Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Što je sve potrebno nakon poroda - Administracija i ostale službenosti

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno Što je sve potrebno nakon poroda - Administracija i ostale službenosti

    Pozdrav

    Ja ću uskoro biti nova mama pa me zanima dosta informacija s kojima se nadam naići na pomoć.
    Čitala sam da se treba dostaviti potvrda pedijatra poslodavcu nakon što se dijete rodi.
    Da li mi može netko reći kad se pedijatar treba i može odabrati u Zagrebu?
    Ja sam mijenjala doktora opće medicine i trebalo je više od godinu dana da "dođem na red" pa sam tako sjedila na listi čekanja nadajući se da se neću razboliti.
    Ne želim takvo što svome djetetu pa molim da kažete ako imate neko iskustvo gdje ste morali bebu imati na listi čekanja ili se može doći bilo kojem pedijatru i on(a) je obvezan prihvatiti to dijete kao svog pacijenta?

    Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Pozdrav još jednom

    Što trebam napraviti prije nego odem na porodiljni dopust? Da li trebam nešto ovjeriti kod poslodavca ili na HZZO-u ili kod ginekologice? Hvala

  3. #3

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Prvi pregled kod pedijatra dijete obavlja sa svojih mjesec dana pa bi do tad trebala prijaviti. Malo je lakše s pedijatrima, opet ovisi gdje si, ali mi smo uspjeli prijaviti malu kod već prenatrpane pedijatrice.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 20.05.2016. at 17:59

  5. #5
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Kod nas su pedijatri dodijeljeni prema adresi stanovanja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •