Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 266

Tema: ljetovanje izvan hrvatske

  1. #101
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Mozda neko zna
    Je li talijani na jugu ispod bolonje upotrebljavaju naseutikace ili imajunesto svoje.guglam i izlaze mi 2 3 tipa razlicitih utikaca

  2. #102
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    zasto bi u istoj drzavi imali razlicite uticnice?

  3. #103
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Imaju još srednji metalni dio, ali svi utikači rade i sa dva ta metalna dijela, bez brige budi.
    Znači, moći će normalno koristiti talijanske utičnice u cijeloj Italiji sa našim utikačima.

  4. #104
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    zasto bi u istoj drzavi imali razlicite uticnice?
    Talijani su poznati po razlicitim naponima .....
    Slican odgovor ko betun sam dobila i iz susjedstva

  5. #105

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Kakvi različiti naponi, isto je ko kod nas. Imaju dvije utičnice, ona veća je ista, ona uska ima tu rupu za srednju stangu, Al to je nekakva njihova izmišljotina, radi sve normalno sa našim uredjajima i punjačima. Ko da je stavljena zbog čvrstoće, a koliko sam tankih punjaca odvalila u tankim uticnicama, nije im to ni ludo možda


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #106
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Talijani su poznati po razlicitim naponima .....
    Slican odgovor ko betun sam dobila i iz susjedstva
    Ma, nisu.
    Prvi put to čujem, a u Italiji sam vrlo često čitav život. I u južnoj i u sjevernoj i u istočnoj i u zapadnoj
    Da ne dodajem kako imam talijanskih električnih i elektroničkih uređaja u svojoj kući u Hrvatskoj i sve radi

  7. #107
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Je u tom je problem da kod nas sve radi a tam neke stvari koje nama nevazne ne.
    Sad mi treba samo za punjace telca i baterija a to mivele da ok radi

  8. #108
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    jelena.o sto to nase ne radi u italiji? odakle ti to o vise vrsti napona? obisla sam italiju od juga do sjevera, nikad nigdje tako nesto nisam niti cula ni vidjela

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    jelena.o mi smo proljetos bili južno od Bologne i sve je radilo

  10. #110

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj anjica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo ovo ljeto prosli albansku obalu i ljetovali u Sarandi (Jonsko more)
    fantasticno nam je bilo, cijene niske... od smjestaja da vanpansionske potrosnje...
    slicno je kao nasa Dalmacija po ljepoti, a cjenovno se ne moze usporediti (nazalost)
    ugl, za svaku preporuku
    Nama je to u planu za iduće ljeto. zvuči super. Frendica mi je iz Albanije pa će nam pomoć oko puno toga, al me svejedno sve zanima! :D

  11. #111
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    I ja bih u Albaniju. MM ne želi

  12. #112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    jelena.o sto to nase ne radi u italiji? odakle ti to o vise vrsti napona? obisla sam italiju od juga do sjevera, nikad nigdje tako nesto nisam niti cula ni vidjela
    Recimo pegla ali to me ne zanima ni u hr
    Bilimi tak na putu van hr i veli zenska ovo je soba za curicu valjda misleci na moju klinku ima i pegla. Velim fala to ni doma ne rabimo
    Aj da ne catam napon je vezan vise za prevoz

  13. #113
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Nama je to u planu za iduće ljeto. zvuči super. Frendica mi je iz Albanije pa će nam pomoć oko puno toga, al me svejedno sve zanima! :D
    Da ja tak nekaj predlozim dobila bi trenutni izgon na mmars
    Ok mozda da to predlozim sad kad smo pol juge obisli

  14. #114
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Bio sin od kolegice na svadbi na kosovu veli to je DUbaj prema Zagrebu

  15. #115
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Bio sin od kolegice na svadbi na kosovu veli to je DUbaj prema Zagrebu
    Sigurno se šalio


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #116
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Sarandi mi je ok, najslicniji nasoj obali/grckoj..
    Ali kako je prljavoooo, uzas


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #117
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Sigurno se šalio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dakovica tesko i ja sam vidla par slika
    A decko je par puta bio u Dubaju tak da zna kaj prica

  18. #118
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    jelena.O Kosovo nema nikakve al baš nikakve veze s Dubaijem, šta si ti stvarno povjerovala?

  19. #119
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Albanija i Albanci su mi jako dragi kao narod, prijazni, druželjubivi, hoće pomoći, hrana im je super, no prljavo je al fakat skoro svugdje, ima smeća, razbacano, kablovi vise među zgradama, pločnici ajme meni...ono kužiš da nisi u zapadnoj Europi.

    No unatoč svemu jako volim Tiranu i rado bih se tamo vratila. Noćni život im je bolji nego zagrebački. I nama je sve jakoo povoljno. Imaju prirodnih ljepota, ima se šta obići.

    MM kao i od Nano nema šanse da bi pristao da odemo tamo na ljetovanje.

  20. #120
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ma ne samo ljetovanje, ne želi ni turistički

  21. #121
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    jelena.O Kosovo nema nikakve al baš nikakve veze s Dubaijem, šta si ti stvarno povjerovala?
    Poslao jepar slika roditeljima i stvarno je bilo na slikama sve bljestavilo i sl. Njegov je komentar bio da je jako dobro uredena Dakovica
    A kaj se tice komentara na smece i albance
    Isto mogu ja ponoviti moje videnje od pred skoro 30 godina kad sam bila u Napulju nadam se da moj vrliki nece imati isti komentar kad se vrati iz tog kraja
    Meni je bio ljepsi Ercolano iako se vidi da je vidno siromasniji od Napulja
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 19.08.2019. at 14:28

  22. #122
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Upravo mi srednjoskolski kolega slao slike s Ohrida ali to je njegov okolis
    Sad kadkolegica posalje hrpu iz grcke svedske ili nz

  23. #123
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Kad je bio prvi toplinski val javio se decko iz sibenika s prognozom pa onda cure s sjevera s 39 u hladu

  24. #124
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    jelena, tebe je stvarno teško razumjeti. Uopće ne mogu poloviti nit tvojih postova

  25. #125
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Nano nisi jedina

  26. #126
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    jelena, tebe je stvarno teško razumjeti. Uopće ne mogu poloviti nit tvojih postova
    roman toka svijesti

  27. #127
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ja skroz vjerujem da se na kosovskoj svadbi sve blešči .

  28. #128

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    P.s. Ni moj nije oduševljen idejom, vidjet ćemo kako će se stvari odvijati u idućih 300 dana .

  29. #129
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I ja sam zaguglala tu Sarandu i odmah udarila u planiranje, MM me ladno otpilio unatoč prekrasnim slikama Albania beaches

  30. #130
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja obožavam kosovske svadbe i kosovsko blještavilo.. Ali Đakovica je grad manji od Osijeka, nema nikakve veze sa Zagrebom, a kamoli sa Dubaijem.

    Albanija je divna zemlja, nagovorite te vaše muževe.

  31. #131
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ko je reko da ima veze s zg?
    Samo da je bolje uredena od zg

  32. #132
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja sam ionako rekla da ponovno idem putovati s frendicama. Njih ću lakše nagovorit

  33. #133

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    to bolje uređena je jako upitno

    Ja sam proljetos bila u Rimu, i kod njih je recimo situacija sa smećem gora nego kod nas. Koma, koma.

  34. #134
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ko je reko da ima veze s zg?
    Samo da je bolje uredena od zg
    Za to i govorim. Ali dobro, ja dugo nisam bila u Zg, možda ste se pokvarili.

  35. #135
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Ja bih rekla da je Zagreb lijepo uređen europski grad. Onako na finjaka.

    Kad usporedim s mnogim gradovima u kojima sam bila, a često putujem, Zagreb ja fakat čist i uređen grad (ako zanemarim sad ovu glupost s ovim kontejnerima koje su svukuda bez ikakvog reda postavili po gradu, valjda će nešto skužit i poboljšat s vremenom).

  36. #136
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Joj lili, Zagreb je moj grad i jako ga volim al izgleda očajno. Toliko smeća da to nije normalno. Šećemo neki dan MM i ja navečer po Ilici od Trga prema Frankopanskoj. Takav smrad smeća se osjetio kakav ne osjetim ni kad odem na Hrelić. Još je sam centar koliko toliko bez smeća, ali čim se malo odmaknem - ne mogu to više ni gledati. našto sliče kontejneri i kante i sve oko njih!! Sramota.

    Uz to prepreke posvuda - terase kafića (valjda je grad jedan veliki kafić) , pa razne žice za struju po nogostupima, pa strgane ploče (jer tko je vidio asfaltirat) - bolje je loše postaviti nekakve ploče koje za par godina propadnu i nitko ih ne sanira. užas, u gradu je nemoguće biti pješak - ili padneš dok hodaš ili te sruši biciklist/romobilist.

  37. #137
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    ajme Nano ja Zagreb uopće ne vidim takvim očima.
    Za kontejnere i smeće se slažem, al to sam i navela, pogotovo otkad su krenuli s ovim razvrstavanjem koje nije uopće isplaniramo unaprijed.
    Ti živiš u centru pa možda više promatraš centar.

    Kod nas nema nikakvih kafića i kablova za struju po pločnicima, pa i sama često dolaziš do Jaruna. Znaš kako je tamo.

    Ko da pričamo o različitim gradovima. Naravno da prostora za poboljšanje ima, ima ga dosta al načelno Zagreb je lijep i uređen europski grad, teško me se može uvjerit da je Zagreb zapušten i neuređen grad. O sigurnosti u odnosu na druge metropole da ne govorim.

    Koliko puta sam se zapitala u drugim gradovima kako je u Zg nešto ljepše a bome i naši suradnici/posl.partneri iz svih zemalja kad nam dolaze baš se vidi da su oduševljeni Zagrebom.li

    i da se zna, ja nisam rođena Zagrepčanka, ali volim Zagreb jako

  38. #138
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    .. u gradu je nemoguće biti pješak - ili padneš dok hodaš ili te sruši biciklist/romobilist.
    Pa evo ja radim baš u centru (inače nisam ljubitelj centra grada zbog gužve i stalnog šušura) i vrlo često pješačim po najužoj jezgri grada, nikad nemam nikakve incidente.
    Biciklisti imaju svoju stazu po zelenom valu, a ovi koji se voze preko centra hebiga i oni moraju svoje obavit, a to što neki pojedinci divljaju je stvar pojedinaca.

    Danas sam došla na posao s bajkom, nemam nikakve probleme, nikoga ne rušim, niti mene netko ruši samo mi neki vozači neće usporit pred zebrom dok ne siđem s bajka, što i napravim po pravilu, samo tad oni moraju duže čekati nego da sam vozila bajk, pa onda milim po zebri tako gurajući al većinu puta imam one crvene trake preko zebri za bicikliste na kojima ne trebam silazit s bajka kad prelaze takva raskrižja.

    Baš ću obratit pažnju na Ilicu kad budem išla ovih dana tamo nešto obavit.

  39. #139
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja ti pišem o cebtru grada, strogom centru. Kablovi su po trgu stalno, zbog raznih šatora i privremenih ugostiteljskih objekata.

    Smrad u Ilici u samom centru - smrad po smeću/pokvarenoj ribi, ne znam po čemu. meni gomila kafića i nekakvih nakaradnih šatora i instalacija nije pokazatelj uređenosti grada. Pa čišći je Jarun kad odem rolati neg centar.

    A kad se samo sjetim onih ružnih ukrasa za Uskrs - oih nekih piceka napravljenih od onih girlandi za bor. Ma grozno.

    Jeino kaj je lijepo uređeno su Zrinjevac i Gornji grad - iako mi sad odmah padne na pamet onaj strušeni kesten i postavljena tegla s palmom.

    U centru je bolje s kontejnerima, ali divlja odlagališta otpada čim se malo odmakneš su prestrašna. Baš jedno gledam s prozora kad odem mami

  40. #140

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Meni je Zagreb iz godine u godinu sve ružniji, zapušteniji i žalosniji grad nekad sam se ponosila svojim rodnim gradom, a sad mu samo mane vidim. I slažem se potpuno s NanoiBebom.
    Uređuju se samo najstroži centar i Gornji grad, a sve ostalo je nekako prljavo i zapušteno. Trešnjevka je već odavno puna praznih lokala i izloga koji propadaju, nedavno sam istu stvar primijetila i u Ilici koja je još bliže centru. One gomile smeća koje izviruju u svakom kvartu da ne spominjem. I svaki put mi to sve više upada u oči kad se vratim s godišnjeg. Doduše, ove godine sam provela tjedan dana kod familije u Švicarskoj, nakon tamošnjih kriterija nije čudo da mi Zagreb izgleda prljavo i zapušteno

  41. #141
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    je je, nakon Švicarske. Iako tanja, evo ja sam opet bila jedan vikend u Švicarskoj. I zamilsi - vlakovi su kasnili. Da li zato jer sam bila u francuskom dijelu, ili zato jer sam bila za vrijeme festivala, ili samo zato jer je ljeto i više ljudi. Ma za ne vjerovat. Pa nisuu radili displeji u vlakovima, pa ni klima - naprosto mi je bio skroz drugi doživljaj. OK, nije tako strašno, ali u odnosu na prvvi posjet i nevjerojatnu točnost, malo sam se iznenadila.

    Da da, Zagreb je i meni prije bio ljepši . I ugodniji za život.

    Meni inače centar izgleda kao veliki kafić . I to nezanimljiv kafić - pa radije odem u Vintage ili nešto tog tipa, gdje mogu poslušati neku ugodnu glazbu i popit piće na miru.

  42. #142
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    nekad sam se ponosila svojim rodnim gradom, a sad mu samo mane vidim. I slažem se potpuno s NanoiBebom.
    starite, pa postajete čangrizave

  43. #143

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ja sam već napisala gore da sam se iznenadila koliko smeća ima u Rimu, samo se nadam da ga nećemo dostići po tom pitanju.

    A nedavno sam bila u Izraelu, u mnogim dijelovima se građevinski materijal ostavlja i godinama nakon gradnje ispred kuća, na padinama, nitko to ne miče. A električni kablovi ko štrikovi razvučeni

  44. #144
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    starite, pa postajete čangrizave
    ide to s godinama

  45. #145
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    MM je rijetko u centru i kad smo ovo proljeće morali ubiti sat vremena u Klaićevoj pa otisli do Britanca na kavu, zgrozio se smradom i smecem. Smradom pogotovo.
    A periferija je pak puna ovih "zelenih" otoka o divljih odlagališta..
    Meni su ove kante ispred svakog haustora trn u oku.
    Uglavnom, ide na gore. Kic, standovi i smece...

  46. #146

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    starite, pa postajete čangrizave
    Ja sam se po tom pitanju rodila stara i čangrizava

  47. #147

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    je je, nakon Švicarske. Iako tanja, evo ja sam opet bila jedan vikend u Švicarskoj. I zamilsi - vlakovi su kasnili. Da li zato jer sam bila u francuskom dijelu, ili zato jer sam bila za vrijeme festivala, ili samo zato jer je ljeto i više ljudi. Ma za ne vjerovat. Pa nisuu radili displeji u vlakovima, pa ni klima - naprosto mi je bio skroz drugi doživljaj. OK, nije tako strašno, ali u odnosu na prvi posjet i nevjerojatnu točnost, malo sam se iznenadila.
    Sad kad smo bili u Švicarskoj, u šetnji gradom, sin je trebao na wc, našao ga negdje usput u pješačkoj zoni, trknuo onamo i vratio se s gadljivom facom i rečenicom "Mislio sam da u Švicarskoj zahodi ne smrde"

    A Zagreb... evo, baš sam obratila pažnju danas idući s posla (prolazim kroz centar).
    Rupe u pločniku. Asfalt krpan jedan sloj preko drugoga. Golubova toliko da se jedva prolazi (i svi izgledaju bolesno). Smeće na ulici svakih par metara (rasfljeskan sladoled, papirići, plastika).
    Radićeva ulica i Krvavi most su pak uređeni kao velika suvenirnica - vidi se da se ondje jako pazi na vanjski izgled, zbog turista. I takvih je još nekoliko punktova po gradu, onih za pokazivanje, a ostali su zapušteni.

  48. #148
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Zaboravila sam napisati da u sat vremena vožnje vlakom do Genevskog aerodtoma, ni jedan WC u vlaku nije bio u funkciji. Nisam mogla vjetovat. Bilo je jos svega, da ne pišem dalje

  49. #149
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Nano ti samo tražiš šta ne valja i Švicarskoj manu nađeš.
    Malo te zezam.

  50. #150
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ne, nahvalila sam Švicarsku i stalno ju hvalim i ovo me baš iznenadilo. I sada mi to više služi za zezanciju. Nema "savršene" zemlje

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •