Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Tricikli za blizance

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno Tricikli za blizance

    Da li je neka mama duplica uspela da nabavi tricikl za blizance u skorije vreme? Кod nas ih nema nikako, čula sam da ih je bilo u Sloveniji ranije, tipa pre par godina, ima ih na alibabi/ aliexpresu, ali sa troškovima dostave i carinom koja se ovde prilično odokativno određuje, malo mi je rizična ta avantura...U suštini me zanima ima li ih u Hrvatskoj, Sloveniji, Austriji isl, i ako ste ih pronašle, ako mogu da zamolim za link prodavnice. Pozdrav i pusa od nas
    Posljednje uređivanje od cuivienen : 13.04.2016. at 22:59

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    ovo svako malo netko pita po grupama na fejsu i zakljucak je da u susjednim zemljama nema a ako se narucuje preko aliexpressa ili sl. postarina iznosi bar koliko i cijena te da bi bila jedino isplativa grupna narudzba a to je tesko organizirati. ja sam gledala jedan na netu koji mi je super, mislim da se zove twin trike ali isto postarina ubija tako da sumnjam da cu ga narucivati... mozda eventualno pitati u nekom baby ducanu da li mogu naruciti.... stvarno ima puno bliazanaca kod nas i vidim puno zainteresiranih mama pa ne kuzim zasto ni jedan ducan to nema

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    ne samo da ih nemaju, vec kad pitam gledaju me kao da sam luda. Stvarno se po fb ovo povlači stalno, ja sam sve mislila da sigurno ima i na Rodi, ali kad pretražih, nisam našla ništa. Hehe , kao potraga za gralom, misija twin trike

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Evo ima na fejsu neka stranica Naša obitelj gdje naručuju opremu izvana, navodno će grupno naručivati te tricikle kroz neko vrijeme. Ja nisam od njih ništa naručivala pa ne znam kakvi su, odnosno jedu li pouzdani tako da pripazite, ja sam uvijek sumnjičava prema tim stranicama jer sam do sad u 90% slučajeva internet naručivanja loše prošla.

  5. #5
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Bilo je u Slo u Pikapolonici ali vise nema. Mozda se nadje koji polovan na bolha ( slovensko njuskalo).

  6. #6
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Kad su moji klinci bili mali imala ih je naša bubamara, pa možda da im pošalješ mail ili popratiš web

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    51

    Početno

    Hvala za info

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, vidjela sam post pa eto da se javim. Ja sam admin stranice Nasa obitelj. Imam u ponudi tricikle za blizance marke Chipolino. Slobodno mi se javite u inbox na Faceu ili ovdje. LP.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •