Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314
Pokazuje rezultate 651 do 662 od 662

Tema: Sreća neopisiva

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Da, eto zbog takvih stvari bih ja štrajkala (na svom poslu), a ne zbog plaće. Nemaš osnovnih uvjeta za rad, a očekuju se čuda.
    Možda bi za to trebalo pritiskati i CZSS i Ministarstvo SS, jer dok su djeca u institucijama imaju neke "beneficije", a posvojenja su ipak kompleksnija od bioloških obitelji. Ne znam, to su dugotrajne borbe, nisu za posvojitelje koji su već iscrpljeni.

Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004

Početno

Posvojena djeca doslovno su zadnja rupa na svirali. Za njih se računa da će posvojitelji okrenut nebo i zemlju da im plate sve što trebaju. Veći su problem zanemarena djeca iz disfunkcionalnih bioloških obitelji, za njih ne mari baš nitko.

Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Posvojena djeca doslovno su zadnja rupa na svirali. Za njih se računa da će posvojitelji okrenut nebo i zemlju da im plate sve što trebaju. Veći su problem zanemarena djeca iz disfunkcionalnih bioloških obitelji, za njih ne mari baš nitko.
    O, da. Tocno tako.
    Iako nije to rezervirani samo za posvojenu nego i biolosku sa angaziranim roditeljima.
    Posljednje uređivanje od sirius : 30.10.2019. at 13:46

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Imate pravo
    Ovo okretanje neba i zemlje je tema za sebe. Baš sam jadna zbog nekih nedavnih događaja. Boli kad znaš da si sve napravio kako si najbolje znao i mogao, a opet ispadne kako ispadne i još dobiješ kritiku. Život na rubu ima neko drugo značenje.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

to se deševa i u biološkoj obitelji

Amondi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015

Početno

Dragi svi,
    dugo nisam pisala, vrijeme leti. Kraj skolske godine je blizu i zbog svih izvanrednih dogadjaja tijekom ove skolske godine (prvo strajk pa prekid nastave zbog korone, potres, online nastava) cini mi se kao da se nalazim u nekom filmu.
    Srecom, nasi klinci su to relativno dobro sve prihvatili, puno smo s njima razgovarali (sto i dalje cinimo) i nakon pocetnog otpora prije dva mjeseca, sad je vec tako da vec ujutro obojica pitaju za DZ koju onda uglavnom samostalno napisu (uz nase provjeravanje napisanog). Kako bilo..cijelo ovo proteklo razdoblje naucilo nas je kojecemu, a najvise smo sretni sto su se obojica u velikoj mjeri osamostalila po pitanju pisanja domacih zadaca i skolskih obveza.
    Nadam se da ste svi dobro i da je svatko za sebe i svoju djecicu “ubrao” nesto za sebe za vrijeme trajanje karantene. Ja znam da mi jesmo
    Umalo zaboravih!
    Na FB sam otvorila grupu Roditelji & nasa djeca rodjena iz srca. Slobodno se prikljucite, vjerujem da nam je svima lakse kada podijelimo svoja iskustva i cujemo tudja. A i svaki savjet je dobrodosao. Kako za nas koji smo svoju djecu iz srca rodili, tako i za one koji ce to tek uciniti.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Amondi, krasnooo ❤️❤️❤️

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Pozdrav svima. Nakon deset godina braka I neuspjeha da imamo djecu odlučili smo se na posvajanje. 2.9 imamo psihološku testiranje u centru. Imam puno pitanja na koje se nadam da će mi netko pomoći.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj Svjetlanaaa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Nakon deset godina braka I neuspjeha da imamo djecu odlučili smo se na posvajanje. 2.9 imamo psihološku testiranje u centru. Imam puno pitanja na koje se nadam da će mi netko pomoći.
    Sretno! Roditeljstvo je uvijek neizvjestan put, bez obzira na način na koji smo došli do djeteta, ali ako slušamo svoje srce, sve ispadne dobro. Ima ovdje forumašica s iskustvom, sigurno će ti dati dobre savjete.

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno! Roditeljstvo je uvijek neizvjestan put, bez obzira na način na koji smo došli do djeteta, ali ako slušamo svoje srce, sve ispadne dobro. Ima ovdje forumašica s iskustvom, sigurno će ti dati dobre savjete.
    Hvala puno

Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004

Početno

Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •