Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Povrat novaca za matutalac

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Povrat novaca za matutalac

    Zanima me ukoliko djete ne ode na maturalac je mozemo dobiti povrat novac. Znaci mali ide 7 razred i sutra idu na maturalac a on zakurio jucer i evo sad kuri. Tak da nema sanse da ide sutra. A taman u cetvrtak platili zadnju ratu. Pa me zanima jel mozemo dobiti povrat novaca? Jel imao tko takvo iskustvo....

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Trebali bi biti osigurani barem 90%. Nama su rekli da su osigurani čak 100% u slučaju bolesti i sl. To bi sve trebalo pisati u općim uvjetima. Možda najbolje da se javite agenciji. U svakom slučaju će trebati i liječnička potvrda.
    (Iako, moji su često kurili na jedan dan pa možda još uvijek nije sve izgubljeno).

  3. #3
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Do kad se agenciji treba javiti. Mislim on vec jucer kurio i evo danas kuri 37.2. Ali ni ne osjeca se bas ok...da bi mogao hodati. Kaj je najgore samo su 2 dana i to cjelo vrijeme nesto obilaze i hodaju...tako da ne znam kak bi to islo.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Nama su rekli da se priznaje doslovno do polaska, neko dijete se ozlijedilo na aerodromu neposredno prije polaska i nije moglo otputovati i osiguranje mu je priznalo povrat. S obzirom da je vikend, otiđite na hitnu da imate liječnički nalaz jer ako čekate sutra, moglo bi se desiti da sutra više nema temperaturu i da su nalazi ok.
    I možda da se odmah javite i razredniku/razrednici, oni vjerojatno znaju proceduru.
    Posljednje uređivanje od ninaXY : 07.05.2023. at 14:13

  5. #5
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    I u nasem je ugovoru osiguran kompletni povrat do polaska. Cak rade djelomicni povrat ako se iz nekog razloga prekine maturalac na pola tj.iskoristi samo dio nocenja/polupansiona

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •