Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314
Pokazuje rezultate 651 do 655 od 655

Tema: Sreća neopisiva

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Da, eto zbog takvih stvari bih ja štrajkala (na svom poslu), a ne zbog plaće. Nemaš osnovnih uvjeta za rad, a očekuju se čuda.
    Možda bi za to trebalo pritiskati i CZSS i Ministarstvo SS, jer dok su djeca u institucijama imaju neke "beneficije", a posvojenja su ipak kompleksnija od bioloških obitelji. Ne znam, to su dugotrajne borbe, nisu za posvojitelje koji su već iscrpljeni.

Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004

Početno

Posvojena djeca doslovno su zadnja rupa na svirali. Za njih se računa da će posvojitelji okrenut nebo i zemlju da im plate sve što trebaju. Veći su problem zanemarena djeca iz disfunkcionalnih bioloških obitelji, za njih ne mari baš nitko.

Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Posvojena djeca doslovno su zadnja rupa na svirali. Za njih se računa da će posvojitelji okrenut nebo i zemlju da im plate sve što trebaju. Veći su problem zanemarena djeca iz disfunkcionalnih bioloških obitelji, za njih ne mari baš nitko.
    O, da. Tocno tako.
    Iako nije to rezervirani samo za posvojenu nego i biolosku sa angaziranim roditeljima.
    Posljednje uređivanje od sirius : 30.10.2019. at 14:46

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Imate pravo
    Ovo okretanje neba i zemlje je tema za sebe. Baš sam jadna zbog nekih nedavnih događaja. Boli kad znaš da si sve napravio kako si najbolje znao i mogao, a opet ispadne kako ispadne i još dobiješ kritiku. Život na rubu ima neko drugo značenje.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

to se deševa i u biološkoj obitelji

Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •