Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 155 od 155

Tema: Zdravstveni podaci o djetetu polazniku škole

  1. #151
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Poslije mogu biti potpitanja - jel dijete iz ivf, icsi-i ili fet-a. MOžda su oni iz feta drugačiji jer su bili smrzlići jelte

    Gluposti

  2. #152
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Meni se prikupljanje podataka o mpo ne sviđa. Iako možda namjera u pozadini nije zla, činjenica je da se podaci mogu zloupotrijebiti. Ipak živimo u "sekularnoj" državici u kojoj su referendumi za ograničavanje prava i sloboda kao i registri izdajnika dio političkog folklora. Kad krene sljedeća runda lova na vještice, uz ovako preglednu evidenciju odmah bi se znalo tko mora nositi kakvu oznaku na rukavu.

  3. #153
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    Ajmo onda vidjeti jesu li uspjesnija djeca zaceta iz misionarskog ili doggy style-a
    To je next step, kako smo krenuli.
    Možda i zabraniti sve osim misionarskog položaja.

  4. #154
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa normalno da te nervira, kad nema nikakvog opravdanja da se takav podatak uzima kod upisa u školu. Pa ne može statistika biti sama sebi svrha, nego mora postojati neki suvisli cilj radi kojega se uzimaju neke statistike ili rade istraživanja, a čak niti u takvom slučaju ih ne valja uzimati na ovakav način. Evo, vjera je nešto na što su ljudi uglavnom osjetljivi, osobito na ovom forumu, pa što da se pita na upisu je li dijete ateist ili vjernik (ili roditelji), a ako netko prigovori da mu se kaže jooj pa nas samo zanima znaju li mali katolici bolje engleski jezik od malihh ateista.
    x

    mogu se sve te stvari istraživati, ali postoje određena pravila struke kako se to radi, na to se odnosio moj komentar. Pogotovo kad se radi o osjetljivoj kategoriji kakva MPO kod nas jest. Stvarno mi je nevjerojatno povjerovati da to pitanje tu stoji jer bi netko htio prikupiti podatke za neko istraživanje, pa minimum minimuma je onda reći "usput, provodimo jedno istraživanje s tom i tom svrhom, jamčimo tajnost podataka, jeste li voljni sudjelovati". Ne mogu zamisliti takve stručnjake, znam da svašta postoji, ali isto ne mogu
    za mene je vjerojatnije da se radi o nečijoj nepromišljenosti, možda principu "od viška glava ne boli"

  5. #155
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    za sve dvojbe nazovite agenciju za zaštitu osobnih podataka,ne bi vjerovali koliko razne firme i udruge,pa i pojedinci love u mutnom po školama i vrtićima.http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s..._106_2300.html

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •