Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 106

Tema: I mi želimo biti tata i mama

  1. #51

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    56

    Početno

    Čestitam!!!!

  2. #52
    Amondi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    324

    Početno

    Ajmeee, superrrr!
    Cestitke od srca!

  3. #53
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Prekrasno, zasuzila sam! Baš sam prekjucer, kada si napisala dojmove s intervjua, pomislila: vidi, vidi, ovako smo i mi izašli iz Centra prije 12g.s osjećajem da je to - to i da smo si kliknuli.
    Čestitam, počinje novi život!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj Dulcinea prvotno napisa Vidi poruku
    Izabrali su NAS!!! Plačemo od sreće i nevjerice!!! Mi imamo bebu! Mi!

    Hvala vam svima na hrabrenju i vašim pričama, napisat ću i ja našu kad se upoznamo i shvatimo uopće što nam se događa.
    Nismo ju još vidjeli, ni ime joj ne znamo, ma to su sad slatke brige <3

    mikiva, stavili smo granicu na 3 godine, uzeli bi i braću/sestre. Kod zdravstvenog stanja nam je jedino bitno da
    dijete ne treba 24-satnu skrb doživotno.
    Sjajno!Čestitam

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Dulcinea, čestitam od srca!

  6. #56
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Čestitam

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    divno!!!!

  8. #58
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Čestitke i od mene!

  9. #59
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    čestitke !!!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Čestitam!!!

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno


  12. #62
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Čestitke

  13. #63
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Hvala vam svima!!!

  14. #64
    Truljo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    42

    Početno

    Čestitam! i sretno...

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    26

    Početno

    Cestitaaam od srca,uvijek je iznova uzitak procitati vesele vijesti, povremeno virim u nadi da cu vidjeti da se i drugim roditeljima osmijehnuo zivot kao nama prije nekog vremena!! Veliki pozdrav i uzivajte u svakom trenutku.

  16. #66
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Čestitam

  17. #67
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    obožavam ovakve lijepe vijesti
    česitam i piiišiiiteeee

  18. #68

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Jel beba stigla doma?

  19. #69
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj u dobru i zlu prvotno napisa Vidi poruku
    Jel beba stigla doma?
    Je, doma je gazdarica! Najbolja je bila prva dva dana. Funkcionirala je kao da je oduvijek sa nama. Onda je skužila da mama i tata na svaki njen kmee odmah skoče i potrgaju se da ona bude zadovoljna. Taaako da sad imamo malu razmaženku koja po cijele dane visi u rukama ili klokanici, plešemo, mazimo se puno i ljubimo! Ma razmazit ćemo je još više, željni smo je koliko i ona nas. Ja stvarno ne znam tko više uživa trenutno- ona ili mi. Preprepreslatka je!!! Jako sliči sestrični maloj, kao da su sestre! I eeevo je, budna viče BLJA BLJA E E EHO. Zove slugu pokornog. Odoh...

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    71

    Početno

    Čestitamo!

  21. #71
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Vrijeme leti odkad je naša maza doma! Znam koliko mi je značilo pročitati tuđa iskustva dok smo mi posvajali i obećala sam samoj sebi da ću i ja pisati. Nekog možda ohrabriti kao što sam ja crpila snagu iz deset puta iznova pročitane priče.
    Bilo je turbulentno i nakon prvih par dana idile u kojima nam se činilo kako je malena samo nastavila živjeti dotadašnjim ritmom, medeni mjesec je završio. Ona odlučila da iz ruku ne ide. Ljubili smo ju, nosali, mazili a ona sva treperila, uživala cijelim bićem. Nevjerojatno nešto. Ali spustiti ju na puzzle, krevet, kauč...nema šanse. U klokanici je bila dok sam kuhala, spremala, uspavljivala se u klokanici, jela. Aaaah jela... šalim se da je ona u fazi žalovanja svoju ljutnju usmjerila na bočicu. Dakle gladna je a odjednom više nije htjela bočicu. Pa vrišti. Kupuj drugo adaptirano, sisače svih oblika, tvrdoće i veličina rupica...Tek je krenula sa dohranom i onda smo i mlijeko davali na žličicu. U klokanici naravno. Uz mamino i tatino kokodakanje, lajanje i pjevanje. Nije ona nikad voljela jesti, brlja od kad se rodila. Sad su nam svi obroci na žlicu a bočica služi za određivanje temperature vode potrebne za kašice. Raste, napreduje, tako da se manje nerviramo i ne prebrojavamo više svaki zalogaj.
    Dobila je prva dva zubića, vuče se po stanu ko mali tuljan. Viče iz sveg glasa, baš je glasna, puno brblja, veseli se kad tata dođe s posla a ljuti ako ide bez nje negdje. Najsretnija je i dalje ako plešemo, ali možemo se i na podu igrati. Sva cvate od pusica i zagrljaja a kad se onako vriskavo smije, nama je srce veliko ko kuća. Da, razmazit ćemo ju. Dresira nas već sad.

    Ne mogu zamisliti da smo ikad bili bez nje. Muž je rekao da ju nismo mogli roditi jer ju nismo mogli tako lijepu napraviti.
    Ona je naša svim srcem i dušom, došla je okolnim putem ali sada je tu gdje pripada. Srećica naša mazasta i vriskava.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    dulcinea divno je citati te!
    razumijem sto ste prosli, mi smo isto imali odbijanje hrane i svakakve cirkuse koji su trajali jako dugo. R je bila velika izjelica dok nije dosla kod nas, a onda je nastupio strajk. sve je to sjelo na svoje, samo budite blagi prema sebi.
    saljem veliku pusu obitelji cija sreca izlazi iz svake rijeci

  23. #73
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Čestitam
    Posljednje uređivanje od pomikaki : 05.07.2017. at 13:53

  24. #74
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    prekrasno!
    Posljednje uređivanje od čokolada : 05.07.2017. at 17:52

  25. #75
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    predivno <3

  26. #76

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    12

    Početno

    [QUOTE=Dulcinea;2992254]Vrijeme leti odkad je naša maza doma! Znam koliko mi je značilo pročitati tuđa iskustva dok smo mi posvajali i obećala sam samoj sebi da ću i ja pisati. Nekog možda ohrabriti kao što sam ja crpila snagu iz deset puta iznova pročitane priče.
    Bilo je turbulentno i nakon prvih par dana idile u kojima nam se činilo kako je malena samo nastavila živjeti dotadašnjim ritmom, medeni mjesec je završio. Ona odlučila da iz ruku ne ide. Ljubili smo ju, nosali, mazili a ona sva treperila, uživala cijelim bićem. Nevjerojatno nešto. Ali spustiti ju na puzzle, krevet, kauč...nema šanse. U klokanici je bila dok sam kuhala, spremala, uspavljivala se u klokanici, jela. Aaaah jela... šalim se da je ona u fazi žalovanja svoju ljutnju usmjerila na bočicu. Dakle gladna je a odjednom više nije htjela bočicu. Pa vrišti. Kupuj drugo adaptirano, sisače svih oblika, tvrdoće i veličina rupica...Tek je krenula sa dohranom i onda smo i mlijeko davali na žličicu. U klokanici naravno. Uz mamino i tatino kokodakanje, lajanje i pjevanje. Nije ona nikad voljela jesti, brlja od kad se rodila. Sad su nam svi obroci na žlicu a bočica služi za određivanje temperature vode potrebne za kašice. Raste, napreduje, tako da se manje nerviramo i ne prebrojavamo više svaki zalogaj.
    Dobila je prva dva zubića, vuče se po stanu ko mali tuljan. Viče iz sveg glasa, baš je glasna, puno brblja, veseli se kad tata dođe s posla a ljuti ako ide bez nje negdje. Najsretnija je i dalje ako plešemo, ali možemo se i na podu igrati. Sva cvate od pusica i zagrljaja a kad se onako vriskavo smije, nama je srce veliko ko kuća. Da, razmazit ćemo ju. Dresira nas već sad.

    Ne mogu zamisliti da smo ikad bili bez nje. Muž je rekao da ju nismo mogli roditi jer ju nismo mogli tako lijepu napraviti.
    Ona je naša svim srcem i dušom, došla je okolnim putem ali sada je tu gdje pripada. Srećica naša mazasta

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    12

    Početno

    [QUOTE=Dalinen;2995166]
    Citiraj Dulcinea prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeme leti odkad je naša maza doma! Znam koliko mi je značilo pročitati tuđa iskustva dok smo mi posvajali i obećala sam samoj sebi da ću i ja pisati. Nekog možda ohrabriti kao što sam ja crpila snagu iz deset puta iznova pročitane priče.
    Bilo je turbulentno i nakon prvih par dana idile u kojima nam se činilo kako je malena samo nastavila živjeti dotadašnjim ritmom, medeni mjesec je završio. Ona odlučila da iz ruku ne ide. Ljubili smo ju, nosali, mazili a ona sva treperila, uživala cijelim bićem. Nevjerojatno nešto. Ali spustiti ju na puzzle, krevet, kauč...nema šanse. U klokanici je bila dok sam kuhala, spremala, uspavljivala se u klokanici, jela. Aaaah jela... šalim se da je ona u fazi žalovanja svoju ljutnju usmjerila na bočicu. Dakle gladna je a odjednom više nije htjela bočicu. Pa vrišti. Kupuj drugo adaptirano, sisače svih oblika, tvrdoće i veličina rupica...Tek je krenula sa dohranom i onda smo i mlijeko davali na žličicu. U klokanici naravno. Uz mamino i tatino kokodakanje, lajanje i pjevanje. Nije ona nikad voljela jesti, brlja od kad se rodila. Sad su nam svi obroci na žlicu a bočica služi za određivanje temperature vode potrebne za kašice. Raste, napreduje, tako da se manje nerviramo i ne prebrojavamo više svaki zalogaj.
    Dobila je prva dva zubića, vuče se po stanu ko mali tuljan. Viče iz sveg glasa, baš je glasna, puno brblja, veseli se kad tata dođe s posla a ljuti ako ide bez nje negdje. Najsretnija je i dalje ako plešemo, ali možemo se i na podu igrati. Sva cvate od pusica i zagrljaja a kad se onako vriskavo smije, nama je srce veliko ko kuća. Da, razmazit ćemo ju. Dresira nas već sad.

    Ne mogu zamisliti da smo ikad bili bez nje. Muž je rekao da ju nismo mogli roditi jer ju nismo mogli tako lijepu napraviti.
    Ona je naša svim srcem i dušom, došla je okolnim putem ali sada je tu gdje pripada. Srećica naša mazasta

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    12

    Početno

    Dulcinea zeljela sam Vam cestitati na malom zlatu , bas ste me razveselili( u tom svom piskaranju svasta sam nesto postiskla pa vise neznam dali sam dobro i napisala poruku )i dali mi vijetar u leda jos veci .

    Mi smo upravo dobili sve papire i sad krecemo sa pisanjem i akcijom na sve centre .. nadam se da cemo uspijeti ....

  29. #79
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Hvala i sretno od sveg srca!! Savjetujem da nabacite osmjeh na lice i vjerujete u sebe!
    To je bila naša dobitna kombinacija

  30. #80
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Bubekice hvala na riječima utjehe

    Pusa svima

  31. #81
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Virkam hoće li netko objaviti sretnu vijest. Mi smo imali još jedan poziv. Otpali smo čim sam rekla da imamo bebu, ali ponovno mi je srce počelo tući, noge se odrezale kao i kad su zvali za našu mazilicu

  32. #82
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    a kak da to taj netko nije znao?

  33. #83
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Mi smo i dalje u registru jer jednog dana želimo bracu ili seku. Pretpostavljam da ima napomena da smo posvojili. Možda su radili selekciju iz zamolbi, ne iz registra. Ne znam.

  34. #84
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    ok , nije sad bitno uživajte

  35. #85
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Hvala

  36. #86

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    181

    Početno

    To se i nama dogodilo, i to baš za seku U matičnom centru sam zamolila nek napišu tu napomenu još negdje na prvu stranu. Od tad, naravno, nema ni poziva. Uživajte, stignete sve

  37. #87
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Moja beba se pretvara u pravu malu djevojčicu. Još uvijek nam tjera suze radosnice na oči kad god napravi nešto novo, nešto smiješno, ma i kad blaženo spava se raspekmezimo. Meni sve rjeđe tjera i one druge suze na oči sa svojim “ jelom”.. Napreduje i veliki prvi rođendan smo dočekali sa 76 cm i 9100g! Manekenka naša

    Mala anegdotica za pamćenje: traži ju muž “pet” a ona ima svog posla i ignorira ga. Velim ja:” pa to znaš, kako dajemo 5?” Mudrica uzela moju i muževu ruku i plješče našim dlanovima. Nek si sami dajemo 5.

  38. #88
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Pametnica mala. Baš sam se raznježila na vašu divnu priču.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Vidi se iz svakog slova da ste sretni
    Prekrasno

  40. #90
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    We did it again
    Snovi se stvarno ostvaruju. Čak i oni luđi od najluđih!
    Nemam što puno pisati, dan nam proleti.. Jedna mala, druga još manja.
    Volimo se najviše na svijetu, samo to je bitno!

  41. #91

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Čestitke!!!

  42. #92
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Divno, Dulcinea, čestitam vam od

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Divne vijesti! Cestitam!

  44. #94
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Cestitam!

  45. #95
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Dulcinea, divne vijesti!

    Znaš li možda kako to ide s registrom, ispadaš li nekim automatizmom ili bi bilo pristojno javiti se u svoj centar da te brišu iz registra kad zatvoriš obiteljsku priču?

  46. #96
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Hvala svima!

    Jelena kod prvog posvojenja su nas pitali što želimo sa registrom, vjerujem da trebamo zatražiti brisanje. Ne sjećam se da li smo to spominjali nekad negdje. Prilično sam sigurna da ne ide automatski.

  47. #97
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Jelena a da ne brišeš, tko zna kakva te želja može ulovit za koju godinu?

  48. #98
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena a da ne brišeš, tko zna kakva te želja može ulovit za koju godinu?
    Za unučadi i penzijom

  49. #99
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Pa i meni bi bilo cudno da ispadnes, buduci da nema dobne granice zakonski. Ali ne vjerujem da se ljudi ispisuju pa zato mislim da nemaju bas dobru statistiku centri.

  50. #100
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Čestitam na novom posvojenju!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •