Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Smedji iscjedak

  1. #1
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno Smedji iscjedak

    Otvorila sam vec slicnu temu , samo je bila rijec o vodenom iscjetku, ali ne mogu je naci jer sam na mobu i sve mi je nepregledno , pa se ispricavam sto otvaram novu slicnu temu .Dakle, probudim se danas ujutro , i osjetim da mi nesto curka. Odem u kupaonu i vidim smedji iscjedak. Nije bio pretaman a ni presvijetli. Nesto izmedju. Dojim , jos nemam M i ne znam sta bi to moglo biti.

    Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk

  2. #2
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Mogao bi biti pocetak menstruacije.. ja sam dok san dojila negdje je malac taman 9mj imao pocela smedjariti, pa krvaruckati pa opet smedjarenje..21 dan je trajalo. Na pregledu sve ok, cak i ful tanak endometrij pa je dr rekao da dok se doji sve je moguce zbog ludovanja hormona. Malo nakon toga sam prvu pravu mengu dobila a dojila sam do 14mj..

  3. #3
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Mi vec evo godinu dana dojimo , i nema menge. A da , u pravu si , sve je moguce dok se doji. Mene je samo strah da nije mozda implantacijsko krvarenje , neki dan mm i ja nismo pazili pa se bojim i toga. Kupit cu test svakako.

    Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk

  4. #4
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Pa i to je moguce.. ako potraje a nije trudnoca svakako bi isla gin.cisto da se uvjerim da nije nista.

  5. #5
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Sutra kupujem test pa cemo vidjet. A ako potraje , svakako cu otici ginekologu, hvala.

    Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •