Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 101

Tema: Nesnosna zubobolja

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Nesnosna zubobolja

    Uglavnom prica ide ovako. Zabolio me zub orisla zubaru ona mi ga je popravila. Odnosno pocitila karies i zablombirala. Veli ne bi trebao boliti. Sljedeci dan ka bolhe ali onako boluckao. Jucer se probudila i onako bas me bolio i to ne taj nego ovaj ispred njega i onako kad ga pipnem djeluje utrnuto i boli ko vrag. Jucer funkcionirala tako da malo potrpim popijem tabletu onda price nakon 3-4 sata opet boli za poluditi. Popila sinoc u 21 poceo me opet bolit oko ponoci onda oko pok dva popila i probudila se oko pol pet oper rastura. Evo sad duram da bar prode 4 sata da popijem. A bas onako boli jako i sad me cijela vilica vec pocela boliti. Sva sreca ujutri mi radi pa picim....joj ne zbam kaj ce reci ali neka je mlada i bahata pitanje. A ja je zbam prije kad je bio stari zubar on bi mi uvijek stavio lijek ....i lijecio pa ondaxblombirao...a ona odmah plombu. Uf ne znam rastura uglavnom

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Idi zubaru.

  3. #3
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ne mora se svaki zub liječiti, odnosno, vaditi živac da bi ga se plombiralo.
    To ovisi o dubini kariesa.
    Odi zubaru, nek poslika, tada će više znati.

  4. #4
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Moras stomatologu.

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    pa rekla je žena da ide, da joj zubarica radi ujutro
    nije to upitno
    nego je muči zašto zub nije liječen
    što joj je Tanči odgovorila

  6. #6
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Bila bome i jedva prezivjela. Lupala po zubu da isproba koji boli. A bolio me i onaj koji je u petak popravljala ali me vise bolio ovaj ispred. Uglavnom je rekla za ovaj kaj je popravljala u petak da je bio dubok karies da moze da boli ipak ga je radila. A meni iakreno suludo da boli od petka do ponedeljka. A za ovaj drugi je rekla da me vise boli i da tu imam neki ljek i da ce izvaditi i staviti otrov da se izgleda zivac upalio. Tak je i napravila i evo sad popustila anestezija i boli ludacki sad popila brufen 600 pa se nadam da ce malo bar popustiti. Uglavnom je rekla da bi danas mogao boliti a da sutra ne smije vise. Pa sam rekla ak boli kaj da dodem...rekla da. Iskreno ja se nadam da ce prestati....ovo je groznooooo....

  7. #7
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,204

    Početno

    Nemam ti kaj pametnog za reć osim da ja kad me zub boli mućkam rakiju pa mi utrne od toga i ne moram onda lijekove. Drž se.

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Bila bome i jedva prezivjela. Lupala po zubu da isproba koji boli. A bolio me i onaj koji je u petak popravljala ali me vise bolio ovaj ispred. Uglavnom je rekla za ovaj kaj je popravljala u petak da je bio dubok karies da moze da boli ipak ga je radila. A meni iakreno suludo da boli od petka do ponedeljka. A za ovaj drugi je rekla da me vise boli i da tu imam neki ljek i da ce izvaditi i staviti otrov da se izgleda zivac upalio. Tak je i napravila i evo sad popustila anestezija i boli ludacki sad popila brufen 600 pa se nadam da ce malo bar popustiti. Uglavnom je rekla da bi danas mogao boliti a da sutra ne smije vise. Pa sam rekla ak boli kaj da dodem...rekla da. Iskreno ja se nadam da ce prestati....ovo je groznooooo....
    Suosjećam...

    Imala sam prije par godina sličnu situaciju, dva zuba jedan do drugog. Znam da mi je isto rekla zubarica da može boljeti do 48 sati, a onda bi trebalo prestati. Jednom od ta dva zuba je čistila korijene, a jedan nikako nije mogla zapuniti do kraja i to mi je rekla. Odgovorila sam nek zatvori, nek stavi plombu pa kak ispadne. Boljelo me još koji dan. Bilo je gadno, ali (kuc,kuc) već dugo mi je dobro.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 16.05.2016. at 14:22

  9. #9
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Ja sam zadnjih 7 mjeseci non stop po zubarima :/. Napila sam se u tih 7 mjeseci tableta za bolove za tri života... uglavnom mi kad stave lijek kažu da ako nakon tog bude jače boljelo(npr slijedeći dan) da iščačkam ljek jer je onda upala u tjeku pa da se ti plinovi oslobode i nek dođem naravno. Svakako nakon stavljanja lijeka nebi trebalo neizdživo boljeti nego bi trebala više "osjetiti" taj zub. Ako boli, upala je u pitanju pogotovo ako bol osjetiš već i u vilici što znači da je upala krenula prema kosti...na žalost doktorirala sam na tome ovih mjeseci. Ne znam dali ti je slikala taj zub, jer na slici je vidi ako je upala oko korjena-svakako otiđi opet kod ako te i dalje bude boljelo s tim da ćeš onda vjerovatno dobiti i antibiotik


    p.s.
    za utjehu...evo preživjela sam i zubići su spašeni i ne bole sada. Fasovao je samo jedan,ali da sam prije otišla privtnom zubaru, spašen bi bio i on.
    Posljednje uređivanje od dodagoda : 16.05.2016. at 14:46

  10. #10
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Boli i dalje da i boli i vilica. Znaci u principu nije dobro da mi stavlja oteov na zub ak tako boli. Budem vidjela sutra sta ce biti. A kaj je najbolje dok ovog nije dirala ovaj nije bolio....ma ne znam...mozda me ovaj bolio ali svejedno je morala popraviti ovaj je imao karies. Ali onako osijetim kao da mi pulsira u zubu i da boli i cjela vilica dolje ispod zuba

  11. #11
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Mislim da ti je karijes dosao do zivca, pretpostavljam onog prvog zuba.
    Slikaj. Ako je tako ne prestaje ti nista drugo nego da usmrti zivac , ako se bol ne smiruje.
    Pulsirajuca bol gotovo uvijek znaci da je zivac u pitanju.
    ako ti je vec stavljen otrov, u roku 24 sata bol treba popustiti. Ako ne popusti, nesto su propustili.
    Posljednje uređivanje od sirius : 16.05.2016. at 17:15

  12. #12
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Otrov je stavljen u ovaj drugi zub u kojem je bio lijek i plomba. U 11sati je stavljen i do sada nema nikakvih pomaka

  13. #13
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Da, shvatila sam da je stavljen u drugi.
    ako ne bude bolje do sutra, provjeri prvi zub.
    Jesi slikala?

  14. #14
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Pa gle nisam nije me slala. Jos sam joj rekla kak imam sliku. Jer sam 20.04 slikala jer sam trebala ici u jednu privatnu polikliniku dobila besplatan pregled pa su rekli da moram donjeti sliku. I ja joj rekla da imam sliku ali nije trazila da pogleda

  15. #15
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Jel moguce da od zubobolje poraste temperatura. Odnosno sad mjerila i imam 37.3

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Si dobila antibiotik? Moguće je i vjerojatno da imaš nekakav upalni proces na čeljusti.č87
    Ja sam najviše klavocina u životu popila zbog ovakvih upala.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 16.05.2016. at 19:09

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Sorry na tipfelerima, č87 u gornjem postu je višak.

  18. #18
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa gle nisam nije me slala. Jos sam joj rekla kak imam sliku. Jer sam 20.04 slikala jer sam trebala ici u jednu privatnu polikliniku dobila besplatan pregled pa su rekli da moram donjeti sliku. I ja joj rekla da imam sliku ali nije trazila da pogleda
    ja bih definitivno mijenjalq.zubaricu.
    mislim ti imas sliku ona je ne zeli pogledat a da ne govorim da te uopce nije slala na slikanje zuba. Svasta.

  19. #19
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Mene sinoć i preksinoć zub boli kad legnem (!!??) Kad ustanem bol skroz nestane.
    Preko dana ništa, i općenito me ne boli dok navečer ne legnem i onda krene, i tako ja ko ludača kad zaboli se ustanem i nakon minutu bol prestane, kad legnem bol opet krene.
    Moram priznati da sam se pitala da li sam luda ili što?
    Zvala jutros zubaricu, sestra me nije previše doživila (možda i ona misli da sam luda?) i naručila me za petak.

  20. #20
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Iskreno da ti velim nisam nikad do tog puta slikala zube. Bila je prica putam ja nju tipa sta vidi na slici za zube...tak nesto. Oba veli sve. Velim ja da imam tu sliku. A ona pita zakaj sam slikala zube onda joj velim..a ona se onak cudila...pa se sestra jos nesto nadovezala i to je bilo to. Nis nije rekla da joj dam da vidi. Pa eto iskreno i ja razmisljam o toj soluciji. Samo ne znam di bi isla

  21. #21
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj anabeg prvotno napisa Vidi poruku
    Mene sinoć i preksinoć zub boli kad legnem (!!??) Kad ustanem bol skroz nestane.
    Preko dana ništa, i općenito me ne boli dok navečer ne legnem i onda krene, i tako ja ko ludača kad zaboli se ustanem i nakon minutu bol prestane, kad legnem bol opet krene.
    Moram priznati da sam se pitala da li sam luda ili što?
    Zvala jutros zubaricu, sestra me nije previše doživila (možda i ona misli da sam luda?) i naručila me za petak.
    Nisi luda. Upalni proces cesto ima takvu vrstu boli.

  22. #22
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Ok, nisam luda

    A jučer sam popila zadnji sumamed (upala grla). Znači nisam ubila dvije muhe jednim udarcem.
    Meni se ovaj zub koji boli čini ok, ovaj do njega je pod plombom.
    Vidjet ću u petak, ali ako se bol pojača i počne me zezati bez obzira u kojem sam položaju idem ja i prije.

  23. #23
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sumamed ne djeluje na bakterije koje uzrokuju upalne procese na zubima.
    Nije svaki antibiotik za sve.
    Za zube se daje Klavocin, Amoxil, iznimno ako postoji alergija na penicilin; onda neki drugi da sad ne nabrajam.
    Ali, često kod upalnih procesa na zubima antibiotici ne djeluju, odnosno nisu potrebni, već se kanali čiste iglicama mehanički i dezinficiraju.
    Antibiotici imaju smisla kod otekline, ciste na vršku korjena tzv. granulom, odnosno kod otekline mekih tkiva.
    Međutim, antibiotik će samo primiriti akutnu upalu, a cista s gnojem će ostati i razarati kost te se na takvom zubu treba napraviti apikotomija; kirurško uklanjanje vrška korjena zuba zajedno sa cistom.
    Itd...
    Uglavnom, vrlo zeznuto sve skupa.
    Najsretniji su oni koji imaju zdrave zube.

  24. #24
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Dakle zeznuto mi se pise. Jel moguce da je cista...prepostavljam da za to treba slikati zub. Mene vec boli cijela donja vilica gdje su ti zubi...uf i onako kao da je utrnuto

  25. #25
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A sutra radi tek popodne koma. Tabletu kad popijem drzi jedno sat i pol i opet se crati bol

  26. #26
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    domy, otiđi privatno slikati.

  27. #27
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle zeznuto mi se pise. Jel moguce da je cista...prepostavljam da za to treba slikati zub. Mene vec boli cijela donja vilica gdje su ti zubi...uf i onako kao da je utrnuto
    Ne mora biti nikakva cista, nego upalni proces na korjenu.

  28. #28
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    A sutra radi tek popodne koma. Tabletu kad popijem drzi jedno sat i pol i opet se crati bol

    Ja bih promijenila zubara.
    Ali, budući da te jako boli i očito se nekaj događa na zubima, a treba brzo djelovati, za promjenu sad nemaš vremena.
    Odi odmah k zubaru, čim počne radit i inzistiraj da slika, otvori zub...Nešto poduzme.
    Nateknut ćeš i izludit od bolova.
    Zubar mora nešto poduzet.
    Ne daj se iz ordinacije dok to ne riješi.
    Moguće i da te dva zuba zezaju.

  29. #29
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Zadnji put kad sam imala takvu situaciju bilo je fakat grozno.jednostavno sam prestala ici svom zubaru i otisla privatno (s najsuvremenijom opremom) gdje su mii u 2 dolaska rjesili zub koji me mucio 2 tjedna (grozota od bolova + zadesio me put).

    vec je doslo do gangrene.ne znam kako bi zavrsilo da sam i dalje hodala kod svog zubara.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.05.2016. at 08:08

  30. #30
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih promijenila zubara.
    Ali, budući da te jako boli i očito se nekaj događa na zubima, a treba brzo djelovati, za promjenu sad nemaš vremena.
    Odi odmah k zubaru, čim počne radit i inzistiraj da slika, otvori zub...Nešto poduzme.
    Nateknut ćeš i izludit od bolova.
    Zubar mora nešto poduzet.
    Ne daj se iz ordinacije dok to ne riješi.
    Moguće i da te dva zuba zezaju.
    Slažem se.

    domy, si razmišljala da odeš na hitnu?

  31. #31
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Vec izludujem od bolova...ne znam vise sta da radim. Toliko me boli i toliko sa ocajna. Vise nemren nu jesti ni spavati....ni gutati koliko sve boli

  32. #32
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Jel moguce da je temperatura od zuba. Jer imam od jucer temperaturu od 37.2-37.8

  33. #33
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Vec izludujem od bolova...ne znam vise sta da radim. Toliko me boli i toliko sa ocajna. Vise nemren nu jesti ni spavati....ni gutati koliko sve boli
    Idi zubaru. Nesto nije ok.

  34. #34
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    domy predpostavljam da ce ti danas otvoriti zub i ostaviti ga otvorenog. To se vise nesmije zatvarati. I mora ti slikati zub da vidi sto se dogadja. Moze biti da je na oba zuba upalni proces a i nemora biti jer se bol prenosi i na ostale zube. To zahtjeva antibiotsku terapiju i to Klimicin jer on bas ciljano djeluje na upalni proces u kosti.
    Pokusala je spasiti zub od moguceg lijecenja al ocigledno je bio duboki karies i bio je vrlo blizu pulpe i zato je tako sve odreagiralo.
    Odi danas i javi sto je napravila.

  35. #35
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Jel moguce da je temperatura od zuba. Jer imam od jucer temperaturu od 37.2-37.8
    Da moguce je.

  36. #36
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Domy, moj zubar kaže ovako: odi hitno bilo gdje da ti otvore zub. Stvorili su se plinovi koji nemaju gdje izaći zato sada boli, taj se zub mora drenirati i ne smije se zatvarati. To se ne može znati da se dogodilo dok se ne zatvori zub. Znači- treba taj zub liječiti, ali to se u trenutku popravka nije vidjelo, pa čim si nakon zatvaranja osjetila bol, trebala si otići da ti ga opet otvore, dok se ne izdrenira. Pa zato odi sada što prije bilo gdje da ti netko skine tu plombu ili stave lijek.

  37. #37
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj anabeg prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, nisam luda

    A jučer sam popila zadnji sumamed (upala grla). Znači nisam ubila dvije muhe jednim udarcem.
    Meni se ovaj zub koji boli čini ok, ovaj do njega je pod plombom.
    Vidjet ću u petak, ali ako se bol pojača i počne me zezati bez obzira u kojem sam položaju idem ja i prije.
    Zub moze boliti ako imas i prejak kontakt na njemu...a kazes da ti se taj koji mislis da te boli cini ok a ovaj do njega je pod plombom pa je mozda na jednom mjestu prejak kontakt i to zna boliti ko ludo.
    Kad lezis i kad sjedis odnosno stojis uopce nije isti zagriz i upravo to si i opisala tocno kad te i u kom polozaju boli.
    Treba vidjeti sa onim okluzijskim papirom kod zubara te kontakte na zubima pa prvo iskljuciti to. To je moje misljenje.
    Uvijek se stigne popraviti ili izlijeciti zub ako je potrebno. Treba prvo poriktati zagriz u ustima jer od toga zna i zglob stradati.

  38. #38
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    U petak je taj koji je imao karies zatvorila...sa plombom. A u ponedeljak mi je ovaj do njega otvorila izvadila ljek koji je bio u njemu i stavila otrov. E sad u petak je kao bilo malo bolje i subotu. A u nedelju me me pocelo boliti i tada me ava vilica pocela boliti. Kad je u ponedeljak otvarala taj drugi zub cak me i pod anestezijim bolilo...ne jako ali je. Ona je rekla da bi trebalo danas proci...ali nikakvog pomaka. Nista cekav dva i picim odmah. Bas me zanima sta ce reci. Javim sta je bilo

  39. #39
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Evo bila otvorila mi onaj zub od petka koji mi je bio pod kariesom i plombira...i uglavnom mi je sad stavila lijek tj otrov da ubije zivac. I velim ja njoj kaj me bi trebala dobiti antibiotik kod upale. Onda veli ona pa nisam bas natecena i da ne daje bezveze....onda joj ja velim da me cijela celjust boli i da mi je nateceno...onda je pogledala bolje i onda je ipak rekla je i dala klavocin. I rekla sad bi to trebalo biti to. I ja,se nadam da je da necu vise morati sutra ici tamo i da cu danas spavati po noci

  40. #40
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Javim kak je prosla noc

  41. #41
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Evo ludacki boli od kad je popustila anestezija. Sad sam si malo stavila malo mlake kamilice da probam ublaziti bol i onda sam skuzila kak mi zub krvari. Prepostavlham da je to ovaj danasnji. Kaj da radim jel smije krvariti....

  42. #42
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    domy, otiđi na hitnu, odmah
    nemoj više trpiti, to je strašno
    i molim te, promijeni zubara

  43. #43
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A ne znam opet cini mi sexda poupsta. Gle ko zna kakav ce bitu doktor na hitnoj jos gori od ove moje pa ce se zderad da kaj sam dosla. U pruncipu ona je i rekla da treba neko vrijeme da otrov dheluje tipa 24 sata bar. Pa cu pricekati...da vidim. Jer mu je sad u oba zuba stavila otrov i istina u ovaj u koji je jucer stavila danas kad je kucala po njemu nije bas boli zato bolio ovaj pod plombom. Sad i u njega stavila otrov pa cu pricekati da djeluje...pa cu vidjeti sutra. A i dala mi Klavocin pa brijem da nesto mora pomoci. Ne znam sta bi jos se moglo napraviti. Negi me zabrinula krv ali dobro ipak je cackala po njemu i rekla da krvari korjen da je vjeroatno upaljen pa valjda je od toga. Ne znam....jel mislite da je to ok

  44. #44
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    E da i temperatura narasla na 38...a bila jucer najvisa 37.8... Vrtila se oko 37.2-37.4

  45. #45
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ja mislim da sigurno ne bih dala cackati po korjenju zuba bez slike .

  46. #46
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da sigurno ne bih dala cackati po korjenju zuba bez slike .
    X

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  47. #47
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A joj ne znam kad nije nis rekla....da slikam...valjda je ona doktor a ne ja...ja se ne kuzim. Iskreno da ju nisam ispitivala ne bi ni znala kaj mi radi. Nego ja pitala pa mi rekla zta bude napravila. Pa kaj to nije ok da umrtvi zivac da ne boli. Tak je ona rekla da ce biti

  48. #48
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Naravno da mora umrtiti zivac ako je bol jaka kao tebi.
    Samo , nazalost, " ubila " ti je dva zuba.
    a niti sama nije sigurna na kojem je proces. Da li na prvo, drugom ili oba.
    Nikad u zivotu niti jedan zubar mi nije na pamet popravljao / vadio jako pokvaren ili jako bolan zub.

  49. #49
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Potpis na sirius.
    fakat te ne kuzim domy ako vjerujes toj dr.onda se nemoj zqlit na n jene postupke.
    ja joj ne bi vise nikad dosla.nema sanse mijenjala.bih je.

  50. #50
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    domy, stvarno ne razumijem
    zašto toliko zagovaraš tu doktoricu kad je više nego očito da ne radi svoj posao kako treba?
    pa zub se mora slikati i zubar mora vidjeti što se događa, a onda raditi što je potrebno
    ima toliko predivnih zubara, pravih stručnjaka, a ti trpiš užasnu bol i opravdavaš njene postupke
    ne znam više što da ti kažem, radi što god hoćeš
    sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •