Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Beba non stop na prsima

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    2

    Početno Beba non stop na prsima

    Molim vas za pomoc, imam bebu od mjesec i 10 dana. Beba od kad se rodila non stop je na prsima, ako je budna jako malo vremena je mirna odma place. Jako malo vremena mislim da je mirna 10-15 min, bili smo na pregledu i sve je oke napreduje ali nije mi jasno da je cijeli dan osim kad ne spava ili jede da bas place.. na prsima je non stop, nema velikih razmaka..molim vas za pomoc

  2. #2
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Beba radi ono sto najbolje zna, a to je ujedno i ono sto beba treba raditi - jede i mazi se s mamom. Bebama je sisanje i hrana i utjeha. S obzirom na dob, osim spavanja i sisanja, bas i nema puno toga sto bi mogla ili trebala raditi. Na nama je da im nudimo podoje, a oni ce jesti (ili sisati zbog zadovoljenja drugih potreba) koliko trebaju i kad trebaju.

    Beba napreduje, dakle - radis sve sto treba i kako treba.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Valjda je i na podu povremeno, vježba sve ove stvari tipa sjedenje, puzanje i to?

  4. #4
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Valjda je i na podu povremeno, vježba sve ove stvari tipa sjedenje, puzanje i to?
    Beba od mjesec i 10 dana?

    A, autorici teme- bebe prije cca 2 mjeseca starosti ne fermaju puno ništa osim cice i spavanja. Onda se tu negdje počinju smješkati i gugutati mami pa konačno krene i neka interakcija osim cicanja.
    Često je dobronamjerna okolina ta koja se tome čudi (jer su zaboravili) i ulijevaju majci nesigurnost jer beba "ne radi razmake od 3 sata između podoja, spava premalo/previše, stalno je na cici..."

  5. #5
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ah. Ja sam pročitala beba od deset mjeseci.

    To je sasvim normalno i poželjno da je cijelo vrijeme na prsima. Tak će biti najmanje sljedeća 2-3 mjeseca. Ne uzrujavaj se oko toga.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 16.05.2016. at 22:08

  6. #6
    Yummy_mummy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,636

    Početno

    Ja sam imala identicni problem kao i ti sve dok moja kci nije navrsila 6 mjeseci. Bila je na prsima non stop i urlala ako nije dobila ciceka.
    Iz tog razloga znam da ces me sad vidjeti kao smrtnog neprijatelja radi ovoga sto cu ti reci, jer sam i ja tako vidjela mame koje su mi to govorile. Bas zato se unaprijed ispricavam
    To je normalno! Pogotovo u tom razdoblju su bebe stalno na cici. To je vise pravilo nego iznimka. Jednostavno nema druge nego prezivjeti taj period.
    Sve sto do sad radis je u redu. Dajes svojoj bebi sto joj treba. Ti si odlicna mama! Samo tako nastavi.
    Znam da je tesko, ali ja sad imam super zdravu cetverogodisnjakinju koja doktora vidi samo kad ide na cijepljenje, vjecno je vesela, drustvena i pametna. Svira violinu, eto, da bi rijec rekla!
    Mozda u ovom trenutku ne vidis pomake niti rezultate, ali, vjeruj mi, sav trud ce se isplatiti!
    Saljem ti najvecu pusu i samo izdrzi, draga moja!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •