Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kanape sendvici

  1. #1
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno Kanape sendvici

    Sutra slavimo curkin 2.rockas. Posto nas je zeznulo vrijeme , trebali smo rostiljati , mislila sam napraviti kanape sendvice. Nisam to dosad radila , dajte mi ideje koje sastojke da stavim, jer svugdje citam svatko stavlja nesto drugo. Da napomenem, jeli bi i klinci. Da napravim od tosta, baguetta....? I da li mogu napraviti danas navecer i staviti u frizider za sutra ?

    Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk

  2. #2
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Na krivi podforum sam stavila, sorry !! Premjestite me.

    Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk

  3. #3
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Prema mom iskustvu nije ih baš dobro stavit u frižider preko noći, nije to to više, oni moraju biti svježe napravljeni taj dan najbolje.

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ovako nešto bi ti moglo biti zgodno za djecu:
    https://www.google.hr/search?q=bague...wQsAQIJg&dpr=1

  5. #5
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Cathty super, to bi mogla napraviti. A problem mi je jer neki gosti vec prije podne dolaze, a imam svasta za obaviti, izmedju ostalog otici po tortu, tortu od palacinki moram napraviti (to klinci kaj dolaze obozavaju) pa sam mislila da sendvice dan ranije napravim , ali ako moraju biti svjezi onda ne znam kaj da radim.... Treba mi bar dva sata da ih slozim.

    Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj barca prvotno napisa Vidi poruku
    Cathty super, to bi mogla napraviti. A problem mi je jer neki gosti vec prije podne dolaze, a imam svasta za obaviti, izmedju ostalog otici po tortu, tortu od palacinki moram napraviti (to klinci kaj dolaze obozavaju) pa sam mislila da sendvice dan ranije napravim , ali ako moraju biti svjezi onda ne znam kaj da radim.... Treba mi bar dva sata da ih slozim.

    Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk
    Ovo napraviš, zamotaš u foliju i drugi dan režeš. Ove kaj se pune sa šunkom i sirom.

  7. #7
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    vjerojatno je kasno za ovu rundu , no možda ti pomogne drugi put...

    za klince sam uvijek uzimala obične kifle u privatnoj pekari (mekše su). narezala na kolutiće, kolutiće namazala raznim namazima (tipa abc sir - mogu razni okusi).
    stavljala sam tvrdi sir, šunku ili neki drugi narezak, ovisno o dobi - kisele krastavce ili obične rajčice ili kaj god ti padne na pamet da bi mogli jesti...

    sir i šunku sam "rezala" kalupima za kekse, da ne budu samo kvadratići... sama priprema ne uzima puno vremena.

    druga ideja je onaj "kruh" koji je kao cijela sredina (mekani), a u paketu je složeno nekoliko "pločica". ima u intersparu, a vjerojatno bi se našlo i drugdje... na svaku pločicu složiš neki namaz, sir, šunku, i što ti već padne na pamet - zarolaš u roladu, zamotaš u foliju - i drugi dan narežeš.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •