Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: Natjecateljski sport i glazbena skola

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    laumi ste zaradili kaj

    nećakinja zaradila dve medalje

    moja klinka ništa, ali oni su početnici

  2. #52
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    1. mjesto ekipno.

  3. #53
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    lijepo

  4. #54
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Da ne otvaram nove teme pitat cu ovdje.

    Srednji ide na jedrenje 2g. I to nam je super, zimi i ljeti na moru, popravilo mu alergije i tako... ali ove godine smo dobili popis regata, vikendi, skolski dani, praznici... ima toga hrpu. Od Dubrovnika do Pule i obrnuto. Nije nam problem da ide, financijski dosta pokriva klub, problem mi je škola. Stvarno bi puno falio. A uz to još muzicka koju smo jedva ugurali u raspored ove go-dine . Bas nas zateklo ovo, do sada je bilo ono idem jedrit u Kostrenu, tu i tamo koja regatica... a ovo. Roditelji smo ostali malo paf ali opet to je tako ( znam po starijoj samo ona bas i ne fali puno u skoli jer nemaju toliko natjecanja samo svakodnevne visesatne treninge).

    Kako se gleda na to faljenje u skoli? Dali se baci necije dijete takvim sportim da puno fale? Kako to gurate? On je u skoli ok, dijete za pozelit ali opet... neznam kako bi se gledalo na to da svaki tjedan fali dan, dva... on naravno voli i želi. A nama mali mali za to (9g).
    Posljednje uređivanje od In love : 30.09.2016. at 15:51

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    . Ocete vi prorijediti natjecanja a i pripreme? 1

  6. #56
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Misliš kako se gleda u redovnoj OŠ ili u muzickoj?
    Lako za muzičku, ali OŠ neće biti oduševljena.

  7. #57
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Da, mislim u redovnoj.
    Pricam s malim i kaze on meni da i drugi ( bio je do sada na 3 regate da je falio na nastavi) rade zadace i sve oko skole na putu. Da ce i on... da jim salju na mail, viber, sta vec... ali neznam nikoga tko tako funkcionira. Pa me zanimaju neka iskustva ako jih tko ima.

  8. #58
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Pisala sam na prosloj stranici, lani je j jako puno falio iz skole, 8.razred. Isla sam na razgovor s razrednikom i sve je bilo ok. Svaki mjesec je sigurno par radnih dana bio na putu.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj In love prvotno napisa Vidi poruku
    Da, mislim u redovnoj.
    Pricam s malim i kaze on meni da i drugi ( bio je do sada na 3 regate da je falio na nastavi) rade zadace i sve oko skole na putu. Da ce i on... da jim salju na mail, viber, sta vec... ali neznam nikoga tko tako funkcionira. Pa me zanimaju neka iskustva ako jih tko ima.
    Pa dosta toga ovisi i o školi i kako se on tamo snalazi. Kažeš da ima 9 g., to su još niži razredi, gradivo nije preteško i vjerojatno mu ne bi bio problem nadoknaditi. Pitanje je samo kako će to izgledati u višim razredima?

  10. #60
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    moji podosta izostaju (sad su 3. i 7. raz). Mali je u petom imao 260 opravdanih, što natjecanja, što ozlijede. Tolerira se jer natjecanja pravdaju klubovi. Nije nikad bilo porblema, osim što mora malo više potegnuti gradivo koje je falio

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •