Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 62 od 62

Tema: Lisabon

  1. #51
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    A i da kupi kartu s presjedanjem iako postoji direktna linija

  2. #52
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ne postoji iz zg. Tek od 17.4. Tap portugal. A mi se 18. Vraćamo. Tak da nam to ne igra .

  3. #53
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    babyboys, to se zezam na račun prošlogodišnje Bcn kad ste do tamo presjedali, a ima direktan let. Znam da je objašnjenje bilo da muž voli baš određenu aviokompaniju

  4. #54
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno


    Ne znam ja sta on voli, ali ovaj put je dobio za pravo samo da bude iz zg, za kompaniju me zaboli.
    A za bcn smo imali i faktor lige prvaka koji nas je ograničavao jer smo išli na utakmicu.

    A kad smo kod stadiona, koji obići? Svi mi kazu da je Benficin bezveze. Bio tko?

  5. #55
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Nano, čisto za info. Uzeli smo na kraju karte iz Beča, direktna linija. Povratna 9900 kn sa 2 check in kofera i 5 carryon torbi. I to je daleko najjeftinija varijanta, sve iz zg s presjedanjem je blizu 20k kuna

  6. #56
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja znam kolike su cijene za Lisabon, jer već godinama ne uspijevam uloviti nešto povoljno u terminu koji nama paše. ak nađem povoljnije, onda je let u 5 ujutro. I jedina šansa da s mužem nekam otputujem je da je let iz Zagreba. On ne želi nikakv tramak do nekog drugog aerodroma-

    A da je tramak znam, jer sam s frendicama išla na izlet a let je bio iz Splita.

  7. #57
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I kako imaš školsku djecu, znaš otprilike kad možete putovat. Moj dobronamjerni savjet je da kartu za avion počnete tražiti dosta ranije. To ne vrijedi za forumašice iz primorskih gradova. Ali Zagreb još uvijek nema , a vjerojatno neće ni imati, niskobuđetne letove.

    Što ranije kupiš, cijena je obično niža. samo onda treba uplatiti osiguranje od otkaza, za slučaj više sile

  8. #58

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Mi smo letili iz ZG-a po ljeti 2018te, srpanj, za dvoje odraslih i dvoje djece su karte bile oko 9700-9800 kn. Ali mi smo ih kupili relativno kasno, negdje 3.5 mjeseca prije polaska.

  9. #59
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Može se naći 1000-1300 kn po osobi iz Zagreba. Samo nikad u terminu kad nama paše. Na kraju sam čak našla i termin ali je let bio pekarski, pa smo odustali
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 28.01.2020. at 12:58

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Direktni za Lisabon iz ZG-a je uvijek "pekarski", oko 7 ujutro.
    Ja kad sam kupovala najjeftinija varijanta je bila direktna linija za sedmodmevno putovanje. Dakle ako se ide mislim ponedjeljkom, onda povratak sljedeći ponedjeljak. Nisam planirala 7 dana putovanja, ali kad sam izračunala razliku za tri dana smještaja i skuplju kartu ako se vraćam nakon 4 dana, onda sam odlučila ipak tom razlikom platiti smještaj, a u Lisabonu ostati dodatna tri dana i jeftinije platiti avionsku kartu.
    Mislim da se sad mogu naći za 1600 za srpanj ili kolovoz

  11. #61
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Moj pekarski je bio u 5 ujutro. I nije direktni

  12. #62
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Mogu, jer tap portugal ima sezonski direktan let od 18.4. iz zagreba.

    Ima svakojakih letova u razna vremena, ali na nekima je turnover skoro 24 sata.pa smo ih otkantali, a ti su najjeftiniji.

    Ovo naše , polazak je oko 6 popodne, slijeće nesto iza 9 u lisabon, nazad polijeće oko 4, oko 7 je u beču. Nama je to ok.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •