Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Zelje i mogucnosti-dvije razlicite stvari

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    1

    Početno Zelje i mogucnosti-dvije razlicite stvari

    Pozdrav! Ide mi 36ta godina. Imam lijep brak i dvoje male djece. Imaju 2 i 4 godine. Financije su nam stabilne za sada,ali i ogranicene. Samo ja radim.

    Za obje trudnoce sam imala simptom bolnih grudi. A inace ta pojava me nikada ne prati. U zadnja dva tjedna me grudi opasno bole i ja sam u stanju zbunjenosti. Stvarno pazimo. Ali imamo nezasticene odnose i moglo se ipak dogoditi. Naravno. On uvijek zavrsi vani, ali moguce je da i tijekom odnosa nesto sperme izade. Tako mi nesto zvoni u glavi. Da li sam u pravu?

    Uglavnom, imam ja kada sama napraviti test da ne dizem uzbunu. Samo nikako to uraditi... strah me. Cesti su nam razgovori o trecem djetetu ako se muz nekada u buducnosti zaposli na neodredeno. Posto to vrijeme jos nije doslo, suvisno je pricati o zabrinutosti. I da, da, znam, mnogi bi rekli- pa sto nisi nista koristila?! To je sasvim nova TEMA!!!

    Ako jesam trudna, snaci cemo se kako god se moze snaci i dati i tom nasem djetetu svu beskrajnu ljubav i sve od sebe da mu nista ne nedostaje.

    Druga strana mog straha je- ako nisam trudna, zasto me toliko dugo i toliko KONSTANTNO dugo bole grudi. Ne jedna, obje. Strah me da nije nesto sa kakvom bolescu povezano.

    Treba prevaliti i uzeti test, znam. A hajde mi molim vas recite, koji su najcesci uzroci bola u grudima. I drugo pitanje, pitanje koje je zapravo najbitnije- KAKO ne panicariti previse ako imate niske financijske mogucnosti i potencijalnu trudnocu koju niste planirali? Ako ste imali slicnu situaciji kao ja, kako vam se odvijala?

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Mislim da stvarno trebaš prvo odraditi testove, a tek onda pričati o panici. Možda si u uranjenoj menopauzi. Pregledaj si cice na čvoriće. Ima shema po internetu.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    321

    Početno

    broj jedan ne paničari sta imas imas,, panika nece otjerati sto god bilo. broj dva, ako si trudna , odlicno, dijete sa sobom prema mom iskustvu uvijek donese blagoslov ( tako ja to zovem, moze se reci i sreca) pa nam se puuno dobrih neplaniranih stvari i dogodilo i poklopilo. broj tri ako nisi trudna, jesi u ovulaciji sada, tada mogu boliti grudi bez obzira sto do sada nisu. bas da ti je nesto ozbiljno pa na obje dojke, istovremeno, sumnjam. ali da, broj nula ti je test za trudnocu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    321

    Početno

    a ovo i nije neka metoda kontracepcije, ali mozemo i o tome jednom zgodom, ako zelis prirodno planiranje obitelji kako se to lijepo kaze

  5. #5
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Prsa mogu boljeti i u drugom dijelu ciklusa.
    Mene su znale boljeti i to tako jako da mi je i grudnjak smetao.
    Vrlo slično kao u početku trudnoće.
    I to je normalno.
    Pogotovo kad se bližiš četrdesetoj.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •