: Sobno bilje

  1. #701

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Ima li spasa mojoj mini ruži? Dajte ideje pliz....

    Samo se osušila, popadalo lišće, ostali samo štapovi a i oni sad već smeđi...

    Kupila sam ju novu (i skupo platila!), prije 10 dana, nisam mogla odoliti... Divna, žarko narančasta, bogata i bujna...
    Na Trešnjevačkom, onaj prvi štand od čevapa, gdje ima svega divnoga (i skupoga)...
    Ma nije mi trajala ni tjedan dana!
    Dulje mi preživjele narcise u vazi...

    I samo se osušila, prvo cvijetovi, onako nerazvijeni, pa listovi, i sad stabljike...

    Prije nego je otpao zadnji list, presadila sam ju, pognojila s kuglicama za ruže, promijenila zemlju i stavila onu specijalnu za ruže...

    Što još mogu probati?

  2. #702
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    I ja sam ih dugo kupovala za stan ali niti jedna minije prezivjela. Jednu sam u vrt posadila i ta se primila i ona mi super samo ju moram zastititi od zime

  3. #703

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Ja ih imam puno
    Kupim tako za sobu, par tjedana, i onda ju posadim u dvorištu...
    One vole puuuno prostora za korijenje...

    Ova je posebne boje, baš sam se veselila zasaditi ju u vrt...

    Nije 5 dana izdržala...

  4. #704
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Zuta, daj detalje o tom limunu.
    Klica je bila vrlo mala, par milimetara i onda je skončala. Mislim da sam koštice trebala dobro osušiti prije klijanja. Pokušat ću nešto što sam vidjela sa fb stranice Blossom. Koštice stave u ljusku od jajeta pa onda u zemlju.

    Imam novost za avokado! Čini se da je to jedna od onih biljki od kojih nikad ne treba odustati. Kako sam presadila košticu u posudu tako mi je svo lišće poispadalo, a ja sam to nastavila zalijevati, i stabalce je izgledalo očajno, a onda... onda je počelo tjerati novi izdanak paralelno postojećem koji sada ima listove i sve. Priroda je fantastična.

    Ružmarin mi se osušio, a samo par listića zadržava nekakavu zelenkastu boju. Ostalo sve izgubilo turgor. Ne znam da li da ga pustim ili posadim novi.

  5. #705

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Klica je bila vrlo mala, par milimetara i onda je skončala. Mislim da sam koštice trebala dobro osušiti prije klijanja. Pokušat ću nešto što sam vidjela sa fb stranice Blossom. Koštice stave u ljusku od jajeta pa onda u zemlju.

    Imam novost za avokado! Čini se da je to jedna od onih biljki od kojih nikad ne treba odustati. Kako sam presadila košticu u posudu tako mi je svo lišće poispadalo, a ja sam to nastavila zalijevati, i stabalce je izgledalo očajno, a onda... onda je počelo tjerati novi izdanak paralelno postojećem koji sada ima listove i sve. Priroda je fantastična.

    Ružmarin mi se osušio, a samo par listića zadržava nekakavu zelenkastu boju. Ostalo sve izgubilo turgor. Ne znam da li da ga pustim ili posadim novi.
    Avokado ocito ima takve cikluse. Listovi se posuse, i kad ih maknemo vrlo brzo izbiju novi. Nas sad vec 5. ili 6. put pusta nove listove.

  6. #706
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Molim savjet za neku nesalomiljvu biljku. Ubila sam i one najizdržljivije.

  7. #707
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ti si kao ja. Da probaš neki sukulent?

  8. #708
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    dracena, Zamioculcas, zlatni puzavac, afrička ljubičica...

  9. #709
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ako je za u stan, od sukulenata eventualno sanseveria, zamioculcas, crassula.. ostali većinom traže puno više svjetlosti

  10. #710
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    moj avokado je star godinu dana i nije mu otpadalo lišće, ima samo faze kad raste i kad miruje

  11. #711
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Za u stan, neku bi visoku, lijepu. Dracena mi se najduže održala, preko 20 godina čak. Doduše zadnjih par je životarila.
    Imala sam nekad i slonovu nogu, ona mi je bila krasna ali se zaušljivila.
    U IKEA-i mi ima krasnih visokih biljaka, imaju čak i limun, naranču, maslinu... bi li išta od toga preživjelo u stanu?
    Sukulente imam neke na balkonu, to su mi više vanjske balkonske biljke. I drže se ove neke, malo su žute i suhe pa opet živnu, odolijevaju zimi i žegi.

  12. #712
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Drvo zivota je superizdrzljivo!

    I jesmo li ovdje razgovarali o svekrvinom jeziku?
    Imam onaj sa zutim rubom.
    I pored te "glavne" stabiljke mi je izniknula nova, ali zasad mi se ne cini da ce imati zuti rub? Sto mogu ocekivati?

  13. #713
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Bavim se mišlju da nabavim.fikus. onaj sa velikim listovima koji je ranije bio u svakom uredu i domu zdravlja. To je tako retro.

  14. #714
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ja sam ga nabavila i krepao mi je u roku par mjeseci.
    A divan mi je.

  15. #715
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Meni je fikus benjamin isto krepo. Nikad nisam shvatila što mu nije pasalo. Od prvog dana kako je došao počeo je kopnit. Mijenjala mu mjesto, zalijevala, ne zalijevala... a jako lijepa biljka.

  16. #716
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ja fikuse nemam, ali obožavam te biljke iz ambulante i mjesne zajednice
    Monstera mi je najdraža, ona sa ogromnim rupičastim listovima, donijela sam je iz tako jednog starog ureda, vrlo lako se zakorijenila. Međutim, onda je došla mačka i pojela sva tri lista. Bilo mi je žao kako se muči, taman nešto izbaci, ova pobrsti. Sad preko ljeta odnijela sam je u tatin vrt ispod smokve, napokon je nitko ne dira i vidim da joj je super. Ali najesen mora nazad u kuću. Dotad na drugim biljkama isprobavam tehniku odbijanja mačaka tako da listove prskam vodom s malo kajenskog papra ili chillija.

    Barbi, ako ti je dracena izdržala 20 godina, ja bih uzela opet dracenu. Inače uši nisu smak svijeta, postoje tretmani za njih.

    Betty, sanseveria bi trebala imati žuti rub ako se razmnožava iz korijena, a gubi ga ako se razmnožava iz lista. Ako ti je probila iz zemlje pored matične biljke, koliko znam trebala bi imati žuti rub.

  17. #717
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ja kad kupim biljku i ona tako naglo i nepovratno krepa, krivim uzgajivače
    mislim da je nemoguće da nešto toliko krivo radim, nego da su je ili pumpali prihranom i da je iscrpljena klonula, ili da se nečim zarazila
    Kako mi one koje uzgojim iz reznica nikad tako naglo i neobjašnjivo ne umru?

  18. #718
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Meni je fikus lirara prekrasan.

    Osim kaj neman talenta za biljke i ja imam mačku. Sad isto ipak pokušavam ozeleniti stan

  19. #719
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ajme to je fiddle leaf fig? i meni je divan, ali kod nas sam ga samo jednom vidila u Lidlu za kupit, sad mi je žao što nisam

  20. #720
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Bavim se mišlju da nabavim.fikus. onaj sa velikim listovima koji je ranije bio u svakom uredu i domu zdravlja. To je tako retro.
    Takav fikus i filodendron su nekad bili klasika - mi i sad imamo ponešto od toga u firmi, kao i palme i marante. Doma mi ništa od toga nije htjelo rasti, samo zlatni puzavac - ovo: https://www.plantea.com.hr/zlatni-puzavac/ (to imam i danas).

    Biljka iz doma zdravlja je fikus gumijevac. Mislim da taj ne smije biti na direktnom suncu, ali treba imati dosta svjetla. Uvijek sam se pitala kako te biljke uredno uspijevaju u javnim prostorima (izlozi, domovi zdravlja) a doma neće rasti. Možda smo im posvećivali previše pažnje Meni je to u stanu nerješivo, jer ako ima svjetla, obavezno ga prži sunce. Klivija mi je dobila opekline, na istočnom prozoru, iako je izložena direktnom suncu vrlo kratko. Bilo je dovoljno da strada... Sad je na balkonu u hladu. To i amarilis su mi isto retro biljke.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 07.08.2019. at 10:00

  21. #721
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Fikus lirata - krivo sam napisala. Ima ih kod nas za kupit.

  22. #722
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Benjamin je osjetljiv, i meni je crko.
    Ušljivu slonovu nogu sam liječila godinama ali išlo je samo nagore. Budući da je prijateljica kupila kad i ja istu biljku na istom mjestu i baktala se istim ušima također smo obje zaključile da je to do uzgajivača.
    Fikus uredski onaj mesnatih listova sam skoro kupila u Kauflandu nekidan ali mi se nije svidjela ideja da treba brisati prašinu s listova, tako bar MM reče pa sam odustala.

  23. #723
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Mozda da probas kupiti biljku direktno u nekom rasadniku? Mozda su kvalitetnije.

  24. #724
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je fikus benjamin isto krepo. Nikad nisam shvatila što mu nije pasalo. Od prvog dana kako je došao počeo je kopnit. Mijenjala mu mjesto, zalijevala, ne zalijevala... a jako lijepa biljka.
    Nikako ne voli da ga se seli. Smeta mu propuh. Ne voli previše vode, nikad ga se ne smije natopiti. Ako ga zaboraviš zaliti , odbacit će listove, ali će novi narasti.
    Najdugovjecnija kućna biljka

  25. #725
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    a da li se on lako razmnožava iz odrezane grančice?

  26. #726
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Fikus uredski onaj mesnatih listova sam skoro kupila u Kauflandu nekidan ali mi se nije svidjela ideja da treba brisati prašinu s listova, tako bar MM reče pa sam odustala.
    ako nije prevelik možeš ga ubacit u kadu i otuširat

  27. #727
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    E ima li netko od vas kavu kući? Viđam ih u zadnje vrijeme često po raznim centrima, ja sam kupila lani jednu malu limenku u kojoj je bilo 15-ak mladih biljčica. Rasadila sam ih u veće lonce, neke su s vremenom uginule iz raznih razloga, ali nekoliko njih je još živo i u dobrom stanju i rastu.
    Ima lijepe sjajne zelene listove, voli dosta svjetlosti, ali ne direktno sunce, a plodove bi trebala davati za par godina (ako preživi).

  28. #728
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Imam i kavu i caj (upravo ga moram raskuziti. Mislim da ce procvjetati) skoro 3 godine. Kavu nisam rasađivala. Neke manje biljke su se posusile, a velike napreduju. Konstantno otpadaju donji listovi, ali raste pa se ne brinem.

  29. #729
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Super, koliko ti je velika kava nakon 3 godine?

  30. #730
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Na polici je do ramena. Ako ju stavim na pod, cca 30 cm

  31. #731
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    a da li se on lako razmnožava iz odrezane grančice?
    Da, Ficus benjamin se lako razmnožava grančicom. Dovoljno je staviti koso u zemlju malo više od pola reznice od 15 do 20 cm. Odrezati sve listove osim dva vršna.

  32. #732
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Dobila sam monsteru, koju sam jako željela pa će mi svaki iskusni savjet dobro doći. Mlada je i ima 4 lista i za sada je držim u vodi. Hvala!

  33. #733
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Zašto u vodi? Ima li korijen?
    Monstera ima jako velike listove, ne može ona sa 4 lusta preživjeti u vodi.

  34. #734
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    I ja sam jednu grancicu stavila u vodu samo da pusti korijen. Mm je htio jednu za ured. Pustila korijen, izbacila jos 3 lista i safta se u toj teglici vec bar 4. mjeseca jer nikako da uhvatim vremena da ju posadim. Isti slucaj je s ananasom.
    Uglavnom, posadi ju u teglu po mogucnosti od terakote i stavi na negdje gdje nece biti direktno na suncu. Monstere su negativno fototaksicne i rastu brzo Sretno!

  35. #735
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Inače u vodi držim u početku sve bebe biljke i rastu kao lude. Pa ima, onako dvije niti, nekako me strah da joj je premalen, možda sam u krivu.

  36. #736
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Pusti onda da korijen malo jos ojaca.

  37. #737
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto u vodi? Ima li korijen?
    Monstera ima jako velike listove, ne može ona sa 4 lusta preživjeti u vodi.
    može, znam curu koja ju drži u vodi već skoro 2 godine, i baca joj nove listove. Mislim, stavila je reznicu od dva lista da se zakorijeni i onda je tako ostala

    ja sam isto bila uzela reznicu i stavila u veliku vazu, kroz neka dva mjeseca narastao je veliki korijen, tada sam presadila
    idealno bi bilo ako imaš neko mjesto gdje nije direkt sunce ali ima puno svjetlosti, i dalje nemaš problema

  38. #738
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Dok je mala, monstera može uredno rasti kao hidrokultura - samo iz vode. Ne bi bilo loše nasipati one kuglice od terakote u vodu. Ja bih to ostavila u vodi do idućeg proljeća, a tek na početku sezone presadila u zemlju. Nije to uvjet (jer radi se o sobnoj biljci) ali nekako mi jesen nije sezona za sađenje biljaka u frišku zemlju. Ne znam...

    Ovo su kuglice za hidrokulturu https://vrtnicentariva.hr/proizvod/glinene-kuglice/ (ja to kupim u velikoj vreći, jer ne koristim samo za hidrokulturu nego znam staviti na dno tegla radi drenaže i na vrh zemlje kao malč, da zadržava vlagu.

    Biljku koja je samo u vodi treba prihranjivati. Ja to radim niskobudžetnim gnojivom - strpam koru od banane u staklenku za kiseljenje krastavaca (0,7 lit.) i dolijem vodom, a nakon 2-3 dana ta voda je puna kalija i drugih minerala. Malo te vode može se dodati u hidrokulturu (omjer npr. 1:5) jednom tjedno, a zimi jednom mjesečno.

  39. #739
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala vam. Pratim dosta biljkoljuba na internetima, puno njih drži biljke u vodi poduže. Za ovu mi je bitno da mi se održi, zaljubljena sam u nju i dugo sam je priželjkivala.

    U vodi sam iz iz stare sanseverije uzgojila ovog ljeta 7 beba biljčica. Imale supreko20 cm, u dva mjeseca narasle.

  40. #740
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja isto obožavam monsteru, ustvari obožavam sve te biljke koje su popularne na instagramu
    ficus lyrata sam vidila neki dan u Konzumu po 150kn i mislila se i mislila, ipak mi je to puno novaca, mislim ogromne su pa kužim, ja bih radije kupila duplo manju i duplo jeftiniju
    pilea peperomides mi je predivna s onim svojim mesnatim okruglim listovima, jako se lako razmnožava, imam je po kući u 3-4 posude
    još bih volila nabavit onu string of hearts, Ceropegia woodii, ali nisam je nigdje kod nas vidila za kupit

    a najviše volim na instagramu te ljude čije dnevne sobe nekad pokazujem mužu da mu pokažem da ja uopće nemam puno biljaka

  41. #741
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    tang, isto. Odlučila sam se zatrpati knjigama i biljkama, u ostalom sam minimalist. Kad mi niknu nove bebe sanseverije možemo se i mijenjati za mladunčad. Nekidan sam u zamjenu s prijateljicama dobila hrpu fora beba biljaka. Još moram googlati nazive.

  42. #742
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja imam samo mladunce zlatnog puzavca (od biljaka koje su baš sobne) ali imam dosta balkonskih.

    Rasadila sam neki dan ovakav sukulent https://mojcvijet.hr/wp-content/uplo...02-200x200.jpg Zove se kostriš. Sličan je kao čuvarkuća, ali ima debele okruglaste listove. Morala sam ga rasaditi, jer mi se srušila tegla (prerastao je i izgubio ravnotežu). Rasadila sam to u dva veća i dva manja vrtića. Skupo sam platila čučanje, jer opet mi se ukliještila kičma nakon što sam cijelo ljeto imala mir, ali to je drugi topic.

    Eh, da, od balkonskog niskobudžetnog raslinja imam ljubičasti puzavac - ovakav: http://www.volimo.net/group/topic/vi...-sobni-puzavac, više vrsta aloja i razne kaktuse.

    Od biljaka za unutra imam prastaru hoju koja stalno cvate, pa ju se ne usudim presaditi iako je već godinama u premalom teglu, anturium blijedoružičastih cvjetova, klivije i ovakvu dracenu http://static1.squarespace.com/stati.../?format=1500w
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 27.08.2019. at 16:16

  43. #743
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Tang tu ceropegiu ima mbm sigurno.
    Lučko, Dolenica 8.
    ne smijem ni reći koliko biljaka imam u kući. Najdraži su mi razni filodendroni, fikusi i kalatee.
    Npr. Philodendron Imperial red i green, pa Selloum, Brasil, Squamiferum, Adansonii, Monstera Peru, i variegata.

  44. #744
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Peterlin, taj ljubičasti sam dobila.
    Beti, baš super.

  45. #745
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Tang tu ceropegiu ima mbm sigurno.
    Lučko, Dolenica 8.
    hvala, ima mbm i u Splitu pa ću baš naletit jednom

  46. #746
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    tang, jesi snimila zebrinu alocasiu?

  47. #747
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    pilea peperomides mi je predivna s onim svojim mesnatim okruglim listovima, jako se lako razmnožava, imam je po kući u 3-4 posude
    Šteta da mi nisi bliže. Nju si baš želim

  48. #748
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    tang, jesi snimila zebrinu alocasiu?
    daaaaa!
    čuda prirode, ima ih puno sa tim šarenim listovima, oni razni caladiumi su mi divni, ali nisam sigurna da imam dobre uvjete za njih, sve to što traži vlažniji zrak... za mene su pustinjaci
    zato patim i za watermelon peperomiom

  49. #749
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nema ona šareno lišće, nego stabljiku evo je, gledam u nju. Isto u mbm kupila.

  50. #750
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Nano navodno ima i pilea u mbm

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •