Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: pitanje...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno pitanje...

    puštate li svoje osmogodišnjake da se bez nadzora starije osobe igraju vani (oko zgrade i po susjednim ulicama) ili u parku sa vršnjacima?

    moje dijete ima 8 god, i nekako me strah ostaviti ju vani sa vršnjacima, jer jure biciklima po ulicama ili "nestanu" iza čoška i sl... a opet si razmišljam suprug i ja kasno dođemo s posla i tad više i ne izlazimo jer za čas dođe veče, tako da je dio dana u školi a drugi dio dana u stanu, tek vikendom izađemo u prirodu i na zrak....

    ima li netko sl. problem?

  2. #2
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Pustala sam oko zgrade ali to nije bilo svakodnevno nego ponekad.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Ja nebi. A zavisi i od kvarta.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  4. #4
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja mog šestogodišnjaka puštam, ali mi smo u kvartu s kućama, ima dosta vršnjaka par kuća do
    teoretski, igraju se u dvorištima po kućama, dakle pod nadzorom odraslih, u praksi, malo tko to nadzire
    na kraju igraju frizbi na ulici i jedino ja imam s tim problem, tj jedino meni to smeta

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    moji su od te dobi tj. od polaska u školu sami na trgiću ispred zgrade, istina veći dio sam i ja s njima, ali smiju ići van sami

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Puštala sam ga u toj dobi samog van, ali to je u pravilu bilo igranje nogometa na školskom igralištu koje nam je preko puta zgrade, dakle, nije se skitao po kvartu niti je bio u opasnosti od prometa.

  7. #7
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Može u parkić iza zgrade, a ja ju vidim sa prozora, u društvu vršnjaka. Sad je napunila 9 godina.

  8. #8
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    Moj smije, ali mi smo na selu. Ima 6,5.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    ja sam ju jednom pustila na pola sata, ali kada sam vidjela da jure na biciklima ne pazeci na aute (mada nisu prometne ulice ali ipak....) "zlo mi je došlo" Od tada je vani samo ako smo i mi, tako da je preko tjedna u stanu.
    Drugo je na swelu kod bake....tamo je i sa 5 god bila vani jer nema kuda niti joj se sta može desiti jer je u dvorištu, ali u gradu je ipak nekako na otvorenom...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •