Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Sigurnost djece u vlastitom domu

  1. #1
    Banned
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    1

    Početno Sigurnost djece u vlastitom domu

    Dragi roditelji,

    Potaknuta vlastitim iskustvom i razgovorom s nekoliko obitelji, shvatila sam da se o pitanju sigurnosti naše djece u vlastitom domu premalo govori.

    Daljnjim istraživanjem, otkrila sam da u SAD-u svake godine nekoliko milijuna djece završi u bolnici zbog nesreća koje su se dogodile u domu. Nesreće su uključivale padanja (stepenice, prozor, balkon i sl.), trovanja, gušenja, utapanja, električne udare, prevrtanje velikih predmeta koji su padali na djecu. Nekoliko tisuća djece godišnje pogine u tim nesrećama.

    Iz vlastitog iskustva znam da je nemoguće konstantno držati mališana na oku, a pošto je jako živahan i voli istraživati, često se bojim da se ne ozlijedi ili da mu se nešto ne dogodi.

    Zbog toga sam odlučila raspitati se i među vama bojite li se i vi da bi se vaše dijete moglo ozlijediti ako ga ispustite iz vida, jeste li imali kakvih sličnih problema i mislite li da se nešto efikasnije po tom pitanju mora poduzeti?

    Ja čak i imam nekih ideja i stvarno bih željela napraviti nešto po tome pitanju, a za to mi treba vaša pomoć. Ispunjavanjem ankete (moderatorica obrisala anketu) možete mi pomoći u podizanju svjesti o ovome problemu i pokretanju rješenja. Mislim da premalo roditelja o tome razmišlja sve dok se nešto loše ne dogodi.

    Hvala Vam unaprijed i slobodno recite što mislite o ovome
    Posljednje uređivanje od BusyBee : 26.04.2016. at 14:27

  2. #2
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Pa bojim se, ali ne baš toliko...

    A gdje je anketa?

  3. #3
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    anketa je u linku na riječi ove, a njušim reklamu

    na temu, ima jedan zgodan Unicefov priručnik s puno preporuka za prevenciju i postupanje u slučaju ozljeda: http://www.godineprve.eu/Brosure/Sig...prema.indd.pdf
    konkretne preporuke počinju na 39. stranici

  4. #4
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Sad vidim...nemojte nas farbati, vi i vaši senzori. Kladim se da nemate ni djece.

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Puno je teže držati mališana na oku ako drugim okom buljiš u mobitel ili tablet.

    Eto, morala sam...

  6. #6
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    pa ok, ispituje tržište za potencijalne inovativne proizvode, zar ne podupiremo hrvatsku proizvodnju i inovativno poduzetništvo? :D
    uglavnom, ja ne bi bila zainteresirana za navedene proizvode, niti senzore, niti narukvice.

  7. #7
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Volimo odgovarati na ankete i raspravljati o svemu od igle do lokomotive, al ovo je malo bedasta navlakuša. Da ste zamolili udrugu, sigurno bi podrzali vašu anketu.
    Meni se ovo čini kao nešto što nije u skladu s pravilima foruma. Ili?
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 26.04.2016. at 14:11

  8. #8
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Pa ni ja.

  9. #9
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    U to ime, pozdravljam MonyB kojoj će ovo biti i zadnji post pod ovim imenom na forumu. :/

  10. #10
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    To već postoji. Nema tu nikakve inovativnosti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •