Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 64 od 64

Tema: Krojačicu za šivanje suknje i hlača-preporuku!

  1. #51
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,978

    Početno

    Klepetalica može samo ovdje javno napisati e-mail adresu jer kao nova članica nema mogućnost slanja privatnih poruka.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    Pošaljite mi svoj mail, pa ću Vam poslati njene kontakte.
    Puno, puno Vam hvala.
    Poslat ću Vam na PM kad proučim kako

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    Pošaljite mi svoj mail, pa ću Vam poslati njene kontakte.
    Poštovana Umiljata,
    Nakon nekoliko pokušaja slanja svog maila na firumu sam našla slijedeće:

    “ novi članovi nemaju opciju slanja privatnih poruka-
    ta se opcija aktivira nakon nekog vremena, odnosno nakon određene aktivnosti na forumu”

    Ja sam nova, nisam aktivna ali često sam baš na ovom forumu pronasla puno odgovora na puno svojih pitanja.
    Imate li neki prijedlog kako bi Vam mogla poslati podatke, a da ne budu javni?

    Lp
    Vesna

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Klepetalica može samo ovdje javno napisati e-mail adresu jer kao nova članica nema mogućnost slanja privatnih poruka.
    Poštovana, jasna su mi Vaša pravila ali priznajte da mi je apsolutno neprihvatljivo javno objaviti svoje ime i prezime cijelom forumu.
    Moje namjere su postene.
    Postoji li mogućnost da Vama ostavim svoju e-mail adresu, a da je vi proslijedite umiljatoj?
    Imate li neki drugi prijedlog? Bila bih vam zahvalna jer očajnički tražim dobru šnajdericu.
    Lp
    Vesna
    Posljednje uređivanje od spajalica : 29.07.2020. at 07:09

  3. #53
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    na zalost ne postoji. to su pravila, za koja smo svjesni da ne odgovaraju novim claovima, ali zbog zastite smo se odlucili na to.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    na zalost ne postoji. to su pravila, za koja smo svjesni da ne odgovaraju novim claovima, ali zbog zastite smo se odlucili na to.
    Postovana,
    Baš sam razočarana odgovorom. Ako ste “svjesni da vasa pravila ne odgovaraju” ....... pa zaboga promijenite ih, budite fleksibilni, prilagodite ih...... nemojte biti tako rigidni.

    Ok je štititi podatke “svojih” članova, ali zar onda ne bi trebali štititi i moje, pa i ja sam postala članica vaše “zajednice” i samim tim sam morala ostaviti svoje podatke, e-mail adresu sa punim imenom i prezimenom, koje vjerujem i vi možete vidjeti. To je jednostavno diskriminacija novih članova i to baš u trenutku kada se inzistira na zaštiti privatnih podataka na svim razinama života. Baš sam, baš razočarana.
    Vidjela sam da he bilo još žena koje su tražile isto što i ja sa 1 postom. Dakle registrirale su se zbog iste “nevolje”.

    Kako “novi članovi” mogu “starim članovima” ostaviti privatnu poruku? Koji su za zo uvjeti?

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    Pošaljite mi svoj mail, pa ću Vam poslati njene kontakte.
    Poštovana, pokušavam to riješiti da administratoricom. Vidim da je bilo još upita od žena koje su se očigledno registrirale zbog istog problema kao i ja. Ne znam kako je priča završila s njima ali ne vidim ni da je od od bilo koje koje zatraženo da javno ostavi svoje privatne podatke “ radi zaštite “ ( od čega i koga), starih članova. Pa odtavila sam svoje podatke kod registracije ako je to jamstvo zaštite. Doista sam razočarana, ali i dalje vjerujem da postoji neki normalan način na koji ćemo ovo uspjeti realizirati.
    Lp
    Vesna

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Klepetalica, napravi anonimni email na brzinu
    npr.
    samozarodu@gmail.com ili s još manje podataka

    nekianonimniemail@net.hr

    Takvo što možeš staviti tu, poslužit će svrsi.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa Vidi poruku
    Klepetalica, napravi anonimni email na brzinu
    npr.
    samozarodu@gmail.com ili s još manje podataka

    nekianonimniemail@net.hr

    Takvo što možeš staviti tu, poslužit će svrsi.
    Najljepša Vam hvala na ljubaznosti. Sretna sam što svemu usprkos ima dobrih ljudi koji su uvijek spremni pomoći.
    Svako dobro Vam želim,
    Vesna

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Poštovana,

    evo je, javna e-mail adresa:
    pucazagrebacka@gmail.com
    Ispricavam se sto se sve ovako zakompliciralo, a ja sam samo htjela zamoliti da me uputite provjereno dobroj šnajderici.
    Naravno da cu Vam ostaviti sve svoje privatne podatke ako ćete se zbog bilo cega osjetiti ugrozeno.
    Lp
    Vesna

  9. #59

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Klepetalica prvotno napisa Vidi poruku
    Poštovana, pokušavam to riješiti da administratoricom. Vidim da je bilo još upita od žena koje su se očigledno registrirale zbog istog problema kao i ja. Ne znam kako je priča završila s njima ali ne vidim ni da je od od bilo koje koje zatraženo da javno ostavi svoje privatne podatke “ radi zaštite “ ( od čega i koga), starih članova. Pa odtavila sam svoje podatke kod registracije ako je to jamstvo zaštite. Doista sam razočarana, ali i dalje vjerujem da postoji neki normalan način na koji ćemo ovo uspjeti realizirati.
    Lp
    Vesna
    žao mi je, ali kao što kaže danka, napravi neki anonimni mail, lako ga izbrišeš kad dobiješ podatke od mene.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    žao mi je, ali kao što kaže danka, napravi neki anonimni mail, lako ga izbrišeš kad dobiješ podatke od mene.
    Umiljata, poslusala sam Danku (hvala joj velika), otvorila anonimni mail, poslala Vam ga jos u podne. Ne znam zasto tog posta nema.
    Nedostaje i post koji sam poslala Danki i od srca joj zahvalila na pomoći. Je li moguce da su ga administratori stopirali, budući kod pisanja poruke postoji obavijest da ce ista biti poslana tek nakon sto admin........sve dalje znate.

    Evo šaljem ponovo:
    Pucazagrebacka@gmail.com

    Duboko se nadam da cete je ovaj puta dobiti poruku.
    Umiljata, ispricavam se sto se sve ovako zakompliciralo. Zahvaljujem Vam na angazmanu da ipak nekako rijesimo problem.

    Lp
    Vesna

  11. #61
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Klepetalica prvotno napisa Vidi poruku
    Postovana,
    Baš sam razočarana odgovorom. Ako ste “svjesni da vasa pravila ne odgovaraju” ....... pa zaboga promijenite ih, budite fleksibilni, prilagodite ih...... nemojte biti tako rigidni.

    Ok je štititi podatke “svojih” članova, ali zar onda ne bi trebali štititi i moje, pa i ja sam postala članica vaše “zajednice” i samim tim sam morala ostaviti svoje podatke, e-mail adresu sa punim imenom i prezimenom, koje vjerujem i vi možete vidjeti. To je jednostavno diskriminacija novih članova i to baš u trenutku kada se inzistira na zaštiti privatnih podataka na svim razinama života. Baš sam, baš razočarana.
    Vidjela sam da he bilo još žena koje su tražile isto što i ja sa 1 postom. Dakle registrirale su se zbog iste “nevolje”.

    Kako “novi članovi” mogu “starim članovima” ostaviti privatnu poruku? Koji su za zo uvjeti?
    Klepetalice nema potrebe za ovakvim tonom. Pravila su uvedena zbog puno vecih problema nego sto su vasi. iako vama vas problem je veliki.
    ovo je edukativni roditeljski forum, kojem su potrebna ovakava pravila kojim se stite interesi i pravila Udruge.
    Niko od vas ne trazi nista, dakle nigdje nije napisano da vi morate ostaviti svoje ime i prezime niti ista. vi ste trazili informaciju i to je prvi vas post na nasem forumu.
    da ste tu vec neko vrijeme i da sudjelujete u drugim temam ne bi ste imali problema.
    i jos osobno ne razumijem cemu ljutnjna. dosli ste kod nas, a ja kad dodjem kod nekoga postiva njeogova pravila. koja su jasna.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Umiljata, puno Vam hvala na svemu.

    Hvala i nepoznatim forumašicama na porukama.
    Ne znamo se, a kao da se znamo.
    Svima želim svako dobro.
    Lp
    Vesna

  13. #63

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    1

    Početno

    molim i meni kontakt, hvala!
    sandra.jukic@gmail.com

  14. #64

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Umiljata, molim vas i meni kontakt. Hvala

    anabart90@gmail.com

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •